האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור אלבום || Nen ni wa Nen / Survivor
פורסם ב: Oct 4 2016, 10:56 AM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521454
מגדר:female
משתמש מספר: 57621
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
שם האלבום: נאן ני ווא נאן \ סורביבר (Nen ni wa Nen \ Survivor). בתרגום חופשי - תסתכל לפני שאתה קופץ \ שורד. ביפנית - 念には念 / サバイバー
להקת מבצעת: קובושי פאקטורי (Kobushi Factory) - מאגנוליה פאקטורי, בתרגום לאנגלית.
תאריך יציאה: 26.3.15
ז'אנר: ג'ייפופ, פופ יפני. למרות שסורביבור הוא לא כזה פופ...אבל נו.

מידע כללי
נאן ני ווא נאן \ סורביבור הוא האינדי סינגל (כלומר, סינגל פנימי. לא נמכר באופן רישמי בחנויות, לא נחשב ל"רישמי" באמת) של הלהקה היפנית קובושי פאקטורי. הסינגל יצא ב26.3.15, ונמכר במחזה \ מיוזיקל הראשון של הבנות - וויק אנד סורביבור (Week End Survivor). לאחר מכן, בתאריך ה19.4.15, הסינגל נמכר שוב במהלך הקונצרט של הלהקה מורנינג מוסומה (Morning Musume) שחולקות חברה עם קובושי פאקטורי, וקובושי השתתפו בקונצרט שלהן כאופנינג אקט. הסינגל החל להיות זמין בe-Line UP! רק החל מה21.4.15.

לסיגנל יש גם דיוידי וגם סידי. הדיוידי כולל את הקליפים של השירים (שלא הועלו בהתחלה ליוטיוב, ואחד מהם עדיין לא שם) ובנוסף לכך את הצילומים לקליפים האלו, וגם ראיונות עם הבנות ודברים שקשורים למיוזיקל הראשון שלהן, שהיה הפעילות הראשונה באמת שלהן כלהקה. השיר סורביבור הוא שיר הנושא של המיוזיקל.

השירים בסינגל

נאן ני ווא נאן. שיר מאד קליט וקיצבי, אחד כזה שנתפס בראש דיי מהר. זוהי גירסאת "לייב" של הקליפ, ורק כאשר הבנות עשו את הדיביוט הרישמי שלהן השיר הזה קיבל קליפ של ממש.
זה גם הקליפ שנמצא בדיוידי.

סורביבר, השיר השני בסינגל והאחד שככל הנראה מעולם לא הולך לקבל קליפ של ממש. הקליפ הזה הוא אוסף של ההקלטות שלהן של השיר, ובנוסף לכך קטעים שצילמו מהאימונים שלהן למיוזיקל שלהן. השיר הזה הוא לא שיר טיפוסי כל כך ללהקות יפניות, אבל הוא בהחלט עובד טוב בתור שיר נושא למיוזיקל.
זה גם הקליפ שנמצא בדיוידי.

גירסאת אוף ווקאל לסורביבור.

לצערי גירסאת אוף ווקאל לנאן ני ווא נאן לא מצאתי, אבל אמורה להיות קיימת אחת כזאת.

דעה אישית ושירים מומלצים
טוב, זה הדבר הראשון שיצא מקובושי פאקטורי. ללהקה עצמה מאד התרגשתי מכל מיני סיבות, בעיקר בגלל שהיה דיי ברור שהן יהיו הממשיכות של להקה שמאד אהבתי ועמדה לצאת להפסקה בדיוק באותה תקופה, בריז קובו. והשירים? הם מיד תפסו אותה. לא היה משהו (טוב, מתוך השניים האלה) שחשבתי לעצמי שהוא לא טוב או שהייתי צריכה לתת לו יותר משמיעה אחת כדי לאהוב. אומנם אין פה הרבה אפשרויות, אבל אני בכל זאת רוצה לאמר שאני אישית ממליצה יותר על סורביבור. זה שיר פשוט מעולה, באמת. אומנם הם לא השקיעו יותר מידי בלתת לו קליפ והם דיי שכחו ממנו כרגע (הן הופיעו איתו...אולי פעם אחת בפועל פרט למוזיקל?) אבל אני עדיין חושבת שהוא יותר טוב מהשניים. הוא מיוחד. הוא לא פופ ממש, אבל אי אפשר גם לאמר שהוא בלדה. אפשר לשמוע כבר מהשמיעה הראשונה שזה שיר מיוחד, שיש לו משמעות שאולי לא ניתן להבין אם לא דוברים יפנית אבל ברור שיש אחת כזאת. נאן ני ווא נאן גם שיר מעולה, ודבר שאני אוהבת בו במיוחד זה החלוקה השווה של הסולואים. אני מתכוונת, כמובן שיש כאלה ששרות יותר ואפשר גם לראות את זה, אבל עדיין, הם חילקו את זה יפה למדי ואני חושבת שזה מאד חשוב כשמדובר בלהקה שרק התחילה את דרכה - להראות את היכולות של כולן בלי להפלות בנות לפי איך מה שהם חושבים על היכולות הווקאליות שלהן, כי ברור שיש טובות יותר וטובות פחות.
בתור סינגל ראשון לא רישמי (אל תדאגו, אחרי זה הגיע המאג'ור דיביוט) זה בהחלט סינגל מעולה. אני באמת ממליצה עליו. ראיתי גם את הדיוידי בזמנו, והוא לא פחות מוצלח. רק גרם לי ללכת לראות את המחזה בלי תרגום, מה שמזכיר לי שאני חייבת לבדוק אם כבר התקדמו בעניין. בכל מקרה, באמת מחזה מעולה, וסינגל מעולה למחזה מעולה. ללא ספק דרך טובה להראות מי הן קובושי פאקטורי.
מקווה שתאהבו :)

ובנוסף

User Posted Image
התמונה הקבוצתית של הבנות מקידום הסינגל.

--------------------
חלי - 23 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 4 2016, 19:44 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 100009
מגדר:female
משתמש מספר: 51980
חפצי המשתמש: צפה

כל הכבוד על הסיקור! מתווסף ללינקייה (:
כהרגלך, הסיקור מעולה. מאוד אהבתי שפירטת על השירים גם בחוות הדעת... שוב פעם, אין לי הערות. סיקור מצויין happy.gif

--------------------

הייתי פה, הייתי שם, תודה D:
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007