האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות || היימיטץ' אברנת'י
פורסם ב: Jul 24 2016, 14:57 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 16397
מגדר:female
משתמש מספר: 54053
חפצי המשתמש: צפה

♣ היימיטץ' אברנתי ♣
User Posted Image

♣ שם ♣
היימיטץ' אברנת'י

♣ הסיפור מתוכו הדמות לקוחה ♣
סדרת משחקי הרעב

♣ מידע ♣
היימיטץ' הוא מדריכם של פיטה ושל קטניס. בספר הוא מתואר כאדם שתוי ולא צלול רוב הזמן, וקטניס רואה בכך איום לחייה בזירה. בעל מראה חיצוני המשותף לתושבי 'התפר'- עיניים אפורות ושיער כהה. היימיטץ' ניצח בתחרות משחקי הרעב בגמול הרבעוני החמישים, בו היה מספר כפול של מיועדים. עד ניצחונם של קטניס ופיטה, הוא היה המנצח היחיד שנותר בחיים ממחוז 12. רימה את קטניס ופיטה בגמול הרבעוני ולפני זה כדי שהתוכנית להרוס את הזירה לא תשתבש, חלק מזה היה להוסיף לה בעלי ברית.

♣ דעה אישית ♣
כשקראתי את סדרת הספרים בפעם הראשונה, די תיעבתי את היימיטץ'. הוא היה נראה לי גבר שיכור ומוטרף שממש, אבל ממש לא דואג למיועדים שהוא מאמן.
בפעמים האחרות שקראתי את הסדרה, התחלתי להסתכל עליו באור קצת שונה. אני חושבת שפלין הסביר את זה בצורה טובה מאוד בפאנפיק שכתב, אותו תוכלו לראות כאן.
תנסו רגע לחשוב כמה זה קשה לאמן כל שנה שני מיועדים, שאת חלקם אתה מכיר, ואז לצפות בהם מתים בלי שתוכל לעזור להם. לא כל כך מפתיע שהוא התחיל להשתמש באלכוהול כבריחה מהחיים.
וכשפיטה וקטניס נבחרו, פתאום הוא התחיל להתפכח. הוא אימן אותם כמיטב יכולתו (טוב, אולי את קטניס פחות...), נתן להם טיפים מועילים ובאופן כללי הוביל אותם לניצחון.
גם אם הוא לא אחת הדמויות האהובות עליי, אני חייבת לומר שהוא סבבה closedeyes.gif

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 25 2016, 05:47 AM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 12350
מגדר:female
משתמש מספר: 54421
חפצי המשתמש: צפה

הארת לי עכשיו את היימטיץ`בצורה אחרת לגמרי! לא חשבתי על זה ככה תודה

--------------------
רציתי לומר לכם לכולכם תודה תודה על זה שנתתם לי ליראות דברים אחרים ועל זה שבזכותכם אני פתוחה יותר לדעות שלי תודה שבזכותכם הבנתי שזה לא בושה להיות אני וזה לא בושה להיות לסבית בידוק כמו שזה לא בושה להיות סטרייטית תודה שלימדתם אותי לקבל גם דעות אחרות אז פשוט תודה ולהיתראות

פרשתי

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007