האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור אפליקציה || That Level Again 3
פורסם ב: Oct 6 2016, 21:52 PM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521454
מגדר:female
משתמש מספר: 57621
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
^ האייקון של המשחק.
■ שמה של האפליקציה: השלב הזה שוב 3 - 3 That Level Again.
■ מפתח האפליקציה: IamTagir.
■ קישור להורדה באנדרואיד/ווינדוס פון/iOS: הנה לכם קישור - https://play.google.com/store/apps/details?...thatlevelagain3 והנה עוד קישור - https://itunes.apple.com/us/app/that-level-...1116387689?mt=8
■ שנת יציאה: סביבות יוני 2016, לצערי, אני לא מוצאת את התאריך המדויק.

■ תיאור האפליקציה:
זוכרים את המשחק הראשון? זה לא השתנה יותר מידי. במשחק השני (שגם אותו אני אסקר, אני מקווה. יש סיבה שאני מסקרת את זה קודם.) פגשנו בסוף דמות פשוטה למדי, שנרמז כי היא החברה של הדמות שלנו במשחק. במשחק השלישי יש סביבם סיפור שלם, והמטרה - למצוא את הסוף השמח.
רק לאחר שתמצאו את הסוף השמח תוכלו לגשת לשלבים עצמם.

■ דעה אישית:
טוב, נו, פה מגיעה השאלה - למה אני מסקרת את האפליקציה השלישית לפני השניה? אני אספר לכם למה. תשמעו, אפילו לא שיחקתי את המשחקים בסדר הנכון שלהם. התחלתי מהשני, עברתי לראשון ואז חיכיתי שנים לשלישי. ואז הגיע השלישי. ואני...אני מיואשת ממנו בכל כך הרבה מובנים.
הוא כל כך מסובך, באמת. כל הרעיון הזה של סיפור? זה מקסים, באמת. אבל...זה גורם לך לחשוב כל כך הרבה. יש דברים שפתרתי תוך שניה...ומה שלא פתרתי תוך שניה, פשוט לא הצלחתי לפתור. חצי משחק ישבתי עם האצבע על כפתור העזרה שנמצא שם בצד.
כל העניין הזה של סוף שמח? יש סיבה שהם ביקשו שמח ולא עצוב. יש יותר מסוף אחד חברים, למעשה, אני חושבת שיש שנים? אני לא כל כך בטוחה. אצלי אישית אני חושבת שהיה באג, כי זה התחיל לכתוב לי דברים ממש מטופשים וחיפשתי ולא מצאתי שום דבר על זה ונאלצתי למחוק את האפליקציה.
לסיכום, למה אני כן ממליצה על זה למרות שנשמע שאני מיואשת מזה לחלוטין? כי זה מעניין, ומרתק, וזה אפילו יותר מוצלח מהמשחק הראשון והשני. זה באמת מוצלח. ואיך שהוא, גם במשחק שהגרפיקה שלו מאד פשוטה והוא מאד...פשוט באופן כללי, עדיין נהנתי מאד.
נ"ב - עדיין לא הגעתי לשלבים עצמם כי המשחק התחרפן לי אז אם מישהו רוצה עידכונים איך הסיפור הזה נגמר אני פה בפרטי.

■ תמונות:

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

--------------------
חלי - 23 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 11 2016, 11:54 AM
צטט הודעה

טו דה לפט טו דה לפט

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 104324
מגדר:female
משתמש מספר: 53296
חפצי המשתמש: צפה

וואו, זה נשמע הרבה יותר מגניב מהמשחק הראשון. אני אוהבת להוריד משחקים לפי הסדר, אז אני קודם אוריד את השני ואשחק בו קצת לפני שאוריד את הגרסה הזאת. כרגיל, הסיקור מעולה וחוות הדעת נהדרת, מתווסף ללינקייה happy.gif

--------------------
עדי

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007