האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מארוול VS דיסי / דיון, ספיישל גיבורי על!
פורסם ב: Apr 28 2018, 19:56 PM
צטט הודעה

I keep it undercover

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 43898
מגדר:female
משתמש מספר: 59135
חפצי המשתמש: צפה

*כתוב בדיון על הסרטים, אך בכל שלב הוא מתייחס גם לספרי הקומיקס.
מארוול VS דיסי
ספיישל גיבורי על

אני, כחובבת מארוול ודיסי, מראה את הטריילרים לכל הסרטים היוצאים אל הקולנוע לכל מי שאני מכירה, אך בפעמים רבות (ובעיקר חברות שלי) שואלים אותי מה זה דיסי אך יודעים מה זה מארוול. אני חושבת שהחברה דיסי ראויה להערכה בדיוק כמו מארוול - אומנם אני חושבת שהסרטים של דיסי פחות טובים, אבל זה לא אומר שמארוול צריכה לקבל את כל תשומת הלב בסרטי גיבורי העל - יש גם את דיסי, וחלק גדול מסרטי גיבורי העל שייך לדיסי.
עכשיו עולה השאלה - למה זה קורה? מדוע דיסי "לא קיימת" אצל רוב האנשים?
יכול להיות שזה בגלל שדיסי עושה פחות פרסומות, אולי הסרטים שלה ברמה פחותה, ואולי בגלל שרוב המוצרים של גיבורי העל שייכים למארוול. אז בואו נלך צעד צעד:
פרסומות
כן, זה יכול להיות. בהתחשב שלדיסי אין הרבה מוצרים שהיא משווקת מהסרטים שלה כנראה גם הפרסומות שלה מועטות.
הסרטים
אומנם הביקורת של הסרט ליגת הצדק, שיצא לא מזמן, לא היו לו ביקורות טובות ורוב הביקורות צדקו. אבל יש מלא גיבורי על מפורסמים! יש את סופרמן, את באטמן, את וונדרוומן ועוד מלא! וונדרוומן, למשל, הסרט היה הצלחה מסחררת. אומנם אני לצד מארוול רוב הזמן בסרטים, אבל סרטי דיסי גם נורא טובים.
המוצרים
אני לא יודעת מה איתכם, אבל שאני נכנסת לחנות צעצועים יש מלא בובות POP או סתם בובות מסרטי מארוול. יש את ת'ור, יש את האלק, יש כל כך הרבה! אבל למשל, את סופרמן לא ראיתי אף פעם. אבל בלגו - כמה דמויות מדיסי יש שם! אח שלי משחק בלגו, וזה כל הזמן באטמן, סופרמן, הפלאש עוד. אומנם בלגו אף פעם לא ראיתי דמויות של מארוול, אך מצד שני גם אף פעם לא היה את הלוגו של דיסי על הקופסה או משהו דומה לזה שיש בבובות של מארוול.

אז מה דעתכם? האם אתם בכלל מסכימים עם מה שכתבתי? אתם נתקלים בזה שדיסי לא זוכים להכרה מספקת? מה אתם חושבים על שלושת הקריטריונים שהיו בדיון - הפרסומות, הסרטים והמוצרים? האם יש עוד קריטריון שהייתם רוצים לדבר עליו?

על כל תגובה מעל חמש שורות תקבלו גיליון קומיקס של באטמן.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 29 2018, 11:31 AM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 10365
משתמש מספר: 57530

אני חובבת מרוול מכורה {אז יש סיכוי שאני אהיה לא הוגנת}
פרסומות:
לדעתי גם למרוול וגם לדיסי יש אותה רמה של פרסום {לפחות בישראל} סופרמן הוא הגיבור על המפורסם בכול הזמנים, הראשון שעולה לראש כשאומרים "גיבור על", בישראל מתרגשים מכול הופעה של גל גדות שלנו, גם אם אין לזה קשר לוונדרוומן. זה נכון שלמרוול יש הרבה יותר פרסומות אבל לדעתי זה בגלל שהם מנסים למשוך אנשים שלא היו מכורים דרך פרסומות גרנדיוזיות ודמויות נוצצות בספנדקס ובדיחות עוקצניות. חסר את זה הדי סי בגלל ששם זה יותר "לספק את הקהל שלנו," ופחות "להביא עוד אנשים להעריץ" כך שזה יותר הסיפור שמסופר מהרעש והפיצוצים {אהם.. אהם.. מרוול} ויותר סיפור מעניין.
סרטים:

#הסרטים של מרוול יותר מושכים לעין בשביל נערים ונערות. הרבה רעש ופיצוצים ודמויות שקל להזדהות איתם. לדעתי למרוול יש יותר מעריצים לא רק בגלל הרעשים ברקע אלה גם בגלל שהם אנשים, תחשבו על זה. במרוול הדמויות {חוץ מתור} הם אנשים. אולי יש להם כוחות, או מוח מבריק, אבל יש להם סיפור. הם לא בחרו בעתיד הזה, הוא נבחר בשבילם. כול מה שהם עושים זה בגלל שהם אנושיים.
בדי סי יש דמויות שקשה יותר להתחבר עליהם. וונדר וומן פלאש סופרמן.... {כולם חוץ מבטמן} הם דמויות על אנושיות שבחרו שהם רוצים להגן על כדו הארץ לכולם יש כוחות, שבלעדיהם הם חסרי אונים. הם מרוחקים ומרגישים עתיקים מידי.

#אני חייב להודות, לדי סי יש נבלים יותר טובים, כי הם פשוט רעים. בלי שום "אבל.." ובלי סיפורי רקע שיגרמו לנו להזדהות איתם, אז קל יותר לשנוא אותם.

מוצרים:

מה שאמרת לגבי הפופ זה כול כך לא נכון, יש המון דמויות של פופ שהם של די סי. {חיפשתי עכשיו} נכון שיש יותר של מרוול אבל זה רק בגלל שלמרוול יש פשוט יותר דמויות. רק בסרט החדש יש: אירון מן, הלק, אלמנה השחורה, קפטן אמריקה, פלקון, חיל החורף, תור, הפנתר השחור, תנוס, גמורה, נביולה, סטאר לורד, גרוט........
בדי סי יש הרבה פחות דמויות כך שאין כול כך הרבה פופים.
וכמו שאמרתי, למרוול יותר חשוב שיווק של עצמם כדי להשיג צופים.

לסיום:
מרוול יותר מתאים לצופים בפעם הראשונה, מאשר די סי שצריך להכיר את הדמויות לפני.

נ.ב.
באיזו חנות צעצועים ראית את הפופים?

--------------------
אריאלה~17~ספרים~כלבים~פאנגרל לנצח!

תמיד במרחק ינשוף!

",תכנס לעולם הקטן שלך יותר, כדי לראות אם החד- קרן הזיז משהוא"
User Posted Image
" מי אנחנו?"

"פאנגרלס!"
"ומה אנו עושות?"
"קוראות!"
"ומה זה עשה אותנו?"
"לא יציבות נפשית!"
"והאם נפסיק?"
"אף פעם!"

הפאנפיק סולאנג'לו המהמם שלי!

---------
פורסם ב: Apr 29 2018, 14:52 PM
צטט הודעה

I keep it undercover

פרטי משתמש

אני מסכימה איתך עם רוב הדברים. אבל אני חושבת שגם המטרה של דיסי זה להרחיב את המעגל של הצופים שלהם - הם חברה שזקוקה לכסף כל סרט מחדש, כמו כל חברה אחרת וכמו כן מארוול.
נכון, יש לדיסי הרבה דמויות וחלקן הרבה יותר מוכרות מגיבורי העל של מארוול, אבל כמעט אף אחד לא יודע, כמו שאמרתי בדיון עצמו, שהיוצרים הם דיסי. בנוגע לסרטים - וונדרוומן הייתה הצלחה גדולה. הסיפור והמשחק היה מצוין, וכמעט כל הילדות בכיתה שלי הלכו לסרט הזה, בלי שהן ראו סרטים קודמים של דיסי והם הבינו לעומק את העלילה. זה קצת מחזק את העובדה לדעתי שדיסי רוצים להגדיל את מספר הצופים שלהם. בנוגע לדמויות הלא אנושיות של דיסי, זה יכול להיות. אבל אני אישית הייתי שמחה להגדיל את הגיוון של גיבורי העל האנושיים במארוול, כדי להיפתח לעוד. למשל, רוקט וגרוט היו גם הצלחה גדולה למרות היותם לא אנושיים.
אני חייבת להסכים איתך עם כל העניין של המוצרים. כנראה שפספסתי את כל בובות הפופ (למרות שאף פעם לא ראיתי של באטמן או של סופרמן) אז זאת טעות שלי. שכתבת שלמארוול יש יותר דמויות, זה דווקא יכול נורא לפרסם אותם מעבר למוצרים - צופה שהתחבר אפילו לדמות אחת יכול להתעניין ולהפוך למעריץ מושבע.
לשאלתך - את בובות הפופ ראיתי בכנסים וקצת בחנויות צעצועים ^^

---------
פורסם ב: Apr 29 2018, 18:11 PM
צטט הודעה

עובד משרד הקסמים

פרטי משתמש
חרמשים: 14973
משתמש מספר: 55954

אני חושבת שזה קשור מאוד לסרטים.
הסרטים של מארוול הרבה יותר פופולאריים, לעומת הסרטים של דיסי שהם פחות פופולאריים וגם לרוב פונים לקהל מבוגר יותר והם לא תמיד סרטים לכל המשפחה.
בישראל תחום הקומיקס במקום מאוד חלש (אפשר לספור את חנויות הקומיקס בכל הארץ על יד אחת אני חושבת...), סדרות הטלוויזיה של חברות הקומיקס זמינות לצפייה רק בשרתי צפייה מיוחדים, ורוב רובם של סרטי האנימציה לא מגיעים בכלל לישראל ואין אפילו להשיג אותם מתורגמים לעברית בצורה רשמית וחוקית.
מילא התחום היחיד בו ענקיות הקומיקס כן מגיעות לתודעת הציבור הוא הקולנוע, ושם מארוול לוקחת את תשומת הלב של הקהל בצורה הרבה יותר חזקה.

אני יכולה להגיד על עצמי כשגרתי בישראל כמעט לא ידעתי כלום על חברות הקומיקס, כיום אני גרה בלונדון וכאן הקומיקס במקום הרבה יותר חזק. ואפילו דיסי הרבה יותר פופולארית אצל הרבה אנשים. יותר קל להשיג קומיקס, וגם סרטי אנמציה - בהם דיסי עוקפת את מארוול באיכות לדעת הקהל והמבקרים.
באמריקה זה כנראה נמצא במקום אחר לגמרי...

--------------------

Ashley

אשליי • 16 • בלונדינית • לונדונית • לסבית • לונה לאבגוד • הפלפאפית • אנימה • פנטזיה • כינור •

---------
פורסם ב: Apr 30 2018, 20:42 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147236348
משתמש מספר: 52249

אני חייבת לפתוח בכך שאני לא בטוחה שזה כל כך נכון. כן, אמנם מארוול משתלטים חזק על הקולנוע, אבל נו באמת- כל ילד קטן שומע על סופרמן, באטמן ו-וונדר וומן, ומהדמויות של מארוול רק על ספיידרמן (ואולי איירון מן או ת'ור, אבל לא באמת יודעים מה הסיפור שלהם). יש כאלה שומעים על יותר דמויות וכאלה שפחות, אבל אלו הדמויות שהרוב מכירים. אז לא- דיסי לא "לא קיימים", אלא הם קיימים, ובצורה די בולטת אפילו.
ועכשיו לקריטריונים שלך:
*פרסומות- אני לא חושבת שיש כל כך הרבה הבדל בין הפרסום של דיסי לשל מארוול. אני מחפשת יותר אחרי הפרסום של מארוול אז מן הסתם שאני אתקל בזה יותר, אבל גם דיסי מפרסמים ומנסים להיפתח לקהל הרחב יותר.
*סרטים- זו נקודה שאני חושבת שדי צריכה לעבור לאנשים- תפסיקו להשוות בין מארוול של עכשיו לדיסי של עכשיו. מארוול כבר אחרי 10 שנים ו- 19 סרטים. הם למדו מטעויות שלהם, התפתחו ובנו את עצמם לאט לאט, ככה שזה הגיוני שזה המקום שהם הגיעו אליו. דיסי, לעומת זאת, רק אחרי 5 סרטים ו-5 שנים. היקום של דיסי עדיין בהתחלה שלו, והי, אם תסתכלו על מארוול של ההתחלה- הענק הירוק נחשב לסרט לא טוב, סרטי ת'ור הראשונים נחשבים למאכזבים, אותו דבר עם איירון מן 2. גם למארוול היו כמה כישלונות בהתחלה, כמו שיש לדיסי. אז כן, סרטי מארוול יותר טובים עכשיו, וזה כנראה משפיע, אבל צריך לחכות עוד כמה סרטים ולראות מה יקרה לדיסי.
*מוצרים- טוב, עם זה אני לא מסכימה. יש המון מוצרים של דיסי, ושוב, גם פה מגיע העיניין הזה של דיסי חדשים יותר- לכן יש להם פחות מוצרים. אבל עדיין יש להם מוצרים, ולומר שדיסי לא מוכרים אז אין להם מוצרים זה לא נכון.
אגב, אני רק רוצה להוסיף- לחברות האלו אין רק קומיקסים וסרטים, אלא גם סדרות. ובתחום הסדרות, למען האמת, דיסי יותר מצליחים מארוול לפי מה שאני רואה. אם תשאלי מישהו אם הוא ראה סופרגירל או הפלאש הסיכויים שהוא יגיד לך כן גדולים מאשר אם תשאלי את אותה שאלה על דרדוויל או ג'סיקה ג'ונס, למשל.
אז... זה יצא קצת מבולגן, אבל בגדול אני חושבת שדיסי כן מוכרים, כן יש להם סדרות, סרטים ומוצרים בולטים, ואני מאמינה שעם הזמן דיסי יפתחו את עצמם יותר וההכרה של האנשים אליהם תגדל.

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
פורסם ב: May 1 2018, 14:49 PM
צטט הודעה

I keep it undercover

פרטי משתמש

שקד - כנראה שלא הסברתי את עצמי טוב בדיון. אני לא חושבת שגיבורי העל של דיסי לא מוכרים (כן, הם כנראה הרבה יותר מוכרים מגיבורי העל של מארוול) אבל כמעט אף אחד (שבסביבה שלי כמובן, אני לא יודעת מה קורה במקומות ובגילאים אחרים) לא יודע שהיוצרים הם דיסי דווקא וחושבים שזה מארוול, כי הם מכירים את מארוול כחברה היחידה עם גיבורי העל. למשל אח שלי (כן, הוא קרצי כמוני של גיבורי העל, אומנם על הסרטים והסדרות הפחות "אלימים") הוא מכיר את מארוול, אבל לא את דיסי. בנוגע לסדרות שאמרת, יש שתי סדרות של ספיידרמן (אחת די ישנה שיש בה שלוש או ארבע עונות, ואחת מחודשת שראיתי פרסומת שלה לא מזמן), ואם יש של ספיידרמן אני חושבת שיש עוד סדרות כאלה לילדים קטנים שאנחנו כנראה פחות שמים לב אליהם.
אשלי - הו, באמת שלא חשבתי על מה שקורה מחוץ לארץ. זה שדיסי פופולרית מאוד בלונדון בגלל חוברות הקומיקס די מפתיע אותי (האמת, שאני חושבת על זה אני רואה הרבה יותר חוברות קומיקס של דיסי). אבל זה נורא מוזר שאם חוברות הקומיקס פופולריות מאוד באנגליה, למה לא מביאים את זה לארץ (זה היה יכול מאוד לעניין אותי! אני כמישהי שהתחילה לקרוא שתי חוברות קומיקס באנגלית אבל הפסקתי כי הכל היה נראה לי ג'יבריש). בכל מקרה, טוב לדעת.

---------
פורסם ב: May 1 2018, 16:22 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
חרמשים: 25138
משתמש מספר: 65564

*פרסומת*
לדעתי רמת הפרסום של דיסי באמת יותר גבוהה בגלל שיש יותר משחקים ובובות ופרסומות לסרטים פחות מצד מארוול אני חושבת שמארוול יותר טובים מבגחינת פרסומות כי זה כל הזמן נותן לי תחושה של מתח ופחד.
*סרטים*
הסרטים של מארוול ודיסי לדעתי טובים ממש אבל אם הייתי צריכה להחליט ולשבץ במקומות איזה סרט יותר טוב לפי דעתי אז הייתי שמה במקום ראשון וונדרוומן מקום שני הנוקמים וכן הלאה אני חושבת שרמת הסרטים היא אותה מידה של טובות.
*מוצרים*
טוב המוצרים של דיסי יותר טובים להם יש יותר בובות (בעיקר פופים בתור אספנית). מלא תחפושות (אני אישית אף פעם לא תחפושת של תור או אחד מהנוקמים בפורים).

--------------------
שירה ♫ ☀ שרלוק הוא ארנב ♫ מוזיקה זה החיים ☀ תשתתפו בהספרים כן? ♫ אוכל זה החיים ☀

User Posted Image

סוף חתימה!

---------
פורסם ב: May 3 2018, 12:46 PM
צטט הודעה

Eat Your Salad

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 543601
משתמש מספר: 41708

אוקיי אני לא ממש אתייחס לנקודות שנתת ולשאלות כי אין לי כוח לזה, אני אכתוב כרגע את מה שאני חושב עם התייחסות כלשהי לנקודות.
בעיקרון אני התחלתי לראות סרטים של מארוול רק השנה, וכשרק התחלתי לא הבנתי למה כשאני מסתכל בויקיפדיה למשל, אני לא רואה תחת השם מארוול סרטים של גיבורים שראיתי מוצרים שלהם בלי הפסקה כשהייתי קטן, כמו סופרמן או באטמן. הם אלה ששמעתי עליהם הכי הרבה כשהייתי קטן, משמעותית יותר מאשר על הגיבורים של מארוול. מהבחינה הזאת, כשהייתי קטן יותר (ואני מתכוון לדי קטן) דווקא מארוול לא היו קיימים בשבילי. כאילו, לא ידעתי שקיימות שתי חברות וכל אלה, אבל לא ממש הכרתי גיבורי על של מארוול וכן הכרתי של דיסי.
לי לא יצא לראות סרטים של דיסי בכלל, אבל זה בעיקר כי שמעתי מחברים שהסרטים שלהם פשוט משמעותית פחות טובים משל מארוול...
בקיצור לא הגעתי לשום מסקנה ולא הבעתי שום דעה וזו תגובה מיותרת אבל השקעתי בה אז בום

--------------------

הגר החיה >>>>>> הגר המתה

---------
פורסם ב: May 8 2018, 15:10 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 1401
משתמש מספר: 61374

פרסומות-לדעתי הפרסום של מארוול באמת יותר חזק,הם מוציאים המון חפצים וקולקציות שקשורות לדברים שלהם, הטריילרים של מארוול מעולים הם יוצרים תחושה של מציאות.אבל אם תשאלי ילדים,נערים ומבוגרים על גיבורי על התשובה הראשונה שתקבלי יהיה סופרמן ובאטמן.הם יותר מוכרים בכללי.
מוצרים-לדיסי יש המון בובות ומוצרים,בובות פופ,תחפושות,בגדים,פוסטרים(יש לי פוסטר ענק בחדר של וונדוומן).לעומת זאת ספיידרמן מוכר מאוד מצד מארוול ויש לו אינסוף מוצרים,תחפושות,קורקינטים,צלחות מעופפות,איפור,כוסות,כלים למטבח ועוד.
סרטים-טוב,אז בעיקרון אני ראיתי רק את וונדרוומן,סופרמןן וספיידרמן.שלושתם מעולים,למרות שלדעתי סופרמן ווונדרוומן יותר טובים מספיידרמן.

חוץ מזה,עד שהגעתי לדיון הזה בקושי ידעתי מה זה מארוול.את דיסי הכרתי בגלל דמויות שלהם מסדרות טלוויזיה כמו הפלאש,החץ וסופרגירל.באזור שלי אף אחד שאני אשאל לא יוכל להגיד לי שום דבר על דיסי,מארוול או בכללי גיבורי על..

--------------------
I LOVE YOU 3000

~פרשתי ואני לא אחזור~

---------
פורסם ב: May 15 2018, 14:10 PM
צטט הודעה

חיים לפני מוות. כוח לפני חולשה. מסע לפני יעד.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 107133
מגדר:
משתמש מספר: 62638

תראו, כולם מסכימים שמארוול הרבה הרבה יותר חזקים בסרטים המצולמים. כולם רואים סרטים שלהם, הסרטים עצמם טובים והסרטים מרווחים מלא מלא דולרים. אבל אם נסתכל לרגע על סרטי האנימציה או על משחקי המחשב, מארוול לא בהכרח מובילים שם. בנוסף, כל ילד קטן מכיר את דמויות הדגל של דיסי אבל איזה ילד ישראלי טיפוסי גדל על דוקטור סטריינג'?
לגבי הפירסום, אני לא ממש רואה הבדל בפרסום... אבל יכול להיות שאני סתם מפספס. לגבי המוצרים, אני די בטוח שזה לא נכון עובדתית.
עכשיו, יכול להיות שאנשים חושבים שסופרמן זה של מארוול אבל זה בעצם תלוי בשאלה שאנחנו עוסקים בה, האם אנחנו מדברים על החברה עצמה או שאנחנו מדברים על הדמויות? כי זה הבדל ענקי.
בקיצור קצת חפרתי ואולי לא קראתי על מה שאנשים אמרו אז רוב הסיכויים שאמרו את זה כבר אבל... כן, טוב.

--------------------
אורי Ori

Life before death, strength before weakness, journey before destination
I will protect those who cannot protect themselves
I will protect even those I hate so long as it is right
I accept that there will be those I cannot protect

---------
פורסם ב: May 17 2018, 19:53 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
חרמשים: 25138
משתמש מספר: 65564

אתה לגמרי צודק כמעט כל ילדי ישראל גדלו על רוב גיבורי דיסי כשהגיבור היחיד שאני באמת חושבת שילדים בישראל גדלו עליו שהוא ממארוול הוא ספיידרמן
ותחשבו על הסרטים המצוירים ולא רק על המצולמים הסרטים המצורים לדעתי יותר טובים של דיסי
מבחינת סדרות מצוירות זה מארוול כי פשוט לדיסי אין הרבה סדרות מצוירות.
סליחה על התגובה הקצרה

--------------------
שירה ♫ ☀ שרלוק הוא ארנב ♫ מוזיקה זה החיים ☀ תשתתפו בהספרים כן? ♫ אוכל זה החיים ☀

User Posted Image

סוף חתימה!

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007