האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבחירות לראשות הבתים לשנת הגובלין 24 נפתחו! פרטים נוספים בפורומי הבתים

דרושים פרופסורים, בטאים ומעצבים לשנה״ל הגובלין 2024!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

צוקצוק || תהילה
פורסם ב: Aug 19 2016, 10:05 AM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 7349
מגדר:female
משתמש מספר: 51632
חפצי המשתמש: צפה

"זהו, אז מעכשיו אני כאן?" הרהרה עינת בקול.
היא הביטה סביבה וראתה שאין אף נפש חיה שיכולה לענות לה. היא הגבירה את קולה, "יש פה מישהו?" היא צעקה לחלל הריק. היא ציפתה שמישהו יענה לה, אבל זה לא קרה.
היא התחילה ללכת על הכוכב, מה שהיה די קשה בהתחשב בכוח הכבידה אליו היא רגילה. אז היא יותר דילגה על הכוכב.
אחרי חצי שעה של סיבובים היא מצאה צמח קטן וירקרק. "הי, מה אתה עושה פה?" היא שאלה את הצמח.
היא הניחה יד על מצחה. "בטח השתגעתי, אני מדברת לצמחים," היא מלמלה. היא הרגישה כאבים עזים דוקרים את ראשה וידעה שהיא חייבת לאכול משהו, ועכשיו.
"מה איתך?" היא שאלה את הצמח הירקרק. הייתה לו צורה מוזרה, לא ברורה, צורה שעינת מעולם לא ראתה על כדור הארץ. הוא היה דק מאוד ומפותל, ובקצהו יצאו המון עשבים קטנטנים, ממש כמו שערות של פונפון.
ראשה הסתחרר בשנית והיא החזיקה את עצמה כדי לא ליפול. בהחלטה של רגע היא קירבה את הצמח אל פיה ונגסה. "איה!" היא שמעה קול. הקול הזה לא יצא מפיה.
היא הסתובבה לראות אם יש מישהו מאחוריה, אבל כצפוי - לא היה שם איש.
היא שוב קירבה את הצמח לפיה ונגסה בשנית. "גברתי, את יכולה להפסיק בבקשה?" עכשיו הצרחה כבר הייתה ממש בקול.
"זה אתה, צמח קטן?" עינת הרחיקה את הצמח מהפה והביטה בו. עכשיו היא יכלה להבחין בזוג עיניים גבעוליות ופה מעוקל.
"אני לא צמח!" התרעם היצור, "את יכולה להסביר לי למה את אוכלת אותי? בסך הכל ישנתי את שנת הצהריים שלי, אני לא יכול בלי זה!"
עינת צחקקה, "אני בטח הוזה מהרעב," היא מלמלה וקירבה את היצור שוב אל פיה.
"לא!" הוא צרח שוב, "אם את כל כך רעבה, אני אביא לך אוכל, למה את לא אומרת?"
היצור קפץ מידה של עינת, שמרוב הלם שחררה את אחיזתה, והתחיל לקפץ על הכוכב. "אגב, שמי צוקצוק. נו, למה את עומדת שם? בואי."
עינת החלה ללכת (או לדלג) אחרי היצור. "לאן אנחנו הולכים?" היא שאלה והמשיכה להביט שוב מסביבה בחלל השומם כל כך.
"מה זאת אומרת לאן? לבית שלי!" צוקצוק אמר בטון מעט נעלב.
"לבית שלך? אתה גר פה?"
"מאז שנולדתי," אמר צוקצוק, "למרות שאני לא כל כך בטוח איך נולדתי, אני חי כאן לבד כבר במשך שנים. בעצם, מאז ומתמיד."
"אתה רוצה להגיד לי שאתה חי פה לבד לגמרי במשך שנים?" עינת הייתה צריכה להיעזר בידיה כדי לסגור את הפה שנפער מתוך התדהמה.
"כן, למה את כל כך מופתעת? בכוכב שלכם יש עוד יצורים חוץ ממך?" צוקצוק שאל ועצר.
"כן..." עינת מלמלה, "למה עצרנו?"
"כי הגענו," הוא אמר והזיז קבוצת אבנים לבנות. מתחתן התגלה פתח קטן. "זה הבית שלי, ברוכה הבאה," אמר צוקצוק. הוא השתחל לתוך הפתח הפצפון. "נו, את באה?"
"צוקצוק, אני לא חושבת שאני יכולה להיכנס לפתח הזה," קראה עינת. היא בקושי הצליחה להשחיל לתוכו את כף ידה.
צוקצוק הביט על עינת וחשב לרגע. "טוב, אז, להתראות!" הוא אמר והזיז שוב את האבנים שכיסו את הפתח לביתו.
עינת נותרה שוב לבדה.

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8164 18908 18995 19399

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007