האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור אלבום || Sakura Night Fever
פורסם ב: Oct 4 2016, 13:39 PM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521454
מגדר:female
משתמש מספר: 57621
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
שם האלבום: סאקורה נייט פיבר \ צ'וטו צ'וטו גוצ'וקו ני צ'וטוטסומושין \ אסו! קובושי טאמאשיי (Sakura Night Fever / Chotto Guchoku ni! Chototsumoushin / Osu! Kobushi Tamashii). בתרגום חופשי - Cherry Blossom Night Fever / A Little Simply! Recklessly / Yo! Kobushi Soul. ביפנית - 桜ナイトフィーバー/チョット愚直に!猪突猛進/押忍!こぶし魂.
להקה מבצעת: קובושי פאקטורי (Kobushi Factory) - מאגנוליה פאקטורי, בתרגום לאנגלית.
תאריך יציאה: 17.2.16
ז'אנר: ג'ייפופ, פופ יפני.

מידע כללי:
סאקורה נייט פיבר (שוב, לא הולכת להכניס את כל הטייטל כל פעם) הוא הסינגל השני של הלהקה היפנית קובושי פאקטורי. כמו ראמן דאיסוקי קויזומי-סאן, גם סאקורה נייט פיבר הוא שיר קאבר. שני השירים האחרים הם חדשים לחלוטין, שזה נהדר בהתחשב בזה שכמה זמן אפשר להוציא קאברים לדברים.

הסינגל יצא בתאריך ה17.2.16, ולו שישה גירסאות. ההוצאה הראשונה של הסינגל כוללת 27 קארדים ראנדומלים סך הכל שמגיעים בתוך הגירסא הרגילה של האלובמים, והלימיטיד אדישן כללו כרטיסי הגרלה לאיוונט וי שהתרחש ב4.4.16, בו שוחררו מספר גירסאות נוספות של הסינגל. הסינגל הזה, כמו הסינגל הקודם של הלהקה, מאד הצליח וכיבב במצעדים במשך המון זמן. הקליפ של צ'וטו צ'וטו הוא הקליפ הראשון של הלהקה לעבור את המיליון צפיות ביוטיוב.

השירים בסינגל:

סאקורה נייט פיבר, השיר הראשי של הסינגל וקאבר לשיר של קאן. שיר מאד קיצבי וקליט, דיי דומה לקויזומי-סאן.

צ'וטו צ'וטו גוצ'וקו ני צ'וטוטסומושין, השיר השני בסינגל ושיר חדש לחלוטין. זהו הקליפ הראשון של קובושי פאקטורי שעבר את המיליון צפיות.

אסו! קובושי טאמשיי, השיר השלישי בסינגל וגם שיר מקורי. חייבת לאמר שדווקא זה השיר האהוב עליי בסינגל.

בגירסאות הנוספות של הסינגל יש גירסאות סולו לכל ממברית לכל אחד מהשירים האלו, ובנוסף לכך את הקליפים שהועלו ליוטיוב.

דעה אישית:
טוב, עוד סינגל נהדר מאת קובושי פאקטורי. מה יש כבר לאמר? טוב, הרבה, למען האמת. נלך לפי הסדר, למרות שהייתי רוצה ללכת לפי סדר האהבה שלי לשירים.
השיר הראשון, סאקורה נייט פיבר. אם את ראמן דאיסוקי קויזומי-סאן ממש שנאתי, את סאקורה נייט פיבר שנאתי אפילו יותר. לקח לי מלא, מלא זמן לאהוב אותו. האמת שבדיעבד, אני לא ממש זוכרת למה? כי בכנות, הוא יותר טוב מקויזומי-סאן לול. בכל מקרה, ממש לא סבלתי את סאקורה נייט פיבר. אפילו הקליפ שלו - שהוא ממש אדיר - לא הוסיף לזה. אני חושבת שרק בשלב שהחלטתי לעשות גיפים לטמבלר של השיר הזה ממש נתקעתי עליו, ואחרי זה כבר התמכרתי. כן, אני לא חושבת שזה שיר ממש טוב כמו שירים אחרים של קובושי, אבל זה ללא ספק שיר שכיף לשמוע. הוא מקפיץ ומהנה, מהשירים האלה שפשוט חייב לשים על ממש חזק כשמפעילים אותם.
הלאה. צ'וטו צ'וטו. טוב, את השיר הזה דווקא ממש אהבתי כבר מההתחלה. גם פה יש את הקולות המעצבנים האלה שהן שרות בהן בקטעים מסוימים שזה פשוט למההההההה אתןןןןן עושותתתתתת את זההההההה כן סליחה נסחפתי. בכל מקרה, זה שיר מעולה ממש. ישר אהבתי אותו. כרגע אני חושבת שאפשר לאמר שהוא הכי פחות אהוב עליי בסינגל? עוד לא החלטתי אם אני מעדיפה אותו או את סאקורה נייט פיבר מאז שהתמכרתי גם לסאקורה נייט פיבר לול. אבל זה שיר מעולה, והוא גם יצא ראשון מבחינת הקליפים, ככה שאני זוכרת אותו נהדר וחרשתי עליו הרבה עד שיצאו האחרים.
והאחרון, קובושי טאמאשיי. טוב, אני ממש אוהבת את השיר הזה. גם אותו לא אהבתי יותר מידי בשמיעה ראשונה, חשבתי שהוא מוזר. אבל הבנתי שאני אוהבת אותו בערך בשלב שבו קלטתי שאני שומעת אותו כבר יומיים שלמים בלי הפסקה, למרות שהפס בצד ביוטיוב קורא לי לעובר למיליון שירים אחרים. אז כן, אני ממש אוהבת את השיר הזה. זה שיר מעולה, והוא בדיוק ה-סגנון של קובושי לדעתי כמו דוסוקוי. אם צריך לתת מבחר שירים שלדעתי "מייצגים" את קובושי, זה ללא ספק השיר שהייתי נותנת יחד עם דוסוקוי. שיר פשוט מעולה, הווקאליות שלהן ממש בולטת פה והחלוקה נהדרת, באמת שומעים את כולן. אני באמת ממליצה על השיר הזה הכי הרבה.
סך הכל, הסינגל מעולה. הייתי אומרת אפילו שהוא אפילו יותר מעולה מהראשון, למרות שלראשון יש חיסרון גדול שיש בו רק שיר אחד "חדש".
מקווה שתהנו :)

דברים נוספים:

User Posted Image
תמונת הקידומים לסאקורה נייט פיבר.

User Posted Image
תמונה הקידומים לצ'וטו לצ'וטו.

User Posted Image
רגולר אודישן בי.

User Posted Image
רגולר אודישן סי.

User Posted Image
לימיטיד אדישן איי.

User Posted Image
לימיטיד אדישן בי.

User Posted Image
לימיטיד אדישן סי.

User Posted Image
איוונט וי, הגירסא לסאקורה נייט פיבר.

User Posted Image
איוונט וי, הגירסא לצ'וטו צ'וטו.

User Posted Image
איוונט וי, הגירסא לאסו! קובושי טאמאשיי.

--------------------
חלי - 23 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 10 2016, 16:37 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 7349
מגדר:female
משתמש מספר: 51632
חפצי המשתמש: צפה

כרגיל, כל הקליפים והתמונות של הלהקה הזו צבעוניים ומושכים את העין. שוב, כמו שאני כותבת בכל סיקור שלך, אין על הדעה האישית המפורטת שלך. אני באמת באמת נהנית לראות סיקורים שלך. הוספתי ללינקייה.

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007