האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

שיר בהשראת השואה || סיוון, שיר שלי באנגלית
פורסם ב: Dec 5 2017, 20:05 PM
צטט הודעה

קראנו לה נופית על שם הנוף

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 63935
מגדר:female
משתמש מספר: 63549
חפצי המשתמש: צפה

[?B]
Why
?Why is all this happening? All the time
?Where is the love? Why was she lost
?Why so cold
?Where did Dad go
?Why are we imprisoned here
?Why do not I have dolls
?Why am I not going to kindergarten
?And why is the only food that is potato peel
?Why do not I have clothes
And why are we barely living?
[/B]

--------------------

!! SHE\HER ✦ SIVAN
User Posted Image User Posted Image
be your wife like ♥︎ im in love with him ⇢ running out of time ##wish i were heather
User Posted Image User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 5 2017, 20:39 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה

היי סיוון! כאשר את מפרסמת יצירה בפורום, עלייך לתייג אותה כך: *שם היצירה* || *השם שלך*. ערכתי לך הפעם, אך אני ממליצה לך לקרוא שוב את חוקי הפורום כדי לא לחזור על כך להבא ^^

*ייערך עם תגובה על השיר בקרוב.

אני אתחיל בזה שזה שיר חזק ויפה, והצלחת להעביר את המסר בצורה מצוינת דרך השאלות. באופן כללי השאלות האלו מאוד התאימו לדעתי ואלו שאלות שהיה כל כך הגיוני לשאול בתקופה הזאת, כי הן מתארות בדיוק את כל הדברים שלנו ברור מאליו שצריכים להיות לבן אדם אבל בתקופה הזאת נלקחו מהם ולא היו. בעיקרון היו רק כמה דברים קטנים שקצת הפריעו לי, ורובם קשורים לאנגלית עצמה:
קודם כל, לגבי השורה הראשונה - אהבתי שהתחלת את השיר ב-'Why' כללי כזה, ואז המשכת אותו עם הרבה שאלות שמתחילות רובן ב-'Why'. מה שכן, טיפה הפריע לי שהשורה הראשונה הייתה היחידה בלי סימן שאלה או סימן פיסוק בכלל. זו כמובן החלטה שלך, אבל לדעתי יהיה עדיף אם תוסיפי גם בה סימן פיסוק - אם לא סימן שאלה אז אולי נקודה - כי אחרת היא מרגישה כאילו "פתוחה" כזאת ופחות חזקה.
?Where is the love? Why was she lost

זה טיפה מבלבל כי בעברית זה לא ככה, אבל באנגלית אהבה היא 'it' ולא 'she', ולכן זה צריך להיות 'Why was it lost?'.
?Why so cold

כאן זה צריך להיות 'Why is it so cold?'.
?Where did Dad go

זו לא באמת הערה ויותר הצעה כזאת, אבל בגלל שכתבת את השיר מנקודת מבט של ילדה, אני חושבת שאולי עדיף לך לכתוב 'Daddy'. שוב, זו ממש לא טעות או משהו, אני פשוט חושבת שזה נשמע קצת יותר ילדותי וזה יכול להתאים יותר.
?Why do not I have dolls

גם זאת לא ממש טעות, אבל קצת הפריע לי בקריאה שכתבת 'do not' ולא 'don't'. בעיקרון זה אותו הדבר, אבל לרוב מקצרים ל'don't' ואני חושבת שזה נשמע קצת יותר טבעי. אותו הדבר בפעם הנוספת שכתבת 'do not'.
?And why is the only food that is potato peel

המשפט הזה לא נשמע לי ממש הגיוני מבחינה תחבירית. אני לא בטוחה איך לתקן אותו, אבל אם את יודעת או שיש לך מישהו לשאול אני ממליצה לך לערוך.
חוץ מזה אין לי ממש הערות, זה באמת שיר חזק והעברת את המסר בצורה טובה ומעוררת עוד מחשבה. אני מצטערת אם פגעתי ומחכה לקרוא עוד שירים שלך.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007