האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

טריוויה צ'אט

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות | לוציוס מאלפוי, תחרות מסדר עוף החול VS אוכלי המוות
פורסם ב: Jun 8 2016, 22:34 PM
צטט הודעה

פיבס המלך

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
פיבסונים: 5461
מגדר:female
משתמש מספר: 55853
חפצי המשתמש: צפה

לוציוס מאלפוי
User Posted Image
שם: לוציוס
שם משפחה: מאלפוי
מופיע לראשונה ב: אני לא בטוחה, אבל אני חושבת שסוף הספר השני
נקודת זמן: מסוף הספר השני עד הספר השביעי
תיאור דמות: ללוציוס יש שיער בלונדיני עד המותניים, ועיניים כחולות. הוא לובש גלימות מפוארות, עונד טבעות מלכותיות וכ"ו. הוא בעל עור חיוור וסנטר מחודד. בנוסף הוא שרביט בתוך מקל ארוך שעליו סימן של נחש, שנשבר ע"י וולדמורט שביקש ממנו את שרביטו. הוא עשיר כיוון שהגיע ממשפחה טהורת דם.
אביו של לוציוס הכיר את הוראס סלגהורן, אך לא ידוע איך. לוציוס גדל כבן למשפחת קוסמים עתיקה, והכיר את מעשיות עולם הקוסמים כגון מעשיות בידל הפייטן וכו'. רוב משפחת מאלפוי שובצה לבית סלית'רין.
בהוגוורטס מוין לוציוס כמובן - לבית סלית'רין. לוציוס התחיל את דרכו בתור אוכל מוות. הוא מתמנה למדריך, וכמו שעשו לדראקו, אפשר לנחש שמשפחתו שלחה לו ממתקים עם ינשוף. הוא התמנה למדריך באותה שנה בה סוורוס סנייפ היה בשנה ראשונה.
לוציוס היה חבר בחבר ההנהלה של הוגוורטס, ופעל למען סילוקו של אלבוס דמבלדור מבית הספר. הוא הצטרף לאוכלי המוות במלחמת הקוסמים הראשונה אך לאחר תבוסתו של וולדמורט חזר לשורות הקוסמים בטענה שהופעל עליו לחש במלחמת הקוסמים השנייה היה שוב בין אוכלי המוות. בעודו מבקר בהוגוורטס לוציוס מאבד את גמדון הבית המשפחתי דובי, בגלל הארי.
לוציוס נשוי לנרקיסה מאלפוי, אף היא אוכלת מוות, ולשניהם נולד דראקו מאלפוי, אשר למד עם הארי באותה שיכבה וביניהם הייתה יריבות, גם הוא הפך להיות אוכל מוות, גם אם לזמן קצר יחסית.
חוות דעת: אני לא אוהבת את לוציוס ולא שונאת אותו. משהו באמצע. לוציוס הוא בן אדם עקשן ונחוש מטרה, ואלה תכונות שאני אוהבת. אני אוהבת את הכריזמה שלו, גם היא יכולת חשובה.
User Posted Image

--------------------
אני שקד ואני אוהבת הרבה דברים וזה. כבר לא פיודיפאי. אין לי מספיק חרמשים לשנות את זה אז באסוש.
(פרשתי, הייתי כל מיני דברים מגניבים אבל עכשיו חזרתי לאדום הנובי והמקסים שלי)

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד אכילת הפיצות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
544 1500 818 382

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | הודעה לירין | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
365 לפני הספירה - אבטיח