האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

טריוויה צ'אט

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור ספר \\ ארטמיס פאול ופרדוקס הזמן
פורסם ב: Oct 11 2016, 01:01 AM
צטט הודעה

פיבס המלך

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
פיבסונים: 5461
מגדר:female
משתמש מספר: 55853
חפצי המשתמש: צפה

ארטמיס פאול ופרדוקס הזמן

User Posted Image

O שם הספר: ארטמיס פאול - פרדוקס הזמן
O שם הסופר: אואן קולפר
O שנת ההוצאה: בארצות הברית בשנת 2008, ב15 ביולי. בישראל הוא הוצא לאור בשנת 2011.
O גוף ההוצאה: כנרת
O שפת מקור: אנגלית
O ז'אנר: הרפתקאות

O תקציר מגב הספר
ארטמיס פאול ניצב בפני האויב המסוכן ביותר בעולם - הוא עצמו!
אחרי שעבר הרפתקאות מסמרות שיער בעולם השדים, החליט ארטמיס לנטוש את חיי בפשע ולפתוח דף חדש. תכניותיו משתבשות כשאמא שלו נדבקת במחלה קטלנית. רק תרופה נדירה יכולה להציל את החולה, והזמן הולך ואוזל. כעת על ארטמיס לצאת למסע בלתי אפשרי ולהתמודד עם העבר שממנו הוא לא יכול לברוח.
ההרפתקה שוב מתחילה...

O תקציר שלי
לאחר כל כך הרבה הרפתקאות, ארטמיס רק רוצה לחיות חיים רגילים - עד כמה שהחיים יכולים להיות רגילים כשאתה גאון.
הכול מתקלקל כאשר אימו נדבקת במחלה שלה תרופה נדירה מאוד. הזמן הולך ואוזל ואנג'לין חולה יותר מרגע לרגע. האם ארטמיס יצליח להשיג את התרופה, ובתוך זה, לרמות את עצמו?

O חוות דעת אישית
אין ספק שזה הספר האהוב עלי בסדרה. ארטמיס רואה את הילד המגעיל שהיה בעבר ומבין את זה, באמת-באמת מבין את זה. מישהו נלחם נגד עצמו זה... מיוחד. כמובן שהספר כתוב יפה כמו שאר הספרים של ארטמיס פאול וזה פשוט תענוג לקרוא אותו. מומלץ מאוד לאוהבי ארטמיס פאול למיניהם ולאוהבי פנטזיה. וכמובן הנשיקה של ארטמיס והולי. פילססססס.

--------------------
אני שקד ואני אוהבת הרבה דברים וזה. כבר לא פיודיפאי. אין לי מספיק חרמשים לשנות את זה אז באסוש.
(פרשתי, הייתי כל מיני דברים מגניבים אבל עכשיו חזרתי לאדום הנובי והמקסים שלי)

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 18 2016, 17:21 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
פיבסונים: 100009
מגדר:female
משתמש מספר: 51980
חפצי המשתמש: צפה

ארטמיס פאול!!!!! אמ, כן.
אז קראתי את רוב הסדרה והיא ממש אחלה; לא יצא לי לקרוא את הספר הזה, אולי עוד בהמשך, אבל הוא נשמע ממש טוב. תודה רבה, אני אוסיף אותו לרשימה שלי או משהו ;)
בקשר לסיקור- הוא נהדר. חוות הדעת שלך מסכמת בדיוק את מה שצריך, כל הכבוד שכתבת שני תקצירים וחוץ מזה... אני מניחה שזהו, כל הכבוד! מתווסף ללינקייה smile.gif

--------------------

הייתי פה, הייתי שם, תודה D:
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד אכילת הפיצות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
504 1480 818 362

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | הודעה לירין | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
365 לפני הספירה - אבטיח