האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

קטע חסר שם || שקד
פורסם ב: Sep 13 2016, 16:40 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 5461
מגדר:female
משתמש מספר: 55853
חפצי המשתמש: צפה

הכול התחיל ממש ממש ממש ממזמן כשהבטחתי לכתוב משהו. מאז המוזה חזרה והלכה, לא ידעתי אם כדי להמשיך את זה או לא אבל אני ממש אהבתי את זה ככה אז נשארתי בלי סוף סופי. לא היה לי ככ רעיון לשם אז זה חסר שם. תודה לדפנה, מיקה והדס שעזרו לי. אנגסטי וטריגרים לריבים במשפחה וזה. אין לי מושג איך כותבים אזהרת טריגר.
----

"אבא, איך מרגישים כשאוהבים? " אני שואלת. "כשאוהבים? אני לא יודע " הוא משיב. "אבל אתה אוהב את אמא, נכון? " אני שואלת. הוא מלטף לי את הראש ולא אומר מילה.
"מי האנשים שאתה הכי-הכי אוהב בעולם? " אני שואלת במתיקות. "אותך ואת האחיות שלך " הוא מחייך. "ואמא? " אני שואלת. אבא לא עונה.

"אבא, למה אתה ואמא רבים? " אני שואלת. "אני כבר גדולה " אני מוסיפה. "גם את רבה עם החברות שלך לפעמים, כך גם אני ואמא. מי יסיע אותכן לבית הספר ולגן, מי יבשל אוכל, מי ינקה את הבית, יש הרבה סיבות. אבל אל תדאגי, הכול בסדר " הוא אומר לי. אני סומכת על אבא, אני מפסיקה לדאוג.

"מה קורה כאן?! " אני צורחת. אמא ואבא רבים. הם צועקים ומקללים. זה קורה הרבה פעמים, אמא ואבא רבים, והרבה, אבל לא ככה. לא עם צעקות ואיומים. אבא פותח את הפה לענות, אבל אמא אומרת "סתום! זה לא בשבילן! " מה לא בשבילי? אני גדולה, אני מבינה. אני מחבקת את אמא ולאחר מיכן את אבא. כשאני מחבקת את אבא, הוא לוחש לי, "אמא רוצה להתגרש. אבל אני לא מסכים, אני רוצה שלך ולאחיות שלך יהיו גם אמא וגם אבא באותו הבית ". אני מהנהנת, זוקפת את סנטרי והולכת לחדרי, כאילו שום דבר לא קרה. רק כשאני מגיעה לחדר אני נותנת לעצב לחלחל לגופי ולדמעות לצאת. "מה אמרת לה?! " אני שומעת את אמא צועקת. אני לא מכירה את הקול הזה של אמא. הוא מלא שינאה וכעס. לא כמו הקול האוהב והמלטף של אמא שלי. "כלום " אבא אומר בשקט.

אמא אורזת דברים לדירה החדשה. "אני לא רוצה לעזוב את הבית, לא, לא, לא! " אחותי צועקת. בתור אחות גדולה אני צריכה לתת דוגמא, גם כשאני רוצה לעשות בדיוק אותו הדבר. "הכול בסדר, הכול יסתדר. אנחנו עוד נחזור הביתה " אני אומרת, למרות שאני יודעת שאני רואה את הבית בפעם האחרונה בחיי.

--------------------
אני שקד ואני אוהבת הרבה דברים וזה. כבר לא פיודיפאי. אין לי מספיק חרמשים לשנות את זה אז באסוש.
(פרשתי, הייתי כל מיני דברים מגניבים אבל עכשיו חזרתי לאדום הנובי והמקסים שלי)

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 13 2016, 17:48 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
משתמש מספר: 55840

הקטע מאוד נחמד ואהבתי גם את הרעיון וגם את הביצוע, אני ממש שמחה שהחלטת לפרסם אותו.
"כשאוהבים? אני לא יודע" הוא משיב.

צריכים לשים סימן פיסוק בסוף גרשיים, זאת לא הפעם היחידה.
אני סומכת על אבא, אני מפסיקה לדאוג.
"מה קורה כאן?!" אני צורחת. אמא ואבא רבים.

הייתי יורדת שורה כאן באמצע.
"סתום! זה לא בשבילן!".

הנקודה כאן מיותרת.
"אמא רוצה להתגרש. אבל אני לא מסכים, אני רוצה שלך ולאחיות שלך יהיו גם אמא וגם אבא באותו בית".

הייתי רושמת 'באותו הבית'.
רק כשאני מגיעה לחדרי אני נותנת לעצב לחלחל לגופי ולדמעות לצאת.

הייתי משנה את ה'לחדרי' ל'לחדר'.
"כלום" אבא אומר בשקט.
אמא אורזת דברים לדירה החדשה.

הייתי יורדת שורה כאן באמצע.
בתור אחות גדולה אני צריכה להביא דוגמא, גם כשאני רוצה לעשות בדיוק אותו דבר.

הייתי רושמת כאן 'לתת' במקום 'להביא' ו'הדבר' במקום 'דבר'.
אהבתי את הסוף, הוא היה פתוח ונחמד.
אני באמת שמחה שפרסמת.
אני מצטערת אם פגעתי, לא התכוונתי, רק ניסיתי לעזור.
אני אשמח לקרוא עוד קטעים שלך.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 13 2016, 18:04 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 5461
משתמש מספר: 55853

תיקנתי, תודה

--------------------
אני שקד ואני אוהבת הרבה דברים וזה. כבר לא פיודיפאי. אין לי מספיק חרמשים לשנות את זה אז באסוש.
(פרשתי, הייתי כל מיני דברים מגניבים אבל עכשיו חזרתי לאדום הנובי והמקסים שלי)

---------
פורסם ב: Sep 13 2016, 20:22 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 12401
משתמש מספר: 53328

ממש יפה, למרות שקראתי כבר
ולא הוספת את שורת הסיום אעעע ):
אבל שוב, מהמם ממש וכנה.

--------------------
"וְהָיָה בְּאַחֲרִית הַיָּמִים נָכוֹן יִהְיֶה הַר בֵּית ה' בְּרֹאשׁ הֶהָרִים וְנִשָּׂא מִגְּבָעוֹת וְנָהֲרוּ אֵלָיו כָּל הַגּוֹיִם. וְהָלְכוּ עַמִּים רַבִּים וְאָמְרוּ לְכוּ וְנַעֲלֶה אֶל הַר ה' אֶל בֵּית אֱלֹהֵי יַעֲקֹב, וְיֹרֵנוּ מִדְּרָכָיו וְנֵלְכָה בְּאֹרְחֹתָיו, כִּי מִצִּיּוֹן תֵּצֵא תוֹרָה וּדְבַר ה' מִירוּשָׁלִָם. וְשָׁפַט בֵּין הַגּוֹיִם וְהוֹכִיחַ לְעַמִּים רַבִּים, וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת, לֹא יִשָּׂא גוֹי אֶל גּוֹי חֶרֶב וְלֹא יִלְמְדוּ עוֹד מִלְחָמָה."

מעכשיו אני משתדלת לאהוב אתכם, לא משנה מי אתם - שמאלנים, ימניים, חילונים, דתיים, חרדים, צמחונים, טבעונים, אוכלי בשר, הומופובים, סטרייטים, חברי הקהילה הגאה, נשים, גברים, פמיניסטים, שוביניסטים, ערסים או פרחות. כי כולנו עם אחד ♥

לא פה ב23-27.8

---------
פורסם ב: Sep 13 2016, 20:35 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 7349
משתמש מספר: 51632

יש לי בעיה מאוד קשה עם הקטע הזה. למה את כותבת בצורה הזו "איך מרגישים כשאוהבים? " ולא בצורה הזו "איך מרגישים כשאוהבים?"?
זה מאוד הפריע לי לקרוא.
בנוסף, יש את מה שהבת אומרת ויש את מה שהאבא אומר, צריך לעשות מרווח של שורה בין מה שהיא אומרת לבין מה שהוא אומר.
חסר סימני פיסוק והכל מאוד מבולגן, אני ממליצה שתעבירי בטא.
בקשר לתוכן - הקטע יפה, עצוב, אבל לא הצלחת לגמרי לרגש אותי. לא מספיק ביטאת את הרגשות של הבת שרואה את ההורים שלה רבים והמשפחה שלה מתפרקת לה מול העיניים.
אשמח לקרוא קטעים נוספים שלך ^^

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
פורסם ב: Sep 15 2016, 00:06 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 21115
משתמש מספר: 55239

את כל מה שיכלו להעיר כבר העירו אז לי נשאר רק החלק הכיף של לכתוב תשבוחות.
את נתת לי לקרוא את הקטע הזה כבר פעם ואותי הוא הצליח לרגש אז והוא מצליח לרגש גם עכשיו, הוא כתוב מנקודת מבט של ילדה שרואה את הנישואים של ההורים שלה נהרסים ולדעתי את העברת את הבלבול שלה טוב.
אהבתי את הסיום שהיא צריכה להתנהג כמו ילדה גדולה כי אחותה הקטנה מסתכלת למעלה אליה, אני חושבת שלהוות דוגמא למישהו הוא אחד הדברים שנותנים לך הכי הרבה כוח אז זה שהכנסת את המשפט הזה זה נהדר.
תמשיכי לכתוב שטיח, את משתפרת ואני רוצה לקרוא עוד קטעים שלך.

--------------------
טוב, אז חתימה מושקעת אין לי... אופס.
זאת חתימה מוקדשת אבל, היא מוקדשת לשתי הסיבות שאני עוד בפורטל דייזי וליליקה.
הא, ואם לא הייתי פוחדת שאני לא אזהה את המשתמש של עצמי אם אני אחליף כינוי הייתי משנה לחתול.
או דלפי.

תודה.

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
338 1380 777 468

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007