האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור חיה || נחש
פורסם ב: Apr 9 2017, 11:10 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 7366
מגדר:female
משתמש מספר: 55920
חפצי המשתמש: צפה

נחש \ snake

• מחלקה: זוחלים
• משפחה: קשקשיאים
• אזורי מחיה: סגול - נחשי ים, שחור -נחשי יבשה
• סוגים: כל סוגי הנחשים נמצאים כאן

User Posted Image

מידע על החיה
נחשים הם בעלי חיים אורכי גוף, ללא רגליים הזוחלים על גחונם ולכן נחשבים כבעלי חיים במחלקת הזוחלים. היסטוריית הנחשים היא ארוכת שנים, והנחש עוד מופיע בסיפורים התנ"כים! לנחש יש לשון ארוכה, שנכנסת ויוצאת מפיו. הנחש ניזון מבעלי חיים כגון חזירים, חרקים קטנים ואפילו נחשים אחרים בני מינם! המאפיין העיקרי של הנחש הוא יכולת ההכשה שלו בעזרת הארס שלו. הארס של הנחש הוא אחד מהארסים הכי ארסיים שיש, וחלקם אף מסוגלים להרוג בני אדם! על מנת להכיש, הנחש נועץ את שיניו בטרפו והארס שבשיניו נכנס אל גופו של הטרף, ולאחר שהטרף מת הנחש מתיישב לאכול אותו. ישנם נחשים, כמו הקוברה היורקת, שאינם מחדירים את הארס באמצעות נעיצת השיניים. הם מסוגלים להתיז את הארס על עיניי הטרף. אבל שלא תחשבו לא נכון: רק כ-400 מיני נחשים מתוך 2,800 הם ארסיים ומסוכנים, אך אין זה אומר שה-2,400 אחרים אינם מסוכנים, ואסביר מדוע.
לנחשים יש עוד דרך בעזרתה הם לוכדים את הטרף שלהם, והיא חנק. בעזרת גופם הארוך (שאגב, אורך די נורמלי אצלם זה 2.5 מטר), הנחשים מתלפפים על גוף הטרף וחונקים אותו עד שהטרף מקבל דום לב / מת. חשוב להגיד כי נחשים המשתמשים בחנק הם אינם ארסיים.

User Posted Image

חוות דעת
בלעכס... נחשים. להגיע לעיקר? אני ממש לא אוהבת נחשים. לא יודעת, תמיד הדבר הזה הפחיד והגעיל אותי. כשהייתי קטנה ראיתי את עצמי הולכת בגינה בבית שלי ופתאום רואה עכביש שמרעיל אותי, ואז אמא שלי רצה לקרוא לאמבולנס ו... לא נעים. אבל יום אחד כשהייתי בגן בא אלינו נחש ב"שיעור חיות" שהיה לנו, ווואו כמה פחדתי, אבל בכל זאת נתתי למדריכה ללטף אותו, וכל הזמן רעדתי מפחד שמשהו יקרה ואני אמות. אז כן, השנאה שלי מנחשים היא בגלל הפחד שלי, אני לא מסוגלת לראות עכשיו בלי לרעוד, זה נוראי. אז, אני לא רוצה שיגור או יהיה לידי שום נחש כי אז אני מתחילה להילחץ קשות.

User Posted Image

תמונות

User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

כך נראית נשיכת נחש, היזהרו ושמרו על עצמכם, הקפידו לצאת לשטחים הפותחים עם נעליים גבוהות!
User Posted Image

--------------------

ALISE - GG - הרבה בדימוס - בפרישה
User Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 9 2017, 11:56 AM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 57750
מגדר:
משתמש מספר: 61031

כמו כל הסיקורים שלך (בדיבורים וכך גם בפורומים אחרים) הסיקור מושקע, אסטתי ומפורט. עם זאת, חסרים בו כמה פרטים, אז אני מבקשת שתתקני:
• סוגים: ישנם המון סוגים של נחשים, כמו לדוגמה: קוברה, טייפן, זעמן, עכסן ועוד...

אי אפשר לכתוב בסיקור ו'עוד' - בבקשה ערכי את הודעתך עם כל סוגי הנחשים הקיימים. יש הרבה, אני יודעת, אבל אפשר לכתוב את כולם, לתת קישור למקום שכתוב בו את כולם או לפחות לציין את המספר של הסוגים.
מלבד זאת, חסר לך הסעיף של 'אזורי מחיה' - ויש. בבקשה תערכי את הודעתך גם איתו.

מלבד זאת, הסיקור שלך יפה ומושקע, כולל את כל הפרטים הדרושים. גם אני לא מחבבת במיוחד נחשים... כן, חיה די מפחידה, אני מודה - גם אם אילפו נחש תמיד יש את הפחד שהוא יחנוק / יכיש אותך, לדעתי.
כל הכבוד, מתווסף ללינקייה happy.gif

--------------------
רוני, 13, מנהלת פורום דיבורים בדימוס, בטא, פרשתי
User Posted Image
“.When you love someone, you don't have a choice. Love takes your choices away“

---------
פורסם ב: Apr 9 2017, 12:04 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 7366
מגדר:female
משתמש מספר: 55920

תודה רבה, תיקנתי ^^

--------------------

ALISE - GG - הרבה בדימוס - בפרישה
User Posted ImageUser Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007