האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור שחקן || אמה סטון
פורסם ב: Jul 19 2014, 15:51 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 9833
מגדר:female
משתמש מספר: 35445
חפצי המשתמש: צפה

אמה סטון- Emma Stone

User Posted Image

שם מלא:אמילי ג'ין "אמה" סטון- Emily Jean "Emma" Stone
תאריך לידה: 6 בנובמבר 1988 (גיל 25)
מקום לידה: סקוטסדייל, אריזונה- Scottsdale, Arizona
שנות פעולה: 2007 - הווה

מידע:

אמה סטון נולדה לעקרת בית וקבלן בניין ויש לה אח שקטן ממנה בשנתיים. עד כיתה ו' היא למדה בבית הספר אחד בשנתיים שלאחר מכן היא למדה בבית כשבאותה עת הופיעה ב-16 הפקות של תיאטרון עמק הנוער, כולל: "חג המולד של פו הדוב", "הנסיכה והאפון", "סינדרלה", "הקוסם", "טיטניק", "הונק!", "בת הים הקטנה", "Schoolhouse Rock Live", "הרפתקאות אליס בארץ הפלאות", ו"יוסף וכתונת הפסים המשגעת".
היא נתנה מצגת להוריה עם השיר של מדונה "הוליווד", כדי לשכנע אותם לתת לה לעבור לקליפורניה בשביל קריירת משחק.‏ היא נשרה מהתיכון, ובינואר 2004, עברה עם אמה ללוס אנג'לס, בגיל 15.‏ היא אז למדה בבית, כדי שהיא תוכל להיבחן במהלך היום.
התפקיד הראשון המשמעותי שלה היה בשנת 2007 כאשר לוהקה בתור מושא אהבתו של סת' (ג'ונה היל) בקומדיה סופרבאד- חרמן על הזמן.
כולכם מכירים את אמה סטון. באמת, אני לא חושבת אין מישהו אחד שלא מכיר אותה, בין אם זה מספיידרמן המופלא, באה בקלות או בתור הזאתי-שנראית-ג'ינג'ית-אמיתית-ובלונדינית-צבועה-אבל-בעצם-זה-להפך.
אמה סטון זכתה בהרבה פרבים החל משנת 2008, אך לא זכתה באף אוסקר (בינתיים).

סרטים שהיא שיחקה בהם שאהבתי את המשחק שלה שם:

זומבילנד - Zombieland

הסרט הראשון שכנראה ראיתי בו את אמה סטון היה זומבילנד. הסרט מספר על הדמות הראשית- קולומבוס (ג'סי אייזנבורג), בחור אנטי סוציאלי, שכאשר פורצת מתקפת זומבים הוא מצליח להישאר בחיים בזכות החוקים שהוא ממציא לעצמו. בדרכו להגיע למקום בלי זומבים אוכלי אדם (על פי שמועות, שאין לצופים מושג מאיפה מגיעות השמועות כי ככל הנראה כולם זומבים), הוא פוגש את טלהסי (וודי הרלסון)- גבר מבוגר אשר איבד את בנו לזומבים והוא משוגע על טווינקיס (ממתק אמריקאי), ושתי אחיות ליטל רוק (אביגלי ברסלין) ו-וויצ'יטה (אמה סטון). בין הארבעה נרקמת ידידות בשל העובדה שהם, כנראה, הארבעה היחידים שהם לא זומבים עדיין.

בסרט הזה עדיין לא ידעתי שזאת אמה סטון, כאילו ה-אמה סטון, וראיתי את הסרט לשם ההנאה. ואני חייבת להגיד שנהנתי. מאוד. המשחק נהדר, העלילה מושלמת ואמה משחקת מגוון רחב של רגשות כך שקורה מצב שהצופה בוכה, שמח, כועס ומחורפן עליה בהבדלים של חמש דקות בין רגש לרגש.

בית השפנפנות- The House Bunny

שלי (אנה פאריס), היא שחקנית פלייבוי, או שפנפנה בבית פלייבוי. לאחר שהיא נזרקת מהבית המוגן והאהוב היא נאלצת למצוא עבודה, או יותר נכון תעסוקה חדשה. היא הופכת להיות אם הבית של אחווה בקולג', ולא רק שזוהי אחווה של מעט בנות- אלו הבנות הכי פחות מקובלות ופופולריות.
שלי מלמדת את החבורה איך להיראות טוב יותר, איך להשיג את הבנים שהן רוצות ואיך להצליח להתרים כסף בעזרת מרחץ מכוניות.
נטלי (אמה סטון) היא הבחורה הדומיננטית באחווה והיא דלוקה נואשות על בחור חתיך ומקובל שהיא בטוחה שלא ירצה אותה. בעזרת שלי, היא מצליחה להתגבר על פחדיה, מתלבשת בצורה יותר סקסית ולבסוף מנסה לצאת איתו.

שוב, גם את הסרט הזה ראיתי לפני שהכרתי את אמה ונהנתי מכל שנייה של צפייה. אפשר לראות כי אמה אוהבת לשחק את הדמויות החכמות יותר והמקובלות פחות שגורלן מתהפך והיא עושה זאת בצורה מדהימה!למרות ששלי היא הדמות הראשית, הצופים מצליחים להזדהות יותר עם נטלי בזכות המשחק הנהדר והגישה הפחות מעצבנת משל שלי.

באה בקלות- Easy A

סרט זה, הוא אחד מהסרטים הטובים ביותר לדעתי, שמתעסק בתיכון, מעמדות ושמועות על בנות פחות מקובלות.
אוליב (אמה סטון), היא בחורה לא מקובלת אשר לאחר שמועה שהיא שוכבת עם גברים חייה נהרסים. במקום זאת, היא מחליטה להשתמש בשמועות לטובתה, ומתחילה לקבל כסף ומתנות מבחורים לא מקובלים כדי שיגידו שהם הגיעו לבסיס כלשהו איתה. היא הופכת מבחורה מופנמת ובצד לבחורה שכולם שמים לב אליה- הולכת עם בגדים חושפניים שמסומלים באות A (וזאת בשל ספר שקראה בעיקבות משימה בשיעור ספרות).

סרט מ-ו-ש-ל-ם-! באמת. אין מילים. אמה סטון בתור שחקנית ראשית זה משהו שכל סרט מאחל לעצמו. המשחק, התנועות פנים, הדיבור המותאם וההזדהות העצומה לדמות זה משהו שרק אמה סטון יכולה לתת. אני חייבת להמליץ לכם על הסרט (אם לא ראיתם אותו עדיין) ולהגיד לכם שלדעתי זה המשחק הכי טוב של אמה סטון עד היום.

אני בוחרת לא להתייחס אל הסרט העזרה - The Help ואל הסרט ספיידרמן המופלא - The Amazing Spiderman משתי סיבות:
1. אלו סרטים שראיתי ממזמן ורק פעם אחת כך שאני לא זוכרת אותם.
2. אלו סרטי חובה. אם לא ראיתם אותם רוצו לראות עכשיו כיוון שאלו סרטים שחייבים, חייבים לראות. ואם ראיתם, אתם יודעים למה אמה סטון מדהימה שם.

דעתי האישית על השחקנית:

אמה סטון מדהימה כמעט כמו השחקים שהיא משחקת בהם. היא חמודה, מצחיקה, והגישה שלה ממש חמודה. היא לא מתלהבת מעצמה ועושה בדיחות על הסרטים שהיא משתתפת בהם ועל הדמויות שהיא משחקת. העובדה שהיא בלונדינית באמיתי וג'ינג'י צבוע מפתיע אותי כל פעם מחדש אבל אחרי שהתרגלתי לראות אותה בצבע ג'ינג'י ברוב הסרטים שצפיתי, לראות אותה בלונדינית בספידדרמן המופלא היה שינוי מרענן. היא בזוגיות עם אנדרו גארפילד (ספיידרמן) והם נראים לי זוג מושלם, היא גם לא פרודוקטיבית או חושפנית והיא מאוד שומרת על האני הפנימי שלה.
אני ממש ממליצה לכם ללכת לצפות בסרטים שלה, כי למרות שרובם קיצ'ים ומצחיקים יש לה כמה סרטים עמוקים שגם בהם היא משחקת בצורה מרהיבה!

פילמוגרפיה:

Superbad - סופרבאד (2007)
The Rocker - הרוקר (2008)
The House Bunny - בית השפנפנות (2008)
Ghosts of Girlfriends Past - אקסיות לכל הרוחות (2009)
Paper Man - איש הנייר (2009)
Zombieland - זומבילנד (2009)
Marmaduke - מרמדיוק (2010)
Easy A - באה בקלות (2010)
Friends with Benefits - ידידים פלוס (2011)
Crazy, Stupid, Love. - טיפש, מטורף, מאוהב. (2011)
The Help - העזרה (2011)
The Amazing Spider-Man - ספיידרמן המופלא (2012)
Movie 43 - סרט 43 (2013)
Gangster Squad - יחידת גנגסטרים (2013)
The Croods - הקרודים (2013)
The Amazing Spider-Man 2 - ספיידרמן המופלא 2 (2014)
Magic in the Moonlight - קסם לאור ירח (2014)

סרטים שעתידים לבוא:

Birdman - בירדמן (2014)
Untitled Cameron Crowe Project - פרויקט של קמרון קרוו ללא כותרת (2014)
Untitled Woody Allen Project - פרוייקט של וודי אלן ללא כותרת (2015)
The Croods 2 - הקרודים 2 (2017)

תמונות:

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

--------------------

.Inbal

User Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 19 2014, 15:58 PM
צטט הודעה

Some Infinities Are Bigger Than Other Infinities

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 31888
משתמש מספר: 45079

סיקור מעולה!
חרמשים יישלחו בקרוב ^^
ולגבי השחקנית -
אני אישית כל הזמן מבלבלת אותה עם ג'ניפר סטון. אני ראיתי אותה מזמן ב"ספיידרמן המופלא" והיא שיחקה שם נהדר לפי דעתי. היא שחקנית מקסימה ^^

--------------------
FLOP- 🐳 - Shailene Woodley - 🐳 - Grumpy Cat - 🐳 - The Fault In Our Stars
User Posted Image User Posted Image
❆ ❆ ❆

---------
פורסם ב: Jul 19 2014, 16:23 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

QUOTE (Beatrice Prior @ Jul 19 2014, 04:30 PM)
סיקור מעולה!
חרמשים יישלחו בקרוב ^^
ולגבי השחקנית -
אני אישית כל הזמן מבלבלת אותה עם ג'ניפר סטון. אני ראיתי אותה מזמן ב"ספיידרמן המופלא" והיא שיחקה שם נהדר לפי דעתי. היא שחקנית מקסימה ^^

אין לי מושג למה את מבלבלת אותן (כן השם דומה והשיער) כי הן ממש שונות. לדעתי לפחות, במשחק ובדמויות שהן בוחרות לשחק, לא שג'ניפר פחות מוכשרת פשוט אמה לדעתי יותר בולטת.

--------------------

.Inbal

---------
פורסם ב: Jul 20 2014, 10:21 AM
צטט הודעה

Baby, I wanna live FOREVER

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 44604
משתמש מספר: 33932

שחקנית מדהימה. ראיתי את באה בקלות ולא הפסקתי לצחוק בסרט הזה. היא באמת נכנסת למשחק ומצליחה למצוא את עצמה בכל דמות. אני בהחלט אראה עוד כמה סרטים שלה. תודה על הרשימה! (:

---------
פורסם ב: Jul 20 2014, 10:38 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

QUOTE (Forever And More @ Jul 20 2014, 10:53 AM)
שחקנית מדהימה. ראיתי את באה בקלות ולא הפסקתי לצחוק בסרט הזה. היא באמת נכנסת למשחק ומצליחה למצוא את עצמה בכל דמות. אני בהחלט אראה עוד כמה סרטים שלה. תודה על הרשימה! (:

ממש ממליצה על בית השפנפנות! (יש קצת עירום נשי, בכל זאת שפנפנות פלייבוי) אבל זה סרט ממש מצחיק ואמה מושלמת שם!

--------------------

.Inbal

---------
פורסם ב: Jul 23 2014, 07:16 AM
צטט הודעה

What is YOUR Profession?

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 95390
מגדר:male
משתמש מספר: 45064

אחלה סיקור!
יש לאחד מהחברים שלי משפט קבוע עליה שהוא כל הזמן אומר.
אבל אם אני אצטט אותו הוא יהרוג אותי.
ראיתי אותה רק בספיידרמן המופלא (גם 2), לא יותר מזה...

--------------------
See ya later!

---------
פורסם ב: Jul 26 2014, 21:31 PM
צטט הודעה

We should just kiss like real people do

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 60435
משתמש מספר: 38365

ראיתי הרבה סרטים שלה, ביניהם העזרה, באה בקלות וספיידרמן המופלא, ואני תמיד מופתעת מחדש מכמויות הקסם האישי וההומור שהיא מביאה איתה לכל דמות ודמות שהיא משחקת. לא משנה את מי היא משחקת, היא תמיד מביאה משהו מעצמה, משהו מאוד כנה ושובה לב, ואני תמיד נהנית לראות אותה על המסך. היא גם ממש מהממת מהמון בחינות אחרות בעיני, היא תמיד מביאה איתה מסרים מעצימים-פמיניסטיים לראיונות, וזה דבר שתמיד מתבטא בא ובבחירות התפקידים שלה. היא באמת נשמה טובה.
אני אוהבת את הטעם שלך (:
וכמו כל שאר הסיקורים שלך, גם הסיקור הזה ממש מפורט ומושקע עד כדי כאב, אז ממש כל הכבוד על זה. זה לא מובן מאליו ^^

--------------------

I will not ask you where you came from
I will not ask you and neither should you
Honey just put your sweet lips on my lips
We should just kiss like real people do

---------
פורסם ב: Jul 26 2014, 21:59 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש

QUOTE (Bubblegum Bitch @ Jul 26 2014, 10:03 PM)
ראיתי הרבה סרטים שלה, ביניהם העזרה, באה בקלות וספיידרמן המופלא, ואני תמיד מופתעת מחדש מכמויות הקסם האישי וההומור שהיא מביאה איתה לכל דמות ודמות שהיא משחקת. לא משנה את מי היא משחקת, היא תמיד מביאה משהו מעצמה, משהו מאוד כנה ושובה לב, ואני תמיד נהנית לראות אותה על המסך. היא גם ממש מהממת מהמון בחינות אחרות בעיני, היא תמיד מביאה איתה מסרים מעצימים-פמיניסטיים לראיונות, וזה דבר שתמיד מתבטא בא ובבחירות התפקידים שלה. היא באמת נשמה טובה.
אני אוהבת את הטעם שלך (:
וכמו כל שאר הסיקורים שלך, גם הסיקור הזה ממש מפורט ומושקע עד כדי כאב, אז ממש כל הכבוד על זה. זה לא מובן מאליו ^^

"גם הסיקור הזה מפורט ומושקע עד כאב" וואו, תודה רבה! באמת גרמת לי לרצות לפרסם עוד סיקורים. אני מודה לך על התגובות שלך ואני חושבת שהיא שחקנית מדהימה (למרות שרוב התפקידים שלה חוזרים על עצמם, אבל היא באמת עושה אותם בצורה מדהימה). אם לא ראית זומבילנד, אני ממליצה בחום (גם אם יש לך בעיה של זומבים שאוכלים חלקים פנימיים של אנשים), כי לא רק שהיא משחקת שם נהדר והסרט עצמו מדהים בכל האספקטים שלו.

--------------------

.Inbal

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 540 617 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007