האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

המלצה || הבלתי אפשרי
פורסם ב: Aug 28 2014, 21:44 PM
צטט הודעה

✌ Mutant and Proud ✌

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 739
מגדר:female
משתמש מספר: 43161
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

שם הסרט: הבלתי אפשרי
שם הסרט במקור: The Impossible
ז'אנר: ריאליסטי
במאי: חואן אנטוניו באיונה
שחקנים:
נעמי ווטס - מריה בנט
יואן מקגרגור - הנרי
תום הולנד - לוקאס
סמואל ג'וסלין - תומאס
אוקלי פנדרגאסט - סיימון
סונקה מוהרינג - קארל
מרתה אטורה - סימון
שפה: אנגלית (מתורגם)
שנת יציאה: 2012
זמן ההקרנה: 113 דקות

תקציר הסרט:
דצמבר 2004. מריה בנט ובעלה הנרי ושלושת בניהם לוקאס, תומאס וסיימון חוגגים את חופשת הכריסטמס שלהם בבית נופש טרופי בתאילנד. אסון הצונאמי שפורץ באותה עת מחבל בשלוות חופשתם ומביא לכך שמריה ובנה לוקאס מופרדים משאר המשפחה.

הדמויות האהובות עליי בסרט [מכיל ספויילרים!]:
בגלל שהסרט הוא סרט לא רגיל, הדמויות בו הן לא רבות, אז אני אחרוג מעט מן המבנה של ההמלצה (אם זה לא בסדר אני אוסיף עוד דמות) ואני אכתוב דמות אחת אהובה עליי בסרט. אני חושבת שאי אפשר לשנוא מישהו בסרט הזה חוץ מהטבע. אבל הדמות שבאמת האהובה עליי היא - לוקאס. הילד הבכור. כשהצונאמי הכה ומריה ולוקאס נפרדים משאר המשפחה, לוקאס עושה הכל כדי לעזור לאמא שלו. ולא רק לה. במשך כל הסרט לוקאס רק עוזר ועוזר לאנשים. בהתחלה זה היה לאמו. אחר כך לילד הקטן שהם מצאו, דניאל. ולאחר מכן, בבית חולים, במקום להיות עם אמו לוקאס הלך ועזר לאנשים. חיפש את הקרובים שלהם. זה גרם לי מאוד לחבב את לוקאס ומאוד להתרגש ממנו.

• לאיזה גילאים אני חושב/ת שהסרט מתאים? ולמה?
זה מאוד תלוי בחוזק הנפש. אני חושבת שמגיל 12+ זה בסדר לצפות בסרט. מה שקשה בסרט ויכול להיות שגם מישהו בן 18+ לא יוכל לראות אותו אלה מראות קשים, הרבה דם, גופות, אנשים פצועים, בתי חולים ברמה מגוחכת.. כל ההרס של אחרי הצונאמי יכול להיות מאוד כואב ולא בטוח שהרבה יוכלו לראות אותו. אבל למי שכן מעל גיל 12, אני מאוד ממליצה לנסות לראות את הסרט.

• מה מיוחד לדעתי בסרט זה? ולמה אני ממליץ/ה עליו?
נתחיל עם זה שכל אחד שאמרתי לו לראות את הסרט הזה לא התחרט ואמר לי שהוא התרגש ושהוא אהב את הסרט. יום אחד אבא שלי הקליט את הסרט זה ואמר לי לבוא לראות איתו, הוא אמר שאני בטוח אוהב אותו. בהתחלה עיקמתי פרצוף וראיתי ככה מחשב-טלווזיה-מחשב-טלווזיה אבל זה התחיל לעניין. ואז נשבתי. ישבתי וראיתי את הסרט לאורך כולו וכל כך התרגשתי!
זה סרט מדהים כל כך! העלילה מאוד מעניינת, אין קטעים משעממים, למרות שזה סרט ריאלסטי. הצילום והאפקטים מעולים! באמת אפשר להרגיש שאתה בתוך הצונאמי והסרט העביר לי בדיוק את ההרגשה של הדמויות. השחקנים כל כך טובים! אם זה ההורים, או הילדים, אפילו הקטנים. הם כל כך ריגשו אותי, במיוחד בסוף, וואו הסוף! שווה לראות את הסרט הזה רק כדי לראות את הסוף הכל כך מרגש הזה. ברצינות. אם יש לכם מעט זמן פנוי, תצפו בסרט הזה, הוא סרט מרגש מאוד, הוא גם עצוב, אני לא אכחיש, אבל הוא כל כך שווה צפייה, אפילו מלראות את הטריילר יש צמרמורת כל רגע.

טריילר:

תמונות מהסרט:

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

צפייה מהנה happy.gif

--------------------

✌♔✌ (Dendu(\Eden ✌♔✌

User Posted Image User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 3 2014, 17:37 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 9833
מגדר:female
משתמש מספר: 35445

המלצה מקסימה! אני חושבת שהתחלתי לראות את הסרט הזה פעם אבל הפסקתי באמצע מסיבה כלשהי- האמת שאני לא רואה שום סיבה שאני לא אצפה בו שוב. זה נשמע סרט נהדר. אהבתי את ההסבר שלך על לוקאס- גם בלי לראות את הסרט אני יכולה להבין למה את אוהבת אותו. (:

--------------------

.Inbal

User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 5 2014, 14:35 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 4
מגדר:male
משתמש מספר: 49333

לדעתי זה לא לגילי da.gif

--------------------
[b][I]"לרייבנקלו אשלח את זה שבראשו חרוט, כי תכונותיו המובילות: תבונה ולמדנות."[/I]

"אל תרחם על המתים, רחם על החיים, ויותר מכול, רחם על אלה שחיים בלי אהבה."

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007