האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור ספר || כאשר הייתי נער קטן
פורסם ב: Aug 17 2016, 14:59 PM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521454
מגדר:female
משתמש מספר: 57621
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

שם הספר: כאשר הייתי נער קטן (בגרמנית: Als ich ein kleiner Junge war)
שם הסופר: אריך קסטנר
שנת ההוצאה: שנת 1957.
גוף ההוצאה: ספרים אחיאסף
ז'אנר: ספרות ילדים.

תקציר העלילה:
ספר שמיועד לילדים, אך לא להם בלבד. הספר עוסק בעיקר בילדותו של קסטנר בדרזדן. הספר הוא בעיקרון, סוג של אוטוביוגראפיה - אבל אי אפשר לסווג אותו רק כך, כיוון שהוא מתמקד רק בתקופה אחת בלבד של האדם עליו מסופר. לספר יש גם הקדמה לתקופה עליה מסופר, שמספרת על אבותיות, מקצותיהם ואיך הם נפגשו. לספר אין עלילה מובנית של ממש, והוא עשוי פרקים פרקים. הספר כאשר ילדותו של הגיבור, לטענתו, "נגמרת".

דעה אישית:
אני לא ממש הטיפוס של הסיפורים האלה. אני לא הבן אדם שישב ויקרא סיפור חיים של מישהו, לא משנה מי המישהו, זה פשוט לא אני. אבל מסיבה מסוימת, בחרתי כן לקרוא את הספר הזה. ככל הנראה בגלל שקראתי ספרים רבים של אותו הסופר והחלטתי "לתת לזה הזדמנות" למרות הסגנון שלא מדבר אליי. ובכל זאת - אהבתי את הספר. אומנם אין לו עלילה מובנת, ואומנם הוא מספר הרבה על תקופת חיים אחת מאד מסויימת, ובכל זאת, הוא נהדר. הסוף היה עצוב ביותר, אך אני לא אדבר עליו כיוון שזה כבר יחשב בגדר ספויילר. בקיצור, אני ממליצה, גם למי שפחות מתחבר לסגנון הזה כמוני.

--------------------
חלי - 23 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 19 2016, 09:56 AM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 7349
מגדר:female
משתמש מספר: 51632
חפצי המשתמש: צפה

מאוד אהבתי את אריך קסטנר, אבל זה באמת לא הסגנון שלי, אז אני לא אקרא את זה. רוב הספרים של אריך די ילדותיים ואת רובם קראתי בכיתה ד‘ ונהניתי מאוד.
כל הכבוד על הסיקור!
למרות שהמלצת גם למי שלא מתחבר, אני מניחה שלא אקרא...

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007