האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבחירות לראשות הבתים לשנת הגובלין 24 נפתחו! פרטים נוספים בפורומי הבתים

דרושים פרופסורים, בטאים ומעצבים לשנה״ל הגובלין 2024!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

Back To Black || סיקור שיר
פורסם ב: Sep 3 2018, 15:43 PM
צטט הודעה

Eat Your Salad

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 539323
מגדר:female
משתמש מספר: 41708
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
כל הכבוד, מצאתם את אבן התודעה!
בשביל להשיג את האבן, עליכם לפתוח סיקור או להגיב בסיקור קיים בפורום! שימו לב - אם אין סיקור פתוח שתוכלו להגיב בו בלי להקפיץ, אתם צריכים לבקש אישור ממני להגיב בו.
את הקישור לאשכול שתפתחו או לתגובה שתכתבו תשלחו באשכול הפעילות, ללא צורך בטופס. בהצלחה!

----------

Back To Black
סיקור שיר
User Posted Image

🎧 מבצעי השיר: איימי ווינהאוס
🎧 תאריך יציאה: 30 באפריל 2006
🎧 ז'אנר: סול
🎧 שפה: אנגלית
🎧 מספר צפיות בקליפ: 338,379,024
🎧 אורך השיר: 4:00

רקע על השיר

Back To Black הוא שיר של זמרת הג'אז והסול היהודייה-בריטי איימי ווינהאוס, אשר יצא ב30 באפריל 2006 כחלק מאלבום האולפן השני שלה, שחולק איתו את אותו השם - "Back To Black". השיר נכתב והופק על ידי המוזיקאי היהודי-בריטי גם כן מארק רונסון. באלבום הדלוקס של "Back To Black" יצאה גרסת רמיקס לשיר, ביחד עם הראפר האמריקא ג'יי-זי.
הקליפ לשיר צולם בלונדון, ליד גן גיבסון ודרכי צ'לסום בסטוק נווינגטון. הוא בוים על ידי פיל גריפין, ומציג לוויה - בה רואים את איימי ווינהאוס לובשת בגדים שחורים ובוכה על קבר שעליו כתוב "ת.נ.צ.ב.ה. לבה של איימי ויינהאוס" ("R.I.P. the Heart of Amy Winehouse"). על פי אתר האינטרנט הרשמי של הזמרת: "הקליפ החדש של איימי ויינהאוס, "Back in Black" (כך כתוב במקור) צולם בצורה יפה וגם אמנותית בצבעי שחור-לבן, בדימויים אבודים לרומן עם לוויה."
השיר הגיע למקומות גבוהים במצעדים ברחבי העולם, ואף הגיע למקום הראשון ביוון. בישראל, מקום השיא שלו הוא שש. לשיר יש תואר פלטינה בחמש מדינות, ותואר זהב בשלוש.

מילים

He left no time to regret
Kept his d*ck wet
With his same old safe bet
Me and my head high
And my tears dry
Get on without my guy

You went back to what you knew
So far removed from all that we went through
And I tread a troubled track
My odds are stacked
I'll go back to black

We only said goodbye with words
I died a hundred times
You go back to her
And I go back to...

I go back to us

I love you much
It's not enough
You love blow and I love puff
And life is like a pipe
And I'm a tiny penny rolling up the walls inside

I died a hundred times
You go back to her
And I go back to...

I died a hundred times
You go back to her
And I go back to...

Black, black, black, black, black, black, black,
I go back to...
I go back to...

I died a hundred times
You go back to her
And I go back to...

I died a hundred times
You go back to her
And I go back to black

קליפ

חוות דעת אישית

Back To Black הוא ללא ספק אחד השירים הכי מוצלחים של איימי ווינהאוס.
זה לא שיש לה הרבה כאלה, כן? היא נפטרה בגיל מאוד צעיר ולא הספיקה לעשות הרבה מוזיקה. אבל יש תחרות קשה במקרה שלה - כל אחד מהשירים שלה באמת נפלא. יש סיבה שBack To Black הוא אחד מהשירים הכי מפורסמים שלה, אם לא הכי מפורסם, הוא באמת שיר נהדר. יש לו קצב מגניב, ואני מאוד נהנה לשיר אותו. יש במילים של השיר כמה יציאות גסות, ובקליפ הן מצונזרות, אבל זה לא כזה משנה לי (זו בכל זאת הדעה האישית שלי).
ומה עוד כבר יש להגיד על קלאסיקה כזו? זה שיר באמת נהדר, ואם אתם לא מכירים אותו - מהרו לשמוע! אבל אני מאמין שלרובכם כבר יצא לשמוע אותו, הוא מפורסם מאוד. אז אני אסיים את הסיקור הזה כמו תמיד בהמלצה - השיר הזה באמת נהדר ואני אוהב אותו מאוד וממליץ לכולכם לשמוע אותו.

הודעה זו נערכה ע"י Cheryl Blossom ב Dec 7 2018, 10:11 AM

--------------------

הגר החיה >>>>>> הגר המתה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 4 2018, 16:22 PM
צטט הודעה

Creature In The Nights

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 35012
מגדר:
משתמש מספר: 56992

*אישרת לי להקפיץ

ואוו, זה סיקור ממש מושקע. באמת. החוות דעת האישית מאוד ארוכה. לפי האורך של החוות דעת אפשר לזהות כמה אוהבים את השיר, והחוות דעת שלך ארוכה, וזה אומר שאתה מאוד אוהב את השיר.
עד היום לא שמעתי את השיר, ועכשיו אני שומעת אותו. (אפילו עשיתי למחשב הפעלה מחדש כי לפעמים הוא עושה שזה יהיה בלי קול, אבל זה לא עזר אז אני עכשיו (כשאני כותבת את התגובה הזאת) שומעת אותו. והוא ממש טוב. יש לו קצב טוב, והזמרת (איימי?) שרה אותו ממש טוב.
אז, בקיצור, ממש אהבתי את השיר. תודה שכתבת את הסיקור הזה והכרת לי את השיר המושלם הזה.

--------------------
User Posted Image
GeoGuessr <3

---------
פורסם ב: Oct 6 2018, 17:29 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 0
מגדר:
משתמש מספר: 56040

טוב, קודם-כל רואים שהסיקור כתוב טוב ומעוצב באופן יפה ואסתטי. יש לי (כמובן) כמה הערות. ראשית כל, כתבת:
אשר יצא ב30 באפריל

כמובן שזו לא בעיה גדולה, אך (לדעתי) צריך לכתוב שהוא יצא ב-30 באפריל (עם הדבר הזה: -). יש לי עוד הערה:
בחלק מהמקומות כתבת "back to black" ובחלק מהמקומות כתבת back to black. כלומר, בחלק שמת גרשיים ובחלק לא. לדעתי עדיף לכתוב בכל מקום את אותו הדבר (אבל זו כמובן רק דעתי).
חוץ מזה, הסיקור מצויין ואין לי עוד מה להוסיף.

--------------------

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8164 18908 18995 19399

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007