האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

דיון || ספרים VS סרטים
  פורסם ב: Dec 4 2014, 16:16 PM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 3622
מגדר:female
משתמש מספר: 49706
חפצי המשתמש: צפה

דיון || ספרים VS סרטים

תמיד כשיוצא סרט חדש לסדרת ספרים שלא קראתי, אני חושבת לעצמי 'אולי אראה את הסרט ואם אוהב אותו אקרא את הסדרה'. אבל כשיוצא סרט חדש לסדרת ספרים שכבר קראתי ? אני חושבת 'הסרט הזה גרוע, הספרים טובים פי מאה'.
לדעתי, גם אם הסרט סופר-מעולה (אהמ עורבני חקיין), וגם אם הוא גרוע (*פרסי ג'קסון*), אני תמיד
אתחבר יותר אל הספרים.

ומה אתם חושבים על סרטי פנטזיה שמבוססים על סדרות ספרים ?

שאלות לדיון :
1. כשיוצא סרט חדש לסדרת ספרים שמעניינת אתכם אבל עוד לא קראתם, מה תעשו קודם : תקראו את הסדרה או תרוצו לראות את הסרט ?
2. מה אתם חושבים על הסרטים בהשוואה לספרים שעליהם הם התבססו ?
3. בכנות, מה סדר העדיפויות שלכם - ספרים קודם או סרטים ?
4. משהו להוסיף / להעיר / להעיר / אנבת' צ'ייס מעצבת עיר ?

דיון נעים smile.gif

--------------------
נועם // 21 // לפעמים מתחברת
User Posted Image

"אין כל טעם לצאת מן הדעת כדי לנסות להימנע מלצאת מדעתך. אפשר פשוט לוותר ולשמור את השפיות למועד מאוחר יותר."

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 4 2014, 21:58 PM
צטט הודעה

I'm Sorry

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 100000
מגדר:female
משתמש מספר: 47395
חפצי המשתמש: צפה

1. כשיוצא סרט חדש לסדרת ספרים שמעניינת אתכם אבל עוד לא קראתם, מה תעשו קודם: תקראו את הסדרה או תרוצו לראות את הסרט? אם סדרת הספרים מעניינת אותי, אז אני אקרא את הסדרה, בלי שום קשר לסרט שיצא. אם אני אתעניין בטריילר, למשל, אני אלך לראות את הסרט. למה שאני אראה את הסרט, אם בתאוריה, סדרת הספרים מעניינת אותי? מרבית הסיכויים שאם לא תתחבב עלי סדרת הספרים, גם הסרט לא יעניין אותי כל כך - הרי גם אם הם מאוד שונים (קחי לדוגמא את פרסי ג'קסון), הם עדיין מבוססים על אותו רעיון, ורעיון זה החלק בספר שמזיז את המשקולת לצד בקריטיות - כלומר, החלק הכי חשוב בספר, שגורם לי בצורה קריטית או לאהוב את הספר, או לא לאהוב אותו.
2. מה אתם חושבים על הסרטים בהשוואה לספרים שעליהם הם התבססו? אני מצטערת, אך זו שאלה כללית מדי. אם היית מפרסמת את הדיון בפורום "הספרים" \ פורום "הסרטים", הייתי יכולהלדעת שאת מתכוונת להארי פוטר ועונה על כך ללא בעיות. אך שאלת על ספרים בכללי - ועל זה אני לא יכולה לענות כיוון שבכל פעם זהו דבר שונה.
3. בכנות, מה סדר העדיפויות שלכם - ספרים קודם או סרטים? אלא אם הבנתי את השאלה לא נכון, זוהי שאלה זהה פרט לניסוח לזו הקודמת.
4. משהו להוסיף / להעיר / להעיר / אנבת' צ'ייס מעצבת עיר? אני אומרת את זה ללא שמץ של רצון להעליב - אני אומרת את דעתי.
אני חושבת, קודם כל, שהדיון לא מתאים לכאן בכלל. אני מצטערת, אבל הוא מתאים הרבה יותר לפורום "ספרים". יכולת גם לשנות את הניסוח ולפרסם אותו בפורום, "הסרטים" או "הספרים" ולהתאים אותו לקטגוריית הארי פוטר. אבל למד"פ הוא כלל אינו מתאים. הדיון לא מדבר אפילו בקצת על מדע בדיוני ופנטזיה - אין סיבה לפרסם אותו בפורום. במקומך הייתי מבקשת שיעבירו אותו לפורום "ספרים".
שנית, לא התחברתי את השאלות כל כך. השנייה והשלישית היא בעצם אותה שאלה בניסוח מעט שונה, והראשונה מאוד ספציפית. הייתי מנסה לעבוד על השאלות יותר. מאוד מצטערת אם פגעתי.

--------------------
ירדן

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007