האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבחירות לראשות הבתים לשנת הגובלין 24 נפתחו! פרטים נוספים בפורומי הבתים

דרושים פרופסורים, בטאים ומעצבים לשנה״ל הגובלין 2024!

קפיצה לעמוד (5) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מה אתם חושבים על צניעות - דיון, מה אתם חושבים על הצניעות בימינו?
פורסם ב: Jul 13 2017, 13:43 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 556
מגדר:
משתמש מספר: 62979
חפצי המשתמש: צפה

מה אתם חושבים על צניעות?

מה אתם חושבים על הצניעות בימינו? אני אישית הולכת עם חולצות בטן, שורטסים, מכנסיים, גופיות ובגדי ים די 'חשופים לעין', אבל יש כאלו שלא. בימינו זה כבר ממש נפוץ לראות מישהי רק אם חזייה אם עם בקיני, או גבר ללא חולצה, או אפילו בנות עם חזיית הנקה ותחתונים שקופים בשביל 'לא להיות ערומות לגמרי בפומבי'.
דיברתי על זה עם חברתי והיא אמרה לי שדודתה הולכת ערומה לגמרי בבית ולאנשים (גם לגברים!!) זה לא מפריע. מה אתם חושבים? זה לא ממש מזעזע? אפילו הרמיוני (אמה ווטסון) שלנו נדבקה בזה! תראו איך אנשים הולכים!

https://www.google.co.il/search?q=אמה+ווטסו...hUKEwiwkY7kmYbV
-קישור לתמונות של אמה ווטסון. כנסו גם לתמונות של בר רפאלי, או דוגמניות, שחקניות ואפילו סתם אנשים. זה ממש מזעזע!

אז מה אתם חושבים?
כתבו לי בבקשה! רוז גריינג'ר-וויזלי

--------------------
**צפ"ת**

אלרג"ה | רוז גריינג'ר-וויזלי | הארי פוטר | פוטרמור | לרקוד | 12

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 13 2017, 13:55 PM
צטט הודעה

עובד משרד הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 14973
מגדר:female
משתמש מספר: 55954

אני חושבת שכשמדברים על "צניעות" צריך להיות ברור - צניעות זה לא סוג לבוש, צניעות זו תכונת אופי.
צניעות זה דבר שבנפש, אדם צנוע לא צריך להוכיח את זה בלבוש שלו, זה ניכר בכל דבר שהוא עושה.
בדרך כלל אדם צנוע יתלבש בצורה פחות חושפנית, אבל לא דווקא, יכולים להיות הרבה מקרים שגם אדם מאוד צנוע ילבש בגדים חושפניים - במיוחד במקומות שזה מקובל בהם, כמו בחוף הים או כשהוא בבית בלי אורחים, או כשממש חם וכדומה.
אני לא חושבת שכל עוד אדם מתלבש בצורה המקובלת זה אמור להפריע למישהו, יש סטנדרטים חברתיים לאיך מתלבשים ברחוב ואני בהחלט חושבת שכדאי לשמור עליהם. אבל עדיין, הם מאוד גמישים ונותנים לכל אדם את המרחב להתלבש בצורה שהכי קרובה לנוחיות שלו, ואני חושבת שזה נהדר.
לא הבנתי ממה הזעזוע שלך, אשמח אם תסבירי.

בנוגע לקוד לבוש דתי, שמקובל להגדיר אותו בתור "צניעות" - ובכן, זה בלבול מסוים בהגדרות. ביהדות יש מצווה שנקראת "והיה מחניך קדוש", שזה כולל גדירת גדרים סביב נושא המיניות שלא יהיה בצורה פרוצה, אני אישית לא חושבת שהסטנדרט הרווח כיום ברחובות לא מסתדר עם המצווה הזו.

--------------------

Ashley

אשליי • 16 • בלונדינית • לונדונית • לסבית • לונה לאבגוד • הפלפאפית • אנימה • פנטזיה • כינור •

---------
פורסם ב: Jul 14 2017, 03:52 AM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99157
משתמש מספר: 61427

לדעתי צניעות היא בחירה שהאדם בוחר. מה הוא רוצה להראות בו. את האופי או את היופי? אנשים הבוחרים היופי לא בהכרח לובשים דברים לא צנועים! אך יש כאלו שרוצים להראות את גופם וילבשו לא צנוע.
יש כאלו שיבחרו באופי, למרות הבחירה הם יכולים ללבוש חשוף אך לרוב ילבשו בגדים צנועים ובעצם ירצו להראות את הפנימיות שלהם ולא את החוצניות.אבל אנשים חייבים להתחיל להבין שעם למשל נערה הלכה עם שורט טיפה קצר מהרגילים אבל לא שורט תחת זה לא אומר שהיא רוצה לחשוף או כדומה. ולדעתי וכמובן זה לא נועד לפגוע אבל החוקים והלבוש הקפדני של הדתיים לפי דעתי מעט מוגזם. את החצאיות אני עוד יכולה להבין. אבל הקטע של אישה נשואה שצריכה לשים פאה או לאסוף את שיערה כדי שלא יראו אותו להסתיר אותו בכללי כבר די מוגזם לדעתי.
השיער הוא אחד מין הדברים המיחדים את האישה!
הוא יפיפה ומודע חובה כול כך להסתירו?
אך עזבו לרגע את עיניין הצניעות המוגזמת לדעתי אצל הדתיים.
אני חושבת שהבגד שלובש בן האדם מיצג אותו.
ככה האנשים האחרים יכולים לדעת דבר אחד עליו מבלי להכיר. לפחות בדרך כלל. לא כול אדם לובש בגד לפי אישיותו אך לרוב כן.אך יש באמת אנשים שלדעתי מגזימים ביותר בבגדים. למשל בחורה תלך עם חזיה ברחוב כמובן שלא העיר לה אבל זה באמת שחא מכובד. יש באמת רמות של צניעות. אבל עזבו את הצניעות זה לא מכובד בהחלט שלא ללכת עם חזיה ברחוב.

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
פורסם ב: Jul 14 2017, 09:04 AM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

ב״צניעות״ אני מניח שאת מתכוונת לביגוד וללבישת בגדים ״חושפניים״ או כל דבר שלא נחשב למקובל בחברה שלנו.
לדעתי, לפחות, לכל אחד או אחת יש את הזכות ללבוש מה שהם רוצים. כן, מפתיע מאוד, אבל לכל אחד יש את הזכות ללבוש מה שבא לו. אם למישהי בא ללכת לישון בחזייה ותחתונים כי חם לה בקיץ, בכיף. אם ילדים מהכיתה שלי רוצים לבוא עם מכנסיים קצרים וחולצה קצרה באמצע ינואר כי לא קר להם, גם סבבה. אם אח שלי רוצה להתכסות בשמיכת פליז באמצע יולי, גם סבבה. לכל אחד יש זכות בחירה. דיברת על אמה ווטסון ואני לא מבין מה הבעיה באמת עם מה שהיא לובשת - מה, יש מחשוף? מה, אולי רואים לה את החזייה? אוי ואבוי, אנשים ידעו שיש לה חזייה. מותר לה להתלבש איך שבא לה ולבוש של אנשים פשוט לא צריך להיות עסק ציבורי - חיה ותן לחיות. כמובן שלגרום לאחרים להרגיש לא בנוח באופן מכוון כשבאמת אין להם מה לעשות עם זה (נניח, ללכת לישון אצל מישהו/י וללכת לישון בלבוש מינימלי כשהמישהו/י אומר/ת לך שהם לא מרגישים בנוח עם זה) זה לא מכבד את תחום הנוחות של אנשים אחרים, אבל באמת, לכל אחד יש את הזכות ללבוש מה שהוא רוצה מתי שהוא רוצה - פשוט כי זה לא ענייני. תכלס, זה כבר נהיה בלתי אפשרי להתלבש בצורה שתהיה מקובלת על החברה - תמיד יהיה לאנשים מה להגיד. על נשים במיוחד, אם כבר מדברים על זה - את לובשת משהו קצר? ״אוי ואבוי, שימי עלייך משהו, אסור שאנשים ידעו שיש לך חזייה או שאנשים ישימו לב שיש לך חזה של אישה״. את לובשת משהו ארוך? ״מה זה, מה את דוסית? שמרנית? מה זאת ההתנהגות הזאת בכלל?״. אולי במקום לשפוט איך אנשים אחרים מתלבשים, החברה שלנו צריכה להתעסק יותר בלהבין שלכל אחד יש את הזכות ללבוש מה שהוא רוצה מתי שהוא רוצה כי זה פשוט לא עניינם.
(זה, כמובן, בהנחה שהבנתי כמו שצריך את הנושא של הדיון ושאת לא מדברת על צניעות דתית או צניעות כתכונת אופי)

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 14 2017, 09:19 AM
צטט הודעה

נ נח נחמ נחמן מאומן

פרטי משתמש
חרמשים: 13093
מגדר:male
משתמש מספר: 58723

מסיבה כלשהי (אולי הרימון..?) אני לא יכול לראות את תחילת הדיון אז אני פשוט אגיב לתגובות האחרות..

אשליי-
אם אני מחלק את הפסקה הראשונה לשניים-
עם החלק הראשון אני מסכים
את החלק השני לא ממש הבנתי (נראלי שהוא מתייחס להודעה הראשונה (שאותה כאמור אני לא יכול לראות..)
עם החלק השלישי אני לא מסכים.
קוד הלבוש ברחובות היום ממש לא תואם את הדרישה הדתית.

אורטל-
לגבי קוד הלבוש הדתי, אני חושב שצריך להבין קודם מה המטרה של כל הצניעות הזאת..
זאת אומרת, כתבת שלגבי החצאית את מבינה אבל לגבי כיסוי השער אצל האישה את לא מבינה..
השאלה היא אם יש בכלל הבדל בניהם?
התשובה כנראה תהיה לא.
כל עניין הצניעות הוא ממש לא כדי לחנוק את היופי והאהבה הטבעית. להפך- מטרתה היא להפוך אותם לדבר עמוק בהרבה!
כשאישה הולכת בלבוש צנוע היא בעצם אומרת- "הפנימיות שלי יותר חשובה מהחיצוניות שלי!"
וזה מה שזוג צריך- אהבה שבנויה על קשר פנימי ולא קשר חיצוני!
ועכשיו תשאלי כמובן- "אז למה אישה שכבר התחתנה צריכה להמשיך לשמור על צניעות?? הרי הם כבר התחתנו!"
אז זהו, שהנשואים הם לא סוף הקשר- הם רק תחילתו.
גם אחריי שזוג מתחתן הם צריכים להעמיק את הקשר ולכן גם אז הם צריכים לשמור על צניעות כדי שהקשר יתעמק אל מקום טוב וכשר.
מקווה שהסברתי את עצמי טוב..

ולגביי בחלק האחרון של תגובתך-
אני מסכים שמה שאדם לובש מעיד לרוב על האדם עצמו אבל זה לא כלל ברזל וממש אי אפשר לקבוע כלום ככה או להסיק מסקנות על אדם ככה..
ועוד משו קטן.. שימי לב יותר לשגיאות כתיב.. (בלי כוונה להעליב ח"ו)

--------------------
אריאל

~20 ~שמח~מבקר מדי פעם בעיקר בשביל דיונים '13+ '~

---------
פורסם ב: Jul 14 2017, 12:18 PM
צטט הודעה

עובד משרד הקסמים

פרטי משתמש

QUOTE (פה קבור הכלב @ Jul 14 2017, 10:51 AM)
עם החלק השלישי אני לא מסכים.
קוד הלבוש ברחובות היום ממש לא תואם את הדרישה הדתית.

אני מניחה שזה בגלל שאנחנו תופסים בצורה שונה את העניין הדתי של צניעות.
אני תופסת ש"והיה מחניך קדוש" זה תלוי תקופה, בזמנים קדומים יותר היה קוד לבוש מסוים - ושמרו לא לפרוץ אותו. עם השנים קוד הלבוש השתנה, וכך גם הצניעות איתו. בתקופות ישנות אישה שהלכה בראש גלוי נחשבה לחרפה, היום נשים רגילות הולכות בדרך כלל ללא כיסוי ראש. ממילא - בתקופות בהן כיסוי ראש היה חלק מהחיים הוא היה דרישה של צניעות, לא לפרוץ את הסטנדרט המקובל, אבל כיום שכיסוי ראש הוא לא דבר נצרך בחברה - לא חייבים בו, וכך גם פסקו כמה וכמה מהפוסקים הגדולים בדורות האחרונים.
זו רק דוגמא אחת, כנ"ל לגבי שרוולים קצרים, מכנסיים, וכיוצא בזה.
כמובן שדרישות הלבוש הצנוע הן באותה מידה גם כלפי גברים, אני לא מסכימה עם התפיסה שמקובלת בכל מיני מקומות לפיה דרישות הלבוש הצנוע הן כמעט רק על נשים...

--------------------

Ashley

אשליי • 16 • בלונדינית • לונדונית • לסבית • לונה לאבגוד • הפלפאפית • אנימה • פנטזיה • כינור •

---------
פורסם ב: Jul 17 2017, 14:45 PM
צטט הודעה

נ נח נחמ נחמן מאומן

פרטי משתמש

אבל כיום שכיסוי ראש הוא לא דבר נצרך בחברה - לא חייבים בו, וכך גם פסקו כמה וכמה מהפוסקים הגדולים בדורות האחרונים.
אפשר דוגמאות?

כמובן שדרישות הלבוש הצנוע הן באותה מידה גם כלפי גברים, אני לא מסכימה עם התפיסה שמקובלת בכל מיני מקומות לפיה דרישות הלבוש הצנוע הן כמעט רק על נשים...

כמובן שחובה זו מוטלת גם על הגברים אך מה לעשות שאצל נשים זה חמור בהרבה..

--------------------
אריאל

---------
פורסם ב: Jul 17 2017, 15:03 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 16397
משתמש מספר: 54053

QUOTE (פה קבור הכלב @ Jul 17 2017, 04:17 PM)

עד עכשיו לא הייתי חלק מהדיון, אבל המשפט הזה מבחינתי ממש דורש תגובה.
אולי מבחינתך גברים דתיים גם כן שומרים על צניעות - אבל מה שאני רואה כרגע זה ממש הפוך. כרגע אני עדיין מגבשת את הדעה הגמורה שלי לגבי צניעות ככה שאני לא יכולה לומר לך אם זה ""צודק"" או לא, אבל תנסה רגע להיזכר בפעם האחרונה שהיית במעיין, ה"תחליף" של הדתיים לים. הבנים בדרך כלל יסתובבו שם בחופשיות עם בוקסרים ובגדי ים, אבל הבנות? במקרה הטוב תראה אותן נכנסות למים עם *שמלת* בגד ים. וזה, כמו שציינתי, במקרה הטוב. בדרך כלל תמצא אותן בחוץ, שלא יקרה חלילה מצב של ""חוסר צניעות"".
ובכן, האם באמת גם גברים וגם נשים (דתיים, כמובן) שומרים על צניעות? לא, ממש לא. והמקרה שהצגתי למעלה הוא רק דוגמה. ככה שכרגע, כללי הצניעות שקבעו חז"ל לא מאוד הגיוניים...

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
פורסם ב: Jul 17 2017, 15:11 PM
צטט הודעה

נ נח נחמ נחמן מאומן

פרטי משתמש

כי נשים חייבות בצניעות הרבה יותר מגברים!!
אין בעיה שאישה תראה גבר בבוקסר אבל יש בעיה שגבר יראה אישה בביקיני!
וזה שמירה של שני הצדדים!
אישה לא יכולה להתלבש באופן לא צנוע, ולגבר אסור להסתכל באישה שלבושה לא צנוע!
אני לא יכול ללכת לחוף מעורב כי יש שם נשים שמתלבשות באופן לא צנוע- אז אני לא שומר על צניעות?

--------------------
אריאל

---------
פורסם ב: Jul 17 2017, 15:51 PM
צטט הודעה

עובד משרד הקסמים

פרטי משתמש

QUOTE (פה קבור הכלב @ Jul 17 2017, 04:43 PM)

וזה שמירה של שני הצדדים!
אני לא יכול ללכת לחוף מעורב כי יש שם נשים שמתלבשות באופן לא צנוע- אז אני לא שומר על צניעות?

אממ, מעניין מאוד...
מאיפה אתה לוקח את זה? סתם הוצאת מהראש?
גברים חייבים בצניעות כמו נשים, לא מבינה איפה יש הבדל בזה.
סתם הערה - אני אפסיק להתייחס לתגובות שלך ברצינות אם כל הזמן תזרוק דברים כאילו הם עובדות ולא תביא שום מקור, כמו כאן ובדיון על מתווה הכותל, אתה לא מבסס את הטענות שלך מבחינה תורנית, איך אתה רוצה בכלל לטעון שאתה צודק מבחינה דתית בלי שום בסיס לדברים שלך?

אפשר דוגמאות?

"וזה יתד שהכל תלוי בו, שכל דבר הנראה תמיד ואין דרכן לכסותן, ורגילים בהם אנשים אין זה ערווה, ואין בני אדם מתגרים בהן מפני שרגילים. אי הוי נוהגין כל בנות ישראל לצאת בפריעות, לא הוי שום איסור אפילו בנשואות לצאת וכו'... דהכל תלוי במנהג הנשי ודו"ק היטב" (שו"ת ספר יהושע, אבן העזר פ"ט - הרב יהושע העשיל באבד זצ"ל, רבה של טרנופול בסוף המאה ה18 תחילת המאה ה19)
בהרחבה ראה כאן, זה גם תלוי לכל ענייני צניעות -
https://sites.google.com/view/minagshelkishot

QUOTE (הילדה הכי יפה בגן)
ככה שכרגע, כללי הצניעות שקבעו חז"ל לא מאוד הגיוניים...

מצטרפת לכל התגובה שלך ~
מה גם שחז"ל לא ממש קבעו כללי צניעות, אין הוראות ברורות איך להתלבש וכדומה.

--------------------

Ashley

---------
פורסם ב: Jul 17 2017, 16:54 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
חרמשים: 16397
משתמש מספר: 54053

QUOTE (פה קבור הכלב @ Jul 17 2017, 04:43 PM)
וזה שמירה של שני הצדדים!

אבל למה נשים חייבות בצניעות יותר מגברים? אני לא מצפה מגברים להסתובב עם חזיות, אבל אם הם לובשים רק בגדים מינימליים - למה שאני אלבש את המקסימום מבחינת צניעות?

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
פורסם ב: Jul 17 2017, 22:09 PM
צטט הודעה

לפעמים האור בקצה המנהרה זה רק המכונית שבאה ממולך

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2403
משתמש מספר: 58388

מצטער, אריאל, אתה טועה.
גברים גם חייבים בצניעות, בהחלט. אין שום היתר לגבר להתלבש בבוקסר, לפי חוקי התורה. הוא צרריך ללבוש חולצה שמכסה שליש מהזרועות, ומכנסיים שמכסים קצת פחות מחצי הרגל, לשיטות הכי מקילות. מאיפה הבאת את זה?
אשליי- אני מסכים עם כל מילה של השו"ת ספר יהושע. ככה השתרש המנהג. מה גם, שקחו בחשבון, שבטח במאות הקודמות, נשים היו תמיד פגיעות מגברים, מבחינה פיזיולוגית. בשביל שדבר כזה לא יקרה, האישה מתלבשת קצת יותר בצניעות מהגבר. אבל גבר בהחלט בהחלט חייב בצניעות, ואני שמח שהבהרנו את הנקודה.

--------------------

ג'יימסעושה 18 ב 13.12מנהל פורום הספרים וראש בית סלית'רין בדימוספרשתי

---------
פורסם ב: Jul 18 2017, 20:36 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 4032
משתמש מספר: 58761

אני באה מצד שאינו דתי
------------------------
לדעתי כל אחד צריך ללבוש מה שהוא רוצה כל עוד זה לא פוגע באחרים, אם אני עכשיו אסתובב בבית שלי ערומה וזה יפריע לאחרים אז זה לא בסדר וצריך לכבד אנשים אחרים, אבל אם אני ארצה להתלבש בבגד ים חשוף מידי זאת החלטה שלי בלבד ואף אחד לא יגיד לי אם זה בסדר או לא...

--------------------

---------
פורסם ב: Jul 18 2017, 21:06 PM
צטט הודעה

יש לי אהבה, והיא תנצח...

פרטי משתמש
חרמשים: 16020
משתמש מספר: 59704

טליה אני חייבת לא להסכים בקשר לדעתך.
אני באה מצד דתי ואני חושבת שדעתך לא נכ7ונה. כלומר, אף אחד לא יכריח אותך ללבוש חצאיות מקסי אבל בהחלט יש תקן צניעות מקובל. כלומר, את לא יכולה ללכת לים בחוטיני ולא דווקא ככפייה דתית אלא כדי לכבד את עצמו אני לא חושבת שצריך להעיר אבל אני חושבת שזה בהחלט לא מכובד ללכת בבגד ים לא צנוע. ולא, בבגד אני לא מתכוונת לביקני אני מתכוונת למשל שיש תקן מסוים שנגיד יש נערות שהולכות עם שורטס, אני לא חושבת שצריך להעיר להן אבל מכנסיים שרואים את האיבר האחורי לא מכבד את האדם עצמו.

--------------------
!It's me! the good advice cupcake

קוראים לי אסנת ואני אוהבת את קאפייי||ניהלתי את דיבורים שנה עכשיו אני דימוס||אני אוהבת במבהה
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 19 2017, 10:59 AM
צטט הודעה

עובד משרד הקסמים

פרטי משתמש

מכובד ולא מכובד אלו עניינים שתלויים בתרבות ובצורת הסתכלות, אם מישהי חושבת שאיך שהיא הולכת זה מתאים לה - מן הסתם זה כי ככה מקובל מסביב להתלבש ומה שהיא לובשת לא נחשב מוזר ולא מכובד, וגם כי ככה היא אוהבת להתלבש ולא צריך להפריע לה עם זה.
תכלס במציאות אף אחד לא מסתובב סתם כך בבגד ים ברחוב...

--------------------

Ashley

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (5) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8164 18908 18995 19399

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007