האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור סרט || מולאן 2
פורסם ב: Jul 7 2015, 15:26 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 7349
מגדר:female
משתמש מספר: 51632
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
מולאן 2
Mulan 2

O שם הסרט במקור: Mulan
O ז'אנר: אנימציה
O במאי: טוני בנקרופט, בארי קוק
O שחקנים:
פא מולאן - מדובבת על ידי רינת גבאי. מולאן, כפי שאפשר להבין לפי שם הסרט, היא השחקנית הראשית. בת זוגתו של לי שאנג.
מושו - מדובב על ידי תומר שרון. מושו הוא דרקון קטן. הוא היה אחראי להעיר את הרוחות. עוזר למולאן.
קפטן לי שאנג - מדובב על ידי ליאור אשכנזי. בן זוגה של מולאן.
O שפה: אנגלית
O שנת יציאה: 2005
O זמן הקרנה: 90 דקות

תקציר:
לאחר שמושו עזר למולאן הוא עולה בדרגה. לי שאנג מציע למולאן נישואים והיא מסכימה. מושו מגלה, שכאשר מולאן תהיה נשואה הוא כבר לא יוכל לעזור לה ולא יעלה בדרגה. במהלך הסרט מושו מנסה להפריד בין מולאן ולי שאנג בדרכים שונות.
מולאן ולי שאנג מקבלים משימה מהקיסר, ללוות את שלושת הנסיכות לחתונתם, עם נסיכים ממלכה אחרת. הנישואים נועדו למטרת שלום בין הממלכות. אל מולאן ולי שאנג מתלווים שלושת החיילים שהכרנו בסרט הקודם ומתאהבים בנסיכות.
בעקבות כך, הנסיכות לא רוצות להתחתן עם נסיכים שהחליטו בשבילם אלא עם החיילים. במהלך הסרט תוקפים שודדים. לי שאנג נופל לנהר ומולאן ניצלת. כולם חושבים שהוא מת, אבל הוא לא.
מולאן מציעה להתחתן עם הנסיך כדי לערוך שלום בין המדינות, אך ברגע האחרון... תגלו לבד, בסרט.

חוות דעת אישית:
הסרט השני אפילו יותר טוב מהראשון.
החיילים המצחיקים שאהבנו מהסרט הראשון מצטרפים שוב והפעם בתפקיד ראשי יותר. הנסיכות הם חידוש מרענן לסרט, כל אחת מיוחדת וכיף להכיר שחקנים חדשים בסרט.
הסרט מיוחד יותר, מעניין יותר, מותח יותר, רואים שהשקיעו בו מחשבה ושיפרו את מה שפחות היה טוב בסרט הראשון.
הזכות של הנסיכות לבחור עם מי הם רוצות להתחתן זה סוג של מסר. הן רוצות את החופש שלהן, להחליט לבד מה הן יעשו, ילבשו ובעיקר יאהבו.
בסוף הסרט כמובן הנסיכות והחיילים זוכים באהבה זה של זה וכולם שמחים. הפי אנד.

תמונות:
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

טריילר:

צפייה מהנה!

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 555 662 275

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007