האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור רקדנית || אנה ארונוב
פורסם ב: Jul 2 2015, 12:26 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 7349
מגדר:female
משתמש מספר: 51632
חפצי המשתמש: צפה

אנה ארונוב
User Posted Image
שם הרקדנית: אנה ארונוב
תאריך לידה: 22 בינואר 1982
מוצא: קירגיזסטן הסובייטית
קורות חייה: אנה החלה לרקוד מגיל 6 ועלתה לארץ רק בשנת 2000 יחד עם הוריה, כשהייתה בת 18. בארץ היא התפרסמה כרקדנית מצליחה ומורה לריקודים. החשיפה הראשונה שלה הייתה בעונה הראשונה של "רוקדים עם כוכבים", בשנת 2005, אז הייתה בת 23. היא רקדה לאורך התוכנית לצד סמי הורי ולבסוף זכו במקום השני. גם בעונה השנייה זכתה במקום השני, אך הפעם יחד עם חיים רביבו. בעונה השלישית, בשנת 2007, אנה ארונוב לא השתתפה בתוכנית כמתחרה אלא כמדריכה. היא הדריכה את המתמודדים יחד עם דני יוחטמן לריקוד זוגי. בעונה הרביעית, החמישית והשישית חזרה אנה להיות מתחרה ובעונה החמישית גם זכתה במקום הראשון יחד עם מייקל לואיס.
בשנת 2005 פתחה בית ספר לריקודים בו היא מלמדת ומדריכה זוגות ילדים בריקודים סלוניים ומכשירה אותם לקראת תחרויות בישראל ובעולם. באותה שנה הצטרפה גם לצוות הפאנל בתוכנית, "בנות", לצד דנה ספקטור, רבקה מיכאלי, שרון חזיז ועדן הראל המשודרת ב"הוט 3".
פרטים נוספים: בין השאר אנה השתתפה בI פסטיגל, הישרדות VIP, שם הכירה את איתי תורג'מן, בן זוגה לשעבר. היא השתתפה גם בSPY פסטיגל והשתתפה בהופעות רבות.
דעתי האישית: אני חושבת שאנה היא שחקנית מאוד מיוחדת. סה''כ, היא לא נולדה בארץ אבל מהר מאוד היא נכנסה לעיניינים והפכה לאחת הרקדניות הטובות בארץ. אני חושבת שהיא באמת רוקדת מעולה, כיף לראות אותה רוקדת. אני אישית לא ראיתי את כל העונות של רוקדים עם כוכבים אבל בכולם היא זכתה באחד המקומות וזה כבוד גדול, וזה כמובן מראה על המקצועיות שלה והיכולת המעולה שלה. אנה היא רקדנית מאוד מיוחדת ובין המפורסמות בארץ ואני מקווה שהיא תמשיך להופיע ולזכות בתחרויות בהם היא משתתפת.

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007