האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור שיפ || מאלק
פורסם ב: Feb 11 2017, 18:11 PM
צטט הודעה

stuck in her daydream

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 6378
מגדר:female
משתמש מספר: 48507
חפצי המשתמש: צפה

*תודה למיקה ואליס המדהימות שישבו ועזרו לי עם זה אני אוהבת את שתיכן מלא

∞ סיקור שיפ || מאלק ∞

User Posted Image

∞ מידע כללי ∞
שם השיפ: מאלק.
שם הדמויות בשיפ: אלכסנדר (אלק) לייטווד ומגנוס ביין.
הפאנדום: בני הנפילים \ The Mortal Instruments.
הסופרת: קסנדרה קלייר.

∞ בני הנפילים ∞
סדרת בני הנפילים היא סדרה בת 6 ספרים העוקבת אחרי קליירי פריי, שחוזה בעצמה יום אחד בקבוצה של אנשים במועדון הורגת נער, אשר מתגלה להיות ערפד. באותו היום מותקפת אימה של קליירי וקליירי ניצלת בנס על ידי ציידי צללים, חצי בני-אדם חצי מלאכים שמגנים על הסתמיים, כלומר האנשים הרגילים, ושוכני התחתיות, הם המפלצות. במכון של ציידי הצללים מגלה קליירי כי היא בעצמה ציידת צללים, כמו אימה שבחרה להעניק לקליירי חיים נורמאליים וברחה עימה מעולם ציידי הצללים.
למרות ניסיונותיה של אימה להסתיר מקליירי את האמת, קליירי מאז ומתמיד הבחינה בכל הדברים המוזרים המתחרשים סביבה, ומגיל קטנה לקחה אותה אימה למגנוס ביין, המכשף, שהיה משכיח ממנה את מה שהיא רואה בשביל לוודא שקליירי תחייה חיים שלווים. במכון, קליירי מוכנה לעשות הכל בשביל להציל את אימה, אך היא לא יודעת על מי תוכל לסמוך, במיוחד שהיא לא מצליחה להסתדר עם ציידי הצללים, כמו אלק שנראה ששונא אותה מהרגע הראשון. היא צריכה להתמודד עם האמת עם ציידי הצללים שחיים בעולם שונה כל כך מהעולם שהיא מכירה.

∞ הדמויות בשיפ ∞
מגנוס ביין
User Posted Image
מגנוס הוא מכשף רב עוצמה שחיי קרוב ל-800 שנה אך נראה כבן 19 בגלל שהוא בן אל-מוות, (ספויילר קטן: דבר שמאוד מפריע לאלק בהמשך). למרות שהוא נחשב לשוכן תחתיות הוא עוזר המון לציידי הצללים, וכשאלק נפצע הוא ממהר לבוא להציל אותו. הוא סרקסטי ובעל חוש הומור, ולפעמים אנו נגלים לצד העצוב שבו, הצד שאיבד המון אנשים שהוא אהב וחי כבר כ800 שנים מעייפות.

אלכסנדר (אלק) לייטווד
User Posted Image
אלק הוא האח הבכור במשפחתו והוא מתואר כשקט אך מאוד מגונן על חבריו ומשפחתו. הוא מסתיר את זה שהוא גיי (סוגשל ספויילר: ואת זה שהוא מאוהב בג'ייס) ורק אחותו הקטנה, איזבל, יודעת על כך. לכן, כשקליירי באה וג'ייס מפנה לה את כל תשומת ליבו אלק לא שמח על כך. למרות זאת, בהמשך הוא לומד להסתדר עם קליירי והוא מפתח מערכת יחסים זוגית עם מגנוס, שהציל את חייו.

∞ מערכת היחסים ביניהם ∞
בהתחלה, איך לומר בעדינות, אלק ומגנוס לא בדיוק מסתדרים. אלק, שכבר מתבייש בזהות המינית שלו, מבין שהוא לעולם לא יוכל לצאת עם גבר שהוא גם שוכן תחתיות. כשהוא פוגש את מגנוס הוא רק עוד צייד צללים מתנשא (שוב ספויילר קטן: יש לו קראש על ג'ייס), אבל לאחר שמגנוס מציל את חייו אחרי שאלק נפצע במהלך קרב עם השד אבדון, אלק הולך להודות למגנוס והם מתחילים לצאת בסודיות. רק אחר כך אלק עוזר אומץ לספר למשפחתו, ובכך הופך לאחד מציידי הצללים היחידים במערכת יחסים הומסקסואלית. בעקבות מערכת היחסים שלהם מגנוס מרגיש מחיובות לעזור לציידי הצללים, ווהוא נתרם לעזור להם בלהלחם בוולנטיין כשהוא חזר או לנסות להציל את ג'ייס מג'ונתן, ובכך הוא גם משפר את יחס ציידי הצללים לשוכני התחתיות.

∞ חוות דעת אישית ∞
אז חוץ מהעובדה שהם מאוד חמודים, אני חושבת שיש בינהם איזשהו קשר נורא חזק ונורא רומנטי שפשוט גורם לך לאהוב אותם. בהתחלה הם מתוארים די כהפכים: אלק השקט והקשוח לעומת מגנוס הפתוח שאוהב לעשות מסיבות. אני חושבת שזו אחת הסיבות שהופכת אותם לשיפ כל כך מיוחד. אז נכון שיש להם הרבה עליות וירידות, שאישית לא אהבתי כי אני בן אדם קיטשי שלא רוצה שהם יריבו. אלק ממש עיצבן אותי כשהוא עבד מאחורי הגב של מגנוס אבל בצורה כלשהי הם פשוט משלימים אחד את השני בלי לשים לב. מגנוס שהיה לבד המון זמן, אנחנו מבינים שהוא בעצם איבד את הריגוש מהחיים, הריגוש שאלק מצליח להחזיר (אווו). ואלק, שהיה שקט וכל כך סגור מתחיל להפתח למגנוס, שבעצם פשוט הופך אותו לבן אדם טוב יותר. (כמובן שגם אלק הופך את מגנוס לאדם יותר טוב והוא גרם למגנוס להפתח ולספר לו על העבר שלו וזה היה כזה חמודדד). ברגעים הפחות הטובים שלהם, אני חושבת שאילו הרגעים שאפשר לראות בדיוק כמה אכפת להם אחד מהשני וכמה הם צריכים אחד את השני.
חוץ מזה אני חושבת שזה היה צעד מאוד אמיץ לשים דמויות כ"כ מרכזיות כמו אלק ומגנוס במערכת יחסים הומסקסואלית, כי זה עדיין סיפור בחברה שלנו, לצערי, ואני נורא מעריכה את קסנדרה במיוחד על כך שהיא הצליחה לכתוב אותם כל כך טוב ביחד. בספר השלישי אנחנו מגלים שמערכת היחסים שלהם השפיעה על ציידת צללים לסבית לצאת מהארון וזה היה מקסים בעיני ואני מקווה שזה השפיע על כאלה שעדיין מתביישים לצאת מהארון.

∞ ציטוטים ∞
"מגנוס הרים את ראשו והביט מעלה לעבר אלק; זה היה מבט שגרם לקליירי להסיט את עיניה. הייתה בו כל כך הרבה אהבה זה, מעורבבת עם כעס וגאווה וייאוש. זה היה מבט של חוסר זהירות, וזה הרגיש לה לא נכון לראות את זה."

"'אז אני צייד הצללים הראשון שלך, אה?' אלק אמר לבסוף.
'אתה הראשון בכל כך הרבה דברים בשבילי, אלק לייטווד'
"

"'את יכולה לתת לי את העבר שלי.' הוא אמר עצוב מעט, 'אבל אלק הוא העתיד שלי'"

--------------------

User Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Mar 28 2017, 13:03 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 3692
מגדר:male
משתמש מספר: 60512

היה לי חיוך מרוח על כל הפרצוף כשקראתי את זה וזה מעט בעייתי היות וקראתי את זה מתחת לשולחן בשיעור לשון😅😄😆😆😆😆

--------------------
wɛ'ʀɛ ɑʆʆ ɱɑɗ ɦɛʀɛ!

---------
פורסם ב: Mar 28 2017, 16:10 PM
צטט הודעה

stuck in her daydream

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 6378
מגדר:female
משתמש מספר: 48507

QUOTE (MaLeC @ Mar 28 2017, 01:35 PM)
היה לי חיוך מרוח על כל הפרצוף כשקראתי את זה וזה מעט בעייתי היות וקראתי את זה מתחת לשולחן בשיעור לשון😅😄😆😆😆😆

שלום MaLeC, וברוך הבא ל-HPortal - פורטל הארי פוטר הישראלי! :)
"לפיכך, אין להקפיץ אשכולות (נושאים שהתגובה האחרונה בהם הייתה בהפרש של יותר משלושה שבועות יחשבו לאשכולות מוקפצים) באף פורום." - מתוך חוקי הפורומים.
הקפצות נחשבות כמובן לספאם, אז שים לב בפעם הבאה. ממליצה לך לעיין בחוקים הגלובאליים, והמשך גלישה מהנה happy.gif
ננעל.

--------------------

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007