האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

העץ||ראיין
פורסם ב: Apr 12 2017, 23:18 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753
חפצי המשתמש: צפה

היה היה פעם
עץ מלא עלים
ירוקים בעוז
וממש בריאים

הילד שאותו כה אהב
טיפל בו כל יום כאילו הוא אב
העץ היה חזק כמו שור
הילד גרם לעליו לנשור

שקר שהילד סיפר
הוריד עלה מהעץ
כל שקר זה עלה שמתפוצץ
והילד תמה ולא קולט
שהוא גרם לזה להתפשט

הילד מתחיל לרכל על חברו
קבוצת עלים נופלת לידו
הוא מתחיל להיבהל ולא מבין איך
כשהוא מרכל הוא לא מתרכך
הוא נהיה מגעיל והעץ מזה חוטף

הילד והעץ היו כמו אחים בדם
אבל כאשר השפיל הוא הוריד ענף גם
והוא מתחיל לחשוד שזה בגללו
אבל הוא ממשיך ולא אכפת לו

הילד עשה את ההכי נורא
וגרם לעץ למות בתוך שניה
הוא עשה את הדבר שחיסל במהירות
הוא רצח את אחותו בלי שום רגישות

וכעבור יומיים הוא גילה מה קרה
ובכה ולא הפסיק עד להלויה
אבל ליד הקבר עמד העץ
שנעלם בשניה והילד החליט
להתפוצץ.

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 15 2017, 11:17 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840

טוב, הרעיון של העץ ממש נחמד ואני אוהבת את הקשר בין בן אדם לעץ. אהבתי שהחלטת שהעץ יחלה וימות לאט לאט כשהילד עושה מעשים רעים, ככל שהם יותר רעים העץ יפגע יותר - זו דרך מצוינת להראות שהקשר הוא הדדי וללמד מוסר השכל.
לשיר עצמו קצת פחות התחברתי - הוא הרגיש לי טיפה מאולץ ולא זורם, למרות שרוב החרוזים היו טובים. הפריע לי שהיו בשיר די הרבה מעברי זמנים, זה הרגיש לי לא ממש מתאים וזה היה די מבלבל. אני יודעת שזה שיר ושזו ההחלטה שלך, אבל זה הפריע לזרימה של השיר ואני ממליצה לך לנסות לשנות את זה. באופן כללי, אני חושבת שהייתי יותר מתחברת לזה אם היית כותב את זה בתור קטע עם עלילה - אני חושבת שזה היה נותן יותר אפשרות להתחבר לילד ולעץ ולאחות, ואז המסר שלך היה עובר יותר טוב.
החלק בסוף השיר שהוא רצח את אחותו הרגיש לי קצת מאולץ - זו ההחלטה שלך, אבל זה הרגיש לי קצת פתאומי מדי וחסר סיבה. אם זה מתאים לך לשיר זו ההחלטה שלך, אבל לדעתי אולי אם היית כותב את זה בקטע היה אפשר יותר להבין את הסיבה וזה היה פחות מאולץ ופתאומי. לא ממש הבנתי איך הוא גילה תוך יומיים, כשהוא בעצם זה שרצח את אחותו אז הוא אמור לדעת מיד... חוץ מזה, זה הרגיש לי קצת מוזר שאכפת לו מהעץ יותר מאשר מאחותו - אחותו מתה כי הוא רצח אותה והוא בוכה בגלל העץ? זה יכול להיות יותר הגיוני לדעתי אם, שוב, תכתוב את זה בקטע ותדגיש לנו את הקשר החזק בין הילד לעץ ואת הקשר הכנראה לא ממש טוב בין הילד לאחותו. לגבי הסוף גם לא ממש התחברתי - לא ממש הבנתי איך העץ נעלם ולמה הילד החליט להתפוצץ? זו נראית לי החלטה מאוד פזיזה ובלי ממש סיבה בשביל ילד.
בכל מקרה, אהבתי מאוד את הרעיון, ואני חושבת שכדאי לך לנסות לכתוב את זה מחדש בתור קטע כי זה באמת יכול להיות יותר טוב לדעתי. אתה כותב יפה ואני ממש מצטערת אם פגעתי כי באמת לא התכוונתי ואני מחכה לקרוא עוד שירים וקטעים שלך.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 15 2017, 12:36 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753

QUOTE (Hot Chocolate @ Apr 15 2017, 11:49 AM)
טוב, הרעיון של העץ ממש נחמד ואני אוהבת את הקשר בין בן אדם לעץ. אהבתי שהחלטת שהעץ יחלה וימות לאט לאט כשהילד עושה מעשים רעים, ככל שהם יותר רעים העץ יפגע יותר - זו דרך מצוינת להראות שהקשר הוא הדדי וללמד מוסר השכל.
לשיר עצמו קצת פחות התחברתי - הוא הרגיש לי טיפה מאולץ ולא זורם, למרות שרוב החרוזים היו טובים. הפריע לי שהיו בשיר די הרבה מעברי זמנים, זה הרגיש לי לא ממש מתאים וזה היה די מבלבל. אני יודעת שזה שיר ושזו ההחלטה שלך, אבל זה הפריע לזרימה של השיר ואני ממליצה לך לנסות לשנות את זה. באופן כללי, אני חושבת שהייתי יותר מתחברת לזה אם היית כותב את זה בתור קטע עם עלילה - אני חושבת שזה היה נותן יותר אפשרות להתחבר לילד ולעץ ולאחות, ואז המסר שלך היה עובר יותר טוב.
החלק בסוף השיר שהוא רצח את אחותו הרגיש לי קצת מאולץ - זו ההחלטה שלך, אבל זה הרגיש לי קצת פתאומי מדי וחסר סיבה. אם זה מתאים לך לשיר זו ההחלטה שלך, אבל לדעתי אולי אם היית כותב את זה בקטע היה אפשר יותר להבין את הסיבה וזה היה פחות מאולץ ופתאומי. לא ממש הבנתי איך הוא גילה תוך יומיים, כשהוא בעצם זה שרצח את אחותו אז הוא אמור לדעת מיד... חוץ מזה, זה הרגיש לי קצת מוזר שאכפת לו מהעץ יותר מאשר מאחותו - אחותו מתה כי הוא רצח אותה והוא בוכה בגלל העץ? זה יכול להיות יותר הגיוני לדעתי אם, שוב, תכתוב את זה בקטע ותדגיש לנו את הקשר החזק בין הילד לעץ ואת הקשר הכנראה לא ממש טוב בין הילד לאחותו. לגבי הסוף גם לא ממש התחברתי - לא ממש הבנתי איך העץ נעלם ולמה הילד החליט להתפוצץ? זו נראית לי החלטה מאוד פזיזה ובלי ממש סיבה בשביל ילד.
בכל מקרה, אהבתי מאוד את הרעיון, ואני חושבת שכדאי לך לנסות לכתוב את זה מחדש בתור קטע כי זה באמת יכול להיות יותר טוב לדעתי. אתה כותב יפה ואני ממש מצטערת אם פגעתי כי באמת לא התכוונתי ואני מחכה לקרוא עוד שירים וקטעים שלך.

תודה, הוא היה מנותק מהמשפחה לגמרי(חבל שלא הוספתי את ההערה הזו לשיר) והעץ היה המשפחה היחידה שלו אז...

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
163 780 687 340

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007