האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

Zoom | פעילות
פורסם ב: Jul 13 2018, 12:37 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99898
מגדר:male
משתמש מספר: 55640
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

"זיו, תראה," אמר אורי, "אתה רואה את הבלנדר הזה בתמונה במסך שלי?"
"...כן," אמר זיו ועל פניו מבט תמוה.
"אתה רואה שיש לו מין גוונים כאלה בעיצוב?"
"כן, אני רואה." אמר זיו.
"בקיצור, אני רוצה לראות מה אלו הצבעים האלה ואני לא זוכר איך עושים זום במחשב שלי."
"אה, זה פשוט," אמר זיו והראה לאורי את לחצן הזום במחשב שלו.

שלום לכם! משתמשים יקרים. מה נשמע? היום הכנתי לכם פעילות ממש מגניבה שתתעסק בכלי ממש שימושי בעולם הטכנולוגיה, בין אם זה במצלמות הסמארטפונים ובמצלמות בכללי, בתצוגה של המחשב או של הטאבלט או בממשקי עיצוב גרפי. אני מדבר כמובן על לא אחר מאשר הזום! יודעים מה זה זום (Zoom)?

כמובן! זה ערוץ בטלוויזיה!

🤦 לא הזום הזה! הזום שמגדילים ומקטינים איתו דברים! עזבו, אני פשוט אסביר את זה לכם. זום, או "תקריב" הוא בעיקרון מושג בצילום שהשתרש בנוסף גם בטכנולוגיית המסכים ובפרט כאשר הגיעו מסכי המגע שהכוונה שלו היא סוג של כלי שמאפשר להקטין ולהגדיל עצמים במסך (טקסט, אובייקטים וכו') או את כל התצוגה ואת כל מה שבתוכה. כפי שאני די בטוח שהבנתם, הפעילות של היום תתעסק בנושא של הזום, הגדלה והקטנה!

טוב... אז אנחנו מחכים לשמוע מה עומד להיות בפעילות היום!

כמובן! היום כל משתמש יצטרך לבחור מכשיר טכנולוגי כלשהו (סמארטפונים, טאבלטים, טלוויזיות ואפילו מזגנים, אם תרצו.) ולרשום את הבחירה שלו בטופס שיצורף לכאן. לאחר מכן אני ארשום "זום" מסוים, ואני אחליט על גודל הזום, גודל ההגדלה, כלומר, אני אתן מספר כלשהו, לדוגמה, "זום כפול 10", ולאחר מכן המשתמש יצטרך לערוך את הטופס שלו עם תיאור של מה נוכל לראות אם נגדיל את התקריב על המכשיר שלנו פי 10. אם זה לא היה ברור במיוחד, אני אתן דוגמה. אני למשל בחרתי סמארטפון. כשאני אסתכל עליו בזום פי 25 אני אוכל לראות בפרטי פרטים איך נראים הפיקסלים של המסך עצמם! מגניב, לא?

בהחלט! נשמח להשתתף. אבל קודם אנחנו צריכים את הטופס שאמרת שתצרף.

בטח, הנה הטופס שלכם:

CODE
[COLOR=MediumVioletRed][B]שם + כינוי:[/B][/COLOR]
[COLOR=MediumVioletRed][B]בית (לבעלי תפקידים):[/B][/COLOR]
[COLOR=MediumVioletRed][B]המכשיר שבחרתי:[/B][/COLOR]
[COLOR=MediumVioletRed][B]גודל הזום (שקיבלתם ממני):[/B][/COLOR]
[COLOR=MediumVioletRed][B]מראה המכשיר לאחר הגדלה בזום שכתבתי לכם:[/B][/COLOR] לערוך רק אחרי שקיבלתם את גודל הזום ממני.
[COLOR=MediumVioletRed][B]הערות \ הארות \ קסמים ונפלאות!:[/B][/COLOR]

נראה מצוין, אבל מה עם תגמול?

אל תדאגו! תקבלו גם תגמול! כל משתתף בפעילות יזכה ב-100 חרמשים וב-3 נקודות בית, ומי שיספר לנו על התקריב הכי מקורי יזכה ב-175 חרמשים וב-5 נקודות בית!
אבל מהרו להשתתף, הפעילות פתוחה לזמן מוגבל! מוזמנים להשתתף בפעילות במשך 8 ימים, עד למוצאי שבת, ה-21.7.
בהצלחה, ואל תשכחו ליהנות! happy.gif

--------------------
זיו - 19

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 29 2018, 01:51 AM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99898
מגדר:male
משתמש מספר: 55640
חפצי המשתמש: צפה

חבל מאוד שלא הייתה השתתפות. ננעל.

--------------------
זיו - 19

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007