האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

דיון || טים גיילVSטים פיטה
פורסם ב: Jan 19 2016, 16:47 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 12401
מגדר:female
משתמש מספר: 53328
חפצי המשתמש: צפה

טים גייל VS טים פיטה

כמו שרוב אוהדי משחקי הרעב הבינו כבר מזמן, המריבות והוויכוחים בעקבות הטרילוגייה מתרכזות בוויכוח אחד מרכזי-
פיטה\קטניס או גייל\קטניס, או בשמו היותר ידוע, טים גייל או טים פיטה.
לכל צד יש טענות מבוססות ומופרכות כאחד, ורציתי לשאול אתכם-

האם אתם חושבים שהסופרת של משחקי הרעב 'חזתה' את המריבות על קטניס?
מאין, לדעתכם, הוויכוחים נובעים?
מה האינטרס של המתווכחים המושבעים?
מהו הטים שלכם ומדוע?

הדיון פתוח ללא עוד שאלות מנחות.

דיון נעים ~

--------------------
"וְהָיָה בְּאַחֲרִית הַיָּמִים נָכוֹן יִהְיֶה הַר בֵּית ה' בְּרֹאשׁ הֶהָרִים וְנִשָּׂא מִגְּבָעוֹת וְנָהֲרוּ אֵלָיו כָּל הַגּוֹיִם. וְהָלְכוּ עַמִּים רַבִּים וְאָמְרוּ לְכוּ וְנַעֲלֶה אֶל הַר ה' אֶל בֵּית אֱלֹהֵי יַעֲקֹב, וְיֹרֵנוּ מִדְּרָכָיו וְנֵלְכָה בְּאֹרְחֹתָיו, כִּי מִצִּיּוֹן תֵּצֵא תוֹרָה וּדְבַר ה' מִירוּשָׁלִָם. וְשָׁפַט בֵּין הַגּוֹיִם וְהוֹכִיחַ לְעַמִּים רַבִּים, וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת, לֹא יִשָּׂא גוֹי אֶל גּוֹי חֶרֶב וְלֹא יִלְמְדוּ עוֹד מִלְחָמָה."

מעכשיו אני משתדלת לאהוב אתכם, לא משנה מי אתם - שמאלנים, ימניים, חילונים, דתיים, חרדים, צמחונים, טבעונים, אוכלי בשר, הומופובים, סטרייטים, חברי הקהילה הגאה, נשים, גברים, פמיניסטים, שוביניסטים, ערסים או פרחות. כי כולנו עם אחד ♥

לא פה ב23-27.8

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jan 19 2016, 21:22 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 13204
מגדר:female
משתמש מספר: 54675

אני חושבת, שהסופרת (סוזן קולינס), די רצתה שיהיה את משולש האהבה של גייל/קטניס/פיטה, כי אם היא לא הייתה רוצה את זה, אז היא מההתחלה לא הייתה שולחת את פיטה ביחד עם קטניס למשחקים.

מידי פעם יוצא לי לתהות מה היה קורה אם גייל היה נבחר במקום פיטה, אולי התוכנית של "הנאהבים חסרי המזל" היה רוקם עוד וגידים לאהבה של ממש, כבר במשחקים עצמם?

כל הכבוד על הדיון!!!

--------------------
אני לא אוכל להתחבר הרבה זמן בגלל תקופת מבחנים (עצוב)
אשוב בקרוב ^^

---------
פורסם ב: Jan 20 2016, 16:40 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

האם אתם חושבים שהסופרת של משחקי הרעב 'חזתה' את המריבות על קטניס? בטח שהיא חזתה את זה. אחרי הכל, היא זו שכתבה את הסיפור. אני חושבת שהיא עשתה את זה בעיקר בשביל שיותר אנשים ידברו על הספר ובשביל באמת לשמוע את הדעה של המעריצים בעניין. חוץ מזה, הוויכוחים האלו על קטניס ועם טים פיטה VS טים גייל בהחלט מוסיפים לעלילה ולפאנדום בכללי.
מאין, לדעתכם, הוויכוחים נובעים? אני חושבת שזה בעיקר נובע מהעובדה שכל טים חושב שהטים שלו הוא יותר טוב. כל טים חושב שהוא יודע יותר והטים השני יודע פחות. לדוגמא, אני טים גייל, ויש הרבה מאוד פעמים שאני מרגיש.ה שהרבה מאוד אנשים בטים פיטה פשוט מתעלמים מהעובדה שפיטה ניסה להרוג את קטניס, או שהם מנסים לתרץ את ההתנהגות הנוראית שלו.
מה האינטרס של המתווכחים המושבעים? כמו שכבר אמרתי, הרצון להוכיח שאני צודק.
מהו הטים שלכם ומדוע? כפי שכבר כתבתי, אני טים גייל. למה? טוב, אני מאמיןה שגייל יכול לתת לקטניס משהו שפיטה לא יכול לתת לה ומאוד חשוב, במיוחד בעלילה ההזויה הזו - הגנה וביטחון. עם כל האהבה שלי לפיטה - ויש אהבה, באמת שכן - הוא לא מסוגל להגן על עצמו, בטח שלא על קטניס. הוא אשף במילים, לא מעשים, ואני חושב.ת שגייל מסוגל לתת לקטניס הרבה יותר ממה שפיטה יכול. חוץ מזה, יש בפיטה משהו שטיפה... מעצבן אותי. אני אפילו לא יודע.ת בדיוק מה, אבל הוא יוצר לי הרבה פעמים את התחושה שהוא רק מעמיד פנים שהוא אוהב את קטניס, למרות שאני יודע.ת שזה לא נכון. ובנוסף, אני יודע.ת שגייל גם אוהב אותה, והוא אהב אותה מספיק כדי להמשיך לאהוב אותה גם אחרי שהיא "שיחקה" את תפקידה בנאהבים חסרי המזל במשחקים.

דיון מעולה, קבלי ח''ח ענקי!

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007