האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

דיון || רוחות הרפאים בהוגוורטס
פורסם ב: Aug 20 2018, 10:21 AM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 10709
מגדר:male
משתמש מספר: 64904
חפצי המשתמש: צפה

*סלחו לי על הנראות ועל זה שזה קצר, אני מהטלפון

רוחות הרפאים בהוגוורטס

בהוגוורטס חיות, או יותר נכון מתות, שלל רוחות רפאים. מירטל המייללת, ניק כמעט בלי ראש, פרופסור בינס, ועוד הרבה.
אותי מעסיקות בעיקר רוחות הרפאים של הבתים.
מה איתן, מאיפה הן באו, מי הן בכלל?
הרי מלבד מירטל, כל רוחות הרפאים, בגיל מבוגר יותר מתלמידי הוגוורטס, אז הן חזרו לשם?
הכנתי לכם כמה שאלות מנחות:
מאיפה הן הגיעו?
הן בכלל למדו בהוגוורטס?
ואם לדוגמא תבוא עוד רוח מבית גריפינדור? היא תחליף את ניק? או שאולי לבית גריפינדור יהיו שתי רוחות רפאים?
בכלל, מי "מינה" אותן להיות רוחות הרפאים של הבית שלהן?
כל אחד שלמד בהוגוורטס וחזר כרוח יכול להיות רוח הבית שלו?

מוזמנים להתעלם מהשאלות המנחות,
דיון פורה ומהנה closedeyes.gif

--------------------
קריס ☯ 13 ☯ הצטרפתי בגיל עשר וקרינג' אחושרמוטה ☯ בואו סהכ אני אחלה
User Posted ImageUser Posted ImageUser Posted Image
הסוף.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 20 2018, 10:39 AM
צטט הודעה

Creature In The Nights

פרטי משתמש
חרמשים: 35012
מגדר:
משתמש מספר: 56992

מאיפה הן הגיעו? הם מתו בהוגוורטס ואחרי זה הפכו לרוחות רפאים בגלל שהיה להם כנראה משהו חשוב לעשות, או לא דווקא חשוב. נגיד מירטל המייללת, היא רצתה להמשיך לרדוף אחרי אוליב הרבני, ובגלל זה היא הפכה לרוח רפאים.
הן בכלל למדו בהוגוורטס? כן, כמובן, אלא איפה? אנחנו יודעים בודאות שמירטל המייללת למדה בהוגוורטס כי אומרים את זה בספר השני.
ואם לדוגמא תבוא עוד רוח מבית גריפינדור? היא תחליף את ניק? או שאולי לבית גריפינדור יהיו שתי רוחות רפאים? לא. לפי דעתי. הרי יש יותר מארבע רוחות רפאים, ויש רק ארבעה בתים. יש את פיבס, מירטל המייללת, הברון המגואל, הכומר השמן, ניק כמעט בלי ראש, הבת של כוונה רייבנקלו ועוד.
בכלל, מי "מינה" אותן להיות רוחות הרפאים של הבית שלהן? לא מינו את רוחות הרפאים, אלא שבבית שבהם הם היו, הם רוח הבית של הבית הזה.
כל אחד שלמד בהוגוורטס וחזר כרוח יכול להיות רוח הבית שלו? כן, אני חושבת..

--------------------
User Posted Image
GeoGuessr <3

---------
פורסם ב: Aug 20 2018, 15:18 PM
צטט הודעה

יש לי אהבה, והיא תנצח...

פרטי משתמש
חרמשים: 16020
מגדר:female
משתמש מספר: 59704

טוב אני מניחה שרוחות הרפאים הגיעו מהמוות לא? ומין הסתם הן כולן למדו בהגוורטס הם לא באו ראו את הטירה ואמרו "יאללה נשתלב" אני חושבת שלא תבוא עוד רוח רפאים מגריפינדור כי מין הסתם רוחות הרפאים של הבתים הן כנראה דמויות מאוד משפיעות על הבית ואם יהיה מישהו יותר משפיע (נגיד כמו הארי) אז אולי יהיו כמה ולא לא כל מי שרוצה יכול להיות רוח הבית כי כפי שכתבתי למעלה זה מין הסתם מישהו ממש משפיע.

אחלה דיון אבל אני ממליצה לך לעשות בפעם הבאה רקע יותר ארוך ואולי גם לכתוב את הדעה שלך בנושא זה יכול להיות אחלה של נקודות מפתח:)

--------------------
!It's me! the good advice cupcake

קוראים לי אסנת ואני אוהבת את קאפייי||ניהלתי את דיבורים שנה עכשיו אני דימוס||אני אוהבת במבהה
User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 20 2018, 17:43 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 179
משתמש מספר: 64210

מאיפה הן הגיעו?
כל אחד\ת מהמקום שבו הוא\היא מת.ה, די ברור. או מהמקום אליו הולכות רוחות אחרי המוות.
הן בכלל למדו בהוגוורטס?
כן, אני חושבת. או שהיה להן קשר אחר עם הווגורטס. זאת אומרת, למה להן לבוא "לרדוף" את הטירה סתם? אני גם די בטוחה שלא רק שהן היו תלמידות בהוגוורטס - אלא שהן גם למדו בבית שהן הרוחות שלו.
ואם לדוגמא תבוא עוד רוח מבית גריפינדור? היא תחליף את ניק?
לא. זה הרי ידוע שיש יותר רוחות מארבעת הספציפיות האלו, אז האם רוח משאר הרוחות שנמצאות בהוגוורטס החליפה אחת מהן? או הייתה רוח הבית במקביל? לא. אז אני לא רואה שום הגיון בך שאם תגיע רוח חדשה היא תחליף את הרוחות האחרות.
או שאולי לבית גריפינדור יהיו שתי רוחות רפאים?
לא. הרי קוראים לזה "רוח הבית", לא רוחות - ברבים. וגם מה שפירטתי למעלה.
לדעתי, זה בכלל לא היה מינוי. רק סתם כינוי. זאת אומרת, ארבעת הרוחות הן פשוט התיאור המושלם לאופי של ארבעת הבתים. אפילו מבחינת איך שהן נראות הן מתאימות לתיאור! אני ממש יכולה לדמיין איך תלמידים אחרים לעגו לרוחות האלו בגלל האופי+היופי(?) שלהן, ואז פשוט התלמידים מהבית הזה "אימצו" את הרוח להיות רוח הבית שלהם.
כל אחד שלמד בהוגוורטס וחזר כרוח יכול להיות רוח הבית שלו?
לא. שוב, מה שכתבתי למעלה.

טוב, אז כל הכבוד על הדיון! זה דיון מעניין מאוד, והיה לי כיף לענות על השאלות שהצגת! רק כמה דברים שטיפה הפריעו לי:
א. כמו שכבר כתבו לך, לדיון חסר המון מידע. כתבת רק שתי שורות - וגם זה רק עם רווח ובלי דברים שרלוונטים במיוחד לדיון. שימי לב שזה מאוד גורע מהאיכות של הדיון. שוב, את יכולה להוסיף אפילו את הדעה שלך (אם כי, כמובן, מומלץ להוסיף גם שורות שמציגות את הנושא יותר) - רק שיהיה יותר מידע.
ב. הנושא של הדיון, לדעתי, די כללי. את מדברת על מאיפה הרוחות הגיעו? או על למה דווקא הן הרוחות של הבית? הייתי שמחה אם היית מתרכזת יותר בנושא מסוים:)
ג. (טוב, זה מאוד קטנוני, אבל את יודעת [או מבינה משאר הדברים שכתבתי לךXD] - אני מאוד קטנונית. סלחי לי.) השם של הדיון מרגיש לי כללי אפילו יותר מהנושא של הדיון. לפי מה שבאופן אישי הבנתי מהדיון - היה טוב יותר לקרוא לו "רוחות הבתים בהוגוורטס". אפשר אפילו משהו יותר ספציפי מזה.

טוב, אז אל תביני אותי לא נכון - מאוד נהנתי מהדיון, ולכן חשוב לי שתשפרי אותו. לדעתי הוא מתעסק בנושא מרתק, ושאם רק תוסיפי פה ושם הוא יהפוך למשהו מדהים:)
בקיצור, ח"ח! ^^

---------
פורסם ב: Aug 22 2018, 04:40 AM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
חרמשים: 9443
משתמש מספר: 58753

כל הכבוד על הדיון ^^ הנושא בהחלט מרתק ומעניין, אבל יש לי כמה הערות:
1. מאוד הציק לי שהרקע והמידע על הדיון ממש קצרים, אפילו אם זה נכתב בפאלאפון תמיד אפשר לערוך ולהוסיף מידע. יש כל כך הרבה אתרים ואפילו האנציקלופדיה שלנו שתוכלי להיעזר בשביל יותר מרחב ורקע, זה נושא כל כך מעניין ואת כן יכולה לכתוב ולפרט יותר, אני מצפה לראות אותו ערוך ומלא בהרבה יותר מידע :)
2. הפריע לי לא פחות שהשאלות לדיון פשוט הגיעו לשם מבלי שכתבת דבר על הנושא והאופציה עצמה ברקע ובמידע, אבל חוץ מזה השאלות נחמדות - אבל תמיד אפשר לשפר ולהוסיף :)
3. הניסוח עצמו חמוד, אבל אולי אם תחליטי לערוך ולהוסיף הרבה יותר מידע אני ממליץ לך להוריד כמה אנטרים כי זה לא הכי נוח לקריאה. חוץ מזה כל הכבוד ^^
4. איפה הקישוטים? יש כל כך הרבה תמונות, גיפים, סרטונים ודברים הקשורים ברוחות רפאים! וזה לא רק מקשט את הדיון, זה מוסיף למידע שלו וגורם לדיון להיראות אסטתי יותר.
5. אני מסכים עם טהר, עדיף לצמצם את הנושא (לא שהוא יהפוך לנושא קטן, הוא עדיין עצום)
בכללי, הדיון חמוד - ובאמת כל הכבוד לך - אבל תמיד יש מה לשפר ואיך לשפר, נכון? אני מקווה שכשתהיי פנויה את תשבי על הדיון הזה ותשפרי אותו בצורה הכי טובה שתוכלי - מהמחשב או מהטלפון, בסדר? אני מקווה לראות דיון הרבה יותר יפה, את יכולה לשפר את זה :) אם העלבתי או פגעתי בך בכל צורה כלשהי אני מצטער ממש, ואני מקווה שתשפרי את הדיון - בהצלחה!

עכשיו אענה על השאלות ^^
מאיפה הן הגיעו?
זו שאלה ממש מבלבלת חח. אני חושב שהן באו, כמה שטהר אמרה - ממקום המוות שלהם. אני חושב שהן הגיעו להוגוורטס כי המעשה האחרון שלהם שיקף את כל תכונות הבתים בבת אחת ובעצם ייצג את המשמעות האמיתית של הבית. דוגמא: הברון המגואל מת בגלל שהשאפתנות שלו להלנה הגיעה רחוק מדי, הערמומיות שלו השתלבה בזה שהוא חיפש אחריה וניסה להחזיר אותה (אני מניח שלא רק בלגלל רוונה) והתושייה והנחישות התבטאו ברצון העזשלו להחזיר אותה.

הן בכלל למדו בהוגוורטס?
כן... זה די לא הגיוני אם הן לא היו לומדות בהוגוורטס...

ואם לדוגמא תבוא עוד רוח מבית גריפינדור? היא תחליף את ניק?
לא, בגלל שאף אחת מהרוחות שיש ויהיו לא ייצגו את כל תכונות הבית בצורה כל כך טובה ומושלמת. יש המון רוחות מבית גריפינדור אבל אם ניק נבחר זה כי הוא ייצג את הבית כולו בצורה הכי גריפינדורית ומושלמת שיש.

או שאולי יהיו לבית גריפינדור שתי רוחות רפאים?
כמו שכתבתי למעלה, בלתי אפשרי לדעתי.

אני חושב שאולי הרוחות שבעולם המתים של ארבעת המייסדים? אולי זה בגלל התקופה שבהן הן חיו או - מכו שאמרתי - בגלל שהן ייצגו את תכונות הבית שלהן בצורה המושלמת ביותר.

כל אחד שלמד בהוגוורטס וחזר כרוח יכול להיות רח הבית שלו?
כמו שאמרתי בסעיפים הקודמים - לא.

בכל מקרה, ייתווסף ללינקייה! ח"ח ^^

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Oct 1 2018, 06:29 AM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 75
מגדר:
משתמש מספר: 68723

כל הרוחות למדו בהוגוורטס

---------
פורסם ב: Oct 1 2018, 07:52 AM
צטט הודעה

shadowhunter#

פרטי משתמש
חרמשים: 2145
משתמש מספר: 68537

אני חושבת שהם היו משהו מיוחד, או עזרו למנהלים של הוגוורטס, ואלי אני חושבת שהמוות יכול להחליט מי יהיה רוח ומי ימות. אולי הם עשו משהו בשביל זה, או נרצחו בדרך מסוימת כמו מירטל. אולי רק מי שרוצה להיות רוח נהייה רוח?

--------------------
כותבת 🔹 קוראת 🔹 39 רמזים 🔹 רייבנקלו 🔹 KotLC 🔹 סופי פוסטר 🔹 סולאנג׳לו 🔹 איארה 🔹 טים פוסטר-קיף (או קיפוסטר!)

איימי קהיל המדהימה. קיף מהמם ואני בטוחה שאין מישהו שיתווכח.
למרות הנאום היפה שהיה פה, החלטתי שהחתימה שלי מעכשיו מוקדשת להעלאת המודעות לשומרת הערים האבודות. קודם כל, תאהבו את קיף! זאת אפילו לא פקודה, כי אני כל כך בטוחה שתאהבו אותו. אחר כך תשפפו סוקיף (כי בואו אף אחד לא אוהב את פיץ), ואז תקראו את כל הספרים ותלכו לעודד את שאנון כדי שלא תעכב את הספר התשיעי בעוד שנה. אתם עדיין כאן? KotLC זאת לא סדרה קצרה....
שכחתי לציין שרו היא מלכה! תאהבו אותה! היא משפפת סוקיף!

"אני סופי! טרלהלהלהל אני כמעט מתה! בואו נצרח על פיץ ושסוקיף יהיה לנצחחחחח" ~לחלוטין סופי אמרה את זה
סטטוס אחרון: פאנגירל במצב הפרישה ה5++ שלי מהפורטל

User Posted Image User Posted Image User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 1 2018, 11:46 AM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
חרמשים: 9443
משתמש מספר: 58753

היי עדיכץ! אני שמח מאוד שהחלטת להגיב בדיון ולחלוק את דעתך, אך שים לב שתגובתך היא ספאם, משמע תגובה שלא קשורה לנושא הפורום ובמילים אחרות - תגובה אסורה. בנוסף; שים לב שעברו יותר משלושה שבועות מאז התגובה האחרונה - מה שאומר שזוהי הקפצה.
אנא קרא את חוקי הפורומים ואת חוקי הפורום לפני שאתה מגיב עוד תגובות כמו אלו. מכיוון שאתה חדש לא תיענש, אך שים לב לפעם הבאה.

לולה, כנל לגבייך - שימי לב ואל תחזרי על כך שוב. את לא חדשה.
ננעל

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007