האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות||רות ג'נסן
פורסם ב: Feb 23 2017, 19:04 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147136348
מגדר:female
משתמש מספר: 52249
חפצי המשתמש: צפה

רות ג'נסן

תעודת זהות

שם מלא: רות ג'נסן (באנגלית: Ruth Janson)
מופיעה ב: ספר הראשון
משפחה: לא ידוע הרבה על משפחתה, פרט לכך שהיא באה ממשפחה עשירה, שאביה בנקאי ושהוריה נמצאים רוב הזמן בצרפת.
מראה: מתוארת כנערה חטובה, בעלת מראה ספורטיבי, עם שיער גלי ובהיר שמגיע עד לכתפיה.
אופי: רות מתוארת כנערה ספורטיבית, רצינית ושקטה. בנוסף לכך, ממעשיה ניתן לראות שרות גם נאמנה לחבריה, אמיצה ולא מפחדת מהשלכות מעשיה.

רקע הדמות בתוך העלילה

רות היא אחת מהחברים של ג'ו, והיא מופיעה בפעם הראשונה בספר כשג'ו מציגה את אלי לחבריה, ביניהם רות. אלי ורות מתיידדות, פחות משאלי מתיידדת עם ג'ו וליסה, אבל הן עדיין הופכות להיות ידידות. רות היא זו שמספרת לאלי וג'ו כשסילבן וגייב נפצעו, למרות שהיה אסור לה לספר. בנשף הקיץ רות הולכת עם פיליפ, גם הוא מהחבורה שלהם, ובמהלך הנשף היא נרצחת. בסוף הספר הראשון מגלים שגייב היה זה שרצח אותה.

חוות דעת אישית

הדעה שלי כלפי רות טיפה מסובכת. אני מחבבת אותה, היא דמות ממש חמודה, אבל מצד שני... אני מרגישה כאילו משהו קצת חסר בה. נכון, העובדה שרות הייתה רק בספר הראשון גרמה לזה שנספיק פחות להתחבר אליה, בניגוד לשאר הדמויות חוץ מליסה שהיו גם בספרים האחרים, אבל גם בחלק שהיא השתתפה בו היא הרגישה לי קצת ריקה מדי. אני חושבת שלרות היה הרבה יותר פוטנציאל להתפתח לדמות יותר מורגשת, אבל היא לא התפתחה, ובגלל זה אני אוהבת אותה פחות מהדמויות האחרות. אני עדיין אוהבת אותה, כי היא דמות אמיצה וחזקה, אבל פחות מאשר שאני אוהבת דמויות משניות אחרות- כמו לוקאס או ליסה, למשל.

ציטוטים

*כל הציטוטים מהספר הראשון*
"הכל השתבש" עמוד 117
"אני רואה שלימדתי אותך יותר מדי טוב!" עמוד 163
"אפילו אני מתכוונת לעשות את זה, ואת יודעת שאני שונאת דברים כאלה" עמוד 179
'היא העבירה את מבטה על פני החדר וראתה את רות ופיליפ פוסעים יד ביד לעבר רחבת הריקודים.רות לבשה שמלת משי ורדרדה שהדגישה את גזרתה החטובה.' עמוד 206

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Feb 23 2017, 19:24 PM
צטט הודעה

עכשיו ותמיד

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 21788
מגדר:female
משתמש מספר: 56812
חפצי המשתמש: צפה

סיקור נפלא! כל הכבוד:)
רואים שהשקעת, יש כאן הרבה מידע וחוות הדעת שלך ישירה ורצינית!

--------------------

אליסון 🐘 מוזיקאית 🐘 כותבת 🐘 פאנגירל 🐘 מנהלת הפאנדום המתחלף עם טליה לשעבר ♥ 🐘 דרדסים 🐘 תמיד כאן בשבילכם ❤ 🐘 עוד...

💝💜😽🖌💐💛💌💙😊🌟🌻🍒💚💋🍦🦄

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007