האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור אפליקציה || That Level Again
פורסם ב: Oct 4 2016, 18:18 PM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521454
מגדר:female
משתמש מספר: 57621
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
^ האייקון של המשחק.
■ שמה של האפליקציה: השלב הזה שוב - That Level Again.
■ מפתח האפליקציה: IamTagir.
■ קישור להורדה באנדרואיד/ווינדוס פון/iOS: הנה לכם קישור - https://play.google.com/store/apps/details?...ir.game.android והנה עוד קישור - https://itunes.apple.com/us/app/that-level-...1015720340?mt=8
■ שנת יציאה: יצא בתאריך ה25.7.15

■ תיאור האפליקציה:
כן, אמ...זה בדיוק כמו שזה נשמע חברים. אותו השלב שוב ושוב.
אבל שלא תברחו לי פה מהסיקור, זה הרבה יותר מעניין ממה שאתם חושבים. חושבים שאתם יכולים לעבור את זה ברגע? בואו, תנסו. מהר מאד תגלו שלא סתם כל השלבים, שכוללים את אותו החדר בתוכם ללא שינוי (פרט לשינויים קלים מידי פעם) מסודרים במספרים. כל שלב מבקש ממכם משהו אחר, בכל שלב הדרך לעבור שונה.
יש שלבים שסתם תצטרכו ללכת. יש שלבים שתצטרכו פשוט לצאת וללחוץ על השלב הבא. יש שלבים שתצטרכו לשחק עם המקשים בצורה הפוכה (שמאל - ימין וימין - שמאל) ויש אפילו שלבים שהפיתרון יהיה לעשות דברים מחוץ לאפליקציה, כלומר, לחבר את הפלאפון לסוללה, לשים על מצב טיסה וכדומה. ההפתעות רק ממשיכות, והדרכים לפתור את השלבים לא הופכות לקלות יותר.

■ דעה אישית:
להגיד את האמת, הסיבה היחידה שלא סיימתי עם הסיקור הזה כבר ממזמן היא שאני משחקת באותו המשחק ברמה השלישי שלו כרגע.
אח, זה משחק...כל כך טוב, כל כך קריפי, כל כך מעצבן וכל כך חכם בכל כך הרבה רמות. מצד אחד יש לך את השלבים, שהם בהחלט לא קלים. הם נראים קלים - הרי זה אותו חדר כל הזמן וזה פשוט, לא ככה? אז זהו, שממש לא. ממש אבל ממש לא. זה לא פשוט בכלל. יש שלבים שפשוט ישבתי עם הבעה של "אבל מה אני אמורה לעשות פה לעזאזאל" כי למען השם, יש מולי חדר אחד עם בדיוק אותם כפתורים כל פעם אבל יכול להיות שהפעם הם בכלל רוצים שאני אנמיך את הבהירות בפלאפון או משהו. זה כל כך מסובך.
אני לא רוצה לחפור יותר מידי, אז לסיכום, למה אני ממליצה על זה? כי זו אפליקציה אדירה, והיא גורמת לך לחשוב. כל דבר שאתם חושבים שאתם יודעים - סביר להניח שאתם טועים, כי האפליקציה בעצם רוצה משהו אחר לגמרי. אני חייבת לאמר שהיו שלבים שממש הרגשתי שמשתלטים לי על הפלאפון שזה ממש קריפי, אבל זה לא מוריד מאיכות האפליקציה בכלל. באמת, משחק ממש מהנה. אני ממליצה מאד. מוזמנים לבוא לבכות לי כשתשברו את הראש עליה.

■ קצת תמונות:

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

--------------------
חלי - 23 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 11 2016, 11:35 AM
צטט הודעה

טו דה לפט טו דה לפט

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 104324
מגדר:female
משתמש מספר: 53296
חפצי המשתמש: צפה

טוב, בזכותך הורדתי את המשחק הזה לפני כמה ימים, ויש שלבים שכמעט זרקתי את הטלפון מרוב שהתייאשתי ולא הבנתי מה רוצים ממני (ואז גיליתי את הכפתור של הרמזים אבל זה כבר סיפור אחר). סיקור מצויין, כל הכבוד. מתווסף ללינקייה happy.gif

--------------------
עדי

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007