האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות || צ'אק, מכיל ספוילרים
פורסם ב: Feb 9 2016, 21:49 PM
צטט הודעה

...So dark. So dark. So dark

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 20376
מגדר:
משתמש מספר: 35402
חפצי המשתמש: צפה

*מכיל ספוילרים לספר/סרט הראשון של הרץ במבוך*

צ'אק - Chuck

User Posted Image
בתמונה: השחקן בלייק קופר בתור צ'אק בסרט הראשון של העיבוד הקולנועי לסדרת הספרים

שם מלא: צ'אק - Chuck, (מכיוון שהוא קרוי אחרי צ'ארלס דארווין, ישנן תאוריות רבות שהשם המלא שלו הוא בעצם צ'ארלס)
מופיע ב: הרץ במבוך (סרט + ספר), תרופת המוות (מוזכר)
משפחה: לא ידוע על המשפחה שלו הרבה אבל מסופר שיש לו שני הורים ותומאס מבטיח לו שהוא יעזור לו למצוא אותם כשהם יצאו מהמבוך
מראה:
צ'אק מתואר בתור ילד שמנמן וצעיר בעל שיער חום מתולתל ועיניים כחולות ופנים נפולות. ככל הנראה היה הקורח הצעיר ביותר.
אופי:
צ'אק מתואר בתור ילד שובב, מעט מוזר, מצחיק ותמים שאהב למתוח את הקורחים (בייחוד בלילות ובזמנים שבהם הם היו בשירותים). מסופר שרוב הקורחים התנהגו אל צ'אק כאילו היה מטרד עבורם ושתומאס החשיב אותו כמו אח קטן.
רקע הדמות:
אמנם לא ידוע הרבה על עברו של צ'אק או על מה שקרה לו לפני שתומאס נכנס לקרחת, אבל ידוע שצ'אק היה "החדשדוש" לפני שתומאס נכנס למבוך ושהוא נכנס בחודש שלפניו. מסופר שצ'אק היה הקורח הראשון שהתחבר עם תומאס, כשהחברות בין השניים ממשיכה לאורך כל הספר/סרט. צ'אק היה בין הבודדים שתמכו (או ניסו לתמוך) בתומאס עם כל מה שהוא עשה והיה בין הקורחים שעזבו איתו את המבוך. כשהקורחים הגיעו לבור המאמללים, צ'אק היה זה ששם לב שתרזה צריכה ללחוץ על הכפתור הימני על מנת לעזור להם להימלט מן המאמללים שתקפו אותם. לאחר שיצאו מבור המאמללים, *ספוילר* פגשו הקורחים בגאלי, שניסה לזרוק על תומאס סכין (בסרט היה לו רובה והוא פשוט ירה בו), אבל צ'אק קפץ מלפניו ונדקר/נפצע בחזהו. תומאס מיהר לנסות להחיות אותו או למנוע ממנו למות, אבל זה היה מאוחר מדי וצ'אק מת בזרועותיו של תומאס *סוף ספוילר*.
בספר "תרופת המוות", מוזכר צ'אק ע"י נתעב כאשר אישרו ש*ספוילר* כמו שהם שלטו בגאלי שיזרוק את הסכין, הם שלטו גם בו שיקפוץ ויציל את תומאס מהסכין *סוף ספוילר*.

תמונות:
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

חוות דעת אישית:
אני לא חושב שיש מישהו/מישהי שלא אוהבים את צ'אק. כאילו, אולי כן, אבל אני לא יודע עליהם. הוא דמות חמודה ומקסימה שאמנם לא הייתה הרבה בסדרת הספרים והסרטים אבל ברגעים שכן היה - הוא כבש את הלבבות של כולנו. צ'אק היה חמוד ומקסים ואני בטוח שלא הייתי היחיד שבכה כש*ספוילר* הוא מת *סוף ספוילר*. הליהוק של בלייק קופר אמנם לא היה בדיוק איך שדמיינתי את צ'אק כשקראתי את הספר (למרות שבאמת סיימתי אותו רק אחרי שראיתי את הסרט אבל עדיין), אבל הוא בהחלט די טוב. צ'אק ותומאס הם ברוטיפי (תרתי משמע כי אני חושב שקראתי פעם תאוריות שהם אחים אבל אין לי מושג ואני לא עד כדי כך מאמין בהן אבל עדיין) ואיך שתומאס כל הזמן חשב עליו ודאג לו גם אחרי *ספוילר* שהוא מת *סוף ספוילר* אומר שבאמת היה לתומאס אכפת ממנו, ואפילו החשיב אותו כאח וזה מדהים ומרגש. לסיכום, אמנם קראתי רק את הספר הראשון (אבל ראיתי את שני הסרטים שיצאו בינתיים!!), אבל אני חייב להגיד שממה שקראתי/ראיתי, צ'אק הוא בהחלט אחת הדמויות האהובות עליי ואני מאוד אוהב אותו (והוא פרשס סינמון רול, טו גוד פור דיס וורלד, טו פיור ד'את דידנט דזרב היס דסטיני אנד הי מסט בי פרוטקטד אט אול קוסטס!!!). אה כן וסליחה אם הסיקור לא טוב או לא נכון או משהו, ניסיתי את מה שידעתי והצלחתי למצוא ><

--------------------
אנדי - אנגסט - מחזות זמר וכל השיט הזה - בעיקרון פרשתי - He/They
User Posted Image User Posted Image
Even the darkest night will end and the sun will rise - Victor Hugo

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Feb 9 2016, 23:00 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 12401
מגדר:female
משתמש מספר: 53328

איזה סיקור יפה!
אני חושבת שבניגוד למה שכתבת, עשית את המקסימום- צ'אק הוא בכל זאת לא דמות ראשית כמו תומאס, ויש פה הרבה מידע.
הערה אחת: בשמו של צ'אק כתבת "מכיוון שהוא קרוי אחרי צ'ארלס דארווין". אני חושבת שצריך לכתוב "מכיוון שהוא קרוי על שם צ'ארלס דארווין".
ח"ח ענקי!~

--------------------
"וְהָיָה בְּאַחֲרִית הַיָּמִים נָכוֹן יִהְיֶה הַר בֵּית ה' בְּרֹאשׁ הֶהָרִים וְנִשָּׂא מִגְּבָעוֹת וְנָהֲרוּ אֵלָיו כָּל הַגּוֹיִם. וְהָלְכוּ עַמִּים רַבִּים וְאָמְרוּ לְכוּ וְנַעֲלֶה אֶל הַר ה' אֶל בֵּית אֱלֹהֵי יַעֲקֹב, וְיֹרֵנוּ מִדְּרָכָיו וְנֵלְכָה בְּאֹרְחֹתָיו, כִּי מִצִּיּוֹן תֵּצֵא תוֹרָה וּדְבַר ה' מִירוּשָׁלִָם. וְשָׁפַט בֵּין הַגּוֹיִם וְהוֹכִיחַ לְעַמִּים רַבִּים, וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת, לֹא יִשָּׂא גוֹי אֶל גּוֹי חֶרֶב וְלֹא יִלְמְדוּ עוֹד מִלְחָמָה."

מעכשיו אני משתדלת לאהוב אתכם, לא משנה מי אתם - שמאלנים, ימניים, חילונים, דתיים, חרדים, צמחונים, טבעונים, אוכלי בשר, הומופובים, סטרייטים, חברי הקהילה הגאה, נשים, גברים, פמיניסטים, שוביניסטים, ערסים או פרחות. כי כולנו עם אחד ♥

לא פה ב23-27.8

---------
פורסם ב: Feb 10 2016, 08:00 AM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

סיקור מדהים!
צ'אק הוא דמות שגרמה לכולנו לבכות בשלב מסויים לדעתי. הוא סינמון רול מדהים ואחת הדמויות היותר חמודות בעולם הזה.
סיקור מעולה ומפורט, יתווסף ללינקייה בקרוב happy.gif

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007