האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

קפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

בקשת ניהול || פורום הקלחת הרותחת
פורסם ב: Nov 11 2016, 15:05 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 165031
מגדר:female
משתמש מספר: 52844
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

היי, קוראים לי מאיה, אני בת עשר וחצי ומעוניינת לנהל את פורום הקלחת הרותחת happy.gif
הייתי בפורטל חצי שנה, אולי קצת יותר - ואז פרשתי. כחודש-חודשיים אחרי שחזרתי, ראיתי את הקלחת הרותחת באור שונה - הבנתי איזה פורום מדהים זה, וכמה פוטנציאל לא ממומש יש לו. ואז התחלתי להשקיע בו. יום-יום נכנסתי אל הפורום ובדקתי מה חדש בו, מדי פעם גם פותחת מדריך, אשכול מידע, מתכון, דיון או פעילות (עם אישור, כמובן) חדשים.
בהתחלה זה היה סתם בתור תחביב - פשוט נהניתי להיות בפורום, ואהבתי לבלות חלק גדול מזמני בפורטל שם, אבל אחר כך זה כבר הפך לקצת יותר מרק תחביב. אני ממש אוהבת את הפורום, והחלטתי, לאחר מחשבה עמוקה - אני רוצה לנהל אותו.

למה מגיע לי לנהל את הפורום?

דבר ראשון - אני אוהבת אותו. מאוד-מאוד אוהבת אותו. כמו שהזכרתי מקודם, יש לו פוטנציאל ענקי שלפחות לדעתי יכול להיות ממומש בצורה יותר טובה, וזה מה שאני רוצה לעשות.
אני אוהבת את הארי פוטר, ואכן חשבתי יותר מפעם אחת, 'תכלס, מה ההבדל בין הקלחת הרותחת לבין הספרים או הסרטים?'. אבל זה לא סתם פורום שכביכול 'מגשר' בין שניהם, או משהו כזה - זה פורום אדיר, שיכולים להיות בו מלא דברים מגניבים שילהיבו משתמשים להיכנס לפורום - כן, כרגע נכנסים משתמשים, אבל הם משתתפים טיפה בפעילויות שנפתחות לפעמים, במרווחי זמן גדולים יחסית, וגם - המשתמשים לא פותחים אשכולות בעצמם. גם אלו שנכנסים לפורום צריכים לפתוח אשכולות, לא רק להסתכל על מה שאחרים עושים, וזה מה שאני רוצה לעודד - רוב האשכולות שפותחים כרגע הם רק עוד מתכונים נוספים לבירצפת - וכאילו, כמה אפשר? אני רוצה להפעיל אותו בצורה שונה, ככה שיהיו פעילויות טובות שיפתחו גם על ידי, ואולי אפילו על ידי המשתמשים - וגם אשכולות מגוונים שיפתחו על ידי משתמשים שונים.
לפורום הזה יש פוטינציאל אדיר - יש המון דברים בעולם הקסמים שאנשים לא מודעים אליהם, או פרטים שלא הזכירו ואפשר להזכיר, או בכללי כל מיני דברים של קסם - המון, בהחלט המון, ואני רוצה לחשוף את המשתמשים לעולם הזה - עולם הקסם - או בפורטל, בעצם - פשוט הקלחת הרותחת, הפורום הנפלא הזה שקצת נטוש לאחרונה.
אז אני אוהבת מאוד הארי פוטר, ועוד יותר אוהבת את הפורום הזה - ואני רוצה לנהל אותו. מאוד.

אשכולות שפתחתי

מתכונים
מתכון || סוכריות ברטי בוטס בכל הטעמים
מתכון || הסניץ' המוזהב

דיונים
דיון || גמדוני בית
דיון || שרביטים

פעילויות, אתגרים, משחקי פורום ותחרויות
מ"פ || אם הייתי כתב בשבועון אז...
פעילות || שיקוי אהבה
פעילות || כתבת המגזין
הוכיחי את המכשפה שבך || הרשמה
כריכת השבועון || פעילות
הוכיחי את המכשפה שבך || שלב 1
הפוך אותו למכשפה || פעילות
הוכיחי את המכשפה שבך || שלב 2
הוכיחי את המכשפה שבך || שלב 3
המוצר הדרוש למכשפה הצעירה || פעילות
הקולנוע המכושף || אתגר
ההורקרוקס השמיני || פעילות
בית הספר לכישוף ולקוסמות || תחרות - יש לי את כל השלבים מנוסחים ומאושרים

אשכולות מידע
אשכול מידע || בית רייבנקלו

רעיונות

User Posted Image חידוש הלינקייה ופתיחת מדריכים - אני כמובן לא מחשיבה את זה בתור רעיון - זה דבר שכל מנהל.ת פורום צריךה, כמובן, לעשות. חוץ מזה, הלינקייה של הפורום באמת לא מעודכנת, ואני אשמח לעדכן אותה. אני גם חושבת שכדאי שיהיה מותר לפתוח אשכולות מידע\מתכונים רק פעם אחת לכל דבר - אכן יש חוק כזה (חוק מספר 7 בחוקי הפורום), אבל כרגע לא ממש נראה שהוא בתוקף - מתכונים לבירצפת מציפים את הפורום, וזה חבל, כי זה מרחיק אנשים ממנו - "פורום מלא ספאמים ומתכונים לבירצפת. כנראה אין בו שום דבר אחר" - וזו לא צריכה להיות דרך החשיבה של משתמשים עליו.
בקשר למדריכים - המדריכים די ישנים, ברובם יש דברים שאפשר להוסיף, ובמידה ואעלה לניהול ארצה לפתוח חדשים.

User Posted Image מלכ.ת הקוסמים || תחרות - תחרות בה המשתמשים יצטרכו לבחור מי הם ירצו שיהיה מלכ.ת הקוסמים, ובכל שלב הם יצטרכו להוכיח שהמתמודד שלהם הוא המתאים ביותר לתפקיד.

User Posted Image משחק מקביל || פעילות רב שלבית - בכל פעם שאפרסם שלב אתן שם של משחק מוגלגי - כלומר, משחק מהעולם שלנו שרוב הסיכויים שכולם מכירים - והמשתתפים יהיו צריכים לכתוב מה המשחק הקסום והמקביל לו בעולם הקוסמים.

User Posted Image לונה פארק קסום || אתגר - כל משתמש יהיה צריך לספר על מתקנים קסומים שיהיו בלונה פארק של הקוסמים.

User Posted Imageרוח הרפאים || פעילות - בפעילות הזו, כל משתמש יצטרך לבחור בית ולהמציא לו רוח רפאים חדשה - עם הסבר.

User Posted Imageספיישל מסביב לעולם - בכל שבוע, תיבחר ארץ אחרת, ובמשך שבוע שלם יהיו פעילויות הקשורות לנושא הארץ - למשל, אם הארץ היא איטליה, אז המשתמשים יצטרכו להמציא פיצריה קסומה, ואם זה יהיה יוון - להשתתף באולימפיידה הקסומה של הקלחת הרותחת!
אם תרצו יותר פירוט על מה יהיה בכל ארץ, אני מוכנה להוסיף, אבל בעיקרון לא כתבתי את זה כאן כי אני מעדיפה שבסיום כל ארץ, המשתמשים יצטרכו לנחש מה תהיה הארץ הבאה :)

User Posted Imageספיישל אוכלי המוות - אני הוא וולדמורט בתחילת דרכו, וכל המשתמשים הם אוכלי המוות הנאמנים שלי. במהלך הספיישל יהיו פעילויות שיאמנו את אוכלי המוות המתחילים, ובכללי יהיו קשורים להם.
★ 1000 עצות לאוכלי המוות המתחילים || משחק פורום - כל משתמש כותב עצה - עדיף משעשעת ככל האפשר - לאוכלי מוות מתחילים.
★ סיפור אימה || פעילות - אוכלי המוות לא היו מפורסמים בתור אנשים מפחידים באותה תקופה. בפעילות זו, המשתמשים יצטרכו להמציא סיפור אימה על אוכלי המוות שיבהיל את כל הקוסמים בעולם ויגרום להם לפחד מאוכלי המוות האימתנים.
★ 100 קוסמים היו על העץ || משחק פורום - מי לא מכיר את המשחק '1000 תפוחים היו על העץ'... רק שהגרסה הזו משעממת את אוכלי המוות, והם מעדיפים להשמיד את כל אוכלי הקוסמים - וכל אחד יצטרך לכתוב דרך מקורית להשמיד את אוכלי המוות, לפי גרסת המשחק '100 תפוחים היו על העץ'.
★ אודישנים || פעילות רב שלבית - אוכלי המוות צריכים להיות קוסמים חזקים ונאמנים לוולדמורט, והוא לא מקבל כל אחד שרוצה להיכנס. בכל שלב, אני אתן סיטואציה של מבחן, והמשתמשים יצטרכו לכתוב איך הם היו עוברים את המבחן הקשה.

User Posted Imageקוסם החודש - משתמש החודש של הקלחת הרותחת, כמו שיש בפורומים אחרים - אני חושבת שזה יכול לעורר יותר השתתפות ופעילות בפורום, דבר שאני אישית אשמח לו מאוד.

User Posted Imageהעיתון הקסום || אתגר - כל משתתף יצטרך לבחור לו אחד מהעיתונים שהוזכרו ב'הארי פוטר' - הנביא היומי, הפקפקן או השבועון למכשפה, ויצטרכו "להיות" הכתבים של העיתון שבחרו ולכתוב, כביכול, כתבה לעיתון (אפשר להוסיף גיפים ודברים כאלו ולעשות את זה מושקע, בכללי).

User Posted Imageהעבודה הקסומה || פעילות - בעולם הקסמים חסרות עבודות - יש את משרד הקסמים, הוגוורטס ו... זהו. בפעילות הזו, כל משתמש יצטרך להמציא עבודה קסומה חדשה.

User Posted Imageסיפור לפני השינה || פעילות - בפעילות הזו, כל משתמש יצטרך לכתוב איזה סיפור היו מספרים ההורים לקוסמים הצעירים לפני השינה.

User Posted Imageשיקוי נגד || פעילות רב שלבית - בכל שלב ינתן שיקוי, והמשתמשים יצטרכו לכתוב את המתכון לשיקוי הנגד שלו.

ולסיכום, הפורום מאוד-מאוד חשוב לי ואני נורא אוהבת אותו, ומקווה שתשקלו את העלתי בחיוב.

בעד
3 הנהלת הפורומים
1 הנהלת האתר
6 משתמשים רגילים

נגד
2 מנהלות פורומים
1 הנהלת הפורומים

--------------------
מאיה מנהלת פורום הקלחת הרותחת לשעבר אמילי דה רייבין מואנה

User Posted Image

פרשתי

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 11 2016, 16:07 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 7349
משתמש מספר: 51632

אוקייי מאיוש. אני אהיה כמה לגמרי ופשוט אכתוב בדיוק מה אני חושבת. ראו את ההשקעה שלך בפורום, השקעה אדירה. את סופר משקיענית וראיתי את זה בתחרות החנות שלי שכל כך התלהבתי ממך. אני יכולה לסמוך עלייך שלא תנטשי את הפורום ושאת באמת אוהבת אותו אבל - כן, יש אבל - הבקשה הזאת לא טובה. הרעיונות שלך לא מקוריים, וחבל, כי יש לך ראש מקורי. ידוע הרעיונות באים עם הניהול אבל כן רציתי לראות לפחות דוגמה אחת שאתלהב ממנה.
אז ככה - אני לא אמתח אותך יותר מדי. יש לך את הבעד שלי, אבל אני לא הולכת לעשות לך חיים קלים. עד עכשיו אישרנו לך פעילויות בינוניות ופחות מקוריות, אבל כשתהיי בניסיון אני לא מוכנה לאשר כאלה. אנחנו נעבוד על זה ביחד ואני בטוחה שתמצאי רעיונות מקוריים יותר אבל תצטרכי לעבוד קשה כדי להוכיח לי שלא עשיתי טעות. אוקיי? בהצלחה

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
פורסם ב: Nov 11 2016, 16:10 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

אוקיי, מאיה, אני לא אמתח אותך ואגיד שאני בעד. את אוהבת את הפורום ולדעתי מאוד מגיע לך לנהל אותו, את יכולה לעשות לפורום רק טוב ופחות או יותר כל האשכולות שפתחת בו עד עכשיו הם אשכולות מעולים. לעומת זאת, אני חייב להגיד שאם לא הייתי מאשר לך את רוב הפעילויות לפורום הזה והייתי קורא רק את הבקשה, הייתי נגד. את הצגת את עצמך מעולה והסבהרת לי טוב מאוד למה אני צריך להצביע בעד, אבל הרעיונות ששמת פה הם בהחלט לא הרעיונות הכי טובים שלך. את מסוגלת להרבה יותר מזה ונראה לי שגם את וגם אני יודעים את זה. חלק גדול מהרעיונות שלך פה מאוד בנאלים. אגב, לגבי "סיפור לפני השינה", אפשר להפוך את זה למשהו הרבה יותר מגניב בשיתוף עם פאנפיקים ועם קשר למעשיות בידל הפייטן. סתם הצעה.
בקיצור, אני בעד כי יש לך פוטנציאל ואת ממש אוהבת את הפורום, אבל לא בגלל שהבקשה שלך שכנעה אותי.
אני מחכה לראות אותך מפעילה את הפורום ומפציצה עם רעיונות מעולים, כי יש לך המון כאלה ופשוט לא הצגת אותם כמו שצריך בבקשה. אם וכשתעלי לניסיון, שתדעי שאנחנו לא נעשה לך חיים קלים בכלל ;)

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 11 2016, 16:14 PM
צטט הודעה

I'll keep my eyes down

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 19093
משתמש מספר: 55695

האמת היא, שלא התרשמתי. לא מהרעיונות, בכל אופן. אני חוששת כרגע לאמר בעד - הייתי רוצה לראות עוד קצת רעיונות מקוריים, בפורום ובבקשה. אני לא רואה את הקלחת בתור פורום שמת עכשיו - לא יותר משאר הפורומים - ולפני שהייתי חושבת שכדאי שתעלי למנהלת, הייתי רוצה עוד קצת פעילות בפורום. נגד.

מקווה שלא פגעתי ^^ :)

--------------------
User Posted Image
22 - את/מעורבת - My nonsense

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 11 2016, 16:22 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 3571
מגדר:
משתמש מספר: 58743

מצד אחד, רואים את ההשקעה שלך בפורום הזה - וגם אני שלא יוצא לי להיכנס יותר מידי לפורטל רואה את הפעילות שלך ומרגיש את האנרגיות הטובות. מצד שני, אני חושב שיש מקום למקד קצת יותר את הפעילות שלך ואת הרעיונות שהבאת; הדיונים שפרסמת, למשל, מתאימים לדעתי יותר לפורום הספרים, והרעיונות שהצעת הם דברים "קלילים" בספקטרום שבין "פעילויות קטנות" לבין "משחקי פורום" - ואני חושב שפורום צריך גם יותר מזה ודברים יותר "רציניים".
למרות זאת אני כן אהיה בעד העלאתך לניהול, תוך תקווה שתקחי את ההערות שעולות פה לתשומת ליבך. שיהיה בהצלחה happy.gif

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 11 2016, 16:25 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 1011387
מגדר:male
משתמש מספר: 52922

את הפירוט שלי על הבקשה כתבתי לך בה"פ, גם מה שאני חושב על כל פעילות. אני חייב לומר שהרעיונות שפתחת בפורום היו רעיונות מעולים, אבל, כמו שכבר כתבו, הרעיונות שכתבת פה לא הכי מוצלחים. חבל שלא הקשבת להצעה שלי :)
בקיצור, אני בעד, כצפוי. אני ממש רואה אותך מנהלת את הפורום בגבורה וברעיונות מקוריים שיבואו בעז"ה עם ניהול הפורום.
בהצלחה רבה!

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
פורסם ב: Nov 11 2016, 16:25 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש
חרמשים: 100009
משתמש מספר: 51980

אני לא רוצה לחזור על התגובות פה מעל של תהילה ותם אבל אני מסכימה במאה אחוז. את הבעד שלי הרווחת מהפעילות שלך בפורום, הפעילויות הנהדרות שאת שולחת לי בה"פ... ראיתי שפתחת בקשה וכבר הייתה לי תגובה שלמה בראש, ואז קראתי את הרעיונות והופתעתי לגמרי, ולא לטובה. אני יודעת שאת יכולה ומגיע לך לנהל את הפורום הזה, אז הבעד שלי נשאר בעד אבל הוא מאוד מהוסס. אני מאוד מקווה שתוכיחי לי שלא טעיתי עם הבעד הזה.
אני באמת חושבת שאת יכולה להעיר את הפורום. בהצלחה happy.gif

--------------------

הייתי פה, הייתי שם, תודה D:
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 11 2016, 16:35 PM
צטט הודעה

ALL FOR THE GAME

פרטי משתמש
חרמשים: 101767
משתמש מספר: 41384

בלי למתוח אותך יותר מידי, אני בעד. אבל כמו תם, תהילה ורוני (שאני אנסה לא לחזור על התגובות שלהן), אני לא ממש בעד בגלל הבקשה עצמה - אלא בגלל ההשקעה שלך עד עכשיו בפורום וכי אני מכירה אותך ויודעת שהפורום חשוב לך ואת תמשיכי להשקיע בו ולשמור עליו פעיל. לגבי הרעיונות - הם הרי באים עם הניהול וכמו שחשבת על דברים כמו ספיישל השבועון למכשפה אני בטוחה שתצליחי לחשוב על עוד רעיונות מוצלחים. בהצלחה (:

--------------------

מיקה - לשעבר א. עדכונים ומערכת הפאנפיקים - כותבת ומציירת - כאן לפעמים
מנהלת הפורום לשנת 2016 - מוזיקת מטאל ורוק - החלקה על הקרח - All For The Game

User Posted Image
T"Thank you," he finally said. He couldn't say he meant thanks for all of it: the keys, the trust, the honesty and the kisses. Hopefully Andrew would figure it out eventually. "You were amazing."g
Nora Sakavic, The King's Men -

---------
פורסם ב: Nov 11 2016, 16:38 PM
צטט הודעה

טו דה לפט טו דה לפט

פרטי משתמש
חרמשים: 104324
משתמש מספר: 53296

טוב, מאיה, אני אתחיל בזה שאני מסכימה עם מה שתם ותהילה אמרו. את משקיעה באשכולות שלך, הצלחת להעיר יותר את הקלחת הרותחת בזמן שהפעלת אותו ואני רואה שאת רוצה לנהל אותו בגלל שאת אוהבת אותו ורואה את הפוטנציאל שלו. מה שכן מאוד מציק לי והוזכר כן כמה וכמה פעמים אלו הרעיונות שכתבת בבקשה. אני כמובן משתדלת להתייחס כמה שפחות לרעיונות, אבל עדיין אני שמה לב שהם בעיקר של פעילויות תיאור ואיך אפשר להפוך את זה ואת זה לקסום, לא רעיונות שגורמים לי להגיד "וואו, היא צריכה לנהל את הפורום הזה". לכן, כדי שאני אוכל להחליט אם לדעתי את צריכה לנהל את הפורום, אני מבקשת ממך לכתוב עוד לפחות 2-3 רעיונות מקוריים של דברים שבאמת יעזרו לך להעיר אותו, ואז אני אבחר אם לתת לך את הבעד שלי :)

--------------------
עדי

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 11 2016, 16:49 PM
צטט הודעה

עובד משרד הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 14973
משתמש מספר: 55954

קראתי את כל המצע, אני אישית מאוד אהבתי אותו ואת הרעיונות שיש לך בשביל לנהל את הפורום. לא חשבתי לפני זה שאת כל כך רצינית עם זה, אבל נראה שממש כן, ונראה שבאמת תצליחי ובגדול.
קראתי מה שכתבו לפני ובאמת ההערות נכונות, אין מה לומר, אבל ברור שתמיד יש מה לשפר. אני רואה שלמרות זאת הנהלת הפורומים סומכת עלייך שתדעי לנהל את זה כמו שצריך, חוץ מזה שום חסרונות בולטות.
אז, אני בעד, ומחכה לראות אותך מקבלת אותו ומתחילה לעבוד :)

--------------------

Ashley

אשליי • 16 • בלונדינית • לונדונית • לסבית • לונה לאבגוד • הפלפאפית • אנימה • פנטזיה • כינור •

---------
פורסם ב: Nov 11 2016, 17:13 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 62488
משתמש מספר: 55840

כבר אמרתי לך בפרטי מה אני חושבת, אני שמחה שהקשבת לי - לפחות בחלק מהדברים ^^
בכל מקרה, את משקיענית ורואים שהפורום הזה חשוב לך, כבר הסברתי לך מה דעתי על הכל ולכן אני לא אפרט כאן אבל אני נותנת לך בעד ענק ומאחלת לך המון בהצלחה ;)

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 11 2016, 23:01 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 7366
משתמש מספר: 55920

טוב, אני אחזור על מה שאמרו, ואגיד שהרעיונות לא הכי קרצו לי... האשכולות שלך מושקעים מאוד אבל את הפעילויות לא ממש אהבתי, האמת.
אני חושבת שזה סובב לאותו עיקרון בכל פעם.
אני מכירה אותך שאת אחראית מאוד, אבל "הקלחת הרותחת" זה פורום הומה, מצטערת, אבל אני חושבת כמו קס, ואני נגד.

בהצלחה ומקווה שלא פגעתי:)

--------------------

ALISE - GG - הרבה בדימוס - בפרישה
User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 12 2016, 10:54 AM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 58935
משתמש מספר: 54290

מאיה אני יתחיל בזה שאני בעד את משקעיה הדברים שפתחת היו טובים
אבל משהו הפריע הפעילות שאת רוצה לעשות לא מגוונות אני מקווה שתצלחי!

--------------------
הוזלי

---------
פורסם ב: Nov 12 2016, 20:20 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש
חרמשים: 101038
משתמש מספר: 50788

אז הערות על האשכולות שפתחת:
הדיון על השרביטים - לא הבנתי לגמרי מה רצית להשיג מהדיון הזה. לחש בטעות? הרי עד שהם מגיעים להוגוורטס הם לא יכולים לשלוט בקסם שלהם ולא להשתמש בשרביטים לדעתי, ולא נראה לי שזה יכול להפוך להיות דיון פעיל במיוחד...
הדיון על גמדוני הבית - דיון מצוין, אבל א', מתאים יותר לפורום הספרים וב', ארוך מדי. חפירות ארוכות כותבים רק בתגובות, את רוצה שמשתמשים יקראו את כל הדיון וזה ארוך מדי. את הפירוט על כל גמדוני הבית את יכולה בהחלט להוריד, את הציטוטים לכתוב בקטן, ופשוט לערוך את האשכול שיהיה יותר נוח וקל לקריאה. חוץ מזה אבל דיון מצוין גם אם לא הכי מקורי, כל הכבוד.
מ"פ || אם הייתי כתב בשבועון אז... - לא אהבתי ממש. בהתחלה חשבתי שזה סתם משחק פורום אבל זה במסגרת ספיישל ואת צריכה לציין את זה. בכל מקרה, טיפה סתמי לדעתי. אפשר דברים סתמיים מדי פעם אבל לא ממש אהבתי את זה.
פעילות || כתבת המגזין - אני לא חושב שהבנתי לגמרי את הפעילות, אבל בהנחה שהבנתי, למה שמכשפה כלשהי תהיה כתבת? לא כל אחת מתאימה להיות כתבת ולא נראה זה היה נכון לעשות על זה את הפעילות... אולי לבחור מכשפה שתככב בשער של אחד הגיליונות או שתהיה הגיבורה של העיתון או משהו.
הוכיחי את המכשפה שבך || הרשמה - רעיון נחמד, התרשמתי, אני אפרט על השלבים.
כריכת השבועון || פעילות - רעיון וניסוח נחמדים אבל זה נורא צפוי ולא מקורי. זה בסדר, תמיד בספיישלים צריך גן פעילות או שתיים בסגנון.
הוכיחי את המכשפה שבך || שלב 1 - ממש אהבתי, אין לי הערות.
הפוך אותו למכשפה || פעילות - לא אהבתי בכלל. מה הקטע של הפעילות? מה ההבדל בין קוסם למכשפה חוץ מהגוף? אדק ממש לא אהבתי.
הוכיחי את המכשפה שבך || שלב 2 - אהבתי, אין לי הערות.
לא הצלחתי להיכנס ללינק של המכשפה שבך שלב 3 אבל אני בטוח שהוא מעולה.
המוצר הדרוש למכשפה הצעירה || פעילות - חמוד, אין הערות.
הקולנוע המכושף || אתגר - חמוד אבל לא מאוד מקורי.
ההורקרוקס השמיני || פעילות - פעילות די נדושה...
בית הספר לכישוף ולקוסמות || תחרות - יש עוד בתי ספר לקוסמים חוץ מהוגוורטס... הרעיון גם די נדוש אבל בסדר.

סיכום על האשכולות:
אני רוצה שתשימי לב שקודם כל, רוב האשכולות של ספיישל השבועון למכשפה כללו את המילה מכשפה בכותרת. תנסי להתפרע קצת יותר עם השנים, להיות יותר מקורית. לגבי שאר האשכולות וגם על הרעיונות בספיישל - כמו שאת רואה לא חיבבתי את הרוב ולדעתי זה לא לגמרי ברמה של מנהלת פורום. זה בסדר לגמרי לפתוח פעילויות בסגנון כמשתמשת אבל אני רוצה שתביני שכמנהלת פעם ב- לפתוח פעילות לא מקורית או נדושה זה בסדר וזהו, את צריכה לדעת להפוך את הפעילויות הנדושות למקוריות ומעניינות יותר, וזה קשה מאוד עם הפורום הזה, שהרבה דברים בו כבר נעשו או מוצו עד תום. אני לא מכיר אותך אישית ולא דיברתי איתך מעולם ואני לא יכול לדעת אם את יכולה באמת לצאת מהמקום הנדוש והפחות מקורי. מה שכן, היו לך כמה רעיונות מעולים בפעילויות שפתחת, והניסוח שלך ממש אחלה.

הערות על הרעיונות:
חידוש הלינקייה ופתיחת מדריכים - אני לא מבין, אם את לא מחשיבה את זה כרעיון למה שמת את זה תחת רעיון... היית צריכה לכתוב את זה בהקדמה או בלמה מגיע לך לעלות לניהול. לפי דעתי חידוש לינקייה אם צריך ופתיחת מדריכים אם אין או חידוש שלהם אם יש זה דבר שמצופה ממנהלות הפורומים בכל מקרה. תחת האחריות לפורום באה גם האחריות לעדכן לינקייה וכו'. אבל אני לא מבין למה צריך לחדש את הלינקייה, אם מותר לפתוח רק מתכון אחד מתכונים אחרים אמורים להינעל ואם לא אז זו טעות שנעשתה. לא נתת לי באמת סיבה ממשית ללמה לחדש לינקייה. אותו דבר לגבי המדריכים - כתבת שהם ישנים וזו לא סיבה. למה צריך לחדש מדריכים?
מלכ.ת הקוסמים || תחרות - מאיפה הבאת מלךת הקוסמים mellow.gif
קוסמים מפוזרים בכל העולם אנע לא חושב שיכול אן יכולה להיות להם מלךה בכלל. יש את שר הקסמים ולדעתי הוא רק של בריטניה.
משחק מקביל || פעילות רב שלבית - אם תעשי את זה תעשי את כפעילות עם שלב אחד ושהמשתמשים יבחרו משחק ואיך להפוך אותו לקסום. אני די בטוח שהופעלה פעילות כזאת בעבר, וזה רעיון מאוד לא מקורי ונדוש.
לונה פארק קסום || אתגר - מאיפה הבאת לונה פארק? את יכולה לעשות אולי פעילות רבת שלבים שבונים בה את הלונה פארק אבל סתם ככה זה לא נראה לי. רעיון חמוד, לא מקורי במיוחד.
רוח הרפאים||פעילות - לא מקורי ממש.
ספיישל מסביב לעולם - רעיון נחמד, אבל ממש לא כל שבוע. כמה זמן זה יפעל? אם את רוצה יותר מחמש ארצות אז זה כבר יותר מחודש וממש לא. אולי קחי שבועיים-שלושה וכל יומיים אן שלושה ארץ חדשה ופעילויות חדשות.
ספיישל אוכלי המוות - האמת שגם לי היה רעיון לספיישל כזה, הוא אפילו רשום לי בmemos בפלאפון, ההבדל הוא שאני כיוונתי את הספיישל לפורום הספרים ואת לקלחת. ההבדל הזה הוא מהותי, כי בקלחת אפשר לפתוח פעילויות יותר קלילות בנושא, פחות להתעמק באוכלי המוות ובכל העניין, ולדעתי זה יוצר מתאים להספרים. כזה פעילויות יותר קלילות בנושא ויותר בעקיפין על אוכלי המוות זה לדעתי יהיה פחות טוב.
קוסם החודש - היה את זה פעם, אני לא רואה צורך להפעיל את זה מחדש. לדעתי כל משתמשי החודש הולכים וגדלים מפורום לפורום וזה הפסיק בזמן האחרון ואני לא רואה סיבה סתם לעשות את זה. אני לא חושב שזה יעזור במיוחד, חוץ מזה שפורום הקלחת זה פורום שעם קצת השקעה פשוט יפרח ומשתמשים יכנסו אליו בלי קשר למשתמש החודש.
העיתון הקסום || אתגר - מה ההבדל בין כתבה של עיתון אחד לאחר? את יכולה פשוט לעשות שצריך לכתוב כתבה לעיתון קסום לא ידוע, בלי לבחור איזה עיתון כי זה לא כל כך משנה. הרעיון נראה לי טיפה מפוזר מדי, אולי תעשי פעילות רב שלבית שבכל שלב תתני נושא שעליו צריכים לתת כתבה.
העבודה הקסומה || פעילות - אני חושב שכבר הייתה פעילות כזו בעבר אבל אני לא בטוח. בכמ פעילות נחמדה.
סיפור לפני השינה || פעילות - מתאים יותר לפאנפיקים.
שיקוי נגד || פעילות רב שלבית - מה? ממש לא הבנתי את הפעילות, מה שיקוי הנגד עושה? מרפא את הקוסם או הופך את פעולת השיקוי. לא אהבתי בכלל.

סיכום על הרעיונות:
לא השקעת ברעיונות ורואים את זה. כמעט ואף אחד מהרעיונות פה לא מקורי או באמת מסקרן, רק מעטים גרמו לי קצת להתרשם. למרות שרעיונות באים עם ניהול וכולי עדיין כתיבת הרעיונות היא חלק גדול מהבקשה כי רואים ע"פ זה מה הראש שלך בינתיים לגבי הפורום, בעתיד יראו כמה התקדמת ובכלל - כמה השקעת בבקשה. התאכזבתי מאוד מהרעיונות שלך פה.

וסוף סוף סיכום של כל הבקשה ודעתי לגבייך כמנהלת פורום:
אפילו עכשיו אני לא יודע מה אני מצביע. מצד אחד, הבקשה לא הייתה מושקעת ולא נראה שהשקעת בה הרבה זמן ומחשבה ולא אהבתי את רוב האשכולות והרעיונות שלך, מצד שני רואים שאת באמת רוצה את זה ולא רק בגלל הצבע והתואר. תשמעי, רצון זה לא מספיק, אני צריך גם לראות שאת יכולה לעשות את זה, ולא ראיתי את זה. אם היה בעד ניסיון הייתי מצביע בעד ניסיון מהוסס מאוד מאוד כי ניסיון אולי כן מגיע לך אבל כרגע הבעד הוא מב שפעם היה בעד הניסיון ואני לא שלם עם להגיד בעד.
אוקיי, החלטתי. אני מצביע בעד קלוש מאוד, באמת על סף נגד. וזה אך ורק בגלל ששאר חברותי להנהלה רואים בך פוטנציאל ואני מכבד מאוד את מה שהן חושבות ואם הן רואות לנכון שאת יכולה להיות מנהלת פורום מי יודע, אולי את באמת יכולה. אני רוצה לראות אותך החודש יוצאת מגדרך בפורום, עושה דברים מופלאים ומפתיעה אותי. אני לא יודע מה יקרה, אני כמעט ואומר נגד, אבל בסופו של דבר אני כן חושב שקצת מגיע לך הניסיון הזה. הולך להיות לך קשה החודש וגם אם תישארי בשאר חודשי הניהול שלך כי לנהל זה אחר לגמרי ממש שאת עושה כרגע. אני מאחל לך בהצלחה ואני מקווה מאוד שאת יכולה ותצליחי לעשות את זה.

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: Nov 13 2016, 22:39 PM
צטט הודעה

מכשף ראשי בקסמהדרין

פרטי משתמש
חרמשים: 100002
משתמש מספר: 5565

QUOTE (Clara Oswald @ Nov 11 2016, 05:10 PM)
טוב, מאיה, אני אתחיל בזה שאני מסכימה עם מה שתם ותהילה אמרו. את משקיעה באשכולות שלך, הצלחת להעיר יותר את הקלחת הרותחת בזמן שהפעלת אותו ואני רואה שאת רוצה לנהל אותו בגלל שאת אוהבת אותו ורואה את הפוטנציאל שלו. מה שכן מאוד מציק לי והוזכר כן כמה וכמה פעמים אלו הרעיונות שכתבת בבקשה. אני כמובן משתדלת להתייחס כמה שפחות לרעיונות, אבל עדיין אני שמה לב שהם בעיקר של פעילויות תיאור ואיך אפשר להפוך את זה ואת זה לקסום, לא רעיונות שגורמים לי להגיד "וואו, היא צריכה לנהל את הפורום הזה". לכן, כדי שאני אוכל להחליט אם לדעתי את צריכה לנהל את הפורום, אני מבקשת ממך לכתוב עוד לפחות 2-3 רעיונות מקוריים של דברים שבאמת יעזרו לך להעיר אותו, ואז אני אבחר אם לתת לך את הבעד שלי :)

מצטרף לעדי. אשמח ל2-3 רעיונות לפני שאוכל להחליט סופית.

--------------------
זאכר טורטה 🚨
User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 302 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007