האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות || רוז טיילר
פורסם ב: Aug 8 2016, 15:08 PM
צטט הודעה

Who the fuck are Arctic Monkeys!?

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 63875
מגדר:female
משתמש מספר: 50725
חפצי המשתמש: צפה

רוז טיילר

עד כמה זה היה צפוי שאסקר אותה מאחד עד שלו הגזמת?

שם הדמות: רוז טיילר

גזע: אנושית

פאנדום: דוקטור הו

שחקנית: בילי פייפר

כינויים:
הזאב הרע, באד וולף (Bad Wolf) - משהו בין שם לתואר. מופיע לראשונה בתור הכינוי שלה בפרק ה13 של עונה אחד, "The Parting of the Ways".

מגינת כדור הארץ (Defender Of Earth, ואין לי דרך מוצלחת יותר לתרגם את זה) - הדוקטור מכנה אותה כך בפרק האחרון של עונה 2, Doomsday.

משפחה:
אמא של רוז היא ג'קי טיילר. ג'קי היא דמות קומית בעיקרה, מאוד משונה ומשעשעת. רוז גרה איתה עד לעזיבה שלה עם הדוקטור, והקשר בניהן טוב. לאחר העזיבה ג'קי לאט לאט מתחילה להרגיש שהיא מאבדת את רוז, רואה אותה רק לפרקי זמן קצרים, לכן התנהגותה כלפי הדוקטור לא חיובית במיוחד בהתחלה, (וזה הדדי). עם הזמן היא לומדת לאהוב אותו ולהעריך אותו מאוד על כמה שהוא דואג לרוז ועל כמה שהיא חשובה לו. היא מופיעה בפרקים שונים לאורך שתי העונות הראשונות.

אביה של רוז הוא פיט טיילר. רוז לא הכירה אותו , מפני שהוא נהרג בתאונת דרכים כשהייתה תינוקת, אך הוא מופיע בכמה פרקים בודדים בעונות 1 ו2. ההופעה הראשונה שלו בסדרה היא בפרק "יום האב", הפרק השמיני בעונה הראשונה (ספוילר: רוז והדוקטור חוזרים בזמן בניסיון למנוע את מותו של פיט).

הופעות: בעונות 1 - 2 של דוקטור הו,כדמות ראשית.
לאחר מכן הופיעה בעונה 3 בתור פלאשבק, ובעונה ארבע הצטרפה למספר פרקים. הופיעה גם במספר ספיישלים.

עלילה (שתי עונות ראשונות בלבד):
עד גיל 19, החיים של רוז היו רגילים למדי. מגיל צעיר מאוד היא גרה רק עם אמא שלה, מפני שאביה נהרג בתאונת דרכים כשהייתה תינוקת. אמה הייתה מספרת לה לפעמים על אביה.

כשהייתה בת 19 , עדיין גרה עם אמא שלה, עבדה בכלבו והייתה החברה של מיקי סמית' (שכמו ג'קי ופיט מופיע במספר פרקים). הדוקטור הציל אותה מבובות ראווה שקמו לחיים בכלבו שבו עבדה, שהתגלו כאיום לחיים בכדור הארץ. כשהדוקטור הסתבך בעודו מנסה לפייס את מה שמפעיל את הבובות, רוז הצילה אותו וגרמה למתקפה להיפסק. בסוף הפרק הדוקטור הציע לה לבוא איתו. בהתחלה היא סירבה אך כשאמר לה שהטארדיס נוסעת גם בזמן ולא רק במרחב היא הסכימה. (ספוילר: מפני שכמו שציינתי קודם, היא רצתה למנוע את מותו של אביה).

*מכאן והלאה עלול להכיל ספוילרים לעונה השנייה*
במהלך שתי העונות הראשונות רוז טיילה עם הדוקטור בזמן ובחלל. הם נסעו לתקופות שונות ולמקומות שונים, ולאט לאט התאהבו אחד בשנייה.

בפרק האחרון של עונה 2 , רוז נשאבת אל יקום מקביל בלי יכולת לחזור, יחד עם מיקי, ג'קי, ופיט מהיקום המקביל. הם חיים שם כמה זמן, ג'קי נכנסת להריון.
הדוקטור נפרד מרוז בפעם האחרונה על חוף ים בעזרת הולוגרמה של הדמות שלו.

עוד על הדמות: בפרקים הראשונים רוז נראית דמות רגילה למדי. היא עדיין נדהמת ממסע בזמן ובחלל מהדוקטור, מפחדת לפעול בעצמה. בהמשך היא מתחילה להתפתח. היא דמות צחקקנית שכזאת, אבל אנחנו לומדים עליה עוד פרט חשוב בהמשך: היא רודפת צדק. אי צדק משגע אותה והיא נחושה לעזור לכל מי שצריך. הייתי אומרת שהיא מעט ילדותית ותמימה, אבל זה לא הדרך הכי נכונה לאמר זאת, היא פשוט נורא קלילה. היא נחושה לשנות, להשפיע, הדוקטור משנה אותה. היא כבר לא יכולה לשבת בשקט ולחכות שדברים יקרו, היא צריכה לפעול, לעשות.

דעה אישית:
אני חושבת שרוז היא דמות מקסימה. מדהימה, אפילו. בילי פייפר מגלמת אותה נפלא, ואהבתי את השינוי שחל בה לאורך שתי העונות, בהתחלה מאוד מפוחדת אבל לומדת בסופו של דבר לפעול בעצמה. אמנם היא נוטה להיות מעט מרי סו לעומת מלו.ות אחרות, ולכן היה נחמד אם החולשות באישיות שלה היו מובהרות ובולטות יותר, אבל אם מסתכלים עמוק רואים אותן. אני חושבת שהיא דמות שקל להתחבר אליה ולאהוב , וההשפעה שלה על הדוקטור מקסימה.

החלק שבו התאהבתי בה לחלוטין, מעבר להתנהגות החמודה והקלילה שלה שתמיד אהבתי, היה בסוף עונה 1. הבאד וולף, שהפך גם לכינוי שלי כמו שאתם רואים, היה החלק שבו נתנו לנו לראות את המקומות העמוקים באישיות שלה.

היא אמיצה, רודפת צדק ומשעשעת. יש בה גם צד תמים, באופן שהיינו מצפים ממנה בתור המלו.וה הכי צעירה אי פעם, ובכללי אני מתחברת אליה ואוהבת אותה מאוד, אפשר להגיד את זה לפי הכינוי שלי. היא ראויה להערצה, ודמות שאני מאוד נהנת לראות.

תמונות וגיפים:
User Posted Image
אחד הציטוטים האהובים עלי שלה.

User Posted Image

User Posted Image
אני לא יודעת מה אתכם, אבל לדעתי יש לה חיוך מהמם.

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

--------------------
הייתי פה פעם, עכשיו כבר לא

שלו - בלי י' - מבחוץ אני מגנוב אך מפנים אני עצוב - 17 - דולבת באיכות הסביבה - אומנות ומוזיקה - פאנק בצל ומודרן אנגסט 3> - כן אני יודעת לנגן קריפ - משחקי לוח! - פנימיסטית - גיטרה - צבעי מים - משחקי מחשב ותפקידים - רדיוהד, מרסדס בנד, דף צ'ונקי, איטליז, ארקטיק מאנקיז, פיקיסיז, אמנדה פאלמר, הדרזדן דולס, ביורק(!), קינג גיזרד - מה שבא ליד

Perfect.
You told me that it’s worth it
So, I gave my time, my finest years you’ve taken
I tried grasping your finger you gave me the middle one
Hey, I got my weapon, nice and polished
Dare you to mock me, so cocky
You know how to pet, the same time you threat
Don’t test my loyalty
But can you dance while you shoot?

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 9 2016, 03:30 AM
צטט הודעה

Just like fire

פרטי משתמש
חרמשים: 35273
משתמש מספר: 57196

סיקור יפיפה. מפורט, אסתטי ומושקע. הדעה האישית מפורטת ומנומקת. בקיצור, אהבתי מאוד. עשית עבודה מעולה.

--------------------

אמילי | 17
User Posted ImageUser Posted Image
User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 9 2016, 13:04 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 0
משתמש מספר: 54041

תודה על הסיקור (:
אומנם רוז היא לא הדמות הכי אהובה עליי, אבל היא בהחלט חמודה וג'קי מצחיקה אותי כל פעם מחדש.
אני מסכימה שבילי פייפר משחקת את רוז בצורה טובה וחושבת שהשילוב של בילי ודיוויד טננט הוא נפלא

---------
פורסם ב: Aug 9 2016, 13:17 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 8839
מגדר:male
משתמש מספר: 53647

אני לא יכול לצבוע כי אני מהטלפון, אז ראו הוזהרתם- ספוילרים לפרק ‏Father's Day‏ בעונה 1.

קודם כל, כל הכבוד על הסיקור, באמת לא הופתעתי.
מה שכן, אני לא מסכים עם מה שכתוב בספוילר הראשון. זה אי-דיוק לא משמעותי, אבל הם לא חוזרים בזמן כדי להציל את פיט, רוז מצילה אותו בהחלטה של רגע.
לגבי הספוילר השני, זו יותר דעה מעובדה, כי רוז מכחישה לחלוטין שהיא באה עם הדוקטור כדי להציל את אבא שלה, ועד כמה שזכור לי לא מוכח איפשהו שהיא שיקרה.

בכל מקרה, כל הכבוד על ההשקעה

--------------------
‎‏
"'אני מסרב להוכיח שאני קיים', אומר אלוהים, 'שכן הוכחה נוגדת אמונה, ובלי אמונה אין אני ולא כלום.'
'אבל,' אומר האדם, 'דג בבל תוקע אותך, לא? הרי לא מתקבל על הדעת שהוא התפתח במקרה. זה מוכיח שאתה קיים, ולפיכך, על פי טיעוניך שלך, אינך קיים. מש"ל.'
'אוי לי,' אומר אלוהים 'על זה לא חשבתי,' ובו במקום הוא מתפוגג באבכה של היגיון.
'אה, זה היה קל,' אומר האדם. ובתור הדרן ממשיך ומוכיח ששחור הוא לבן, ונהרג במעבר החצייה הקרוב."‎
‎‏

(דאגלס אדמס, מדריך הטרמפיסט לגלקסיה, עמוד 72)
טל ♥User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 9 2016, 18:46 PM
צטט הודעה

Who the fuck are Arctic Monkeys!?

פרטי משתמש
חרמשים: 63875
משתמש מספר: 50725

QUOTE (Melody Pond @ Aug 9 2016, 01:49 PM)
אני לא יכול לצבוע כי אני מהטלפון, אז ראו הוזהרתם- ספוילרים לפרק ‏Father's Day‏ בעונה 1.

קודם כל, כל הכבוד על הסיקור, באמת לא הופתעתי.
מה שכן, אני לא מסכים עם מה שכתוב בספוילר הראשון. זה אי-דיוק לא משמעותי, אבל הם לא חוזרים בזמן כדי להציל את פיט, רוז מצילה אותו בהחלטה של רגע.
לגבי הספוילר השני, זו יותר דעה מעובדה, כי רוז מכחישה לחלוטין שהיא באה עם הדוקטור כדי להציל את אבא שלה, ועד כמה שזכור לי לא מוכח איפשהו שהיא שיקרה.

בכל מקרה, כל הכבוד על ההשקעה

צבעתי לך :)

אם אני לא טועה יש לה פרצוף שדי מסגיר את זה בפרק, אבל אני אראה אותו שוב ואחזור עם תשובה יותר ודאית, מקסימום אערוך. תודה על ההערה ^^

--------------------
הייתי פה פעם, עכשיו כבר לא

שלו - בלי י' - מבחוץ אני מגנוב אך מפנים אני עצוב - 17 - דולבת באיכות הסביבה - אומנות ומוזיקה - פאנק בצל ומודרן אנגסט 3> - כן אני יודעת לנגן קריפ - משחקי לוח! - פנימיסטית - גיטרה - צבעי מים - משחקי מחשב ותפקידים - רדיוהד, מרסדס בנד, דף צ'ונקי, איטליז, ארקטיק מאנקיז, פיקיסיז, אמנדה פאלמר, הדרזדן דולס, ביורק(!), קינג גיזרד - מה שבא ליד

Perfect.
You told me that it’s worth it
So, I gave my time, my finest years you’ve taken
I tried grasping your finger you gave me the middle one
Hey, I got my weapon, nice and polished
Dare you to mock me, so cocky
You know how to pet, the same time you threat
Don’t test my loyalty
But can you dance while you shoot?

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007