האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור להקה||Crossfire
פורסם ב: Jun 27 2016, 18:02 PM
צטט הודעה

Mischief Managed

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 5451
מגדר:female
משתמש מספר: 43538
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
סיקור להקה - Crossfire - קרוספייר

ז'אנר: גלאם מטאל, הארד רוק
שפת שירה: אנגלית
שנות פעילות: 2000 עד 2008

חברי הלהקה

אסף עינב - "Rikki Reckless"
User Posted ImageUser Posted Image
תפקיד בלהקה: סולן

גלעד פסטרנק - "Jessy Bullet"
User Posted Image
תפקיד בלהקה: גיטריסט

נתי דידי
תפקיד בלהקה: בסיסט

איתי טרגנו
תפקיד בלהקה: קלידן

יובי חייבי
User Posted Image
תפקיד בלהקה: מתופף

הופעות
הלהקה הופיעה בעיקר במועדונים במרכז הארץ, וכך צברה פופולאריות. לצד שירים מקוריים, קרוספייר נהגו לשלב בהופעותיהם שירים של להקות גלאם מטאל מפורסמות משנות השמונים ואף התמחו בהופעות מחווה לבון ג'ובי וגאנז אנד רוזס.
בשנת 2004 הם (יחד עם להקת Loud n' Clear) היו להקת החימום של פול דיאנו, סולן איירון מיידן לשעבר, בהופעתו בארץ.
בשנת 2005 הלהקה הופיעה בפסטיבל "מטאליסט", מול קהל של 4,000 אנשים, לצד להקות מטאל מצליחות כגון דיסטורטד הישראלית ומגאדת' האמריקאית.
באותה השנה קרוספייר הופיעו באירוע קדם האירוויזיון בשיתוף פעולה חד פעמי עם הזמר יזהר כהן. הם ביצעו מחרוזת שירים של יזהר כהן, בסגנון גלאם מטאל.

User Posted Image
בפסטיבל מטאליסט

Dirty Games
Dirty Games היה אלבומה הראשון והיחיד של קרוספייר. הם החלו להקליט אותו בשנת 2005, וב-2006 ההקלטות נשלחו למפיק המוזיקלי ג'ורג' הורן מאולפני Fantasy Studios שבלוס אנג'לס, קליפורניה. הוא הכין את המיקס הסופי של כל השירים, חוץ מהשיר Heartbreaker שעליו עבד באיו היל - עוד מפיק אמריקאי שעבד עם אמני האבי מטאל כמו טוויסטד סיסטר ואליס קופר. כל התופים באלבום הוקלטו על ידי אבי דיימונד מלהקת אורפנד לנד.
בשנת 2007 קרוספייר חתמו על חוזה עם פריס רקורדס והאלבום זכה להפצה עולמית. הקלטות של אלבום נוסף היו אמורות להתחיל בסוף 2005, אבל התוכניות האלו מעולם לא יצאו לפועל.

דיסקוגרפיה
User Posted Image
Dirty Games - 2007
Heartbreaker - 4:31
Feel the Heat (Tonight) - 3:41
Never Give It Up - 3:54
All I Need - 5:07
Dirty Game - 4:25
Running Away - 5:05
Show Me the Way - 3:32
Rock It - 3:58
T.K.O. - 2:58
Heaven is Waiting - 5:05

חוות דעת אישית
גיליתי את קרוספייר בדרך מאוד מוזרה, יש לציין. בתור מישהי שמאוד אוהבת גלאם מטאל, לא הצלחתי שלא לתהות האם יש בכלל סצנת גלאם מטאל בארץ. הקלדתי בגוגל "להקות גלאם מטאל ישראליות" והתוצאה הראשונה שראיתי הייתה קרוספייר. הסתקרנתי והתחלתי לשמוע את השירים שלהם, והתאהבתי ישר. אחר כך אפילו קניתי את האלבום שלהם, שמככב באוסף שלי.
הם לא להקה מוכרת במיוחד, ולכן היה לי מאוד קשה למצוא מידע. הייתי צריכה לחפור בקהילות פורומים נידחות, ארכיונים של מגזיני מטאל ודפי פייסבוק נטושים, וגם בהם לא תמיד מצאתי מידע מועיל, אבל בסופו של דבר הצלחתי להדביק ביחד מספיק פיסות קטנות של מידע כדי לכתוב סיקור.
הם ללא ספק מתעסקים בסגנון שלא מאוד פופולארי בארץ, ודי הצליחו יחסית ללהקה שעוסקת בז'אנר הגלאם מטאל שנחשב נחות, ועוד בישראל ובתקופה שהיא לא שנות השמונים. השירים שלהם מאוד קליטים ויש להם סגנון מיוחד, גם בתוך הז'אנר של הגלאם. בהחלט מומלץ.

User Posted Image

מקורות מידע
ויקיפדיה (קרוספייר)
ויקיפדיה (אסף עינב)
החוברת המצורפת לאלבום Dirty Games
עמוד הפייסבוק למען איחוד הלהקה

במקרים של סתירה בין המידע הכתוב באינטרנט לבין המידע הכתוב בחוברת המצורפת לאלבום Dirty Games ניתנה העדפה למידע מהחוברת

User Posted Image

--------------------
עמית - 20 - מוזיקה - מנהלת פורום מוזיקה וא. עדכונים לשעבר - מבקרת לפעמים

User Posted Image

I solemnly swear that I am up to no good

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 4 2016, 18:02 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 100009
מגדר:female
משתמש מספר: 51980
חפצי המשתמש: צפה

וואי, סיקור ממש מושקע. יצא לי פעם לשמוע את Rock It אבל משום-מה לא המשכתי משם, אולי כי הייתי "צעירה" (חח למה אני מתלהבת אני עוד צעירה) ולא כל כך התחברתי, אבל אני בהחלט אנסה שוב smile.gif
באמת כל הכבוד ותודה על הליקוט של המידע^^ מתווסף ללינקייה וזה

--------------------

הייתי פה, הייתי שם, תודה D:
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007