האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות || רודריק הפלי
פורסם ב: Jul 10 2016, 13:56 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 7349
מגדר:female
משתמש מספר: 51632
חפצי המשתמש: צפה

רודריק הפלי
User Posted Image

מופיע ב: כל הספרים.
משפחה: אמא: סוזן הפלי. אבא: פרנק הפלי. אחים: גרג ומני הפלי.
אופי: רודריק הוא נער מתבגר טיפוסי. יש לו להקת רוק בשם 'חיתול טעון', הוא אוהב להציק לאח הקטן שלו אבל ברור שהוא אוהב אותו והוא עושה שטויות בלי הפסקה. הוא עושה את כל מה שאסור ואת כל מה שלא צריך לעשות, כי ככה הוא - תקראו לזה מורד.

רקע
מערכת היחסים של גרג ורודריק היא מיוחדת ביותר. מצד אחד, הם לא מפסיקים לריב - רודריק לא מפסיק להתעצבן מגרג וגרג, לעומתו, רק רוצה בחברתו. ברור שהשניים אוהבים זה את זה וגרג אף מעריך מאוד את אחיו, אך משהו בניהם לא מסתדר.
במהלך כל הספרים הם רבים ומשלימים ורבים ומשלימים, אך תמיד שומרים בניהם על אמון הדדי. הם סומכים אחד על השני, שותפים לסוד ולצרה והם תמיד ביחד - באמת.
רודריק הוא נער מורד בעוד גרג הוא חנון, אך בכל זאת הם מצליחים להסתדר. גרג דואג לו פעמים רבות וגם רודריק מחזיר לו טובות.
רודריק הוא אחת הדמויות החשובות ביותר ויש אפילו ספר על שמו.
מערכת היחסים שלהם, מורכבת כשתהיה, היא מערכת יחסים קלאסית בין אחים.

דעתי האישית
אני חולה על רודריק. הוא דמות כל כך מגניבה ואמיצה, עם כמה שהוא מעצבן לפעמים ויכול להיות ממש נוראי כלפי גרג. בסופו של דבר רואים שהוא אוהב אותו ודואג לו, גם אם יותר קשה לו לבטא את הרגשות שלו.
מערכת היחסים של גרג ורודריק מזכירה מערכת יחסים של כל אחים והיא מאוד קלה להזדהות - ובגלל זה אני מתה עליה.
רודריק הוא אחד הדמויות הקשות לפיצוח ועם זאת המעניינות ביותר, לדעתי.

תמונות
User Posted Image

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007