האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות || ניקו די אנג'לו, *מכיל ספויילרים
פורסם ב: Dec 16 2015, 17:38 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223
חפצי המשתמש: צפה

* מכיל ספויילרים. ייערך בקרוב עם פירוט של הדעה האישית ופאנארטים.
Nico Di Angelo - ניקו די אנג'לו
בן האדס, שליח פלוטו

שם מלא: ניקו די אנג'לו Nico Di Angelo. השם שלו הוא איטלקי, ופירוש שם המשפחה הוא "המלאך".
גיל: די מסובך. הוא היה אמור להיות בערך בן 70, אבל בפועל הוא בן 15, פחות או יותר.
מופיע ב: כל ספרי הסדרה וסדרת ההמשך, החל מהספר השלישי.
נשק: חרב מברזל סטיגאי.
הורה אלוהי: האדס, אל המתים והשאול.
משפחה: אמו היא מריה די אנג'לו, ואחותו הגדולה היא ביאנקה די אנג'לו.
מראה: בספרים ניקו מתואר כילד קטן ורזה עם שיער שחור ועיניים שחורות.
אופי: ניקו עבר המון בחייו, חשוב לי לציין את זה. הוא פסימי ומפחד מכוחותיו שניתנו לו כבן האדס. הוא מפחד להתחבר עם אנשים, ותמיד מנסה להוציא את עצמו מהכלל. במהלך הספר החמישי והאחרון בסדרת ההמשך, אנחנו מגלים שהוא גם אכפתי, מתחשב ודואג לחבריו. הוא בטוח שאנשים מפחדים ממנו וסולדים ממנו ומכוחותיו.
רקע: ניקו נולד למריה די אנג'לו ולהאדס. כאשר הוא נולד, אחותו הגדולה - ביאנקה - הייתה בת שנתיים בלבד. זה היה בתקופת מלחמת העולם השנייה, והאדס הציע למריה שתבוא לגור איתו בשאול, ביחד עם ניקו וביאנקה. מספר דקות לאחר שמריה מסרבת להצעה, בית המלון שבו היא שכנה מתפוצץ. האדס מספיק להגן על ניקו וביאנקה, והוא לוקח אותם אל השאול וטובל אותם בנהר לתה. כל מי שנוגע במים של נהר לתה מאבד את כל הזכרונות שלו. לאחר מכן, האדס שם אותם בבית מלון מיוחד, ששמו "מלון לוטוס". במלון הזה הזמן הוא לא אותו דבר כמו בחוץ, ובזמן שניקו וביאנקה מרגישים שהם שם רק שבועיים בעצם עוברות 70 שנים.
שהם יוצאים משם, הם מנסים לחפש רמזים לאמא שלהם - שהם לא יודעים שמתה - ולאבא שלהם - שהם לא זוכרים ממנו כלום. עם הזמן הם מגיעים לפנימיית וסטהאובר, שם מוצא אותם גרובר הסאטיר ממחנה החצויים. הוא מזעיק את חבריו - פרסי ג'קסון, אנבת' צ'ייס ותאליה גרייס - והם מגלים שאחד המורים הוא בעצם מנטיקור, והם הורגים אותו. אז מופיעות ציידות ארטמיס, וביאנקה - אחותו של ניקו - מצטרפת אליהן. ניקו נשאר לבד לגמרי, גם לאחר שהם מגיעים למחנה החצויים וביאנקה יוצאת ביחד עם שאר החברים למסע חיפושים. ניקו מצליח לסחוט מפרסי הבטחה שהוא יעשה את כל מה שהוא יכול כדי לשמור על ביאנקה, אבל פרסי לא מצליח וביאנקה מתה. ניקו שבור לגמרי - הוא מגלה דרך זה שהוא בן האדס, והוא בורח.
מאוחר יותר אנחנו מבינים שהוא הגיע למבוך של דיידלוס, ושהוא זימן את הרוח של המלך מינוס. מינוס "עוזר" לו עם כוחותיו ומנסה לשכנע אותו להרוג את דיידלוס כדי להחזיר את ביאנקה לחיים, מה שבסוף לא עובד. בהמשך הוא הולך לשאול, ולאחר מכן הוא עוזר לפרסי להציל את האולימפוס. אם אני לא טועה, בשלב הזה הוא מבין שהוא מאוהב בו.
במהלך הספר הראשון בסדרת ההמשך אנחנו כמעט ולא שומעים מניקו. בתחילת הספר "בן נפטון", אנחנו מגלים שהוא בעצם היה במחנה יופיטר כל הזמן הזה, ושם הוא היה בתור שגריר פלוטו. מאוחר יותר מתברר לנו שהאדס הוא מי שאמר לו ללכת לשם. מתברר לנו שהוא גם החזיר את הייזל לבסק - בת פלוטו - לחיים, אחרי שהיא מתה באלסקה מאה שנים קודם לכן. הוא מקדם את פניו של פרסי במחנה שם בהפתעה, אבל יודע שהוא צריך להעמיד פנים שהוא לא מכיר אותו בכלל.
אנחנו מגלים שבמהלך הזמן שלא שמענו עליו הוא הלך לטרטרוס וחזר, מה שנחשב כמשימה בלתי אפשרית, ואפילו משימת התאבדות. במהלך הזמן הזה, אלת האומללות אכליס שהוא פוגש שם אומרת לו שהיא לא יכולה לפגוע בו בשום צורה. הוא פשוט מושלם מדי - כל כך הרבה כאב!
בסוף הספר "אות אתנה" פרסי גורם לו להבטיח שהוא ייקח את שאר החצויים של ארגו 2 לבית האדס, ושהם ייפגשו שם. ניקו עומד בהבטחה שלו, ומוביל את החצויים בבטחה אל הצד השני. במהלך המסע שלהם, הוא נתקל ביחד עם ג'ייסון גרייס באל קופידון, שמכריח אותו להתוודות על אהבתו לפרסי בנוכחותו של ג'ייסון.
אז, ביחד עם ריינה אווילה רמירז אריאנו והסאטיר גליסון הדג', הוא לוקח את פסל אתנה פרתנוס אל מחנה החצויים כדי למנוע את המלחמה. במהלך הספר הזה הוא מגלה שהוא מתחבר אל ריינה והדג', ושמאוד איכפת לו מהם.
בסוף הספר הוא פוגש את וויל סולאס, שבעצם אומר לו בנימה יחסית תקיפה ש"יש לך חברים פה. או לפחות, אנשים שהיו רוצים להיות חברים שלך," ודרך זה ניקו מבין שכל מה שהוא חשב על החצויים של מחנה החצויים לפני זה לא היה נכון. בעמודים האחרונים של הספר הוא מספר לפרסי שהוא היה מאוהב בו. "אבל זה עבר לי. אני שמח עכשיו בשביל שניכם."
דעה אישית: טוב, זה לא סוד שאני אוהבת את ניקו. הוא אחת מהדמויות הכי אהובות עליי בכל הזמנים, ולתאר את האהבה שלי אליו זה לא משהו שאפשר להסביר במילים. אני חושבת שאני אוהבת אותו כל כך בגלל שהוא אף פעם לא ויתר - לא כשביאנקה מתה, לא כשהוא התאהב בפרסי, לא כשהוא נפל לטרטרוס - הוא המשיך להילחם, המשיך לנסות ולנסות. במהלך הספר האחרון אנחנו רואים את השינוי הענקי שמתחולל בו, וזה משהו שאני כל כך שמחה עליו שקצת קשה לי להסביר למה. מתחילת הסדרה אני קיוויתי שהוא יקבל את הסוף השמח שלו, את מה שמגיע לו, את מה שהוא באמת צריך לקבל - אנשים שאוהבים אותו ומקבלים אותו. אני באמת מאושרת שהוא קיבל את זה. יש לי ככ הרבה האדקאנונים עליו שכשכתבתי את הסיקור הזה היה לי ממש קשה להבדיל בין ההאדקאנון לקאנון XD
פאנארטים:
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 16 2015, 17:50 PM
צטט הודעה

may we meet again

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 0
מגדר:female
משתמש מספר: 43313

*מכיל ספויילרים*
אמג.
אוקיי אני ממש אוהבת את ניקו. כבן אדם וכדמות בכלל, ואני שמחה שבספר האחרון הוא קיבל סוגשל סוף שמח. הוא דמות נהדרת, ואני אהבתי את מערכת החד-צדדית של ההתאהבות בפרסי. אני חושבת שניקו הוא אמיץ, כי להודות ברגשות שלך לגבי אותו בן אדם זה דורש אומץ רציני.
ואני קצת ממש בכיתי בקטע שהוא הודה שהוא מאוהב בפרסי ליד ג'ייסון? זה לא דבר קל להודות בו.
הוא מדהים ופשוט אני ממש אוהבת אותו ומגיע לו להיות מאושר *~*
קבלי ח"ח על הסיקור!

---------
פורסם ב: Dec 16 2015, 17:52 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (Jennifer Morrison @ Dec 16 2015, 07:22 PM)
*מכיל ספויילרים*
אמג.
אוקיי אני ממש אוהבת את ניקו. כבן אדם וכדמות בכלל, ואני שמחה שבספר האחרון הוא קיבל סוגשל סוף שמח. הוא דמות נהדרת, ואני אהבתי את מערכת החד-צדדית של ההתאהבות בפרסי. אני חושבת שניקו הוא אמיץ, כי להודות ברגשות שלך לגבי אותו בן אדם זה דורש אומץ רציני.
ואני קצת ממש בכיתי בקטע שהוא הודה שהוא מאוהב בפרסי ליד ג'ייסון? זה לא דבר קל להודות בו.
הוא מדהים ופשוט אני ממש אוהבת אותו ומגיע לו להיות מאושר *~*
קבלי ח"ח על הסיקור!

אני לא קצת בכיתי בקטע הזה, אני לגמרי בכיתי XD
תודה!

--------------------

g
User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 16 2015, 17:56 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 8839
מגדר:male
משתמש מספר: 53647

אני לא אפרט, אבל הסיקור מאוד טוב, מפורט ומקיף, רק קצת הפריעה לי הצפיפות.

--------------------
‎‏
"'אני מסרב להוכיח שאני קיים', אומר אלוהים, 'שכן הוכחה נוגדת אמונה, ובלי אמונה אין אני ולא כלום.'
'אבל,' אומר האדם, 'דג בבל תוקע אותך, לא? הרי לא מתקבל על הדעת שהוא התפתח במקרה. זה מוכיח שאתה קיים, ולפיכך, על פי טיעוניך שלך, אינך קיים. מש"ל.'
'אוי לי,' אומר אלוהים 'על זה לא חשבתי,' ובו במקום הוא מתפוגג באבכה של היגיון.
'אה, זה היה קל,' אומר האדם. ובתור הדרן ממשיך ומוכיח ששחור הוא לבן, ונהרג במעבר החצייה הקרוב."‎
‎‏

(דאגלס אדמס, מדריך הטרמפיסט לגלקסיה, עמוד 72)
טל ♥User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 16 2015, 17:56 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (יושב על הגדר @ Dec 16 2015, 07:28 PM)
אני לא אפרט, אבל הסיקור מאוד טוב, מפורט ומקיף, רק קצת הפריעה לי הצפיפות.

צפיפות? מה זאת אומרת?

--------------------

g
User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 16 2015, 18:03 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 8839
מגדר:male
משתמש מספר: 53647

התכוונתי שהפסקאות צמודות אחת לשנייה, בלי הרבה ירידות שורה. אבל מאוד נהניתי לקרוא.

--------------------
‎‏
"'אני מסרב להוכיח שאני קיים', אומר אלוהים, 'שכן הוכחה נוגדת אמונה, ובלי אמונה אין אני ולא כלום.'
'אבל,' אומר האדם, 'דג בבל תוקע אותך, לא? הרי לא מתקבל על הדעת שהוא התפתח במקרה. זה מוכיח שאתה קיים, ולפיכך, על פי טיעוניך שלך, אינך קיים. מש"ל.'
'אוי לי,' אומר אלוהים 'על זה לא חשבתי,' ובו במקום הוא מתפוגג באבכה של היגיון.
'אה, זה היה קל,' אומר האדם. ובתור הדרן ממשיך ומוכיח ששחור הוא לבן, ונהרג במעבר החצייה הקרוב."‎
‎‏

(דאגלס אדמס, מדריך הטרמפיסט לגלקסיה, עמוד 72)
טל ♥User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 16 2015, 18:05 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (יושב על הגדר @ Dec 16 2015, 07:35 PM)
התכוונתי שהפסקאות צמודות אחת לשנייה, בלי הרבה ירידות שורה. אבל מאוד נהניתי לקרוא.

הוו, אני כותבת ככה כי יותר נוח לי. אני אעשה עוד אנטרים שאהיה ממחשב ^^

--------------------

g
User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 16 2015, 18:06 PM
צטט הודעה

...So dark. So dark. So dark

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 20376
מגדר:
משתמש מספר: 35402

אמג אוקיי חייב להודות שלא קראתי את הספרים האחרונים של סדרת ההמשך אבל שמעתי עליהם הרבה וקראתי ספוילרים וסיכומים שלהם בטאמבלר וזה (אבל את הקטע שניקו מתוודה שהוא היה מאוהב בפרסי הכריחו אותי לקרוא ואכן הזלתי דמעה שם!!! ואז ידיד שלי לשעבר אמר משהו הומופובי ויצאתי עליו אבל נתעלם מזה). ניקו הוא דמות מדהימה והוא עבר כל-כך הרבה במהלך חייו ובאמת מגיע לו סוף שמח (למה המשפט הזה תמיד גורם לי לבכות?). הוא מדהים ומלא עומק ואני מרגיש שצריך לעשות עליו סדרת המשך ואם לא אז מחקר מעמיק וגם אז לא נגלה את כל העומק שלו. הוא מדהים והסיקור הזה מדהים וכל הכבוד על הסיקור המושקע. קבלי ח"ח ענקי כי הוא ממש מושקע ורואים שאת אוהבת את ניקו (איך אפשר שלא?) וזה מדהים 3>
ניקו וריינה זה ברוטיפי אדיר ואם אני לא טועה ריק ריירדן אישר שסולאנג'לו זה קאנון או משהו אבל אני לא זוכר במאה אחוזים. בכל מקרה, ניקו מדהים והסיקור הזה מדהים ואני אפסיק לפני שאני אתלהב יותר מדי או אחפור יותר מדי או משהו. אז לסיכום, קבלי ח"ח ענק 33>

--------------------
אנדי - אנגסט - מחזות זמר וכל השיט הזה - בעיקרון פרשתי - He/They
Even the darkest night will end and the sun will rise - Victor Hugo

---------
פורסם ב: Dec 16 2015, 18:08 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (Jonathan Groff @ Dec 16 2015, 07:38 PM)
אמג אוקיי חייב להודות שלא קראתי את הספרים האחרונים של סדרת ההמשך אבל שמעתי עליהם הרבה וקראתי ספוילרים וסיכומים שלהם בטאמבלר וזה (אבל את הקטע שניקו מתוודה שהוא היה מאוהב בפרסי הכריחו אותי לקרוא ואכן הזלתי דמעה שם!!! ואז ידיד שלי לשעבר אמר משהו הומופובי ויצאתי עליו אבל נתעלם מזה). ניקו הוא דמות מדהימה והוא עבר כל-כך הרבה במהלך חייו ובאמת מגיע לו סוף שמח (למה המשפט הזה תמיד גורם לי לבכות?). הוא מדהים ומלא עומק ואני מרגיש שצריך לעשות עליו סדרת המשך ואם לא אז מחקר מעמיק וגם אז לא נגלה את כל העומק שלו. הוא מדהים והסיקור הזה מדהים וכל הכבוד על הסיקור המושקע. קבלי ח"ח ענקי כי הוא ממש מושקע ורואים שאת אוהבת את ניקו (איך אפשר שלא?) וזה מדהים 3>
ניקו וריינה זה ברוטיפי אדיר ואם אני לא טועה ריק ריירדן אישר שסולאנג'לו זה קאנון או משהו אבל אני לא זוכר במאה אחוזים. בכל מקרה, ניקו מדהים והסיקור הזה מדהים ואני אפסיק לפני שאני אתלהב יותר מדי או אחפור יותר מדי או משהו. אז לסיכום, קבלי ח"ח ענק 33>

הממ, הוא יותר ציטט מישהי שכתבה imagine של סולאנג'לו וכתב על זה "inspired" אז אני די בטוחה שזה קאנון המ
תודה!! 3>

--------------------

g
User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 16 2015, 18:10 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
חרמשים: 7349
משתמש מספר: 51632

אוקיי לא ראיתי/קראתי את פרס'י ג'קסון
ובכל זאת התאמצתי וקראתי הכל
וואו תם
איזו השקעה
פירטת בצורה מדהימה וגם כתבת ממש מעניין
כל הכבוד על הסיקור! מדהים

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
פורסם ב: Dec 16 2015, 18:11 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (פינגווין מאננס @ Dec 16 2015, 07:42 PM)
אוקיי לא ראיתי/קראתי את פרס'י ג'קסון
ובכל זאת התאמצתי וקראתי הכל
וואו תם
איזו השקעה
פירטת בצורה מדהימה וגם כתבת ממש מעניין
כל הכבוד על הסיקור! מדהים

תקראי!!! סליחה
תודה! 3>

--------------------

g
User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 16 2015, 18:11 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 370
משתמש מספר: 53478

ממש יפהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כן אני גרועה בתגובות

--------------------
פרשתי.
ביי ביי פורטל

---------
פורסם ב: Dec 16 2015, 18:20 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (הילה1071 @ Dec 16 2015, 07:43 PM)
ממש יפהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כן אני גרועה בתגובות

ספאם. לא ספאם ראשון שלך. את מקבלת אזהרה, אל תחזרי על זה שוב.

--------------------

g
User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 17 2015, 16:18 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
חרמשים: 14303
מגדר:
משתמש מספר: 54344

יפה, מפורט ומושקע.....
(היה קצת צפוף, מה שגרם לזה להיראות מאוד מעייף.... )
אבל חוץ מזה, זה ממש כיף לקרוא את זה!!!!!

--------------------
אחרי שנתיים בערך שלא הייתי...
חזרתי,
ואני פה בשביל להישאר!

---------
פורסם ב: Dec 18 2015, 20:37 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 5267
משתמש מספר: 54154

ניקו באמת מושלם מדי...
סיקור מעולה!

--------------------
הצלקת של הארי לשעבר|עומר|14|הספרים יילכו איתי לנצח|כותבת|זהו
http://hportal.co.il/index.php?showtopic=1...dpost&p=6094029

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007