האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

הגובלינים ההם||פעילות, ספיישל הוגסמיד
פורסם ב: Nov 18 2016, 11:38 AM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 101038
מגדר:male
משתמש מספר: 50788
חפצי המשתמש: צפה

הגובלינים ההם
פעילות

שלום לכם, כותבי יומנים יקרים! לפוטרהאדים האדוקים מבינינו כנראה זכור, לטובה או לרעה, מרד הגובלינים. אם אתם לא זוכרים מה זה, זה מרד. של גובלינים.
סתם, כאילו, זה מרד של גובלינים, אבל זה מרד שהרמיוני חפרה עליו, שהתקיים - כמובן, אחרת למה זה פעילות בספיישל הזה - בהוגסמיד. זאת אומרת, אני לא בטוח אם הוא באמת התקיים בהוגסמיד, אבל אם אני לא טועה הגובלינים התבצרו בבניין כלשהו בהוגסמיד במהלך המרד. פונדק ראש החזיר לפי דעתי. אין לנו יותר מדי מושג מה היה המרד, ולכן אתם נכנסים פה. אתם צריכים לכתוב חלק מיומן של גובלין בזמן המרד הזה, אתם יכולים להסביר קצת על המרד ועל מה אתם חושבים שהוא היה, על הגעגועים שלו למשפחה... מה שאתם רוצים. כל מי שיכתוב יקבל 200 חרמשים הישר למד החרמשים שלו. בהצלחה!
CODE
[B][COLOR=Silver]שם:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=Silver]חלק מיומן של גובלין:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=Silver]הערות:[/COLOR][/B]

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 18 2016, 12:15 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840

שם: לילי
חלק מיומן של גובלין:
יומני היקר והקטנטן,
כל כך קטנטן שאתה נכנס לי לכיס, למזלי, אחרת גם אותך היו לוקחים ממני. אני נמצא בבניין מוזר בהוגסמיד, פונדק בשם ראש החזיר, וכלוא כאן מרצון. בעצם, טוב זה לא בדיוק מרצון - זה בעיקר מהרצון של המפקד, הוא לא נותן לי לצאת, לחזור למשפחה שאני כל כך מתגעגע אליה. בכל פעם שאני נזכר בקולה החזק של אמי שצועקת עליי, בעיניה הכועסות - אפילו זיכרון כזה משמח אותי, מחזיק אותי שפוי - אני צריך מיד למחוק את הזיכרון מראשי לפני שהמפקד יחליט שאני חולם, שזה לא בסדר כמובן, ויעיף אותי מכאן הישר לקוסמים הנוראים. כך תמיד סיפרו לי עליהם, המשפחה, המפקד, כולם - הקוסמים הם יצורים נוראים ונחותים מאיתנו והם צריכים להיות תחת חסותינו, הרי שאנחנו מעליהם, אנחנו יותר טובים מהם, יותר חכמים מהם ויותר חזקים מהם. אבל אני כבר לא בטוח, אני כבר לא בטוח בכלום. אני לא בטוח שאני מאמין לכולם, אני לא בטוח שעדיף לי להיות כלוא כאן עם מפקד זועם מלהיזרק החוצה, אל הקוסמים, אולי להצליח לחזור אל משפחתי. אני כבר לא בטוח בכלום, ובינתיים - אני צריך ללכת לחשוב, להחליט. אל תדאג, יומן יקר, כשתהיה לי החלטה אתה תהיה הראשון לדעת, הרי אין לי ברירה - אתה הדבר האחרון שנשאר לי, האחרון שאני יכול לסמוך עליו, ואותך לא יקחו ממני.
שלך,
גדברט.
הערות: יצא לי גרוע.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 19 2016, 22:53 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 6112
משתמש מספר: 48903

]שם:[/B]עפרה עמית
חלק מיומן של גובלין:"לילה מאוחר. החדרים פה מעופשים. האוכל שבמחסן עומד להסתיים, הקסם שלנו חלש. טווינט המפקד נעשה אכזרי מאוד, אנחנו זורמים איתו.
טווינט מזכיר לי את תלב. תלב... השם שלו מעלה דמעות ומרטיב את הדף המלוכלך. תלב. רחוק מכאן. מוגן. מסתתר. לפחות לא עומד להיחנק תחת קללותיהם של מגבילי חרותינו ושנואי נפשנו: הקוסמים. אילו יכולתי לשסף את גרונם ולהראות את הדר כבודו של גובלין...
תלב. כבר לא מוגן. אבל צריך לשקר. הנשימה עוד פועמת בראותיו. שקר עלוב יצא.
החרבות שלנו משומשות בידיים של הקוסמים. איכס.
רוצה לחזור לאינדואיזה. לתלב. לכולם. שקר יפה. מתוק. הם לא קיימים.
צרחה של טוויט מעירה אותי. הוא נפגע. נשמתו תעזוב אותו עד מהרה וכולנו נמות ביחד איתו.
תודה לך בעל פונדק שהחייה אותי, ומי שיימצא את היומן האומלל הזה יזכור אותי.
הערות:

---------
פורסם ב: Nov 20 2016, 22:13 PM
צטט הודעה

עובד משרד הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 14973
משתמש מספר: 55954

שם: אשליי
חלק מיומן של גובלין:
יומן שלי, המצב קשה.
אולי אני קצת מפתיע אותך עם פתיחה כזו, אבל זו המציאות המצב קשה.
הרבה יותר קשה מאותו יום שסבתא ברנדה שכחה לקנות תפוחי אדמה.
וגם יותר קשה מאותו יום שלא הרשו לי ללכת לשחק בגלל שהייתי מצונן.
זה קשה ברמות אחרות לגמרי, אלו בכלל לא דברים שאני מבין, ככה לפחות אבא אומר. הוא לא מסביר לי הרבה על מה שקורה אבל הוא גם לא צריך.
אני לא חושב שפעם דיברתי משהו איתך על זה שאני גובלין, כי בינינו למי זה אמור להפריע? אני ואתה חברים לעולם לא משנה שאתה אסיפת גליונות קלף ואני ילד גובלין מנוזל. זה אף פעם לא הפריע לנו.
אבל כנראה שיש כאלו שזה כן מפריע להם, זה מה שהבנתי בינתיים.
אמא אומרת לא להתייחס, גם היום שממש כבר אני לא יכול לצאת מהבנין שלנו שמשום מה התחיל לארח בשעות האחרונות הרבה גובלינים מהאיזור. זה נראה מוזר, כל הגובלינים נראים כל כך כועסים, מפחדים וכועסים או משהו כזה ביחד.
לפני כמה דקות אמא אמרה לי שהולכים להגיע ימים קשים, אבל היא תשמור עלי בכל מחיר. אז היא התחילה לבכות, וגם אני, לא כל יום אני רואה את אמא בוכה.
בינתיים יש לי עוד פינה משלי אבל נראה לי שתוך כמה דקות לא ישאר לי שום פינה להיות בה רק אני ואתה אז ניצלתי את הדקות האלו.
מקוה שנעבור את זה ביחד.
הערות: מרד הגובלינים! אף פעם לא היתה על זה פעילות. זה מגניב :)

--------------------

Ashley

אשליי • 16 • בלונדינית • לונדונית • לסבית • לונה לאבגוד • הפלפאפית • אנימה • פנטזיה • כינור •

---------
פורסם ב: Nov 21 2016, 13:53 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 115
מגדר:
משתמש מספר: 58848

QUOTE (Pudding @ Nov 20 2016, 11:45 PM)
חלק מיומן של גובלין:
יומן שלי, המצב קשה.
זה קשה ברמות אחרות לגמרי, אלו בכלל לא דברים שאני מבין, ככה לפחות אבא אומר. הוא לא מסביר לי הרבה על מה שקורה אבל הוא גם לא צריך.
אני לא חושב שפעם דיברתי משהו איתך על זה שאני גובלין, כי בינינו למי זה אמור להפריע? אני ואתה חברים לעולם לא משנה שאתה אסיפת גליונות קלף ואני ילד גובלין מנוזל. זה אף פעם לא הפריע לנו.
אמא אומרת לא להתייחס, גם היום שממש כבר אני לא יכול לצאת מהבנין שלנו שמשום מה התחיל לארח בשעות האחרונות הרבה גובלינים מהאיזור. זה נראה מוזר, כל הגובלינים נראים כל כך כועסים, מפחדים וכועסים או משהו כזה ביחד.
לפני כמה דקות אמא אמרה לי שהולכים להגיע ימים קשים, אבל היא תשמור עלי בכל מחיר. אז היא התחילה לבכות, וגם אני, לא כל יום אני רואה את אמא בוכה.
בינתיים יש לי עוד פינה משלי אבל נראה לי שתוך כמה דקות לא ישאר לי שום פינה להיות בה רק אני ואתה אז ניצלתי את הדקות האלו.
מקוה שנעבור את זה ביחד.

היוש אם את/אתה יודעים איך מגיעים לחד של גריםנדור תודיעו לי בזמן הקרוב

--------------------
מקגונגל

User Posted Image

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 21 2016, 15:30 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש

QUOTE (כדור בדולח @ Nov 21 2016, 03:25 PM)
QUOTE (Pudding @ Nov 20 2016, 11:45 PM)
חלק מיומן של גובלין:
יומן שלי, המצב קשה.
מקוה שנעבור את זה ביחד.

היוש אם את/אתה יודעים איך מגיעים לחד של גריםנדור תודיעו לי בזמן הקרוב

היי, ההודעה הזו היא ספאם - הודעה שאינה קשורה לאשכול הזה. הפעם זאת אזהרה בע"פ אבל אל תחזור על זה עוד פעם.

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: Nov 21 2016, 17:10 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 14303
מגדר:
משתמש מספר: 54344

שם:תאיר
חלק מיומן של גובלין:
היוש יומני המושלם!
אני לא מאמינה שאבא הכריח אותי להשתתף במרד, כאילו אני איזו משועממת מטומטמת. נכון, אולי זה מרד חשוב קצת, אבל שום דבר לא יותר חשוב ממקלחות בוץ! זה ממש פשע מה שקורה פה, כאילו יש כאן יותר מדי גובלינים, אין מקלחת ואין מני פדי!!!! ועוד יותר נורא, השעמום. פעם בשעתיים שלוש יש איזו התראה, כולם מתחבאים, לפעמים י כל מיני קללות, לפעמים לא, ואז נותנים לנו הרצאה כמה חשוב המרד ובלה בלה בלה. חוץ מזה אין פה אוכל נורמלי, כאילו, אתם מצפים שאני אוכל את כל תפוחי האדמה האלה ועדיין אשמור על הדיאטה? אין לכם איזה תולעת מבושלת? סיריוסלי? אתם יכולים להשמין בכיף, אם בא לכם. אני שובתת רעב עד שיש אוכל נורמלי, ולא אכפת לי שזה מסוכן להביא אפילו את תפוחי האדמה האלה. מבחינתי, שימות. רק שיביא אוכל הגיוני כבר!!!!!!!!!!!!
אוף, עוד פעם יש התראה. גודביי.
הערות:זה בכוונה כתוב עם קצת שגיאות כתיב.

--------------------
אחרי שנתיים בערך שלא הייתי...
חזרתי,
ואני פה בשביל להישאר!

---------
פורסם ב: Dec 3 2016, 18:48 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
חרמשים: 0
משתמש מספר: 59319

שם: אסונה ויואי, לונה♥
חלק מיומן של גובלין:
לפני המלחמה, מינו הגובלין:
יומני היקר,
אני נורא מפחד, מה יקרה אם נפסיד?
אני עדיין לא יודע מה המצב של המשפחה שלי.
אני פה עם חמישה גובלינים אחרים וקוסם מטורלל אחד שמנסה לעזור לנו, אבל הוא רק עושה לנו בלגן בראש.
אני מאוד מקווה שזה יגמר בקרוב.
סליחה, יומן יקר, אני צריך לצאת למלחמה...
אחרי המלחמה, מינו הגובלין:
היי היומן של אחי הגדול,
אחי נפצע קשה לכן הוא לא יכול לכתוב בך, אז הוא עכשיו יכתיב לי:
אני נלחמתי נגד הקוסמים האלה.
אני לא מאמין שאני עדיין חי.
אני מת מפחד!
אולי הם יחזרו? או שתבוא הנקמה?
אנחנו לא ניצחנו, אבל גם הם לא.
זה היה תיקו.
טוב, הרופאה הקוסמת מגיעה, והיא לא כל כך אוהבת אותי...
כדאי שאני אסיים להכתיב לאחותי.
בתיקווה שהכל יהיה בסדר,
אני נפרד ממך, יומני היקר.
לפני המלחמה, מריאנו הגובלין הגדול:
שלום לך יומני היקר,
אני נבחרתי להיות מפקד הגובלינים במלחמה!
אני כל כך שמח שנוכל להתעלל בקוסמים האלה!
"גובלינים תביאו את זה וגובלינים תביאו את זה"!
מה הם חושבים, שאין לנו רגשות?
טוב, להתראות לבינתיים.
אני אקח אותך בכיס ליתר ביטחון...
בזמן המלחמה, מריאנו הגובלין הגדול:
יומני היקר,
רציתי לומר מילות פרידה!
עומדים להרוג אותי!
אני עומד להילחם בקוסם הכי גדול אי פעם!
אלבוס דמבלדור!
טוב, יצאתי, אני כותב תוך כדי...
רגע למה הוא מדבר?
יואו, כמה הוא מקשקש!!!
טוב, לא משנה, בא קוסם אחר...
אלבוס הלך...
רגע, זה מורה בהוגוורטס!
סוורוס סנייפ, אם אני לא טועה...
טוב, הוא משליך קללה.
אני קשור.
עוד רגע מת.
§§§§ (קישקוש של עט נוצה מרוח)
הערות:

--------------------
אתם יכולים לקרוא לי לונה

11 • מ. ב. גריפינדור • SAO, ליב ומאדי והעולם של ריילי • אני רוצה לשנות כינוי וכותרת, אז בבקשה תתרמו! • פרשתי

User Posted Image

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 3 2016, 21:52 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 23535
משתמש מספר: 56101

שם: שירי
חלק מיומן של גובלין:
יומן יקר
זה מפחיד, אתה יודע, שאנחנו הולכים למות.
כשמתחילים מרד, אתה אף פעם לא חושב על הרגע הזה שבו אתה עומד להפסיד.
אני לא יודע למה אני בכלל ממשיך לכתוב. ברור שאין בזה טעם. אולי כי לא נשאר כבר עם מי לשוחח. הם לא יכולים. אנחנו במצור, בפונדק ההוא בהוגסמיד. אין יותר אוכל. אין יותר מים. אין יותר עם מי לדבר. זה כואב מידי, בלשון יבשה, מחוספסת כמו נייר זכוכית, בגרון מכווץ, בקול שהחליד מחוסר שימוש. וגם אם זה לא היה כל כך מכאיב, הם לא מסוגלים. אתה מבין למה שאני מתכוון? הם לא יכולים לדבר יותר. הם ראו יותר מידי. הם ראו קוסמים קורעים את משפחתם לגזרים בלחש יחיד- הורים, בעלים, נשים, ילדים, שראו את העור נקרע מעל הגוף של כל מי שהכירו, את הנימים מתפוצצים, בשר מרוטש שאיבד כל צלם אנוש.
ומי ששיחק לו מזלו לשרוד את הטבח, התבצר כאן. זכה לראות את הרעב הגדול, את הילדים שהופכים לעור ועצמות, את הגובלינים שיום אחד לא קמו מהמקום שבו קרסו, את המחלה, את אלו שהחלו להשתעל אפר ולהקיא דם, דם ועוד דם ועוד דם כי כבר לא נשאר בקיבה שלהם שום דבר אחר, את אלו שזוחלים על הרצפה, שורטים את הקירות בציפורניים שבורות. הפונדק, המבצר, הפך לכלא, לגזר דין מוות. בהתחלה לא נתנו להם להיכנס; עכשיו הם לא מרשים לנו להימלט החוצה. בסוף, אני רק רוצה שהדלת תיפתח, שאור יאיר את הגופות, שרוח תפזר את המחנק, ריח הריקבון, אפילו אם בכניסה יעמדו קוסמים חמושים בשרביטים נוגהים באור ירוק.
אני חולה. אני יודע את זה, מרגיש את העצמות החורקות, הבולטות, החדות כסכינים. את הגוף המשתתק, הכבה לאט-לאט באיזו פינה מתחת לחלון, ורק היד רועדת, כותבת במטושטש, בדם, את הסיפור שלנו, על הנייר, על העור, על הרצפה.
הערות: יצא לי סופר אלים :(

--------------------
שירי~משחקי הרעב~כותבת פאנפיקים~נירוונה וגראנג' בכללי~ג'וג'ו מויס~כמעט גיטריסטית~מה שאני רוצה זה צומי ושתקראו את מה שאני כותבת

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 1 2017, 10:00 AM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש

ננעל (:

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007