האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות - אלבוס דמבלדור
פורסם ב: Aug 4 2015, 09:08 AM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 370
מגדר:female
משתמש מספר: 53478
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

שם: אלבוס

שם משפחה: דמבלדור

מופיע לראשונה ב: בספר הראשון-אבן החכמים, פרק 1-הילד שנשאר בחיים, עמוד 16 שורה 5, כשהוא משאיר את הארי אצל הדרסלים

נקודת זמן: כל הזמן

תיאור דמות: לאלבוס דמבלדור יש אח ואחות , אחותו עדינה מאוד, כי בילדותה (לפני שהתקבלה להוגוורטס) היא עשתה קסמים בחצר, ווחבורת ילדים מוגלגים ראתה אותה, כאשר היא לא הצליחה ללמד אותם את הטריק, הם נסחפו בניסיון למנוע מהילדה הזאת לעשות את זה שוב.
אביו של דמבלדור כעס מאוד על המוגלגים שעשו לה את זה, והחליט ללמד אותם לקח.
כתוצאה מזה, הוא נשלח למאסר באזקבאן אבל לא סיפר על אריאנה מחשש שיכלאו אותה בבית החולים (על שם הקדוש מנגו ) לנצח.
אמו של אלבוס המשיכה לטפל באריאנה ויום אחד, כאשר אמא שלהם כבר הזדקנה אריאנה השתגע והקסמים שלה שהיו אסורים בתוכה התפרצו , ובכך הרגו את אמו של אלבוס.
אלבוס דמות מאוד מכובדת, הוא היה גאון, כושף ראשי בקסמהדרין, בעל אות מסדר מרלין, אוהב מוגלגים, הקים את מסדר עוף החול ונגד כל התיאוריות של וולדמורט, שבעלי דם טהור או חצויי דם שווים יותר מילדי המוגלגים, והביס את הקוסם גרינדלוולד שלא עלה למקום הראשון ברשימת קוסמי האופל הגדולים ביותר, כי אחריו בא וולדמורט, אך האם גם בילדותו היה כך?
לאחר מותו, ריטה סקיטר (עיתונאית) הוציאה על חייו ביוגרפיה, שבה מתגלות כמה אמיתות, לדוגמה, שאלבוס, כאשר היה בגילו של הארי (בספר השביעי) התכתב עם גרינדלוולד וביחד הם זממו להעלות את הקוסמים מעל המוגלגים, ובכך לסמן את שלטון הקוסמים.
לאחר כמה חודשים גרינדלוולד רב עם אחיו של דמבלדור, אברפורת' וריב זה הוביל לריב גדול מאוד בין שלושתם, שהפך לדו קרב משולש ביניהם.
אריאנה (אחותו של דמבדור ) שהשתגעה מהאורות, רצה לאמצע זירת הקרב , ומתה.
עד היום איש מהם (גרינדלוולד, אברפורת' ואלבוס) לא יודעים מי מהם הוא זה שהרג אותה.

הדמות בעיני: אלבוס דמבלדור בעיני הוא דמות מאוד חכמה, הוא היה היחיד שוולדמורט פחד ממנו, ואני מעריכה אותו מאוד על זה שהוא היה קוסם מספיק חזק, כדי שוולדמורט יפחד ממנו.
הוא דמות טובה, אבל עם עבר רע, הוא איש מדהים ובעל כוחות בלתי יתוארים, אני הייתי נותנת כמעט הכל כדי לראות אותו במציאות אם הייתי יכולה, אני חושבת שהוא מוסיף לסדרה הרבה מאוד ושאולי אפשר לחשוב שהוא דמות משנית, אבל הוא דמות די ראשית כי בלעדיו לא היה טעם בספרי הארי פוטר, והוא אחת הדמויות האהובות עלי

בנוסף:

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%9C%...%93%D7%95%D7%A8

http://hportal.co.il/index.php?act=pages&id=210

--------------------
פרשתי.
ביי ביי פורטל

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
  פורסם ב: Aug 6 2015, 20:29 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 700
מגדר:
משתמש מספר: 53551

עשית תיאור דמות ארוך מידי................

אבל יפה בכללי

---------
פורסם ב: Aug 6 2015, 21:12 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 370
מגדר:female
משתמש מספר: 53478

תודה
ניראלי.........

--------------------
פרשתי.
ביי ביי פורטל

---------
פורסם ב: Aug 6 2015, 21:52 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 101038
מגדר:male
משתמש מספר: 50788

אחלה סיקור, כל הכבוד happy.gif
אה, אנג'י123; אין כזה דבר משהו ארוך מדי - כמה שיותר ארוך יותר טוב.

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007