האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

דיון \\ רון וויזלי
פורסם ב: Oct 4 2016, 04:28 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 5461
מגדר:female
משתמש מספר: 55853
חפצי המשתמש: צפה

רון וויזלי
דיון

כשסיימתי את הספרים שנאתי את רון. שנאתי את זה שהוא נטש את הרמיוני והארי באמצע המסע ואז הופיע פיתאום. אחר כך חשבתי על זה והבנתי שהיו נסיבות מקלות - הוא עשה את זה למען משפחתו. ואז חשבתי על זה שוב. הרמיוני מחקה את עצמה מזיכרון ההורים שלה. רון היה צריך להעריך את זה ולהישאר איתם, לא לנטוש באמצע ולהראות להרמיוני: "תראי, אני יכול לקפוץ למשפחה מתי שבא לי". הוא די נגרר אחרי הארי כול הסדרה והזוגיות שלו ושל הרמיוני מגעילה אותי - הוא התנהג אליה מגעיל כול הזמן כי היא בת ואז פתאום אהב אותה? מה קרה כאן? נראה לי שהסברתי די טוב את מערכת היחסים שלי עם רון.

אתם אוהבים את רון? למה? למה אתם לא אוהבים אותו? אני לא רוצה שזה יהיה הדיון אבל אני מוכרחה להוסיף:
האם גם אתם חושבים שהזוגיות של רון והרמיוני לא הגיונית? האם אתם חושבים שרון נגרר אחר הארי? למה כן? למה לא?
האם אתם חושבים שהוא תורם באופן משמעותי לסדרה? איך? האם זה היה בסדר שהוא נעלם באמצע המסע?
אלה היו שאלות מנחות, יותר מוזמנים להרחיב ולהעשיר את הדיון.

--------------------
אני שקד ואני אוהבת הרבה דברים וזה. כבר לא פיודיפאי. אין לי מספיק חרמשים לשנות את זה אז באסוש.
(פרשתי, הייתי כל מיני דברים מגניבים אבל עכשיו חזרתי לאדום הנובי והמקסים שלי)

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 4 2016, 08:31 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 165031
משתמש מספר: 52844

אתם אוהבים את רון? למה? למה אתם לא אוהבים אותו? לא, לא ממש אהבתי אותו. הוא יצא בתור הדמות שחיה בעולם שבו היא רוצה להיות מפורסמת ועשירה, וזה מרגיש כאילו כל העולם שלו מחולק לטובים ורעים - מה שלא נכון בעליל, וזאת הסיבה העיקרית שאני לא אוהבת אותו, למרות שיש סיבות נוספות.
אני לא רוצה שזה יהיה הדיון אבל אני מוכרחה להוסיף: האם גם אתם חושבים שהזוגיות של רון והרמיוני לא הגיונית? גם זה לא ממש. כאילו, בהתחלה הוא שונא אותה ומרכל עליה, ואחר כך פתאום הוא מתאהב בה עד מעל האוזניים. לא ממש היגיוני, לדעתי, למרות שיש ספרים שבהם זה קורה - אבל בהארי פוטר המעבר היה חד מדי.
האם אתם חושבים שרון נגרר אחר הארי? למה כן? למה לא? חוץ מבספר האחרון, שבו הוא קיבל קצת יותר עצמאיות - כן. כל מה שהארי עושה - גם הוא עושה, ורק בגלל שהארי מפורסם והוא חושב שזה יגרום לו להיות מפורסם גם כן.
האם אתם חושבים שהוא תורם באופן משמעותי לסדרה? איך? הוא כן מוסיף משהו, והסדרה הייתה אחרת בלעדיו, אבל לא הייתי מוסיפה את המילה 'משמעותי'. הארי היה צריך חבר טוב, למרות שאם החבר היה חבר אחר אני חושבת שהדבר בהחלט היה מגיע לדרגה של 'משמעותי'.
האם זה היה בסדר שהוא נעלם באמצע המסע? תראי, זה לא בסדר מבחינת התכונות של בני אדם, אבל בכל זאת זה הוסיף משהו - סוף סוף הוא נהיה דמות קצת יותר עצמאית עם קצת יותר רצונות, והוא פחות היה 'הדמות שעושה כל מה שהגיבור עושה'.
דיון יפה happy.gif

--------------------
מאיה מנהלת פורום הקלחת הרותחת לשעבר אמילי דה רייבין מואנה

User Posted Image

פרשתי

---------
פורסם ב: Oct 4 2016, 09:55 AM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521454
משתמש מספר: 57621

אתם אוהבים את רון? למה? למה אתם לא אוהבים אותו?
חצי חצי, אני מניחה? אני לא יודעת. כשסיימתי לקרוא את סדרת הספרים הייתי ילדה קטנה ולא חשבתי על דברים לעומק, אבל ככל שהמשכתי להכיר את הדמות התחלתי להבין שהוא לא כל כך נחמד כמו שאני חושבת שהוא. כן, היו לו קטעים מעצבנים. אבל בנינו, לאיזה דמות לא היה? ככה שלא מצאתי אותו שונה מאחרים. אני עדיין מחבבת אותי, אני חייבת לאמר, למרות שאני חושבת שיש בו המון דברים ממש מעצבנים ולא טובים כל כך. ובכל זאת, הוא בן אדם (...נו, בערך) כמו כל דמות בסדרה הזאת.
האם גם אתם חושבים שהזוגיות של רון והרמיוני לא הגיונית?
באיזה שהוא מקום, כן. כמו שאמרתי, בהתחלה לא היה לי שום בעיה עם זה. אבל אחרי מספר דיונים עם חברים שלי וכמה דברים שקראתי באינטרנט, הבנתי שהזוגיות שלהם היא...לא הכי יפה שיש. יש בו הרבה מאפיינים ויש הרבה דברים ביחס שלו להרמיוני במשך כל השנים שמעידים על זה. אני לא חושבת שהם זוג כל כך טוב, ומצד שני, אני רוב הזמן משתדלת ללכת עם שיטת להסכים עם הכותב בקשר לכל הזוגות שהוא בוחר לשים בספרים. אז גם פה אני משתדלת.
האם אתם חושבים שרון נגרר אחר הארי? למה כן? למה לא?
כן. לחלוטין כן. הוא הכיר אותו בגיל 11, ובין אם הוא רצה ובין אם לא הוא פחות או יותר נגרר אחריו לכל הדברים שהארי עשה בלי יכולת יותר מידי גדולה להתנגד? אני מתכוונת...הוא היה שם, והארי היה שם, והארי היה חבר שלו אז הוא הלך אחרי הארי. אני לא יודעת אם הוא היה מסכים לעשות את זה אם היו אומרים לו לאן זה יגיע אחרי שנים, אבל אני מניחה שכן, כי בסופו של דבר הם היו חברים והכל. אבל כן, אני כן חושבת שהוא נגרר.
האם אתם חושבים שהוא תורם באופן משמעותי לסדרה? איך? האם זה היה בסדר שהוא נעלם באמצע המסע?
קודם כל, כן. אני חושבת שלא משנה אם הוא היה חבר טוב או חבר חרא או כל דבר, הוא תורם לסדרה. הוא אחד משלושת ה-ראשיים של הסדרה, ככה שלדמיין את הסדרה בלעדיו...קשה. כל דמות תורמת, אפילו אם היא לא טובה. הרבה דברים היו חסרים בסדרה בלי רון. לדוגמא - כל עניין הוויזלים, שהם מאד מאד חשובים לעלילה. הוא הרי הסיבה שהארי קשור לוויזלים בכלל, אני לא חושבת שבלעדיו הארי בכלל היה מודע לקיום של ג'יני אי פעם או משהו בסגנון הזה. אבל לא, אני לא חושבת שזה בסדר שהוא נעלם באמצע המסע. זה היה פשוט הדבר הכי מגעיל שהוא עשה אי פעם, ובחיי, יש הרבה דברים שהוא עשה שאני חושבת שהם ממש מגעילים. אבל זה ללא ספק היה הגזמה לדעתי, באמת שכן. אני לא חושבת שזה היה מעשה נכון או מתאים ואני לא חושבת שאי פעם אני אחשוב שזה היה מעשה נכון או מתאים.

--------------------
חלי - 23 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 4 2016, 10:58 AM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

אני יכול להבין אנשים שלא אוהבים את רון, האמת. אני מאוד יכול להבין את זה, ובכל זאת רון הוא מקסים. יש לו קטעים מעצבנים, אבל למי לא היה? גם להארי, שנחשב צדיק גדול, היו קטעים מעצבנים. גם לדמבלדור היו קטעים נוראיים כשהוא היה יותר צעיר! אני אוהב את רון כי הוא אנושי, הוא מנסה ולא מצליח ולא הכל בו מושלם - לא המשפחה, לא הרבה דברים.
בלי ללכת לכיוון של רונמיוני, אני כן משפפ את זה ואני כן חושב שהם זוג טוב. אין לי אפילו דרך להסביר למה - יש בהם משהו שנראה לי מאוד מתאים, אפילו מההתחלה. והונסטלי, להגיד שהוא שנא אותה בספר הראשון זה לא הכי אופציונלי בעולם, כי הוא היה ילד בן 11.
לרון כן יש קטעים נגררים, אבל קשה להאשים אותו על זה. החבר הכי טוב שלו הוא אגדה - הילד ששרד, הארי פוטר המפורסם. זה מובן וברור שהוא ינסה לעשות את מה שהארי עושה. אבל גם אם הוא נגרר, לא נראה לי שאפשר להתווכח עם העובדה שרון הוא חבר טוב. הוא היה שם בשביל הארי כל הזמן, הגן עליו, עזר לו, הסביר לו כשהוא היה צריך. הוא איחר ביחד איתו לשיעורים, קיבל את אותם עונשים כמוהו והיה איתו כל הזמן. אם יש משהו שאני רוצה, זה חבר טוב כמו רון.
וכן, רון מאוד תורם לסדרה, בין אם אוהבים את הדמות שלו ובין אם לא. אפשר לראות את זה לאורך כל הדרך - הארי לא היה הארי בלי רון והרמיוני, ורון הוא חלק מ״רון והרמיוני״. רואים שהוא חשוב להארי ולהרמיוני כשהוא נעלם באמצע המסע (אני אגיע לזה עוד רגע), והיה להם קשה בלעדיו. רון תמיד היה שם, מין נוכחות קבועה כזאת בשבילם.
לגבי ההיעלמות באמצע המסע - לא, ממש לא, אני בכלל לא חושב שזה היה בסדר מבחינתו. אין לי כל כך מה להוסיף, זאת הייתה החלטה ממש אנוכית אבל לפחות הוא חזר. לקמע כן היה חלק בזה, אבל אני כן מסכים שזאת אשמתו.
בקיצור, אני כן אוהב את רון. יש לו קטעים לא טובים (״הי, הרמיוני, את בת!״) אבל הוא נאמן וחבר טוב, והוא כן דמות טובה.

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 4 2016, 11:34 AM
צטט הודעה

טו דה לפט טו דה לפט

פרטי משתמש
חרמשים: 104324
משתמש מספר: 53296

אני מאוד מאוד אוהבת את רון. הוא החבר הראשון של הארי והוא נשאר איתו תמיד, הוא חשף את הארי למושג "משפחה" ונתן לו להרגיש בבית. כשהוא היה עני (הוא היה עני!! למה כולם שוכחים את זה) הוא הציע לילד הזר שנכנס לתא שלו ברכבת את חצי הסנדוויץ' שלו, למרות שזה כל האוכל שהיה לו. מאוחר יותר, הוא הוא הציע לאותו הילד קורת גג ואוכל בזמן שלו בקושי היו הדברים האלו. הוא הקריב את עצמו במשחק שחמט כי הוא חשב שהארי והרמיוני יותר חשובים ושצריך להציל אותם, לא אותו, והוא כל הזמן דאג שהם יטפלו גם בעצמם בזמן שהם היו עסוקים בלהציל את העולם. כשהם היו באחוזת מאלפוי הוא התפרץ לטרקלין ועמד מול בלטריקס כי היא עמדה להביא את הרמיוני לגרייבק.
הוא דאג לבקביק וקרא ספרים על טיפול בהיפוגריפים והשתגע כששמע שמוציאים אותו להורג, הוא נתן לדובי את הבגדים שלו כשהוא נקבר כי הוא יודע שדובי היה אוהב את זה והוא היחידי שזכר לדאוג לגמדוני הבית בקרב על הוגוורטס.
אימלה קראתי פוסט כזה בטאמבלר פעם אחת איך אני עדיין זוכרת
הפואנטה שלי היא שיש לו את החסרונות שלו ויש לו את היתרונות לו, ואני חושבת שצריך להתחיל להסתכל גם על היתרונות שלו כי יש לו הרבה. אני לא אומרת שאין לו חסרונות, יש לו, אבל היה חשוב לי להזכיר את היתרונות שלו כי אנשים מתעלמים מהם. כמו שתם אמר - הוא לא מושלם, הוא אנושי.
לא, בכלל לא. אני ממש אוהבת אותם ורוב הסיבות שאנשים אומרים שבגללם הם לא מתאימים לרוב מרגיזים אותי. "הוא התנהג אליה מגעיל כול הזמן כי היא בת." הם היו בני 11-12, מה ציפיתם? אנשים מתבגרים ומשתנים וככה גם רון, אני לא חושבת שזה שהוא ירד עליה לפעמים בשנים הראשונות אומר שמערכת היחסים שלהם לא הגיונית. אני מבינה את היחסים ביניהם, עם השנים הם התאהבו וזה קורה. גם עכשיו, שקראתי את המחזה, בלי ספוילרים, אני אוהבת את היחסים שיש ביניהם כזוג נשוי ואחרי שהם כבר עברו את התקופה שהם ילדים. זה מה שמרגיז אותי, שהסיבה העיקרית לזה שאומרים שהרמיוני ורון לא מתאימים היא שכשהם היו ילדים הם רבו הרבה.
תלוי מה את מגדירה כ"נגרר". אפשר להגיד שהוא כן באיזשהו מקום רוצה לפעמים יחס כמו שנותנים להארי וזה לגיטימי שאתה החבר הכי טוב של מישהו עם שם כזה. אני בכלל לא מסכימה עם זה שאומרים שרון חבר של הארי בגלל שהוא רוצה להיות מפורסם כי זה כזה לא נכון. הוא החבר הכי טוב שלו, הוא לא איתו רק בגלל שהארי הוא "הילד שנשאר בחיים", הוא נשאר איתו ודאג לו ואין מצב שמישהו אחר לא היה בורח ברגע הראשון שיתחילו הצרות עם הארי, אבל לא רון. הוא לא ברח והוא נשאר איתו, הוא לא עשה את זה בגלל שהוא רצה תהילה, הוא עשה את זה כי הוא חבר שלו והארי מאוד חשוב לו.
האם אתם חושבים שהוא תורם באופן משמעותי לסדרה? איך?
כמובן שהוא תורם! תני לי דמות אחת שלא תורמת לסדרה. ובכלל, רון, בתור דמות ראשית. אני לא אפרט הרבה, פשוט תקראו את מה שכתבתי למעלה.
האם זה היה בסדר שהוא נעלם באמצע המסע?
אני לא חושבת שהוא היה צריך לנטוש את הארי והרמיוני ככה ומאוד התאכזבתי ממנו כשזה קרה. היו לו את הסיבות שלו, גם הקמע שהשפיע עליו וגם הדאגה למשפחה שלו ואני מבינה ת זה, אבל אני עדיין חושבת שהוא היה צריך להישאר.

--------------------
עדי

User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 4 2016, 15:11 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 62488
משתמש מספר: 55840

קודם כל כל הכבוד על הדיון.
אז ככה, אני יכולה להבין למה אנשים לא אוהבים את רון כי באמת יש לו קטעים פחות נחמדים ופחות טובים וזה לא שאני לא רואה סיבה לא לאהוב אותו, אבל אני חושבץ שלכל בן אדם יש קטעים, גם להארי, גם להרמיוני, זה רק מראה על אנושיות לדעתי. אני יכולה להגיד שרון אף פעם לא היה אחת מהדמויות האהובות עלי אבל כן אהבתי אותו, הוא נאמן וחבר טוב, הוא מתחשב ויעשה הכל כדי שיהיה טוב לחברים שלו, הוא אמיץ ודואג לאנשים אחרים לפני שהוא דואג לעצמו, אי אפשר להגיד שאין לו יתרונות. לא רק בתור חבר טוב שזה מה שרובכם אמרתם, אלא גם בתור אדם אמיץ שמתמודד עם קשיים, לדוגמא הוא הצליח לשבור את ההורקרוקס, הוא מתמודד עם העוני של המשפחה שלו ועם מה שאנשים אומרים על המשפחה ויש לו המון יתרונות, אז אני לא אומרת שאין לו חסרונות, אבל יש לו גם הרבה יתרונות.
יש הרבה אנשים שחושבים שהזוגיות של רון והרמיוני לא הגיונית ואני יכולה להבין חלק מהסיבות שהם חושבים ככה אבל לא את כולן, אני דווקא חושבת שהיא הגיונית מאוד. אני חושבת שאם הארי והרמיוני היו ביחד זה היה קצת כמו ברירת מחדל כי הם שניהם גיבורי הסדרה ולדעתי הם יותר מתאימים בתור ידידים. לעומת זאת, רון והרמיוני לדעתי כן מתאימים ואני לא חושבת שריבים בגיל 11 צריכים להשפיע יותר מדי על מערכת היחסים בהמשך, לדעתי זו לא סיבה לחשוב שזה לא הגיוני שהם יהיו ביחד כי יש הרבה מערכות יחסים שמתחילות בשנאה ועם השנים אנשים משתנים וכנראה שגם רון והרמיוני.
אני אגיד את האמת, אני לא יכולה להגיד שהוא לא נגרר אחרי הארי כי בכל זאת, להיות חבר של אדם מפורסם עם תהילה כמו הארי זה לא קל וזה לפעמים מתסכל שהחבר הכי טוב שלך מקבל את כל התהילה ולאף אחד לא אכפת ממך, אז אני כן מבינה שיש לו סיבה להיגרר אחריו. אני לא אומרת שאי אפשר להאשים אותו, אבל אני חושבת שזה הגיוני להיגרר אחריו. הוא לא נגרר כל הזמן אחרי הארי לדעתי, זה לא שהוא לא יודע לחשוב לבד או שהוא תלוי בו, פשוט אכפת לו מהארי והוא כן מקשיב לו וסומך עליו ויוצא גם שהוא קצת נגרר אחריו לפעמים.
האם אתם חושבים שהוא תורם באופן משמעותי לסדרה? איך?
אני חושבת שהוא תורם באופן משמעותי לסדרה כמו שכל דמות בסדרה תורמת לה, הוא החבר הראשון של הארי והמשפחה שלו מקבלת את הארי כמו עוד ילד, הוא מקריב את עצמו במשחק השחמט בשנה הראשונה כדי להציל את אבן החכמים, הוא מתמודד עם הפחד שלו מעכבישים בספר השני וביחד עם הארי יורד לחדר הסודות, הוא משמיד הורקרוקס ובספר השביעי יורד עם הרמיוני שוב לחדר הסודות.
האם זה היה בסדר שהוא נעלם באמצע המסע?
לא, אני לא חושבת שזה היה בסדר שרון נעלם באמצע המסע, גם אם זה היה בהשפעת ההורקרוקס. אבל אני חושבת שהוא באמת חבר נאמן ולבסוף הוא חזר, אז גם אם זה לא פיצה על זה לגמרי זה עדיין משהו וזה מראה שבאמת אכפת לו ושהוא חבר טוב כי הרבה אחרים לא היו חוזרים וזה מראה שהוא באמת התחרט על זה שהוא הלך ככה והוא הבין שזה לא היה בסדר.
שוב, כל הכבוד על הדיון.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 4 2016, 18:06 PM
צטט הודעה

dont hug me im scared

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 49886197
מגדר:male
משתמש מספר: 58903

אז ככה... אתם יכולים למצוא עד הרבה סיבות לכך שרון הוא דמות מגעילה (לא מתמיד בלימודים, לא סובלני, קצר רוח ועוד ועוד) ואני מכבד את זה, למרות שלדעתי רון היא דמות נהדרת, מכמה סיבות. הסיבה הראשונה היא - החברות הנאמנת בינו לבין הארי. אז רון אולי קצת נגרר, אבל כשמגיע רגע האמת, הוא תמיד יעזור. משחק השח בדרך לאבן החכמים, שיקוי פולימיצי כדי להסתנן לחדר המועדון של סליתרין, הקרב במחלקת המיסתורין, מציאת ההורקרוסים והשמדתם, הקרב על הוגוורטס ועד דברים רבים. אני גם נוטה לחלוק על דעתך... הרמיוני מחקה את עצמה מזיכרון ההורים שלה. רון היה צריך להעריך את זה ולהישאר איתם, לא לנטוש באמצע. מה טוב בזה שהרמיוני מחקה את עצמה מזיכרון ההורים שלה? אני חושב שפחדיו של רון לגבי משפחתו, חבריו ובכללי היו די מוצדקים. הוא התנהג אליה מגעיל כול הזמן כי היא בת ואז פתאום אהב אותה? מה קרה כאן? אני חושב שהתשובה די ברורה... כשאתה אוהב מישהו אתה מציק לו. "להרמיוני יש עור יפה" (רון מדבר על הרמינוי בספר השישי) לדעתי הרמיוני ורון אהבו אחד את השני כבר מהספר השני או השלישי אך לא הודו בזה, חוץ מזה אתם חייבים להודות שהיו בינהם כמה רגעים... האם אתם חושבים שהוא תורם באופן משמעותי לסדרה? ברור! גם הדמויות הרעות ביותר (לא שאני אומר שרון רע) תורמות לסדרה, לדוגמא בוולדמורט יש את כל התכונות הכי רעות שבעולם והוא תורם באופן מאוד מאוד משמעותי לסדרה...

דיון יפה 3ca8b998.gif

---------
פורסם ב: Oct 6 2016, 18:28 PM
צטט הודעה

עובד משרד הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 14973
משתמש מספר: 55954

אני לא יודעת מה יש הרבה להאריך. רון וויזלי הוא ילד נחמד וטוב לב, קצת מתעצבן במהירות אבל כמעט תמיד הוא יעמוד לעזרת חבריו. סך הכל, הוא אדם נהדר. אני תמיד חשבתי שבזוגיות שלו ושל הרמיוני היא מוזרה, אבל כיום אני חושבת על כיוון אחר, רון הוא ילד טוב אבל יש לו כמה חסרונות בולטות שגורמות לאנשים לשנוא אותו לפעמים (או אפילו לעיתים קרובות) היחידה (כמעט) שתוכל לאזן אותו היא הרמיוני, ואם הם אוהבים אחת את השני אז מה הבעיה בזה בעצם? זה נפלא.
אני חושבת שזה קצת קשה לחיות לצד אדם כמו רון וויזלי, אבל כשמסתכלים על התמונה הכוללת מבינים שכדאי להבין לליבו ולהתחשב בו (זה לא אומר שלא צריכים לכעוס עליו כשהוא עושה טעויות, אבל אפשר להמשיך הלאה ולא לשנוא אותו בגלל טעויות שהוא עושה בגלל פגם באופי שלו) ובבוא היום אפשר להפוך אותו גם כן לאדם נהדר הרבה יותר.

--------------------

Ashley

אשליי • 16 • בלונדינית • לונדונית • לסבית • לונה לאבגוד • הפלפאפית • אנימה • פנטזיה • כינור •

---------
פורסם ב: Oct 7 2016, 14:27 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 3390
משתמש מספר: 56668

אתם אוהבים את רון? למה? למה אתם לא אוהבים אותו? אני אישית אוהבת את רון: הוא מצחיק ונחמד. מה גם שהוא משלים את השלישיה האידיאלית: האמיץ.ה, החכם.ה והמצחיק.ה.
אני לא רוצה שזה יהיה הדיון אבל אני מוכרחה להוסיף: האם גם אתם חושבים שהזוגיות של רון והרמיוני לא הגיונית? לא, באיזשהוא שלב זה היה מובן. הם פשוט מתאימים. רון יכול לנחם את הרמיוני, הרמיוני עוזרת לרון וכו'.
האם אתם חושבים שרון נגרר אחר הארי? למה כן? למה לא? טיפה, הוא מקנא בספר הרביעי בהארי (למרות שלא בצדק) ובספר החמישי גם (אבל בגלל הרמי'לה). מה שברור זה שהוא גם היה רוצה להיות הגיבור אבל הוא מצא את עצמו די בצד. צריך לכבד את זה, ולא לשכוח שבספר השביעי אחרי שמגלים "את נפשו של רון" הוא די מחפר על זה והורג את הקמיע ולא את הארי שזה כבר אמיץ- יש לקמיע השפעה חזקה ביותר והרת אסון מה שמוביל לשאלה של-
האם זה היה בסדר שהוא נעלם באמצע המסע? זה לא משהו, אבל אחרי שהוא הוריד את הקמע הוא מיד רצה לחזור בו אבל לא יכל בגלל החטפנים. לדעתי, כל מה שהוא אמר היה בהשפעת הקמיע.
האם אתם חושבים שהוא תורם באופן משמעותי לסדרה? איך? כן., אחרי הכל הוא חלק משלושת השמויות הראשיות, לא?

אני אוהבת את רון ואחרי הכל אפשר לסלוח לו על הדברים שעשה כמו שסלחנו לסוורוס, לדמבלדור ולעוד רבים שגם טעו, קיבלו עונש, וזכו למחשבה נוזפת שלנו, בזמן הקריאה. בסך הכל רון הוא גריפינדורי: אמיץ, טוב לב ונדיב (למרות שאר התכונות שלו).

רעיון טוב לדיון
girl.gif

--------------------
<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>אמממ... חתימה...</span>

User Posted Image

"הוגוורטס, הוגוורטס, הוגי הוגי הוגוורטס.
כולנו רוצים ללמוד,
מזקן ועד טף; מקריח כמו דף,
עד תינוק עם אפונצ'יק ורוד.
הראש שלנו כאן זועק
לתוכן של ממש,
בנתיים הוא חלול וריק,
מלבד אבק וקש.
על כן למדנו עוד ועוד
בתקופתנו כאן,
ועל הלימודים נשקוד
עד שיצא עשן."
[/align]

פרשתי

לא כי אני לא אוהבת את האתר או משהו, פשוט.. החלטתי להמשיך
אני מתחברת כל כמה חודשים, אבל אני לא עושה פאנפיקים או משהו כזה, כך שזה לא צריך להפריע לכם:)
מאחלת לכולם גלישה נעימה, ויום מוצלח!

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
163 760 687 280

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007