האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

פורסם השיר של ישראל לאירוויזיון! || פרסום
פורסם ב: Mar 10 2019, 22:26 PM
צטט הודעה

Eat Your Salad

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 543601
מגדר:female
משתמש מספר: 41708
חפצי המשתמש: צפה

פורסם השיר שייצג את ישראל בתחרות האירוויזיון!

User Posted Image

היום, יום ראשון ה10.3, פורסם לראשונה השיר שייצג את ישראל בתחרות האירוויזיון, שתתקיים במאי בתל אביב - בפעם הראשונה מזה 20 שנה!
השיר נכתב במיוחד לזמר קובי מרימי אשר גם יבצע אותו על במת האירוויזיון על ידי המוזיקאים ענבר וייצמן ואוהד שרגאי, הוא בסגנון בלדה ובשפה האנגלית. אורך השיר הוא כשתיים ורבע דקות. קובי נבחר לייצג את המדינה בגמר התחרות לאחר שניצח בתחרות הריאליטי הישראלית "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019 - תל אביב". השיר נבחר מתוך למעלה מ200 שירים שהוצעו לוועדה שבחרה - וביניהם גם שירים של המוזיקאיות הבולטות שירי מימון וקרן פלס, ששפטו בתוכנית "הכוכב הבא"
השיר יועד להתפרסם בשעה עשר בלילה, במהלך טקס פרסי האקדמיה הישראלית - אך הודלף לאינטרנט כ-4 שעות לפני השעה המיועדת.
את השיר תוכלו לשמוע בסרטון הזה, שיצא בערוץ היוטיוב של רשות השידור הישראלית "כאן 11":

--------------------

הגר החיה >>>>>> הגר המתה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Mar 11 2019, 22:36 PM
צטט הודעה

Believers Never Die

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 182670
משתמש מספר: 30194

אני קצת קטנוני, תסלחו לי על זה, האירוויזיון יהיה פעם ראשונה בתל אביב. עד עכשיו הוא היה פעמיים בירושלים (אחרי הניצחון השני שלנו לא אירחנו אותו).

קשה לי עם האירוויזיון השנה, גם הזמר וגם השיר שנבחרו גרועים בקטע אחר. היה עדיף שכיתריה, מאיה או שפיטה ינצחו בגמר, קובי בכלל היה מודח לפני הגמר והחזירו אותו בגלגל הצלה שהיה מכור מראש. והשיר שנבחר פה פשוט נוראי, האירוויזיון מחפש הופעות גדולות מהחיים, דברים ביזאריים, כריזמה, אקשן, משהו שעוד לא ראינו קודם. וקובי פשוט משעמם, חוזר על הטייפ המאוס של גבר יפה בחליפה עם קול בינוני וחוסר כריזמה. עוד בלדה חסרת חן ומגושמת. לא נגיע רחוק ככה. השיר הזה זוועתי, היה אפשר לבחור שיר עכשווי שיתאים לסטנדרטים של האירוויזיון בעשור האחרון, אבל כנראה שלא בא לנו דאבל אז החרבנו לעצמנו את הניצחון במו ידינו.

יש לציין שלשוודיה וצרפת יש את השירים הכי יפים השנה.

--------------------

User Posted Image

They say the captain goes down with the ship"
"?So when the world ends will God go down with it
Fall Out Boy —

---------
פורסם ב: Mar 14 2019, 14:31 PM
צטט הודעה

Living with my eyes closed

פרטי משתמש
קבוצה: מעצב האתר
חרמשים: 10000
משתמש מספר: 65051

מקום 15 בכיף ככה.

למה אנחנו תמיד עושים את אותה הטעות. שלחו לשם את הזמר הכי ממוצע שיש מבחינת כריזמה (קול יש לו, אבל הוא כל כך רגיל בלי שום דבר שמשאיר טעם של עוד) ושיר שמתאים לתנומת חורף של אוגר מצוי. זה ממש מבאס. חבל.

--------------------
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

---------
פורסם ב: Mar 15 2019, 07:39 AM
צטט הודעה

.Everything that kills me makes me feel alive

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 104078
משתמש מספר: 40399

אני אישית חושבת שקצת הגזימו עם הביקורות לשיר, סך הכל שמעתי את רוב השירים שפורסמו עד עכשיו והשיר שלנו לא כזה גרוע, להיפך הוא גם די טוב. אני כן מסכימה שאם הוא היה נבחר בשנה שעברה הסיכוי שלו להיכנס לעשירייה הוא אפסי, אבל השנה לדעתי יש לא סיכוי לא רע (אומנם לא לנצח, אבל להיות בין השירים הבולטים).
מי ששמע את הגירסה שהועלתה לפייסבוק, יסכים איתי שחובה להוסיף גיטרות חשמליות, כי זה מוסיף והופך את השיר להרבה יותר טוב.

--------------------
♣ לא קוראים לי אני באה לבד ♣ דברים לשעבר ♣

"הוודאות שנפסיד במאבק, לא תמנע מאיתנו לתמוך בעניין שבעינינו הוא צודק."

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007