האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור שיר || Broken Sorrow
פורסם ב: Sep 22 2016, 20:02 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 0
מגדר:female
משתמש מספר: 54041
חפצי המשתמש: צפה

Broken Sorrow - Nuttin' But Stringz

User Posted Image

שם השיר: Broken Sorrow
מבצעים: Nuttin' But Stringz
לקוח מאלבום: Struggle from the Subway to the Charts
ז'אנר: נאו-סול (Neo Soul) - הנאו-סול הוא ז'אנר של המוזיקה הפופולרית. מונח זה נטבע על ידי קידר משנבורג, יזם בתחום המוזיקה בסוף שנות ה-90. סוג מוזיקה זה מבוסס במידה רבה על מילות מוזיקת הנשמה. סגנון זה נקרא כך ומאופיין בכך שזהו סגנון חדש יותר ממוזיקת הנשמה, אשר בו מילות השיר הם כשל שיר נשמה, אך מנגינתם והגשתם (איך שהזמר/ת שר/ה) היא כשל האר אנד בי, עם שילוב אלמנטים מג'אז, פאנק, היפ הופ ופופ. (קרדיט לויקיפדיה כי לי אין מושג בז'אנרים :/)
שנת יציאה: 2006
מילים:
We'd like to welcome everyone,
to the sounds, of Nuttin' But Stringz.
You know, it's been a long journey getting to this point.
Still a ways to go

קליפ:

חוות דעת אישית:
הכרתי את השיר הזה לא מזמן כששמעתי אותו בקליפ אחר ביוטיוב. אני אוהבת בעיקר את ההתחלה שגורמת לי להרגיש כאילו זו מוזיקה מסרטי המערב הפרוע ואת המילים שהזמרים שרים, השיר הזה מוכיח שמנגינה חשובה כמו מילים. עוד סיבה שאני אוהבת את השיר הזה היא שהכלי שהזמרים מנגנים עליו הוא כינור. לא יצא לי לשמוע הרבה שירים שבהם הכלי המרכזי היא כינור ואני חייבת לציין שזה כלי עדין שאני אישית הייתי רוצה לשמוע ממנו יותר בשירים. מאזשהכרתי את השיר הזה לראשונה אני לא מסוגלת להפסיק להקשיב לו. ממליצה לכל מי שאוהב לשמוע מנגינה (כמעט) בלי מילים להקשיב לשיר הזה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 11 2016, 11:14 AM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 7349
מגדר:female
משתמש מספר: 51632
חפצי המשתמש: צפה

אני לא מכירה את השיר הזה ואף פעם לא שמעתי עליו או על הצמד הזה, אבל הסיקור שלך בסדר גמור אז התווסף ללינקייה ^^

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007