האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור סרט||זוטרופוליס
פורסם ב: Apr 9 2017, 20:36 PM
צטט הודעה

I keep it undercover

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 43898
מגדר:female
משתמש מספר: 59135
חפצי המשתמש: צפה

זוטרופוליס
User Posted Image

שם הסרט במקור: zootopia
ז'אנר: הרפתקאות וקומדייה.
במאי: ביירון הווארד וריץ' מור.
שחקנים:
ג'ייסון בייטמן- השועל ניק.
ג'ניפר גודווין- השוטרת ג'ודי הופס.
ג'יי.קיי. סימונס- ראש העיר לב-ארי.
שאקירה- הצביה גאזל.
טומי ליסטר ג'וניור- השועל פיניק.
ריימונד ס.פרסי- העצלן פלאש.
אידריס אלבה- הצ'יף פוגו.
אוקטביה ספנסר- גברת אוטרסון.
בוני האנט- בוני הופס.
מדבבים לעברית:
עינת אזולאי- ג'ודי הופס.
ערן מור- השועל ניק.
אביבה גר- בוני הופס.
דב רייזר- סטו הופס.
הילה סורג'ון פישר- גברת אוטרטון.
דני לשמן- העצלן פלאש.

שפה: אנגלית.
שנת יציאה: 2016
לחן המוסיקה: מייקל גיאצ'ינו
פרסים: אוסקר לסרט המונפש הטוב ביותר, גלובוס הזהב לסרט האנימציה הטוב ביותר, אנני לסרט הטוב ביותר.

תקציר
הסרט מתרחש בעולם של חיות. בעולם זה החיות חיות בשלום, אין טורף ואין נטרף.
ג'ודי הופס, מאז ילדותה חלמה להיות שוטרת. כל החיות צחקו עליה- שכן אף פעם לא הייתה ארנבת במשטרה. למרות כל זה, ג'ודי הלכה אחר חלומה וכעבור אימונים רבים היא הייתה כבר שוטרת מצטיינת באקדמיה. כאשר היא מגיעה לזוטרופוליס ששם עובדת במשטרה, עדיין חיות מלגלגות לה. שולחים אותה לשוטרת תנועה, שם ג'ודי מרגישה חסרת משמעות.
כאשר ג'ודי שומעת על מספר העלמויות מסתוריות, היא לוקחת יוזמה ומתחילה לגלות את התיק המסתורי. יום אחד, היא פוגשת את ניק השועל בחנות ארטיקים כאשר רצה לקנות ארטיק לילדו אך לא יכל. ג'ודי מביאה לו כסף, והוא קונה את הארטיק הענק. ג'ודי רואה את מעשיו בארטיק, שכן לא מה שחשבה- ניק ממיס את הארטיק הענק והופך אותו למיליוני ארטיקים קטנים למכירה! היא עוצרת את ניק, ומקליטה את דבריו ב'עט גזר'. ניק רוצה להשיג את העט, שג'ודי לא תראה אותו למשטרה. אך לג'ודי יש תנאי אחד: שניק יעזור לה בפיענוח התיק המסתורי ובהעלמויות הטורפים. ביחד הם יוצאים להרפתקה גדולה לפיצוח התיק המסתורי, הרפתקה מותחת, מצחיקה ומושלמת!
אך כאשר נגמרים היומיים שנקבעו לג'ודי לפענוח התיק, ג'ודי חוזרת לביתה מבואסת. במהרה ג'ודי מגלה את הגורם לכל התיק וישר חוזרת למשטרה ומנסה לכפר על מעשיה אם ניק.

חוות דעתי
כשאני ראיתי את הסרט, מאוד אהבתי אותו. הסרט סוחף אותך לתוך עולם שאתה לא נמצא בו, ומגלה את עולמם של החיות.
אנימציית הסרט טובה ומצחיקה. הסרט מלמד לקחים חשובים מאוד לחיים, וכדאי לכל אחד לראות אותו. העלילה טובה, הדיבוב מתאים לדמות, הסרט עוטף אותך במלא רגשות וצחוק גדול!
כאשר אתם חוזרים מהצפייה בסרט, איך אפשר שלא לדבר עליו? הסרט מעניין, מותח, מצחיק ופשוט- מושלם!
אני הכי אהבתי את הקטעים:
אם פלאש העצלן. הקטע מלא הומור וצחוק כאשר העצלנים עושים הכל באיטיות מטריפה.
הקטע שבו הם מגלים את הסיבה להשתגעות הטורפים, שברגע הזה ג'ודי כל כך נמרצת, וחוזרת לניק כדי לצאת שוב להרפתקה.
הסרט מותאם ליגלאים 5+.

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

אחר
הסרט הגיע לשיאים חדשים בקולנוע:
הסרט עקף את 'מלך האריות' והסרט הכי מרוויח של דיסני אחרי 'לשבור את הקרח'.
הסרט גם הוכרז על הפתיחה הטובה ביותר בכל ההיסטורייה של הקולנוע. ב6 ביוני הסרט הגיע ל-1 מיליארד דולר, הסרט הרביעי שהגיע לסכום זה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 9 2017, 23:29 PM
צטט הודעה

עכשיו ותמיד

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 21788
מגדר:female
משתמש מספר: 56812
חפצי המשתמש: צפה

ח"ח על הסיקור! happy.gif
אבל שמתי לב שאין בו השקעה מרובה... זה באמת עצוב לי כי זה באמת אחד הסרטים המצוירים הטובים שיצא לי לראות.
את יכולה לערוך את הסיקור, כמובן, כי יש דברים שאפשר לשפר. אני לא מאמינה שאין מספיק דברים לרשום על הסרט הנפלא הזה.
את יכולה לפתח יותר על התקציר - 4 שורות זה ממש ממש קצת על סרט של למעלה משעה.
בתקציר אפשר להוסיף אירועים שקרו בסרט בקצרה ולהעמיק כל אחד מהמשפטים. למשל - 'ג'ודי פוגשת את ניק ווילד לראשונה בחנות ארטיקים של פילים כשהמוכר לא מרשה למכור לניק ארטיק וג'ודי מרגישה שהיא חייבת להתערב במקרה.' למשל.
את יכולה להוסיף עוד מידע בתעודת הזהות על הסרט - זה יפה ששמת שישה פריטים, אבל ציפיתי ליותר^^ את יכולה להוסיף שנת יציאה בח"ול, שפת מקור, את כל המדבבים בעברית ובאנגלית - מידע שאפשר למצוא בקלות.
את יכולה להוסיף גיפים ותמונות מהסרט עצמו ולא רק פוסטרים - זה מוסיף הרבה, ולהוסיף גם את הפסקול (שירים) של הסרט.
את יכולה להרחיב קצת על חוות הדעת - איזה חלק אהבת? איזה חלק פחות? יש לך המלצות מיוחדות? זה הזמן לרשום!
אני מקווה שתערכי כדי שיהיה כאן כמה שיותר מידע כי אני בטוחה שאת יכולה:)
כל הכבוד, יתווסף ללינקייה החדשה בקרובsmile.gif
לעזרה מכל סוג את תמיד יכולה לפנות אליי ואשמח לעזור:)

עריכה: ביקשת פ"מים בבנק הפ"מים, אבל אם את רוצה לקחת לך כמה ימים לערוך כדי לקבל תגמול גבוה יותר תרשמי לי ה"פ עד מחר. אם לא אני אוסיף לך פ"מים מחר לפי מה שמגיע^^

--------------------

אליסון 🐘 מוזיקאית 🐘 כותבת 🐘 פאנגירל 🐘 מנהלת הפאנדום המתחלף עם טליה לשעבר ♥ 🐘 דרדסים 🐘 תמיד כאן בשבילכם ❤ 🐘 עוד...

💝💜😽🖌💐💛💌💙😊🌟🌻🍒💚💋🍦🦄

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007