האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור שיפ || הייזל & גאס
פורסם ב: Mar 28 2017, 14:38 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 16397
מגדר:female
משתמש מספר: 54053
חפצי המשתמש: צפה

*תודה לויקיפדיה על העזרה בכתיבת הסיקור
*כתבתי את כל הסיקור הזה עם כאב ראש ענקי, בבקשה להעריך

הייזל & גאס

User Posted Image

○ שם השיפ: הייזל & גאס
○ חברי השיפ: הייזל גרייס לנקסטר ואוגאסטוס ווטרס
○ פאנדום: אשמת הכוכבים
○ תקציר על הפאנדום:
הייזל היא נערה בת 16 וחצי שחולה בסרטן הריאות. יום אחד, במהלך מפגש של קבוצת התמיכה בה היא משתתפת, הייזל פוגשת את אוגאסטוס. לאחר שהם מכירים אחד את השני הם מחליטים לצאת למסע בעקבות הסופר האהוב עליהם, שכתב את הספר המוצלח "מכאוב מלכותי", ולגלות מה המשך הסיפור על הנערה ב"מכאוב מלכותי". אחרי מאמץ רב מצליח אוגאסטוס להתחקות אחר הסופר, והם כבר מוכנים לצאת לדרך...
(נלקח מהסיקור הזה)
○ קצת על הייזל:
הייזל גרייס לנקסטר היא בחורה בת 16 שחולה בסרטן ריאות כבר מגיל 13, אך היא נוטלת כדורים הנקראים "פלנגמול" ולכן הגידולים שלה מוקפאים לעת עתה. במקור היה לה סרטן בבלוטת התריס שפיתח גרורות עקשניות במיוחד בריאות, אך הגידולים בסרעפת נעלמו וכעת נשארו לה גידולים רק בריאות.
הייזל היא בת יחידה, והיא דואגת מה יקרה עם הוריה לאחר שתמות - (ספויילר) למרות שבסופו של דבר זה לא קורה. (סוף ספויילר) הספר האהוב עליה הוא "מכאוב מלכותי", שכתב הסופר פטר ואן האוטן - אותו הם הולכים לפגוש במהלך הספר. הייזל נהנית לצפות עם הוריה בתוכנית "הטופ מודל הבאה". היא צמחונית ולא אוכלת בשר, בגלל ש"אני רוצה להפחית במקרי המוות שאני אחראית להם" - כך היא מספרת לגאס והוריו כשהיא מבקרת בביתו לראשונה.
○ קצת על גאס:
אוגאסטוס ווטרס היה חולה בעבר בסרטן העצמות, אך בזמן הספר הוא נקי משרידים לסרטן, (ספויילר) עד שבסופו של דבר אנחנו מגלים שכל הזמן הזה הוא היה חולה ולבסוף הוא גם מת (סוף ספויילר). לפני תחילת הספר הוא איבד את רגלו בגלל הסרטן, ולכן הוא משתמש ברגל תותבת. הוא אוהב לשחק עם אייזק (ידיד טוב שלו ושל הייזל) בגמגוון משחקי וידיאו, ובמיוחד במשחק "הקץ למרד 2: מחיר הדמדומים". הוא גם אוהב לקרוא את העיבוד הספרותי למשחק וידיאו זה, וממליץ עליו להייזל.
בעבר הוא היא חבר של נערה חולת סרטן בשם קרוליין, אך לבסוף היא מתה מהמחלה וזו גם הסיבה שבגללה הוא התחיל עם הייזל - הדמיון החיצוני בינה ובין קרוליין היה גבוה.
○ דמויות בולטות נוספות מהספר:
אייזק - ידיד טוב של גאס והייזל. הוא אוהב לשחק עם גאס במשחק הוידיאו "הקץ למרד 2: מחיר הדמדומים". בעבר הוא היה חבר של מוניקה, אך לאחר שהתעוור היא נפרדה ממנו.
פטר ואן האוטן - הסופר שכתב את הספר האהוב על הייזל וגאס, "מכאוב מלכותי". גאס והייזל מצליחים להשיג את הכתובת שלו, ומתכננים לנסוע אליו כדי לשמוע מה קרה עם הדמויות בספר "מכאוב מלכותי".
אמא של הייזל - [שם לא ידוע] נהנית לצפות עם הייזל בסדרה "הטופ מודל הבאה". הייזל מתארת אותה כחברה הכי טובה שלה.
אבא של הייזל - [שם לא ידוע] רגשן מאוד, נוטה לבכות הרבה - בעיקר מהמחשבה על הייזל מתה.
פטריק - מארגן את קבוצת התמיכה אליה הולכים הייזל ואייזק. בעבר היה לו סרטן באשכים, אך הוא עבר לו. הוא רווק, מכיוון שהסרטן לקח לו את הביצים.
לידווי פליחנטהארט - העוזרת האישית של פטר ואן האוטן, מתגוררת בהולנד. מתנצלת הרבה על דברים שפטר עשה.
○ איך הכל התחיל:
גאס פגש את הייזל בקבוצת תמיכה, מכיוון שבא לשם למפגש אחד כדי לעודד את חברו, אייזק, שעמד לעבור ניתוח בעיניים ולהפוך לעיוור. הייזל דומה לחברתו הקודמת של גאס, קרוליין, ולכן הוא מתעניין בה ומזמין אותה לראות איתו את הסרט "V עבור נקמת דם", אותו הם רואים בביתו של גאס. הם מחליפים מספרי טלפון וספרים אהובים, והייזל אומרת לגאס שתחזור אליו כשתגמור לקרוא את הספר שנתן לה - "הקץ למרד". הייזל מתקשרת אליו לאחר שהיא מסיימת לקרוא את הספר, והם נפגשים עוד מספר פעמים, בהם הייזל משתפת את גאס ברצונה לפגוש את הסופר פטר ואן האוטן. גאס מציע לה לנצל את המשאלה שהעניקה לה קרן "משאלת לב", אך היא אומרת לו שביזבזה את המשאלה שלה בגיל 13, ושאינה יודעת את כתובתו של הסופר. לאחר מספר ימים גאס מתקשר אליה ומתחיל להקריא לה מכתב שכתב עבורו פטר ואן האוטן, ומספר לה שאומנם לה אין משאלה לבזבז - אבל לו דווקא כן. יחד הם מתכננים את הטיסה שלהם להולנד, (ספויילר) עד שלבסוף מתברר שהייזל לא יכולה לטוס מטעמים רפואיים. לאחר שיכנועים רבים היא משיגה אישור רפואי לטוס, והם מתחילים את מסעם להולנד. בהולנד הם משוחחים עם פטר ואן האוטן שמתגלה כאדם שיכור והוזה, ואף מבקרים בבית אנה פרנק, שם הם מתנשקים. לאחר מכן הם חוזרים לבית המלון בו הם שוכנים ושוכבים ביחד, וגאס מספר להייזל שהתגלה אצלו הסרטן שוב. לאחר שהם חוזרים לבתיהם מצבו של גאס מחמיר והוא נלקח לבית חולים, ובסוף הספר הוא גם מת. (סוף ספויילר)
○ דעה אישית:
אמג אמג אמג
הייזל וגאס הם האוטיפיז שלי... הם פשוט משלימים ומושלמים
שניהם כל כך מדהימים, ועוצמתיים, ויפהפיים, אבל ביחד הם אפילו יותר מדהימים מכל אחד לבד. אני כל כך בכיתי כש(ספויילר) גאס מת (סוף ספויילר)... ג'ון גרין כתב את הספר הזה בצורה מושלמת, אבל הייזל וגאס הם גולת הכותרת. הקטע שהכי אהבתי לקרוא עליהם היה ב(ספויילר) הלוויה וטרום הלוויה של גאס (סוף ספויילר). הייזל פשוט מרגשת בקטעים האלו שזה הורג XD
בקיצור, אני לא בטוחה שהעברתי את מה שאני חושבת בצורה טובה - אבל אתם פשוט ח י י ב י ם ללכת לקרוא עכשיו את אשמת הכוכבים ולשפפ אותם. ומי שלא משפפ חוטף!
○ תמונות וגיפים:
(כל התמונות והגיפים שמופיעים פה נלקחו מהסרט שיצא בעקבות "אשמת הכוכבים")
User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

הודעה זו נערכה ע"י שחרולה ב Mar 29 2017, 11:05 AM

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Mar 28 2017, 16:34 PM
צטט הודעה

stuck in her daydream

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 6378
משתמש מספר: 48507

כל הכבוד על הסיקור, אני לא אחפור לך שהוא אסתטי ויפה כי את כבר יודעת.
הדבר היחיד שקצת הפריע לי זה חוות הדעת שלך. אני בטוחה שיש לך הרבה יותר לכתוב מ2 משפטים: לפרט על המפגש שלהם, קטעים ספציפים שעשו לך פילז, למה הם מיוחדים בעיינך - יש המון להגיד על השיפ הזה. חוץ מזה פירטת מעולה בכל שאר הסעיפים ובהחלט נתת את המידע הדרוש (ואפילו עשית לי פילז עם הגיפים).
כל הכבוד ונוסף ללינקיה ^^

--------------------

User Posted ImageUser Posted Image
User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Mar 28 2017, 18:52 PM
צטט הודעה

קודם קערה, אחר כך פומפייה, עכשיו סתם מסננת

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 11907
משתמש מספר: 48343

כן, גם אני חושבת שכדאי להוסיף עם חוות הדעת. כרגיל שחר, הסיקורים שלך מושקעים וענקיים, וזה נהדר. ובכלל, על השיפ הזה! אעאע! פילס :')
מה שכן, את הספויילרים כתבת בצהוב, וזה טוב, אבל עדיין רואים את זה. מומלץ לכתוב בלבן (במקום הצהוב כותבים "'white" אשמח להסביר עוד אם במקרה שכחת), זה יעשה את זה הרבה יותר טוב למי שעדיין לא קרה את הספר.
כל הכבוד!

--------------------
Freedom

אוראל 20מוזיקה, כתיבה, ספרים ♥ מנהלת פורום ספרים וראש בית רייבנקלו לשעבר כבר הכרנו? D:

זקן סיני חכם אמר
所以你有谷歌翻譯。 我也是

בעלת נטייה להיות משועשעת בקלות

---------
פורסם ב: Mar 28 2017, 19:02 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 16397
משתמש מספר: 54053

QUOTE (The A Team @ Mar 28 2017, 05:06 PM)
כל הכבוד על הסיקור, אני לא אחפור לך שהוא אסתטי ויפה כי את כבר יודעת.
הדבר היחיד שקצת הפריע לי זה חוות הדעת שלך. אני בטוחה שיש לך הרבה יותר לכתוב מ2 משפטים: לפרט על המפגש שלהם, קטעים ספציפים שעשו לך פילז, למה הם מיוחדים בעיינך - יש המון להגיד על השיפ הזה. חוץ מזה פירטת מעולה בכל שאר הסעיפים ובהחלט נתת את המידע הדרוש (ואפילו עשית לי פילז עם הגיפים).
כל הכבוד ונוסף ללינקיה ^^

תודה ~
הארכתי קצת את החוות דעת אישית, מקווה שזה יותר טוב :)

כן, גם אני חושבת שכדאי להוסיף עם חוות הדעת. כרגיל שחר, הסיקורים שלך מושקעים וענקיים, וזה נהדר. ובכלל, על השיפ הזה! אעאע! פילס :')
מה שכן, את הספויילרים כתבת בצהוב, וזה טוב, אבל עדיין רואים את זה. מומלץ לכתוב בלבן (במקום הצהוב כותבים "'white" אשמח להסביר עוד אם במקרה שכחת), זה יעשה את זה הרבה יותר טוב למי שעדיין לא קרה את הספר.
כל הכבוד!

תודה גם לך ~
אז כמו שכתבתי לדינה הארכתי קצת את החוות דעת אישית, מקווה שעכשיו זה יותר טוב. במחשב שלי לא הצליחו לקרוא את המילים הצהובות, אבל הלבנתי לבקשתך. (והמ אני יודעת להשתמש בקודים האלו, אני לא עד כדי כך נובית) (הוי שיט עכשיו אני נזכרת שכשהייתי נובית [לא שזה עבר לי או משהו] הייתי מספאימה בעיקר בפורום שלך......)

נערך עם גיפים נוספים ^^

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007