האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור חיה - צפרדע, במסגרת "עשרת המכות - אתגר"
פורסם ב: Apr 9 2017, 11:57 AM
צטט הודעה

יש לי אהבה, והיא תנצח...

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 16020
מגדר:female
משתמש מספר: 59704
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

סיקור חיה - צפרדע

שם החיה: צפרדע.
מחלקה: דו חיים.
משפחה: צפרדעיים.
איזור מחייה: כל היבשות מלבד אנטראטיקה ואוסטרליה. המקום הנפוץ ביותר לצפרדעים הוא יערות הגשם.
סוגים: יש מלמעלה ל5000 סוגי צפרדעים!!! אבל הרבה סוגים נכחדו לדוגמאה, הצפרדע הזהובה של קוסטה-ריקה. אך כמובן שעדיין קיימים סוגי צפרדעים: צפרדע העץ, צפרדע השלולית הקטנה, צפרדע גוליית, צפרדע מרקדת ועוד...
מידע על החיה: צפרדע היא החיה בעלת התפוצה הגדלה ביותר מכל משפחות חסרי הזנב. רבים מהצפרדעים חיים במים או בבתי גידול. הצפרדעיים הן בעלות עור חלק ולח, ורגליהן גדולות וחזקות. כפות רגליהן מכוסות לרוב בקרומי שחייה בדרגות שונות. חלק הצפרדעים רעילות ואף מסוכנות ביותר! הצפרדע באה ממשפחת דו החיים ומסדרת חסרי הזנב. תזונתם מורכבת מחרקים, ביצי דגים, דגים ודו חיים אחרים. הנקבות מטילות גושי ביצים כך שבכל הטלה מוטלות כ20000 ביצים!
הרבה אנשים נוהגים לצוד צפרדעים מכיוון שהן עושות נזקים כמו שהם אוכלות ביצי דגים, דגים וכו' ומכיוון שבשר הצפרדע נחשב כמעדן במדינות אחרות בעולם, למשל, צרפת.
דעה אישית: אין לי בעיה עם צפרדעים אך איני מחבבת אותם. אף פעם לא ראיתי צפרדעים אל על פי שבאחד הטיולים עם משפחתי שמענו צפרדעים. אני לא הייתי רוצה לגדל חיה כמו צפרדע אך גם אם הייתי רוצה אימי לא הייתה מרשה. למרות שאני לא מחבבת צפרדעים הן בין המכות האהובות עלי ב10 המכות.
בכל מקרה, אני לא מחבבת צפרדעים אך גם לא שונאת אותם.
תמונות:
http://www.big-animals.com/wp-content/uplo...4/Tree_Frog.jpg

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A6%D7%A4%...6086664150).jpg

--------------------
!It's me! the good advice cupcake

קוראים לי אסנת ואני אוהבת את קאפייי||ניהלתי את דיבורים שנה עכשיו אני דימוס||אני אוהבת במבהה
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 9 2017, 13:33 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 57750
מגדר:
משתמש מספר: 61031
חפצי המשתמש: צפה

כל הכבוד על הסיקור! הוא יפה מאוד ומכיל את כל הפרטים הדרושים, רק הייתי ממליצה לך למרכז את הכל ולעשות קצת רווחים כדי שיהיה יותר נוח לקריאה - החלטה שלך.
בכל מקרה, הדעה האישית שלך קצת קצרה אז הייתי שמחה עם היית עורכת את הסיקור עם דעה אישית קצת יותר ארוכה, ובסוגים אני ממליצה לך לקשר לאתר שכתובים בו השמות של כל הסוגים של הצפרדעים ^^
בכללי, צפרדע היא חיה מאוד... מיוחדת, לדעתי. גם אני לא בדיוק אוהבת ולא בדיוק שונאת צפרדעים, היא גם חיה שרובנו לא ממש פוגשים ביומיום.
מתווסף ללינקייה ~

--------------------
רוני, 13, מנהלת פורום דיבורים בדימוס, בטא, פרשתי
User Posted Image
“.When you love someone, you don't have a choice. Love takes your choices away“

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
143 520 597 225

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007