האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

שמש||עמית
פורסם ב: Aug 6 2014, 21:11 PM
צטט הודעה

אם זהו רק תרגיל זה אכן תרגיל מוצלח

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 60540
מגדר:female
משתמש מספר: 48644
חפצי המשתמש: צפה

בשבוע האחרון הייתי בברצלונה (יאי לי) ונתקפתי שם במוזה מטורפת (רק חבל שלא היה אינטרנט).
הנה אחד מעשרת הקטעים שכתבתי שם, יכול להיות שאני אפרסם פה את השאר.
עצה שלי: אם אין לכם מוזה, סעו לברצלונה D:
אני אשמח לת"ב ^^

----

הוא מסתכל עליי כאילו איבדתי את שפיות דעתי. ואולי כן, אולי באמת השתגעתי, אולי באמת יש עננים באפור בתקרת המטבח. אני מרגישה שאני קצת מרחפת.
את לא נורמלית, הוא חוזר ואומר, ממשיך לגדף. אבל ככל שהקול שלו עולה ביתר היסטריה, קולו של שלמה ארצי מתגבר בראש שלי ומחריש את כל השאר.
הייתי חולמת והייתי ערה, הייתי אני, ולהיות אני זה וואחד כאב ראש, תקשיב – רק תקשיב – פעם אחת, כוס אמק, אני חושבת ורוצה להקיא מרוב בדידות. ההרגשה הייתה שאני שופכת מים לגליל חלול ומצפה שהוא יתמלא.
את כל כך בודדה, הוא צועק עליי בקול שבור, את כל כך בודדה, תקועה בתוך כל הלבד שלך, כל היום לבד.
אולי לבד, חשבתי, בוהה ברצפה באותה תשוקה שאני מסתכלת עליו, אבל לבד זה טוב, כמו השמש.
הרי השמש מקריבה את עצמה, נכון? היא מאירה את כדור הארץ, אפילו את הירח, ומי יודע עוד כמה כוכבים גזיים אחרים. רק כדי שלנו יהיה אור.
ומה עם השמש?
איכשהו, אף אחד לא מדבר על השמש.

הודעה זו נערכה ע"י Jake Bugg ב Aug 11 2014, 01:06 AM

--------------------
עמית - א. עדכונים וידיעות ומנהלת האתר בדימוס - אנושית - מאושרת

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 10 2014, 23:52 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 9833
משתמש מספר: 35445

קטע מקסים ועמוק מאוד. אהבתי את הכתיבה הקןךחת ואת השימוש המרובה הניקוד- אני רואה שזה משהו שחוזר אצלך ואני אוהבת את זה מאוד. אהבתי איך עברת ממעין דיאלוג של שני אנשים לנקודת השקפה אחת ומאוד אהבתי את מוטיב השמש שמופיע אצלך. אהבתי איך לקחת אותו והשתמשת בו ואני חושבת שהכי אהבתי את הסיום המקסים (האמת, שממש התרשמתי ממנו). הסיום שלך נותן סגירה מדהימה לקטע קשה ואולי, רק אולי אופטימיות מעטה. בכל זאת השמש היא מקור אור וחיים. מצד שני הבאת את נקודת מבטה של השמש ואיך היא מתחברת לדוברת.
דבר אחד שאני לא בטוחה לגביו-בשורה שלישית בסוף אני חושבת שזה צריך להיות "ההרגשה " עם ה' הידיעה.

--------------------

.Inbal

User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 11 2014, 01:06 AM
צטט הודעה

אם זהו רק תרגיל זה אכן תרגיל מוצלח

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 60540
משתמש מספר: 48644

QUOTE (Cosima Niehaus @ Aug 11 2014, 12:24 AM)
קטע מקסים ועמוק מאוד. אהבתי את הכתיבה הקןךחת ואת השימוש המרובה הניקוד- אני רואה שזה משהו שחוזר אצלך ואני אוהבת את זה מאוד. אהבתי איך עברת ממעין דיאלוג של שני אנשים לנקודת השקפה אחת ומאוד אהבתי את מוטיב השמש שמופיע אצלך. אהבתי איך לקחת אותו והשתמשת בו ואני חושבת שהכי אהבתי את הסיום המקסים (האמת, שממש התרשמתי ממנו). הסיום שלך נותן סגירה מדהימה לקטע קשה ואולי, רק אולי אופטימיות מעטה. בכל זאת השמש היא מקור אור וחיים. מצד שני הבאת את נקודת מבטה של השמש ואיך היא מתחברת לדוברת.
דבר אחד שאני לא בטוחה לגביו-בשורה שלישית בסוף אני חושבת שזה צריך להיות "ההרגשה " עם ה' הידיעה.

את צודקת, תודה, אני אערוך :)

ותודה על הת"ב המושקע onion52.gif

--------------------
עמית - א. עדכונים וידיעות ומנהלת האתר בדימוס - אנושית - מאושרת

---------
פורסם ב: Sep 16 2014, 15:29 PM
צטט הודעה

יש אינסופים גדולים יותר מאינסופים אחרים

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 7816
משתמש מספר: 47301

וואו, זה מדהים!
לא ראיתי פגמים. הקטע מושלם כמו שהוא.
זה קטע שאמור להיות קשה ומדכא, אך הצלחת להפוך את הנושא הכאוב לעליז יותר, ואולי המונח הנכון הוא - לעצוב פחות.
המשיכי לכתוב!

--------------------
נועה - 20 - פרשתי

User Posted Image User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 302 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007