האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

עדכון||30 שנה למותו של קליף ברטון
פורסם ב: Sep 27 2016, 21:43 PM
צטט הודעה

Mischief Managed

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 5451
מגדר:female
משתמש מספר: 43538
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

קליף ברטון נולד ב-10 בפברואר 1962 בקליפורניה, ארה"ב. הוא ידוע בתור הבסיסט של להקת הת'ראש מטאל מטאליקה.
הוא התחיל לקחת שיעורי פסנתר בגיל 5, ובגיל 13 התחיל לנגן בבס, לאחר שאחיו מת. הוא אמר כי הוא עומד להיות הבסיסט הכי טוב אי פעם בשביל אחיו. בדצמבר 1982 הוא הצטרף למטאליקה, וניגן בשלושת האלבומים הראשונים שלהם - Kill 'Em All, Ride The Lightning ו-Master of Puppets.
לקראת סוף שנת 1986 מטאליקה היו בסיבוב הופעות באירופה. בערב של ה-26 בספטמבר, כאשר הלהקה שהתה בשוודיה, קליף שיחק עם הגיטריסט של הלהקה, קירק האמט, בקלפים. קליף ניצח וביקש בתמורה את המיטה של קירק בחלק האחורי של האוטובוס - וקירק נתן לו אותה, תוך כדי שהוא אומר ש"מקדימה טוב יותר במילא".
מוקדם בבוקר שלמחרת, האוטובוס החליק והתהפך. קליף נזרק מהמיטה דרך החלון ונלכד מתחת לאוטובוס. שאר חברי הלהקה נחלצו ללא פגע, אך חברי צוות והפקה רבים אחרים נפצעו באירוע. קירק הבחין ברגליו של קליף מתחת לאוטובוס - באותו זמן לא היה ידוע אם הוא חי או מת. כוחות ההצלה הרימו את האוטובוס כדי לחלץ משם את קליף, אך האוטובוס נפל עליו שוב והוא מת בוודאות.
השיר Orion, מהאלבום Master of Puppets, נוגן בלוויה. עד היום הוא מאוד מזוהה עם קליף, עקב החלק הגדול שהיה לו בכתיבתו. ג'יימס הטפילד, סולן הלהקה, קעקע על זרועו את התווים שקליף ניגן בחלק האמצעי של השיר.
ב-2009, קליף נכנס להיכל התהילה של הרוקנרול בתור חבר במטאליקה. עד היום הוא נחשב לאחר הבסיסטים המוכשרים ביותר בעולם.

User Posted Image

--------------------
עמית - 20 - מוזיקה - מנהלת פורום מוזיקה וא. עדכונים לשעבר - מבקרת לפעמים

User Posted Image

I solemnly swear that I am up to no good

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 11 2016, 11:03 AM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 7349
מגדר:female
משתמש מספר: 51632
חפצי המשתמש: צפה

כל הכבוד על העדכון. אני אישית לא מכירה אותו, אבל הסיפור נגע לי ללב. הוספתי ללינקייה happy.gif

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007