האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

דיון | דיסני, לייב אקשן לנוער
פורסם ב: Oct 6 2015, 14:58 PM
צטט הודעה

Double O Seven

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 1139
מגדר:
משתמש מספר: 50037
חפצי המשתמש: צפה

דיסני, לייב אקשן לנוער
הפאנדום: דיסני
*שימו לב שבדיון הזה אתייחס לסרטי הנוער שמצולמים בלייב אקשן, ולא לסרטי לייב אקשן דוגמת שודדי הקריביים

שלום לכל המשתמשים והמשתמשות!
בדיון הזה אדבר על סוג מסוים של סרטים שדיסני מוציאים הרבה מהם בשנים האחרונות - לייב אקשן לנוער.
סרטי לייב אקשן, למי שלא יודע, הם סרטים עם שחקנים אמיתיים. אין הרבה מה להסביר, פשוט.. במקום דמויות אנימציה, שחקנים אמיתים משחקים את הדמויות הללו. בדרך-כלל סרטים כאלה הם סרטים שאין בהם הרבה דברים על-טבעיים, ולכן אפשר לצלם אותם בחיים האמיתיים, לא כמו, לדוגמא, 'שישה גיבורים' (Big Hero 6) שיש בו את כל הננו-רובוטים האלה והפורטל ההוא, שלא לדבר על ביימאקס. בניגוד לסרטים כמו 'שודדי הקריביים' או 'הצילו את מר בנקס', שצולמו גם הם בלייב אקשן, סרטי הנוער של דיסני מדברים בעיקר על אהבה, מקובלים וחנונים ועוד קלישאות אמריקאיות שכאלה.

לפני כמה שנים, כשאני הייתי בת שמונה או שבע, אני זוכרת שהיה פתאום ספרינט של סרטי לייב אקשן של דיסני. שארפיי, 16 משאלות ועוד עשרות סרטים כאלה שיצאו בקצב מסחרר, ואם להגיד את האמת - לא ממש התרשמתי מהם. סרטי נעורים מתקתקים וקיטשיים שכאלה שגורמים לי לרצות להקיא קשת בענן וצמר גפן מתוק אחר-כך. הסרטים כנראה לא הצליחו ממש לדיסני, אז אחרי שנה של סרט כזה בכל שבוע הם הפסיקו לייצר כאלה להרבה זמן. הם הגבילו את צילומי הסרטים בלייב אקשן לסרטים מבוססי סדרות בלבד (דוגמת 'גוד לאק צ'ארלי: תקועים בחופשה'), כשלפני שנתיים בערך יצא הסרט 'חוף מהסרטים' שהפך להצלחה אדירה וזכה לרייטינג מטורף בארצות הברית ובכלל.
דיסני חזרו לעשות סרטי לייב אקשן שכאלה וגם לחזור לשדר סרטים ישנים יותר (כי ברצינות, ראיתי את 'חנון מהסרטים' לפחות 13 פעמים בשבועיים).

~.~
אזזזזזז
מה דעתכם על הנושא? שתפו את האחרים בחופשיות. :)

--------------------
הילה

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 7 2015, 13:52 PM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 3622
מגדר:female
משתמש מספר: 49706
חפצי המשתמש: צפה

לא הצגת כאן שום נושא לסיים עליו, רק הסברת בכלליות על סרטי הנוער. זה די מפריע לרוח הדיון והייתי חייבת לציין את זה.
בעיקרון ממה שאני הבנתי, לייב אקשן מייחסים לסרטים עם שחקנים אמיתיים שמבוסס על משהו, אם אינני טועה. כמו סרטי האגדות שדיסני הוציאו לאחרונה עם שחקנים אמיתיים (מליפיסנט וסינדרלה, לדוגמה). הסרטים אליהם התכוונת הם פשוט סרטי נוער לכל דבר, מכיוון שהם לא מבוססים על סרט קודם שהיה מצוייר או משהו כזה :)

ועכשיו לביקורת- אני מאוד אוהבת את סרטי הנוער של דיסני.
עם כמה שהם קיטשיים (ורוצים לגרום לך להקיא קשת בענן, לפי הניסוח שלך), אני גדלתי על הסרטים האלה ועל העלילות בהן זה שנראה הכי פחות שווה מכולם בסוף זוכה בבחורה!/מצליח בגדול!/יסיים עם סוף טוב! . הסרטים האלה תמיד ייתנו תקווה לילדים ולילדות שצופים בהם עם עיניים נוצצות וחושבים שככה זה בחיים האמיתיים.
למרות שזו לא ההכנה המתבקשת לחיים, הסרטים האלה בכלליות נותנים תקווה לאלה שמרגישים רגשי נחיתות והם באמת יכולים לעודד.
האופטימיות היא דבר שמסמל את דיסני, שהטוב תמיד ינצח והרע תמיד יסיים במקום המגיע לו, אני לא מצפה מדיסני שיוציאו סרט בשיא הרמה הקולנועית שיגרום לי להרהר שעות, אלא סרטים מתוקים שמונים לקהל יעד צעיר יותר. לא ציפיתי מהם ליותר.
אני חושבת שהדיון הזה די מיותר גם מעניין של טעם אישי, כל אחד והטעם שלו בסרטים.

--------------------
נועם // 21 // לפעמים מתחברת
User Posted Image

"אין כל טעם לצאת מן הדעת כדי לנסות להימנע מלצאת מדעתך. אפשר פשוט לוותר ולשמור את השפיות למועד מאוחר יותר."

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007