האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

🌠 נקמת השלושה // פעילות 🌠, 🌠 ינואר מגוון! 🌠
פורסם ב: Jan 4 2018, 10:04 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 14645
משתמש מספר: 58753
חפצי המשתמש: צפה

*יום ההיפנוזה
נקמת השלושה
ינואר מגוון!

"גויל הזה הולך לחטוף..." אמר רון בחשיקת שיניים.
"גם לך הוא עשה משהו?" שאלה ג'יני מאחוריו, מלאה בגושים ירוקים.
"מה, גם אתם?" שאלה הרמיוני בפליאה.

לפני 4 שעות, גויל עשה מעשה מאוד מרושע, הוא קילל את ג'יני בקללת עטלפי נזלת, את הרמיוני בקללת רגלי ג'לי ואת רון הוא קילל בקללת הקאת החלזונות. כל השלישייה זועמת ומתוסכלת, הם רוצים נקמה מרושעת, אבל אישית ולא משותפת. הם כועסים ומלאי זעם ורצון לנקום. הם מתעבים את גויל עד כדי כך שהם מטילים קללות נוראיות על תמונה שפרד השיג להם ("אל תשאלו איך, זה היה רעיו של ג'ורג' אבל אל תגידו לו,"). הם מוכנים להכל, חוץ מזה שאין להם רעיונות לנקמות אישיות ומרושעות. לכן ג'ורג' הציע להם נקמות היפנוזה, אבל הם דחו את כולן חוץ מן הרעיון עצמו - היפנוזה. אז מה אתם אומרים? רוצים להיות המארגנים של הנקמות? אני אפילו אתן לכם 130 חרמשים ו-5 נקודות בית! אבל בשביל לקבל את התגמול נשמח אם תמלאו את הטופס הבא:

CODE
[B][COLOR=LightSkyBlue]שם:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=MediumSpringGreen]כינוי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=LightSkyBlue]הדברים שרון עשה כנקמה לגויל + למה:[/COLOR][/B] לפחות 2 שורות וחצי. צריך להיות קשור להיפנוזה.
[B][COLOR=MediumSpringGreen]הדברים שג'יני עשתה כנקמה לגויל + למה:[/COLOR][/B] לפחות 2 שורות וחצי. צריך להיות קשור להפנוזה.
[B][COLOR=LightSkyBlue]הדברים שהרמיוני עשתה כנקמה לגויל + למה:[/COLOR][/B] לפחות 2 שורות וחצי. צריך להיות קשור להיפנוזה.
[B][COLOR=MediumSpringGreen]הארות/הערות/שעון מעורר שצורח באוזן:[/COLOR][/B]

כידוע לכם, הפעילות תיסגר בעוד שבוע! לכן יש לכם את כל הזמן שבעולם!
זמן לנקום!

--------------------

קוראים לי ראיין User Posted Imageבן 13 User Posted Image ביסקסואל 💜 User Posted Image אני מוטיבציה וזה כבר אייקוני User Posted Image מנהל הקלחת הרותחת לעולם ועד User Posted Image כל המנהלים מדהימים User Posted Image 104 אשכולות בקלחת
User Posted Image
אגב הייתי גריפינדורי השנה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jan 4 2018, 10:18 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 1582
משתמש מספר: 64261

שם:
כינוי:ג'וני סנייפ
הדברים שרון עשה כנקמה לגויל + למה:. הוא הפנטת את גויל שילך למקום גבוהה באגם והוא ציווה עליו להוריד את הבגדים ושהוא בן ים מול כל הוגוורטס וכולם צחקו מאוד והוא התחיל לשחות לפני הקפיצה לאגם ורון בעט באחוריו והפיל אותו לאגם
הדברים שג'יני עשתה כנקמה לגויל + למה: . היא הפנטה אותו לחשוב שהוא הכלב שלה והיא לימדה אותו מול כולם לעשות תרגילים באמצע האולם הגדול באוכל
הדברים שהרמיוני עשתה כנקמה לגויל + למה: הרמיוני הפנטה אותו שהוא גמדון בית היא העבידה אותו ואמרה לו שהוא צריך להוריד חולצה ולכתוב על הבטן שלו"אני לעולם לא יקלל תלמידי גריפינדור בקללות עטלפי נזלת רגלי ג'לי והקאת חלזונות ודומיהם" ולשבת באמצע החצר בהפסקה עם מוצץ
הארות/הערות/שעון מעורר שצורח באוזן: אני מקווה שיצא טוב. אני צריך שעון מעורר כזה cooli.gif

--------------------
פרשתי

ג'וני סנייפ

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 5 2018, 12:07 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
חרמשים: 12776

שם: אורי
כינוי: מגנס צ'ייס
הדברים שרון עשה כנקמה לגויל + למה: רון יהפנט את גויל לדבר הפשוט ביותר, הוא יכריח אותו להביא לו את כל החרמשים, האוניות והגוזיות שלו. הוא עושה את זה כי גויל סחט אותו לפני כן שיביא לו כסף.
הדברים שג'יני עשתה כנקמה לגויל + למה: היא תהפנט אותו להפסיד נקודות לסלית'רין בכל מיני התנהגויות מטופשות וגם תכריח אותו להעליב את כל המורים בבית הספר. ההיא בעצם תהפנט אותו לכל דבר שקשור ללימודים כי הוא הכריח אותה להכין את שיעורי הבית שלו
הדברים שהרמיוני עשתה כנקמה לגויל + למה: הרמיוני גרמה לו ללמוד כל היום, הכריחה אותו להקשיב בשיעור תורת הקסם ולעשות עבודות שבכלל לא היה צריך לעשות. היא תמנעה ממנו לעשות שום דבר חוץ מלמוד ולעשות עבודות כל הזמן. היא תעשה את זה כנקמה על זה שהוא קרה לה חנונית כל הזמן
הארות/הערות/שעון מעורר שצורח באוזן:

--------------------

---------
פורסם ב: Jan 6 2018, 07:33 PM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 17787
משתמש מספר: 64271

שם:
כינוי:משקפופרית
הדברים שרון עשה לגויל+למה:רון הפנט את גויל שהוא רקדנית ואמר לו לרקוד ברחבי האולם הגדול בשימלת טוטו
כי הוא אמר לרוון שהוא מתנהג כמו ילדה
מה שג'יני עשתה לגויל+למה:היפנטה אותו שהוא סנייפ ואמרה לו שילך למשרד של סנייפ כדי שסנייפ יכעס עליו
כי הוא האשים את ג'יני שהיא שפכה שיקוי באולם הכניסה וסנייפ צעק עלייה
הדברים שהרמיוני עשתה לגויל+למה:היא היפנטה אותו שהוא צפרדע כדי שהוא יקפוץ על השולחן של מקגונגל ועל שולחן האוכל של המורים כי הוא שם לה צפרדעים בתיק ובאוכל
הערות\אהרות\שעון מעורר שצורח באוזן:מעולה קשה לי לקום בבוקר

--------------------
חוי| לא 14|סוסים|חיה את החלום|גלידה|הפלפאפית בנשמה

User Posted Image

פיטר פן| לשגע את סופ'|אובססיה לסיריוס בלק|קונדסאית בלב

וזאת השמש שלי

ג'ק: דייבי, מה השם משפחה שלך?
דייבי: אממ...? זה לא השתנה מהפעם שהכרנו...
ג'ק: *כורע על ברך אחת* אז אולי עכשיו זה כן

ג'ק: יש לי צוות מוסמך משלי.
רייס: ג'ק! אני ניסיתי להכין פסטה בספל קפה והרסתי הכל!

---------
פורסם ב: Jan 9 2018, 05:04 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 61792
משתמש מספר: 61126

שם:רעות
כינוי:בצד
הדברים שרון עשה כנקמה לגויל + למה: הוא יהפנט אותו ויגרום לו לא לאכול שבוע דברים עם סוכר. למה? כי גוייל אוהב מאוד עוגות, ולרון אין כסף לעוגות. עכשיו לרון יהיו עוגות לשבוע:)
הדברים שג'יני עשתה כנקמה לגויל + למה: היא תהפנט אותו ותגרום לו לומר בכל הבית ספר שאין לו כסף ושהוא צריך ללכת לעבוד. למה? כי גויל תמיד צוחק עליה שלמשפחה שלה אין כסף והיא צריכה לעבוד.
הדברים שהרמיוני עשתה כנקמה לגויל + למה: היא תהפנט אותו ותגרום לו להפנט את מאלפוי, שיטיל על השיניים שלו קללה מגדילה. למה? מאלפוי הטיל קללה מגדילה על השיניים שלה. ולמה גויל? גוייל מטומטם, בטח יצא לו משהו יותר גרוע... וחוץ מזה, הוא כל הזמן היה גורם לה להיענש, והפעם הוא יענש:)
הארות/הערות/שעון מעורר שצורח באוזן:אי אפשר פשוט להפנטמאותו שיהרוג את עצמו וזהו?

--------------------
רעותReut
בת 14דתיה❤ ❤ ❤כותבת כשיש לי מצב״רלעצלנים שבינינו

תקפצו לפה, תכתבו את הכינוי שלי, תכתבו מספר רנדומאלי ותלחצו ׳שלח׳

שיר מהמם מהמם מהמם שכדאי מאוד מאוד לשמוע♥♥
יש הרבה דברים שאני לא: אני לא צמחונית, אני לא שמאלנית, אני לא בדיכאון ואני לא אוהבת לרקוד היפ הופ. אבל יש המון דברים שאני כן, והגיע הזמן להתמקד במה שאני במקום במה שאני לא.

---------
פורסם ב: Jan 11 2018, 12:18 PM
צטט הודעה

You've got a friend in me

פרטי משתמש
חרמשים: 61243
משתמש מספר: 65051

שם: ליאן
כינוי: סאם, סמנתה
הדברים שרון עשה כנקמה לגויל + למה: אוי, רון יקבל הרבה רעיונות מצורת החיים של התאומים. דבר ראשון, יהיה עליו לומר "וויזלי הוא המלך" לפחות 5 פעמים ביום כשדרקאו מאלפוי בסביבה. הוא ייאלץ לשתף בפני פרופסור מקגונגל את הסיפורים המביכים ביותר מהילדות שלו, ולומר לכולם מה קרה בשנה שניה כשהתעוררו הוא וקראב לגלות כי הורדמו והיו קורבן להתחזות פולימיצי.
הדברים שג'יני עשתה כנקמה לגויל + למה: היא הייתה גורמת לו להיראות מגוחך בפני כל הבנות בסלית'רין עם תכונות וזכרונות משונים שהייתה שותלת בו באמצעות ההיפנוזה, והייתה דואגת שיחליף את המטאטאים של נבחרת סלית'רין בקווידיץ עם מטאטאים דמה שהתאומים המציאו כחלק מהפעלולים שלהם
הדברים שהרמיוני עשתה כנקמה לגויל + למה: הרמיוני היא לא ייצור מרושע ואין בה את החכום בפראנקס כמו הוויזלים. היא כנראה הייתה מסתפקת בלגרום לגויל לשנן את כל ספר "תולדות הקסם" עד שהיה זוכר אותו בעל פה, מה שהיה לוקח שעות בספריה כי הוא לא חכם במיוחד.

--------------------
User Posted Image

ליאןפורום "הספרים"רייבנקלוהארי פוטר, משחקי הרעבהיקסטרידספרות אנגלית

---------
פורסם ב: Jan 12 2018, 11:56 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 11186
משתמש מספר: 65434

שם:
כינוי: אדמהאדמה
הדברים שרון עשה כנקמה לגויל + למה: לפחות 2 שורות וחצי. צריך להיות קשור להיפנוזה.
רון היפנט את גויל לחשוב שהיער האסור זה הבית שלו. כמובן שכשגויל יילך ליער האסור הקנטאורים יתקפו אותו מכיוון שהוא מעל גיל 17 והוא יצטרך להתמודד עם הדברים שביער.
הדברים שג'יני עשתה כנקמה לגויל + למה: לפחות 2 שורות וחצי. צריך להיות קשור להפנוזה.
ג'יני הפנטה את גויל להיות בחרדה מכך שיש תכנית של מישהו שרוצה להרוג אותו. והוא יילך תמיד במסדרונות בלי להיראות ויפחד מכולם. יתעורר מסיוטים בלילות ויצעק בימים.
הדברים שהרמיוני עשתה כנקמה לגויל + למה: לפחות 2 שורות וחצי. צריך להיות קשור להיפנוזה.
הרמיוני תהפנט אותו לחשוב שהוא מלמד את כל המקצועות בבית הספר והמורים הם תלמידים (דבר שהוא לא הגיוני בעליל...) והוא יצטרך להכין את כל השיעורים בבית הספר כל יום וכך גם לא יוכל ללכת לישון אף לילה כי השיעורים עוד לא מוכנים וגם יגרום למורים לתת לו עונשים כי הוא חושב שהוא הפרופסור והם התלמידים.

--------------------
User Posted Image
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
אביטל || בת 16 || פורום הספרים || כותבת בסס"ש || כותבת פאנפיקים || קוראת הרבה ספרים ||אוהבת לדבר עם אנשים נחמדים (:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו על ידי שנאת חינם, נשוב להבנות והעולם עמנו ייבנה על ידי אהבת חינם" (הרב קוק זצ"ל)

פעילויות חדשות ועדכניות בפורום הספרים: (איך אפשר שלא להשתתף?)
ספיישל בתי הוגוורטס
האח התאום של...
אלף לילה ולילה

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jan 13 2018, 10:48 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 1921
משתמש מספר: 65469

שם: איימי
כינוי:Mhgf
הדברים שרון עשה כנקמה לגויל + למה: לפחות 2 שורות וחצי. צריך להיות קשור להיפנוזה.
בתור נקמה לגויל על כך שהטיל עליו קללת רגלי ג'לי רון החליט להפנט את מאלפוי להפנט את קראב שיהפנט את גויל להפנט את אמא שלו וכאשר היא מהופנטת היא כל הזמן תטיל על גויל קללות.
הדברים שג'יני עשתה כנקמה לגויל + למה: לפחות 2 שורות וחצי. צריך להיות קשור להפנוזה.
ג'יני בחרה לנקום בגויל על כך שקילל את כל הספרים שלה שהדפים שלהם ידבקו אחד לשני,ג'יני היפנטה אותו לעשות את אותה הקללה על הספרים שלו עצמו ועל הספרים של כל חבריו.
הדברים שהרמיוני עשתה כנקמה לגויל + למה: לפחות 2 שורות וחצי. צריך להיות קשור להיפנוזה.
בתור נקמה לגויל על כל שהטיל אליה קללת חצ'קונים שנמרחה לה על כל הפרצוף ולקח למדאם פומפרי 5 שעות להחזיר את הפנים שלה למצב הקודם הרמיוני בחרה להפנט אותו לצבוע את האף שלו בלק ורוד זוהר שלא יורד אף פעם לא משנה מה.
הארות/הערות/שעון מעורר שצורח באוזן:אני מאד אוהבת את ינואר מגוון

--------------------
תקראו לי איימי

💠 הארי פוטר🦄 פרסי ג'קסון 🦄סוסים🦄כלבים🦄 מוזיקה💠

---------
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
33888 17470 37268 34784

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2018 - 2007