האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

דיון|| הפרטים הקטנים
פורסם ב: Mar 11 2017, 14:49 PM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 58935
מגדר:male
משתמש מספר: 54290
חפצי המשתמש: צפה

הפרטים הקטנים

אם שמתם לב או שלא, בסרטי הארי פוטר יש הרבה פרטים קטנים שהורידו לדוגמה: הריב של הארי אם דראקו בחנות של הגלימות של
היום למשל ראיתי את הארי פוטר ואבן החכמים. וראיתי מדברים שהורידו כמו, חלקים מהמיון המנון של הוגוורסט, ועוד. אני יודע שספרי הארי פוטר ארוכים, וזה בעיה לצלם סרט של חמש שעות, אבל אפשר לעשות דברים כמו, לפצל את הסרטים ובכך להכניס יותר מידע. כמו שעשו בסרט האחרון שפוצל לשניים. אבל אני מדבר על הדברים הקטנים מאוד שבדרך כלל מי שאוהב הארי פוטר יכול לשים לב אליהם. הדעה שלי כמו שאמרתי ראיתי אחד מסרטי הארי פוטר היום. והדברים הקטנים הפריעו לי למשך כל הסרט, אני לא אומר שהסרטים לא טובים פשוט אם עושים סרט שמבוסס על ספר צריך להתחייס לדברים הקטנים של הספר. אבל בתור סרט זה אחלה
שאלות לדיון:

1. האם משהו כמו פיצול הסרטים יגרום להכנסת מידע?
2. האם שמתם לב לדברים הקטנים?
3. האם אתם חשובים שונה?
דיון נעים? happy.gif

--------------------
הוזלי

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Mar 11 2017, 16:21 PM
צטט הודעה

stuck in her daydream

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 6378
מגדר:female
משתמש מספר: 48507

1. האם משהו כמו פיצול הסרטים יגרום להכנסת מידע? אולי, אבל יש דברים שפשוט קשה לצלם ולהעביר בסרט. חוץ מזה, אם יכניסו את כל הפרטים הקטנים יהיו הרבה מאוד סרטים, והרבה אנשים לא ירצו ללכת לסרט שיש בו המון פרטים שלא בהכרח שימושיים להמשך העלילה. בסרטים בדר"כ רוצים אקשן, ובגלל זה הבמאים "דוחסים" המון מידע לתוך סרט מעניין, ולא בהכרח צמוד למקור.
2. האם שמתם לב לדברים הקטנים? כן, יש את זה כמעט בכל סרט. כאילו, עדיין לא נתקלתי בסרט שנאמן ב100% ליצירה, שוב - זה פשוט לא רווחי לשלם המון כסף לשחקנים על המון סרטים שלא יהיו להם צופים. מסכימה שזה מעצבן שמוציאים דברים חשובים מהסרט, הוציאו את פיבס למשל! אבל חשוב לזכור שהתפקיד של התסריטאים והבימאים להגביל את זמן הסרט, ולפעמים הם לא עושים את הבחירות הנכונות ביותר. יש גם המון סרטים שלוקחים את הרעיון הכללי של הספר ובכלל לא הולכים על פיו, ועדיין הם סרטים טובים כסרטים שלעצמם.
3. האם אתם חשובים שונה? מסכימה שזה מפריע לתולעי ספרים, אבל לצערי הם המיעוט כיום ולכן הבמאים פחות מתחשבים בהם ויותר מתחשבים באלו שלא אכפת להם מהספר ורוצים לראות אקשן בסרט.

--------------------

User Posted ImageUser Posted Image
User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Mar 11 2017, 17:51 PM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 58935
מגדר:male
משתמש מספר: 54290

מסכימה שזה מפריע לתולעי ספרים, אבל לצערי הם המיעוט כיום ולכן הבמאים פחות מתחשבים בהם ויותר מתחשבים באלו שלא אכפת להם מהספר ורוצים לראות אקשן בסרט.

יש הרבה ילדים שקראו הארי פוטר הסרט הראשון יצא לפני 17 שנה בערך,
אי אפשר לעשות להוסיף אפילו חלקים יותר גדולים?

--------------------
הוזלי

---------
פורסם ב: Mar 13 2017, 14:32 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 4723
מגדר:
משתמש מספר: 59914

1. בהחלט יכול להיות, ואני (אפילו) מניח שכן. אם השאלה דורשת ממני גם לפרט אני חושב שזה לא כדאי, זה יהיה ממש טיפשי שלכל אחד מהסרטים יהיה חלק 1 ו2. זה ממש מוזר, וכל זה רק בשביל הפרטים הקטנים. לא שאני מזלזל, אני לומד בעל פה את כל הפרטים הקטנים שאני יכול וכו', אבל זה עדיין לא סיבה מספיק טובה.
2. כמובן. ושוב אני מניח שזו לא צריכה להיות כל התשובה ולכן אפרט(וחצי אחזור על עצמי). שמתי לב תמיד לפרטים, אבל סרט שיכנסו אליו זה טיפה יותר אקשן וטיפה פחות פרטים וכו' (לא מזלזל...) אני חא בטוח עוד כמה אנשים מתים על פרטים כמוני, אבל נגיד יש לי חבר שראה את כל הסרטים וקרא רק את הספר השני (שזה כשלעצמו מוזר, מילא רק הספר הראשון אבל את השני בלבד?!, אבל זה לא קשור עכשיו). כלומר יש כאלה שלא יאהבו את הסרטים עם הפיצולים וההוספות פרטים, לעומתינו התולעים הגאים, לא יהיה לנו שום בעיה לצפות בסרטים כמו שזה עכשיו כי אנחנו מכורים לזה ולא איכפת לנו אם זה בכיוון האקשן, או בכיוון הדברים הקטנים. כך שיצא להם רווחי יותר איך שהם עשו. (אולי חוץ מזה שהורידו את אליפות הקווידיץ' העולמית, זה ממש הוציא אותי מהכלים).
3. אין לי כוח לפרט, תסיקו מסקנות ממה שכתבתי למעלה. וכדי שזה ישמע טוב אני אגיד שאני מסכים עם דינה.

--------------------
זה אבי ✨ חיבוק לתמר ✨ בעצם גם לסיוון ✨ זקנינו ✨
✨ אליס קסומה וגלידה ✨ אלכס חזרה כדי להיות בפרישה✨

User Posted Image
אבי.. אבי.. אבי.. ואני אפסיק לכתוב אבי לפני שאשכח מה רציתי לכתוב אז אתה מקסים וגאון כזה, וקסם✨
אתה משתמש קסום קסום (לא הכיהכי כי ששש)
אז כולכם ללכת ולהכיר אבי, כיכי אמרתי. ואני לא מאיימת עליכם בכלל
ו ואוהבת3>

"כל אחד הוא חיה. תמצאו את עצמכם."- תקשיבו לאבי אנשים, דברי גאון.
אנשים קסומים העולם מחזיק לכם אצבעות

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007