האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

גלגל שלישי || סטנ, לאתגר "מילות חובה"
פורסם ב: Aug 19 2016, 22:47 PM
צטט הודעה

...So dark. So dark. So dark

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 20376
מגדר:
משתמש מספר: 35402
חפצי המשתמש: צפה

אז אני בפילס ואני בוכה/צורח/מחייך על מייקל ואנדי כבר הרבה זמן אז הקטע הזה נכתב בהשראתם וזה
איכשהו
אה כולל מערכת יחסים של שני בנים וזה ורמיזות לאלכוהול
נראלי שזה אחד הקטעים הפחות טובים שלי אבל בכל זאת זה נחמד
אגב אמ בגלל שהם נתנו לי השראה וזה קבלו בונוס
הנה תמונה מקסימה של אנדי ומייקל (אנדי זה הימני ומייקל השמאלי)
אה כע ואמ דרק נראה כמו מייקל ואוסטין נראה כמו אנדי זהו
אז תיהנו או משהו
-

"אתה זוכר את התחרות ההיא שנרשמתי אליה עם קייט לפני איזה חודש?" דלת החדר נפתחה ודרק מיהר להרים את מבטו מהמחשב הנייד שלו ולהפנות את כל תשומת ליבו אל השותף שלו, שבדיוק סגר את הדלת מאחוריו.
"איזה מהן?" דרק צחק וסגר את המחשב שלו.
"זאת של הסרטים הקצרים שנרשמתי אליה עם קייט ואנדרו." אוסטין התיישב ליד דרק על מיטתו.
"איך אני יכול לשכוח?" דרק צחקק, "הם גרמו לך להבריז משיעורים והייתי צריך להמציא בשבילך את התירוצים הכי הזויים שקיימים."
אוסטין גלגל עיניים. "שתוק, אתה אוהב אותי. בכל מקרה, הסרט שלנו זכה!"
לקחו לדרק כמה שניות לעכל את המשפט האחרון של אוסטין. חיוך ענקי ומטופש התפשט על הפנים שלו. "אומייגאד!" הוא קרא ומיהר לחבק את אוסטין. "אתה צוחק עליי?"
"למה שאני אצחק עלייך?" אוסטין חייך בחזרה ונישק את הלחי שלו.
דרק גלגל עיניים, עדיין מחייך לעצמו. "אז במה זכיתם?"
"כל אחד מאיתנו זכה בכרטיס VIP לפסטיבל המוזיקה בטורונטו בסוף השבוע הקרוב." אוסטין שם לב שהחיוך של דרק התחיל להיעלם ומיהר להוסיף, "קייט לא יכולה לבוא. היא הזמינה מקום במסעדה כלשהי עם החבר שלה כבר לפני כמה חודשים. היא אמרה שהיא רוצה לתת לך את הכרטיס שלה. אנדרו אמר שנוכל לנסוע איתו במכונית שלו."
דרק הרגיש את הלחיים שלו מאדימות במקצת בעוד החיוך חזר לפניו. "ב-באמת?"
אוסטין הנהן בחיוך והוציא שני כרטיסים מהכיס שלו. "אז, האם תסכים לבטל את מרתון הסרטים שלנו בשביל פסטיבל המוזיקה בטורונטו או שאני אצטרך למצוא מישהו אחר?"
דרק גלגל עיניים פעם נוספת ונישק את אוסטין נשיקה זריזה. "אני אשמח."
"אז קבענו," אוסטין חייך ונישק את דרק בחזרה, מניח את הכרטיסים על השידה שליד המיטה שלו.
השבוע עבר במהרה, וכבר ביום שישי בשעה שתיים עשרה וחצי בצהריים, היו אוסטין, דרק ואנדרו כבר בחצי הדרך לטורונטו.
"אני חושב שכדאי שנעצור באיזה דיינר לארוחת צהריים בקרוב. הבטן שלי מתחילה להשמיע קולות מוזרים ואני די בטוח שהם אומרים 'אנדרו, תאכיל אותי,' בבטנית, או מה שלא תהיה השפה שבטן מדברת בה." אנדרו עצר את המכונית כשהרמזור התחלף לאדום והביט לכיוון המושב האחורי. הראש של אוסטין היה שעון על הכתף של דרק, עיניהם עצומות וידיהם שלובות זו בזו.
אנחה קלה נפלטה מפיו של אנדרו, והרמזור התחלף לירוק.
דרק ואוסטין התעוררו מהתנומה הקלה שלהם בערך בשעה אחת בצהריים. אנדרו הביט בהם דרך המראה הצדדית. "יופי, התעוררתם. יש שקיות אוכל של מקדונלד'ס במושב שלידי. אני אכלתי כבר, קחו אם אתם רעבים."
אוסטין מלמל בעייפות משהו שאנדרו לא הצליח להבין ולקח את השקיות מהמושב הקדמי, מושיט אחת לחבר שלו, והשניים התחילו לאכול.
שאר הנסיעה עברה בשקט - אם לא כוללים את שתי הפעמים שבהן אנדרו ואוסטין רבו על איזה שיר לשים או לאיזה תחנה להעביר את הרדיו, כאשר בסופו של דבר, הגיעה השלישייה למוטל כלשהו בסמוך למקום שבו אירע פסטיבל המוזיקה.
"אני עומד למצוא חנייה. בינתיים כנסו פנימה ותשכירו לנו חדרים," אמר אנדרו בעוד אוסטין ודרק יצאו מהמכונית, עדיין מחזיקים ידיים.
זה נראה כאילו המזל שיחק לטובתם הפעם. אנדרו מצא חנייה במקום די טוב ולא רחוק במיוחד מהמוטל, בעוד אוסטין ודרק הצליחו להשכיר לשלושתם את שני החדרים האחרונים שנשארו. לקראת הערב, הם יצאו לכיוון מתחם הפסטיבל.
"אני לא מאמין שהכרטיסים האלה כוללים כוס נסיעות עם לוגו של הפסטיבל. אתם יודעים כמה זמן רציתי כוס נסיעות אחרי שג'ון לקח לי בהשאלה את זאת שהייתה לי ושכח להחזיר אותה?" דרק אמר בהתלהבות בעוד אוסטין הביט בו במבט אוהב. רגעי ההתלהבות של דרק... אלה היו רגעים שבהם אוסטין פשוט לא היה יכול לעמוד בפני החבר שלו.
"יכולת לבקש ממני אחת, אתה יודע," הוא צחק ונישק את לחיו של דרק.
"אני לא רוצה שתבזבז עליי יותר מדי כסף."
אוסטין גלגל את עיניו. "מה שתגיד."
"אם לא אכפת לכם, אני הולך לקנות לי משהו לשתות. אני ממילא מרגיש כמו גלגל שלישי במשך כל הנסיעה הזאת," אמר אנדרו והלך לכיוון דוכן המשקאות.
אוסטין ודרק פרסו את השמיכה שלהם על הדשא והתיישבו עליה, מביטים בשמיים.
"אני אוהב את הרגעים האלה," אוסטין אמר פתאום ודרק הפנה אליו את מבטו, "הרגעים האלה שהשמיים מתמלאים בכל מיני גוונים של סגול, לפני שהם נהפכים לשחורים לגמרי."
"כן..." דרק מלמל, "אוסט? אני יכול... אני יכול לשאול אותך משהו?"
אוסטין צחקק והביט בדרק. "בטח."
"אני... אני יודע שזאת לא הייתה התוכנית המקורית שלנו הערב, או בכלל... לזמן הקרוב, אבל אנחנו ביחד כבר... חמש שנים? וחשבתי לעצמי... אני מתכוון... אני יודע שאני הייתי רוצה ל... אבל אני לא יודע לגביך ואני פשוט..." דרק נשם נשימה עמוקה. "אוסטין קארטרייט, האם... האם תינשא לי?" דרק הוציע קופסה קטנה מהכיס של המעיל שלו, בעוד אוסטין הביט בו במבט מופתע.
"אני לא מאמין שאתה עושה את זה. אני..." אוסטין אמר, ודרק ניסה להבין את המשמעות של הטון שלו. "אני תכננתי לקחת אותך לכאן כדי להציע לך נישואין במהלך ההופעה ואתה פשוט... חתיכת..." אוסטין נישק את דרק נשיקה עמוקה.
"אני לא מבין... אתה תכננת להציע לי נישואין הלילה, אבל אני הקדמתי אותך?" דרק הביט בחבר שלו וצחק.
"בדיוק. אתה פשוט... אני... ברור שאני אנשא לך. אני אוהב אותך יותר מכל דבר אחר ואני פשוט... אתה הרסת לי את הרגע!" הטון של אוסטין השתנה במהירות מטון אוהב לטון משועשע, והשניים צחקו.
"אני לא מאמין שזה באמת קרה. זה נשמע כמו משהו שקורה רק בסרטים הכי קיטשיים, לא?" דרק שאל, מנסה להסדיר את הנשימה שלו מהצחוק הממושך.
"מי יודע, אולי אנחנו בסרט קיטשי משל עצמנו," אוסטין משך בכתפיו ונישק את דרק פעם נוספת.
כשאנדרו חזר עם בקבוק בירה וכוסות פלסטיק למקום שבו שני החברים הטובים שלו עמדו מקודם, הוא מצא רק את השמיכה שלהם, ופתק קטן ולבן עם הודעה בכתבו המסולסל של דרק. "לכבוד הגלגל השלישי האהוב שלנו," היה כתוב שם, ואנדרו לא יכול היה שלא לגלגל עיניים, "בבקשה תסלח לנו על שנטשנו אותך כך בהתראה כה קצרה. אוהבים, אוסטין ודרק קארטרייט-סטיוארט. נ"ב: כדי שלא תמשיך להרגיש כמו גלגל שלישי כל ימי חייך, אתה השושבין בחתונה שלנו."
אנדרו עמד קפוא במקומו לרגע, ואז פשוט לגם מבקבוק הבירה שלו. "זה הולך להיות סוף שבוע ארוך."

-
כן אמ אז ת"ב?

--------------------
אנדי - אנגסט - מחזות זמר וכל השיט הזה - בעיקרון פרשתי - He/They
User Posted Image User Posted Image
Even the darkest night will end and the sun will rise - Victor Hugo

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 20 2016, 18:22 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 21115
מגדר:female
משתמש מספר: 55239

אאה אוי זה היה כל כך חמוד ויש כתבת משהו חדש, איזה כיף.
כמו תמיד כל כך כיף לקרוא את מה שאתה כותב, זה פשוט מקסים מקסים מקסים (ולא אני בכלל לא מתלהבת באופן מוגזם, אוקי טיפה אבל מותר לי זה כזה קטע חמוד).
הקטע הזה בהחלט היה מעט יותר מדי קיטשי אבל זה בקושי מצליח לפגוע עם הכתיבה שלך, זה פשוט נראה זורם וקליל ומתוק עד כדי מכת סוכר.
העלילה הייתה קצת בנאלית אבל שילבת בדיחות חמודות (בטנית... ושתי הטבעות והמכתב בסוף) שהפכו את זה ללא טיפשי אלא פשוט קליל ומתוק, כאילו זה פשוט כיף לקרוא ונעים ואופטימי.
טוב בקיצור תמשיך לכתוב ואני אלך להתלהב לי במקום אחר...

--------------------
טוב, אז חתימה מושקעת אין לי... אופס.
זאת חתימה מוקדשת אבל, היא מוקדשת לשתי הסיבות שאני עוד בפורטל דייזי וליליקה.
הא, ואם לא הייתי פוחדת שאני לא אזהה את המשתמש של עצמי אם אני אחליף כינוי הייתי משנה לחתול.
או דלפי.

תודה.

---------
פורסם ב: Aug 20 2016, 20:50 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 3388
משתמש מספר: 55550

אומידאדדדדדד זה יפיפה!
זה זה...אוסום!
כתיבה יפה, רעיון חמוד וקיטשי בדיוק כמו שצריך, ויש פה גיישיפ!

אני אשמח לקרוא עוד!

(זה גם גרם לי לחשוב שזה דראקו והארי מה שהפך את זה לעוד יותר אוסום)

--------------------
אובססיבית ליותר מידי דברים~
פאי שרלוק דוקטור הו רומן גארי ציטוטים ומה לא בעצם
~
''לכל גבעה צבע משלה,
לכל הר חידודים אחרים.
לכל צוק זעקה משלו''
טוביה קושניר
~

---------
פורסם ב: Aug 20 2016, 21:00 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 7349
משתמש מספר: 51632

זה כל כך קיטשי, פשוט פצצת קיטש, כאילו לקחת את כל הקיטש בעולם וזרקת על הקטע הזה - אבל אני כל כך מתה על זה.
אני פשוט מאוהבת בשניים האלה ואין לי מושג איך אתה עושה את זה דרך קטע כל כך קצר אבל אני רק רוצה לקרוא עוד קיטש שלהם ועוד ועוד.
שילבת את המילים בכזאת טבעיות שפתאום נזכרתי שאני צריכה לבדוק אם בכלל כתבת את כולן - מסתבר שכן.
זה מקסים וכל כך התגעגעתי לקטעים שלך. אין לי הערות.

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007