האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור זמר || חנן בן ארי
פורסם ב: Jun 21 2016, 13:58 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 16397
מגדר:female
משתמש מספר: 54053
חפצי המשתמש: צפה

שם הזמר: חנן בן ארי
User Posted Image
ז'אנר: רוק יהודי
שנות פעילות: משנת 2013 ועד היום
מידע כללי:
חנן בן ארי נולד וגדל ביישוב קרני שומרון, חמישי מבין שישה ילדים. הוא למד בבית הספר היסודי ממ"ד-תורני 'ברקאי' ובישיבה התיכונית 'הליכות עולם' ביישובו. בן ארי הושפע מוזיקלית מאביו הרצל בן ארי שהיה פייטן וחזן. הוא החל ליצור באופן עצמאי בגיל 13. בצעירותו כתב שירים שפרסם באתר האינטרנט ליצירה עברית 'ביכורים' מבית היוצר של אתר כיפה אשר חלקם התפרסמו בדיסק 'איזון' בעיבוד מחודש.
בגיל 17 החל ללמוד בישיבת ההסדר מדברה כעדן. הוא שירת כמפקד בגדוד נצח יהודה. לאחר שחרורו מצה"ל היה אברך בישיבת רמת גן. לאחר מכן לימד בתיכון "אדר" בפתח תקווה ושימש כסולן בלהקת החתונות קולות. חנן ואשתו הדס היו כתבים במגזין עולם קטן ולאחר תקופה נהיו העורכים הראשונים של "עולם קטן - המגזין", ירחון לצעירים מבית עולם קטן, שכיום נקרא מקום בעולם.
בשנת 2013, יצר יחד עם המוזיקאים יעקב אסרף וניר רובין את המופע "מתבגרים" - מופע מוזיקלי חינוכי מקורי להורים ולמתבגרים.
בשנת 2014 התפתחה הקריירה המוזיקלית של בן ארי כאשר הרקדן והכוריאוגרף שגיא עזרן יצר ריקוד לשיר "ותיקח מרים" שכתב וביצע עם להקת קולות, והוא זכה במקום השלישי במצעד הריקודים הארצי לשנת 2014. בדצמבר של אותה שנה הוא שחרר את הסינגל הראשון שלו, "ממך עד אליי". השיר זכה להצלחה מפתיעה ונכנס לפלייליסט של גלגלצ, הגיע בשיאו למקום הרביעי בדירוג השבועי של התחנה וזכה במקום ה-34 במצעד השנתי שלה לשנת תשע"ה.
במאי 2015 יצא הסינגל השני של בן ארי, "איזון", שיר הנושא של אלבום הבכורה. מימון הוצאת האלבום הושג בעזרת קמפיין באתר הדסטארט. הסכום שגויס במסגרת הקמפיין היה הגבוה ביותר שגויס עבור אלבום ישראלי. באוגוסט אותה שנה הוא שחרר את הסינגל השלישי מהאלבום, "אמא אם הייתי", שכתב בתקופת תוכנית ההתנתקות, השיר היה לשיר השני שלו שנכנס לפלייליסט של גלגלצ. ב-3 בספטמבר 2015 הוציא עם הראפר איזי סינגל משותף בשם "אדון הסליחות".
בינואר 2016 יצא הסינגל הרביעי מתוך האלבום, "החיים שלנו תותים", שחיבר בהשראת בתו הקטנה. השיר הפך ללהיט מיידי, ובן ארי העפיל לראשונה לצמרת מצעד ההשמעות ברדיו, השיר הגיע למקום הראשון במצעד השבועי של מדיה פורסט ואף זכה לפארודיה בארץ נהדרת.
בפברואר 2016 יצא אלבום הבכורה שלו, "איזון", שזכה לביקורות חיוביות בעיקרן. ב-30 במאי יצא סינגל חמישי מהאלבום "למה לנו לרדוף?". ביוני זכה האלבום במעמד אלבום זהב.
בשנת 2008 התחתן עם הדס, ולזוג ארבעה ילדים. מתגורר באור יהודה. הוא בנו של הרצל בן ארי, ראש מועצת קרני שומרון לשעבר וחבר מועצת יש"ע, ואחיינו של מיכאל בן-ארי, ח"כ לשעבר.
ויקיפדיה
דיסקוגרפיה:
למה לנו לרדוף
החיים שלנו תותים
איזון
אמא אם הייתי
ממך עד אליי
ניגון הנשמות
שירים מומלצים:
החיים שלנו תותים
איזון
ממך עד אליי
אמא אם הייתי
חוות דעת אישית:
להגיד לכם שאני שומעת את חנן בן ארי באופן קבוע? לא. זה יהיה שקר. אבל כשאני כן שומעת אותו, אני מתענגת על כל שנייה.
אז כן, יש לו מוזיקה נשמה דוסית, והוא מסתובב ברחוב עם כיפה, אבל זה לא אומר שהמוזיקה שלו גרועה. דווקא להפך. היא מצוייינת. היא קצבית וקליטה, סוחפת ועוצמתית, עם מילים חזקות שנוגעות בלב של כולנו.
הצלחתי להתחבר במיוחד לשירים "החיים שלנו תותים", שמכוון לא רק לדוסים במשרה מלאה, ו"אמא אם הייתי", שמדבר על גוש קטיף מנקודת מבט אישית וכואבת.
מומלץ בחום!

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 21 2016, 19:35 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 12401
משתמש מספר: 53328

סיקור יפה, יש נקודות לשיפור אבל הוא קליל מאוד ומסכם את חנן בן ארי.
גם אני אוהבת לשמוע אותו מאוד, הוא כיפי אבל יש לו נקודות מבט מאוד אישית.

--------------------
"וְהָיָה בְּאַחֲרִית הַיָּמִים נָכוֹן יִהְיֶה הַר בֵּית ה' בְּרֹאשׁ הֶהָרִים וְנִשָּׂא מִגְּבָעוֹת וְנָהֲרוּ אֵלָיו כָּל הַגּוֹיִם. וְהָלְכוּ עַמִּים רַבִּים וְאָמְרוּ לְכוּ וְנַעֲלֶה אֶל הַר ה' אֶל בֵּית אֱלֹהֵי יַעֲקֹב, וְיֹרֵנוּ מִדְּרָכָיו וְנֵלְכָה בְּאֹרְחֹתָיו, כִּי מִצִּיּוֹן תֵּצֵא תוֹרָה וּדְבַר ה' מִירוּשָׁלִָם. וְשָׁפַט בֵּין הַגּוֹיִם וְהוֹכִיחַ לְעַמִּים רַבִּים, וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת, לֹא יִשָּׂא גוֹי אֶל גּוֹי חֶרֶב וְלֹא יִלְמְדוּ עוֹד מִלְחָמָה."

מעכשיו אני משתדלת לאהוב אתכם, לא משנה מי אתם - שמאלנים, ימניים, חילונים, דתיים, חרדים, צמחונים, טבעונים, אוכלי בשר, הומופובים, סטרייטים, חברי הקהילה הגאה, נשים, גברים, פמיניסטים, שוביניסטים, ערסים או פרחות. כי כולנו עם אחד ♥

לא פה ב23-27.8

---------
פורסם ב: Jun 21 2016, 19:54 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 1011387
מגדר:male
משתמש מספר: 52922

סיקור מעולה ממש, רק לא הבנתי למה לא עשית קישור גם לשיר החיים שלנו תותים.
מעניין מה מור יגיד על זה.. ;)

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
פורסם ב: Jun 23 2016, 14:37 PM
צטט הודעה

מכשף ראשי בקסמהדרין

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 100002
מגדר:male
משתמש מספר: 5565

יש גם שירים שלו שיצאו בדיסק ולא הכנסת... שימו לב, לאהוב אותך מחדש, יאללה, הינדיק ואחים - בדיוק הורדתי אותם ובע"ה אקנה את הדיסק. חבל שגם לא שמת לינק ל"החיים שלנו תותים". חנן די נבהל ש"החיים שלנו תותים" יהיה הסינגל המזוהה ביותר איתו, עם זאת, אני פחות אוהב את אווירת החפלה שלו. אני אוהב את השירים השקטים והרגועים שלו שמחברים לאמונה, לדת, לאהבה... מה שיפה בחנן זה שהוא לא מתפשר להראות, לדבר על נושאים, לשיר על נושאים. ד"א הוא אמר שהוא שמח שהוא יכול לשיר על הפינוי מנקודת מבט של היום, שלא יהיו מתלהמים כנגד שירתו ויגידו שפינוי גוש קטיף היה לטובה, עכשיו כולם יכולים להתחבר להרס בית בצורה פיזית ורוחנית. הייתי מוסיף עוד מידע, כי הסיקור שלך בעיני לוקה בחסר (לא בקטע האישי של חנן, אלא לגבי השירים שלו). תודה רבה לך, אני חושב שחנן עשה מהפכה והפך את השירים ה"דוסיים" לשירים שכולם יכולים לשמוע, כיוון אותם גם לאנשים שלא הכי מחוברים לדת. אני מקווה שאנשים ישמעו שירים נוספים מלבד "החיים שלנו תותים" כי השיר הזה באמת לא מסמל את חנן בן ארי בעיני.
הוספתי ללינקייה, כ"ה.

--------------------
זאכר טורטה 🚨
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jun 23 2016, 15:11 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 16397
משתמש מספר: 54053

תודה רבה לכולכם ;)

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007