האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור שיר | מציל אותי כל יום
פורסם ב: Aug 10 2016, 14:38 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 12401
מגדר:female
משתמש מספר: 53328
חפצי המשתמש: צפה

מציל אותי כל יום

מבצע: ישי ריבו
לקוח מהאלבום: פחד גבהים
שנת יציאה: 2016
מילים:
זה קרוב לוודאי,
רחוק מלהיות ספק
וככה זה, הזמן הזה עשה מזה עניין
אבל זה רק עניין של זמן
עד שיסתדר
הציפייה היא גדולה,
הניצנים כבר נראו
וככה זה העם הזה לא יניח לעצמו-
עד שיבוא אליהו
זכור לטוב

ואיך שהוא בסוף, יהיה רק טוב
הנה מוכנים, העננים,
לשוב לשטוף הכל
איך שהוא בסבך,
נגלה לי שביל של אור
והוא מושך אותי,
חצי בעל כרחי,
מציל אותי כל יום

הציפייה היא גדולה,
ההשלכות גם כן
וזה שנים שמחכים לגאולה
ממש כמו בימים ההם
בזמן הזה

השיר ביוטיוב:

חוות דעתי:
אני מאוד אוהבת את השיר. לריבו יש קול נפלא, המוזיקה קלילה ונעימה לאוזן וגם המילים די מדהימות. חוץ מזה, יש משחק מילים שמאוד אהבתי בשיר- תקראו רגע את המילים ותראו. אני התלהבתי. ממליצה לכם, אני שומעת את השיר בלופים (חוץ מעכשיו, תשעת הימים וכו') ונהנית מכל שנייה!

--------------------
"וְהָיָה בְּאַחֲרִית הַיָּמִים נָכוֹן יִהְיֶה הַר בֵּית ה' בְּרֹאשׁ הֶהָרִים וְנִשָּׂא מִגְּבָעוֹת וְנָהֲרוּ אֵלָיו כָּל הַגּוֹיִם. וְהָלְכוּ עַמִּים רַבִּים וְאָמְרוּ לְכוּ וְנַעֲלֶה אֶל הַר ה' אֶל בֵּית אֱלֹהֵי יַעֲקֹב, וְיֹרֵנוּ מִדְּרָכָיו וְנֵלְכָה בְּאֹרְחֹתָיו, כִּי מִצִּיּוֹן תֵּצֵא תוֹרָה וּדְבַר ה' מִירוּשָׁלִָם. וְשָׁפַט בֵּין הַגּוֹיִם וְהוֹכִיחַ לְעַמִּים רַבִּים, וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת, לֹא יִשָּׂא גוֹי אֶל גּוֹי חֶרֶב וְלֹא יִלְמְדוּ עוֹד מִלְחָמָה."

מעכשיו אני משתדלת לאהוב אתכם, לא משנה מי אתם - שמאלנים, ימניים, חילונים, דתיים, חרדים, צמחונים, טבעונים, אוכלי בשר, הומופובים, סטרייטים, חברי הקהילה הגאה, נשים, גברים, פמיניסטים, שוביניסטים, ערסים או פרחות. כי כולנו עם אחד ♥

לא פה ב23-27.8

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007