האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות || ביימקס
פורסם ב: Sep 12 2015, 23:10 PM
צטט הודעה

...So dark. So dark. So dark

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 20376
מגדר:
משתמש מספר: 35402
חפצי המשתמש: צפה

ביימקס ~ Baymax
*תודה לאש ולמפרידשת על המפרידים המהממים*

User Posted Image
.Hello. I am Baymax, your personal healthcare companion

שם: ביימקס (Baymax)
הסרט מתוכו הדמות לקוחה: הסרט "שישה גיבורים" (Big Hero 6 במקור), שמבוסס על סדרת קומיקס בעלת אותו שם מבית מארוול
שחקן/מדבב: סקוט אדסיט
יוצר/בעלים: טדאשי האמאדה (ז"ל) ואחריו הירו האמאדה

User Posted Image

רקע כללי על העלילה של הסרט:
בעיירה עתידנית בשם סן פרנסוקיו (שילוב של סן פרנסיסקו וטוקיו), נער צעיר בשם הירו האמאדה ממשיך את מורשתו של אחיו וביחד עם חבריו ורובוט רופא וחיבוקי בשם ביימקס, הם מצילים את העיר מאיש בעל מסכה משונה שמשתמש באחת מהמצאותיו של הירו כדי לנקום.

מידע:
ביימקס נוצר על ידי טדאשי האמאדה כדי לעזור לאנשים בסן פרנסוקיו ובייחוד לאחיו הצעיר הירו. הוא הציב לו שבב מיוחד שבעזרתו ביימקס יכול לטפל באנשים. כשביימקס מופעל, הוא אומר: "שלום, אני ביימקס. בן הלוויה הרפואי האישי שלך", וכדי לכבות את ביימקס צריך לומר "אני מרוצה מהטיפול שלי". הפעם הראשונה שבה הירו פגש את ביימקס הייתה כשטאדאשי הראה להירו את האוניברסיטה שלו והפגיש אותו עם החברים שלו. לאחר *ספוילר* מותו של טדאשי *סוף ספוילר* הירו נכנס לדיכאון ובטעות מפעיל את ביימקס, שמנסה לטפל בו. במהלך רוב הסרט - מטרתו העיקרית של ביימקס היא להפוך את הירו למאושר, אפילו אם זה נוגד את כל העקרונות שלו. בשלב מסוים הירו משנה את השבב של ביימקס בשבב לחימה ומלמד אותו להילחם כדי שיוכלו להילחם ביוקאיי המרושע. בשלב מסוים, ביימקס *ספוילר* רוצה להציל את הירו ומנסה למנוע ממנו מלהישאב אל תוך הפורטל ולכן הוא מקריב את עצמו *סוף ספוילר*. לאחר מכן, הירו *ספוילר* בונה את ביימקס מחדש *סוף ספוילר*. ישנן תאוריות רבות שחלק מטדאשי נמצא בתוך ביימקס כי גם *ספוילר* לאחר מותו של טדאשי *סוף ספוילר* ביימקס כל הזמן אמר להירו שטדאשי שם ושהוא עדיין *ספוילר* חי *סוף ספוילר*.

תמונות:

User Posted Image User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

פרסים ודברים רנדומליים שבהם הדמות זכתה: ביימקס זכה בתואר "הדמות הכי חיבוקית" לשנת 2015 (Most Huggable Character of 2015) וכן הוא נחשב לאחת הדמויות הכי אהובות של דיסני בכל השנים ובשנים האחרונות בפרט (תואר שהוא חולק בין היתר עם אלזה מהסרט "לשבור את הקרח"/"פרוזן" ועם ראלף מהסרט "ראלף ההורס")

User Posted Image

חוות דעת אישית:
אני אתחיל בזה שביימקס הוא אחת מדמויות דיסני האהובות עליי אם לא האהוב ביותר. הוא חמוד, הוא מדהים והוא מעורר השראה. ביימקס הוא אחת מהדמויות היחידות בדיסני (ובכללי, בדמויות בז'אנר ילדים) שהתייחסו לדיכאון בתור מחלה אמיתית, בתור דבר אמיתי וקיים ולא בתור סתם "אני עצוב בוהו", שלדעתי ובשבילי - בתור אחד שאובחן עם דיכאון קיומי - זה מדהים ומעורר השראה וכל-כך חשוב. אני מצטער שהסיקור לא כל-כך מושקע, אבל ניסיתי. בכל מקרה, ביימקס הוא אחד מדמויות דיסני האהובות עליי ועשיתי דיבס עליו ואורייצ'ל עדה לזה והוא פשוט כל-כך מדהים ומושלם ומרשמלו וחיבוקי ואמג ואין לי מילים לתאר אותו מרוב שאני מת עליו. הלוואי שיהיה לו ספין אוף או משהו. הקטע האהוב עליי שלו היה ה"בלה-לה-לה-לה" וזה פשוט חמוד וגאוני וביימקס מדהים ברמות. אני בכיתי ממש כשהוא *ספוילר* נשאב לפורטל ההוא ובקטע שהירו עשה למה שנשאר ממנו "בלה-לה-לה-לה" פשוט נשברתי *סוף ספוילר* אבל *ספוילר* כשהוא בנה אותו מחדש *סוף ספוילר* בכיתי שוב והפעם משמחה כי ביימקס מדהים ואני אוהב אותו כל כך. הייתי רוצה ביימקס משל עצמי או אפילו בובת ביימקס בגודל מלא שאוכל לחבק מדי פעם. תודה לכם, דיסני, על ביימקס. אמרתי את דבריי. *מפיל את המיקרופון ורץ לבכות כי ביימקס מדהים אמג*
אגב שוב, תודה לאש ולמפרידשת על המפריד וזה.

--------------------
אנדי - אנגסט - מחזות זמר וכל השיט הזה - בעיקרון פרשתי - He/They
User Posted Image User Posted Image
Even the darkest night will end and the sun will rise - Victor Hugo

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 12 2015, 23:16 PM
צטט הודעה

may we meet again

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 0
מגדר:female
משתמש מספר: 43313

האמת שראיתי את הסרט עם כל המשפחה שלי בקולנוע בזמנו ואשכרה התאהבתי בביימקס. הוא מעורר השראה, הדרך שבה הוא רוצה לעזור להירו (רק אותי משעשע שלסרט קוראים שישה גיבורים ולגיבור הראשי קוראים הירו? XD) ולגרום לו להיות שמח מעוררת הערצה. ביימקס בא כדי לאבחן דברים רפואיים, והוא נקשר אל הירו בדרך מסויימת, והירו גם נקשר אליו.
אני גם בכיתי בקטע ש*ספויילר* ביימקס נשאב לתוך הפורטל *סוף ספויילר* וביימקס מקסים והסיקור הזה מקסים 3>
כל הכבוד על הסיקור וזה ואומייגאד ביימקס 3>

---------
פורסם ב: Sep 13 2015, 08:36 AM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 7349
מגדר:female
משתמש מספר: 51632

סיקור מדהים.
ביימאקס הוא אחד הדמויות האהובות עליי.
הסיקור מעולה, כתבת את כל הפרטים שצריך וכתבת הכל בצורה מעניינת לקריאה, לא כמו מידע משעמם מויקיפדיה.
הבאת המון תמונות מקסימות שלו וכתבת בפרסים שזכה בהם.
אני מסכימה לגמרי עם החוות דעת שלך.
תודה על הקרדיט D:
כ''ה.
דרך אגב, הכינוי השני שלי היה ביימאקס (לא מבינה איך שכחתי את זה), מה שמוכיח כמה אהבתי אותו.

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007