האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

אני חייב/ת להודות || פעילות
פורסם ב: Jun 26 2018, 15:52 PM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 103528
מגדר:female
משתמש מספר: 62024
חפצי המשתמש: צפה

אני חייב/ת להודות

"ראיתי רק סרט אחד עם ניקולס קייג', האם אני בורה?"

התשובה המידית שקיבלתי הייתה כן.

יש כל מיני סרטים ושחקנים מפורסמים, אפילו סרטים של במאים מסויימים - שמעולם לא צפיתם בהם למרות שהם נחשבים. ואם לא ראיתם מעולם בחזרה לעתיד, או אפילו החשוד המידי, אתם עשויים להיחשב חסרי ידע קולנועי. לא היו לי הרבה שנים להספיק לראות את כל הסרטים הקיימים, אבל... אני עובדת על זה. בכל אופן, יש סרטים מאוד מפורסמים שתמיד שמעתם עליהם ואולי גם מעולם לא צפיתם בהם - כמו רשימת שינדלר, ספרות זולה ואפילו צעצוע של סיפור. סרטים ששינו את מהות הקולנוע לעתים. לכולנו יש כאלה.

כמובן, ומה הקשר אלינו?

בפעילות זו, עליכם לבחור סרט שאתם מכירים את השם שלו כבר כמה שנים לפחות. אולי תמיד רציתם לצפות בו ולא יצא לכם או שסתם שמעתם עליו לא מעט - אולי מהאינטרנט, מהמשפחה או מחברים.
אחרי שאתם בוחרים סרט - עליכם לצפות בו בפעם הראשונה בחייכם ואז למלא את הטופס למטה - שיכיל שאלות מסוימות על הסרט. ומידה ואתם מעוניינים בתגמול נוסף תוכלו גם לסקר אותו בפורום!

על ההשתתפות בפעילות ומילוי הטופס כצריך תזכו ב-200 חרמשים ו-5 נקודות בית. במידה ותסקרו אותו בפורום, תזכו בתגמול נוסף של 150 חרמשים, בנוסף לתגמול מהפורום! שימו לב שהסרט צריך להיות סרט שקיים כבר לפחות חמש שנים. תוכלו להשתתף עד ה10 ביולי. אז קדימה, הטופס ממש כאן למטה:

CODE
[B][COLOR=deepskyblue]כינוי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue]בית:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue]הסרט בו בחרתי ומי השחקנים הראשיים (במידה וזו אנימציה, מי המדבבים הראשיים):[/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue]מאיפה אני מכיר אותו:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue]מה חשבתי עליו לפני שצפיתי בו:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue]מה אני חושב עליו עכשיו וביקורת קצרה (לפחות שלוש שורות):[/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue]האם הייתי צופה בו שנית:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue]הסיקור (אופציונלי):[/COLOR][/B]
[B][COLOR=deepskyblue]הערות/הארות:[/COLOR][/B]

מהרו להשתתף, בהצלחה!

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 27 2018, 21:52 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147236347
משתמש מספר: 52249

כינוי: Darth Hader
בית: גריפינ
הסרט בו בחרתי ומי השחקנים הראשיים (במידה וזו אנימציה, מי המדבבים הראשיים): מועדון ארוחת הבוקר,
ג'אד נלסון, מולי רינגוולד, אמיליו אסטבז, אנטוני מייקל הול, אלי שידי
מאיפה אני מכיר אותו: ובכן, אני אפילו לא יודעת. שמעתי עליו כל כך הרבה, לא זוכרת מאיפה הייתה הפעם הראשונה. בכל אופן, אני כבר שנה בערך רציתי לראות אותו.
מה חשבתי עליו לפני שצפיתי בו: שהוא סרט קאלט אבל קצת ישן כזה (לא במובן הרע, במובן של סתם דברים שממש שונים מהיום). אה, ושהיה בו אוכל.
מה אני חושב עליו עכשיו וביקורת קצרה (לפחות שלוש שורות): ובכן, זה סרט ממש חמוד. הוא אכן מתאר תקופה שונה מאשר היום- אני לא בטוחה אם עכשיו יביאו תלמידים לריתוק בשבת, עם כמה שהם צריכים את זה (כי גם המורים לא רוצים להגיע). אבל עדיין, הוא סרט חמוד, האינטראקציה בין הדמויות מקסימה ואני מסוקרנת מה קרה ביום שני, כשהם חזרו. יש כמה דברים לשפר, הוא לא מושלם, אבל הוא גם לא רע בכלל. הוא די ענה על הציפיות שלי, בסופו של דבר. חוץ מזה שלא היה בו הרבה אוכל.
האם הייתי צופה בו שנית: אממ, האמת שלא יודעת. אולי.
הסיקור (אופציונלי):
הערות/הארות: אומייגאד הפעילות הזו באה לי בתזמון מושלם, תכננתי לראות את הסרט כבר גם ככה

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
פורסם ב: Jul 4 2018, 17:27 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

הקפצה

--------------------

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
פורסם ב: Jul 5 2018, 11:41 AM
צטט הודעה

אני ואתה נשנה את העולם!

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 2052
משתמש מספר: 65434

כינוי: Do good deeds
בית: גריפינדור
הסרט בו בחרתי ומי השחקנים הראשיים (במידה וזו אנימציה, מי המדבבים הראשיים): מפתיע מאד, אבל הארי פוטר וגביע האש.
השחקנים הראשיים: דניאל רדקליף (הארי פוטר), רופרט גרינט (רון וויזלי), אמה ווטסון (הרמיוני גריינג'ר)
מאיפה אני מכיר אותו: אני מכירה אותו מהרגע שנולדתי בערך, ותמיד רציתי לצפות בו ולא הייתה לי את ההזדמנות והנה - סוף סוף זה קרה (:
מה חשבתי עליו לפני שצפיתי בו: האמת שחשבתי שהוא מזעזע ומפחיד ברמות על, שאני לא אצליח לצפות בו ואעצום את העיניים בכל קטע מזעזע.
מה אני חושב עליו עכשיו וביקורת קצרה (לפחות שלוש שורות):
אני חושבת שבסרט הקטעים המזעזעים פחות מזעזעים מאשר בספר, הם פחות ברורים ופחות ארוכים, כך שאין באמת חוויה נוראית של זעזוע.
אני חושבת שהסרט באופן כללי עשוי טוב, הוא יפה ומרתק ולמרות שהוא באורך של שעתיים וחצי הוא לא ממצה את עצמו. אין ספק שההפקה של המשימה הראשונה בטורניר הקוסמים המשולש היא מדהימה ודרשה עבודה רבה, הן מצד השחקנים, והן מצד הצוות הטכני, כדי להגיע לרמה גבוהה כזו.
מה שהפריע לי הוא שנבחרו שחקנים שלא תואמים את האופי והמראה בספר, זה שינה את הסרט לגמרי - אבל בסך הכללי אני ממליצה עליו מאד. הוא ממש יפה!
האם הייתי צופה בו שנית: כן. לא מלא פעמים, אבל כן עוד כמה פעמים.
הסיקור (אופציונלי):
הערות/הארות: פעילות חמודה (:

--------------------
אביטל (:

---------
פורסם ב: Jul 11 2018, 08:34 AM
צטט הודעה

פרטי משתמש

כל הכבוד על ההשתתפות!
ננעל happy.gif

--------------------

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007